Машина за хляб-30 част

  • 65 146
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Linkata , аз подарих такава на мама миналата седмица.Доволна е много от Неото.
 

Благодаря ти! Ще взема такава. И аз за майка ми я искам, хареса моята и иска такава, а от Ларедута ми отказват вече няколко.
 Hug

# 691
  • Мнения: 274
Гледам правили сте (някои от вас) сладко от портокали в машинките. За такива като мен обаче трябват разяснения. Това незнам-колко-си грама портокали какво ще рече? Обелени и нарязани, с настъргани вътре кори или какво?  newsm78 Изобщо ако може по-подробничко и също така видях, че рецептите от книжката не били сполучливи, та да кажете някоя сполучлива (ако има такава)  Praynig

# 692
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Петушка,и на мен много ми хареса хлебчето ти.  bouquet Важен е вкуса.
Дитсан,много вкусни изглеждат произведенията ти.  bouquet

# 693
  • Мнения: 22
От днес и аз се присъединявам към хлебопроизводителите - купих си хлебопекарна Филипс, в момента прави хляб и ако е успешен ще го покажа

# 694
  • Мнения: 7 779
От днес и аз се присъединявам към хлебопроизводителите - купих си хлебопекарна Филипс, в момента прави хляб и ако е успешен ще го покажа
и да не е успешен пак го покажи - тъкмо да получиш ценни съвети какво може
да коригираш занапред

# 695
  • Мнения: 151
От днес и аз се присъединявам към хлебопроизводителите - купих си хлебопекарна Филипс, в момента прави хляб и ако е успешен ще го покажа
и да не е успешен пак го покажи - тъкмо да получиш ценни съвети какво може
да коригираш занапред

Покажи го, покажи...... както bongo_2007   ги показва тук. Laughing

# 696
  • Мнения: 7 779
Покажи го, покажи...... както bongo_2007   ги показва тук. Laughing
аз не съм изявявал желание да показвам  #2gunfire
по-точно може да показвам,но по по-прост начин да качвам снимките тук.
....  а стига си ме яла с тези снимки деее  #Crazy - ще ми падне  зъбчето !!!!

# 697
  • Мнения: 202
Страхотни сте всички и сладко и вкусно заразителни. newsm51
Находка прекрасно хлебче
Танита3 чудесни козунаци
Мис Каприз хубаво хлебче
Петушка много е добро хлебчето ти
Дитсан много вкусно
Не мога да се въздържа и днес само едни кашкавалки по рецептата за питка  и тутманик на Кашарел  newsm51/но със сирене вътре/,че нещо напоследък попадам на лошо качество кашкавал.
Спорна седмица ви пожелавам.




# 698
  • Мнения: 3 453
 Айййй, че прекрасни кашкавалки..  bouquet Вътре има ли кашкавал или само отгоре?

  Ох, че съм заспала сега видях че вътре са със сирене ooooh!

# 699
  • Мнения: 22
Ето обещаното първо хлебче - като за начало само 500 г. Мисля, че се получи добре, отгоре коричката стана по светла от страни, но от четеното досега разрах, че при повечето е така. От утре продължаваме с другите рецепти
http://rosirai.multiply.com/photos/album/20/20#photo=3
http://rosirai.multiply.com/photos/album/20/20#photo=4

# 700
  • Мнения: 202
Мерси Кашарел newsm51
само отгоре,че нещо мек ми се видя кашкавала и не посмях да не станат воднисти,а поне сиренето е хубаво домашно от едни приятели ми го носят редовно.Но с кашкавал ще е още по вкусно.

# 701
  • Мнения: 7 779
Ето обещаното първо хлебче - като за начало само 500 г. Мисля, че се получи добре, отгоре коричката стана по светла от страни, но от четеното досега разрах, че при повечето е така.
добро си е хлебчето.
следващият път го сложи на по-препечена коричка.

# 702
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Мег,чудесни кашкавалки.  bouquet
Роси,хлебчето е хубавко.  Peace Само ми се струва,че е дошла в повече маята за това количество брашно.Следващият път намали с мъничко маята или увеличи с мъничко течноста,съответно и брашното.

# 703
  • Мнения: 1 249
Гледам правили сте (някои от вас) сладко от портокали в машинките. За такива като мен обаче трябват разяснения. Това незнам-колко-си грама портокали какво ще рече? Обелени и нарязани, с настъргани вътре кори или какво?  newsm78 Изобщо ако може по-подробничко и също така видях, че рецептите от книжката не били сполучливи, та да кажете някоя сполучлива (ако има такава)  Praynig
Ако машината ти е среден или нисък клас те съветвам да не правиш в нея сладка.
Развалят се гарнитурите и за едното сладко не си струва.

# 704
  • Мнения: 274
Miraetta, е тогава защо дават рецепти и имат програма за сладко, щом не им понася?  newsm78
Пък това от портокали съм решила и ще го мятам, само чакам дали някой ще се включи с рецепта. Ако не, фърлям портокалито с корите и да става кот ще. Амаха.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт