Планувахте ли вашата бременност?

  • 17 292
  • 417
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 53
Здравейте, тъй като съм нова във форума имам много въпроси и се надявам да ми помогнете. С приятеля ми мислим в най-скоро време да започваме с опити за бебе. Ще се радвам да ми дадете някакви съвети, да разкажете за вашия опит, правихте ли си изследвания преди това и каквото се сетите. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 479
Планувахме, да и доста поработихме по въпроса  Laughing

Като начало трябва да почнете, ако вече не сте, да се храните здравословно, да спрете цигарите (ако пушите) и да ограничите алкохола.

Също така да пиеш фолиева киселина.

От там нататък, само любов  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 351
и ние планувахме, но при нас се получи от раз  Joy
стискам палци и при вас да е безпроблемно
за всеки случай послушай съветите на Гнидка. в допълнение - прегледай си зъбите, отиди на гинекологичен преглед.
желая ти успех   bouquet

# 3
  • Мнения: 27 524
Планувахме. След 6 месеца стана.  Simple Smile Не съм си правила преди това никакви изследвания и прегледи. Не бях пила и фолиева киселина, но то е защото не знаех за нея  Embarassed Започвай да я пиеш и успех  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 691
Първата я планувахме, но нямаше време да правя някакви предварителни подготовки и изследвания, защото стана от раз Laughing Втората също е планувана, но стана по-бавно.
Съветите на Гнидка са добри - пиеш фолиева киселина, може да си направиш профилактичен преглед (и общ, и при гинеколог), живееш здравословно, доколкото е възможно.
От там нататък, само любов  Wink
И не се вживяваш много-много, ако не стане от първия път Peace Приемаш го като повод за още повечко любов през следващите месеци Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте, тъй като съм нова във форума имам много въпроси и се надявам да ми помогнете. С приятеля ми мислим в най-скоро време да започваме с опити за бебе. Ще се радвам да ми дадете някакви съвети, да разкажете за вашия опит, правихте ли си изследвания преди това и каквото се сетите. Благодаря предварително!

Да, бременността ми беше планувана.
Не съм правила никакви изследвания.
Ползвах тестове за овулация.
Забременях на третия месец от спирането на противозачатъчните.

# 6
  • Мнения: 4 070
Дам стана на 5 м, но имах месец и половина лечение от кисти, така че на 3 опит Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 607
Първата бременност - да, беше планувана, не съм си правила никакви тестове, просто стана от раз.
Втората не беше планувана, пак стана бързо.  Embarassed

# 8
  • Мнения: 616
подкрепям мнението на Гнидка, аз лично спрях и кафето по принцип може да се пие по 1 на ден, но аз го спрях от момента в който решихме да правим опити, бързо стана не сме правили изследвания  Peace успех  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 479
И не се вживяваш много-много, ако не стане от първия път Peace Приемаш го като повод за още повечко любов през следващите месеци Hug

Съгласна съм. Много е важно да не се разочароваш, ако не стане веднага.
При нас стана след 6 месеца опити. Тъкмо се бях притеснила, че има проблем, но решихме да не се пренавиваме и престанахме да се "стараем". И нещата си станаха от само себе си  Grinning

# 10
  • Мнения: 599
Да, ние решихме да си имаме бебчо, и два месеца бебеправене и то се появи  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 53
Не пушим за моя най-голяма радост, за алкохола е ясно че се спира, за фолиевата киселина изчетох тук доста от мненията и май съм се спряла на Неофолик мета, мисля да я почвам от 1ви април. Мерси за бързите отговори.

подкрепям мнението на Гнидка, аз лично спрях и кафето по принцип може да се пие по 1 на ден, но аз го спрях от момента в който решихме да правим опити, бързо стана не сме правили изследвания  Peace успех  Simple Smile

С кафето също нямам проблеми, мога изобщо да не пия.

Последна редакция: пт, 26 мар 2010, 12:14 от AnMary

# 12
  • Мнения: 4 070
Да, и аз съм съгласна не трябва да мислиш само за това, трябва да си спокойна и да си казваш- когато стане и така ще се получи скоро...историята показва, че колкото повече се втеляваме толкова по-трудно се получава, аз в месеца когато забременях хич не очаквах , мислех че пак имам кисти

# 13
  • Мнения: 14 133
milena_st, успешно беправене.  Heart Eyes
И моята бременост беше планирана. Изследвания не сме правили. Не съм пила фолиева киселина. Не пуша. Ораничих кафето и спрях алкола преди да започчен да опитваме. Получи се на втория месец. Късмет!  Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 53
Да, и аз съм съгласна не трябва да мислиш само за това, трябва да си спокойна и да си казваш- когато стане и така ще се получи скоро...историята показва, че колкото повече се втеляваме толкова по-трудно се получава, аз в месеца когато забременях хич не очаквах , мислех че пак имам кисти

Да знам, че не трябва да се вманиачавам, а това за спокойствието ми е малко трудно по принцим съм малко по нервна и сега работя по въпроса. Но с това напрегнато ежедневие, работа, проблеми и т.н не е много лесно. Cry

Общи условия

Активация на акаунт