името на бебка. ПОМОГНЕТЕ!!

  • 4 256
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Симона Симеонова. Да й е честито  ooooh! Горкото дете няма да може да си каже името...

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Ами каква е разликата от Александър Александров? Симона си е хубаво име, така че ако всички са съгласни детето да се казва така проблеми няма Simple Smile

# 47
  • Мнения: 11 747
Симона Симеонова. Да й е честито  ooooh! Горкото дете няма да може да си каже името...

Глупости! Чак да не може да си каже името...

# 48
  • София
  • Мнения: 4 035
Във всички случаи Симона е в пъти по-хубаво и звучно от Ивиан, а и не виждам какъв е проблема да е Симона Симеонова, на всичко отгоре това е през име, а по-често се ползва име и фаилия.
Браво за избора и леко раждане Peace

# 49
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ами каква е разликата от Александър Александров? Симона си е хубаво име, така че ако всички са съгласни детето да се казва така проблеми няма Simple Smile
Щеше да няма разлика ако беше Симона Симонова, да речем.
Както и да е, то за мен е трудно за произнасяне.
Леко раждане на авторката   bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 44 115
Симона Симеонова. Да й е честито  ooooh! Горкото дете няма да може да си каже името...

май само на теб ти е трудно произнасянето Wink... а и Симеонова е второто име все пак...по-често ще си казва фамилията детето все пак, така че не е особенна драма...

kalinkaa - леко и безпроблемно раждане на малката Симона ти желая Wink
и се надявам, че освен на таткото и дядото(койтто какво ли значение има какво харесва) и на теб ти допада името поне малко.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Ами каква е разликата от Александър Александров? Симона си е хубаво име, така че ако всички са съгласни детето да се казва така проблеми няма Simple Smile
Щеше да няма разлика ако беше Симона Симонова, да речем.
Аз лично познавам и една Александрина Александрова Simple Smile

# 52
  • Мнения: 4 555
Е, хайде сега. Нищо й няма на Симона Симеонова. Тук имаше една Бисерина Бисерова. Ето за мен това е ...  Sick

kalinkaa, леко раждане  Peace

# 53
  • Мнения: 186
Е,какво е името?
Много ми хареса Симона като вариант.Дори го обсъждахме за нашето дете.
Двойните имена са мъка дори когато са лесни и приятни.А вашия вариант е мъчен.
Няма лошо да кръстиш дете на дядо или баба.Стига имената да са хубави.(Какво му е на Ивана?)Най-важно е детето да се чувства добре като порасне.
Да те натискат все едно мнението ти не е важно е грубо.От друга страна бащите развиват по-специална връзка с дъщерите и може да е добра идея да носи неговото име.Знае ли човек?

# 54
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Симона Симеонова. Да й е честито  ooooh! Горкото дете няма да може да си каже името...

А това пък е образец за възможно най-неподходящ коментар в случая, ама нейсе.
Като си отворил тема и питаш... сигурно и това трябва да си готов да чуеш.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 481
 Shocked Мъжът Ви има спешна нужда от дисциплиниране. Рече и отсече българинът.

Общи условия

Активация на акаунт