КГБ = Клуб на готините баби - 102

  • 24 357
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 16 036
Тук съм - след схватка с общината вече съм горд притежател на дубликат от нотар. акт.
Ще черпя по повода.
Яге, друг път съм писала, но сигурно не си обърнала внимание.
При рядко щастие си размий брашно с вода, да стане като боза и го изпий. Ще свърши щастието от веднъж. Това е изпитано турско лекарство.

# 691
  • Мнения: 2 099
Тук съм - след схватка с общината вече съм горд притежател на дубликат от нотар. акт.
Ще черпя по повода.
Яге, друг път съм писала, но сигурно не си обърнала внимание.
При рядко щастие си размий брашно с вода, да стане като боза и го изпий. Ще свърши щастието от веднъж. Това е изпитано турско лекарство.
Честито акт, Айша! Това си е повод за черпене.
А за рядкото щастие и брашното - Яге, не прави като мен: дето ще го размивам брашното - рекох си - я да си сипя лъжицата брашно направо в устата... ела и виж, ти какво от мен направи... #Crazy ...
ами то си стана на туткал в устата ми и в гърлото - и там си остана. А устата ми направо си залепна  hahaha  chef hahaha

# 692
  • Мнения: 4 369
честит празник на всички празнуващи днес!
пожелавам на вас и вашите семейства много здраве, късмет и успехи!


На Недка бързо оздравяване !!!
Яжке, това е вирус,ще ти мине до утре.
Фури, ами ти как го ПЕРНА това петле  hahahaМного си смела щом сама ги колиш петлите.На твоя мъж сигурно си му взела страха  Laughing
Яжке, защо  само ти си писала, аз като влязах и не мога да смогна да  ви прочета .3 страници са се събрали .
На всички останали, които не съм споменала много слънце и добро настроение   bouquet

# 693
  • София
  • Мнения: 2 672
Привет и от мен!

Аз съм вкъщи днес, отказах се да яхам моторетката днес. Гъбче, не  ща кола, искам си мотора.  hahaha  Ще свърша утре задачките. Достатъчно работа си имам у дома. Гладене, готвене, туй-онуй.

Яжка, ще ти мине до довечера. Ти си направила каквото трябва, казаха ти още илачи, тъй че всичко ще ок.

Шпунц, много си оправна и две внучета и опекла и обели чушките. Я, кажи рецептата за лътеница на тъщата.  Laughing

Джейда, кво те ядосва ЧЕЗ?

Фурийката е мъжко момиче! Тъй, де днес тя има рожден ден - тя трябва да черпи от А до Я.  Joy

Мери, много красив букет от рози си изпартила на именниците.

Здравче,   Heart Eyes



# 694
  • Мнения: 7 391
 Благодаря ви,момичета за поздравите за именния ми ден и за пожеланията за малката ми принцеска!Нали си е на баба гарджето  Embarassed Embarassed Embarassed
             Ще почерпя скромно за :
             - изписването на малката от болницата.Вече сме си в къщи. newsm44 newsm44 newsm44
             - от днес и голямата ми щерка е дипломиран юрист  newsm44 newsm44 newsm44
             - и накрая за имнния ми ден


             
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!ЗДРАВЕ,УСПЕХ И МНОГО ОБИЧ И ТОПЛИНА ДА ИМА В ЖИВОТА ИМ!


                   Аз съм скапана в момента и за това ще полегна,че едвам стоя на краката си.Май множко ми дойдоха всички емоции!

                                       
Лек и усмихнат ден момичета!

# 695
  • София
  • Мнения: 2 672

Дидия, радвам се, че Неда си вече в къщи. Сега ще е по-спокойна. Честито дипломиране на дъщеря ти и попътен вятър в тази отговорна професия.

Бъдете здрави всички у дома!

# 696
  • София
  • Мнения: 16 036
Дидиа, честито по всички поводи!
не съм разбрала защо Неда е в болница. Но нали вече сте у дома - в къщи и стените помагат.
Постепенно ще се оправи детенцето.

# 697
  • София
  • Мнения: 1 529
 Дидия честито дипломиране на Лилия. Peace
 Радвам се че Недунка си е при баба.
 Яжка на мен ми помага сварен чай от джоджен.
 Лютеницата ми едно към гьотере. Смилат се обелените печени чушки ,около 10 кг ,смесват се с един буркан 800мл готово доматено пюре. Препържва се една чаша олио и горещо се изсипва при сместа. Може магданоз и чесън. Аз предпочитам ,да не слагам ,а да подправям като отварям бурканчето.
 Насипва се в буркани и се вари около10-15 минути.  chef

# 698
  • Мнения: 2 099
И аз се радвам за Дидиа - нищо, че не знам каква точно беля е прескочила. baby_neutral
Важното е, че вече си имаш адвокат, Дидиа! Кой като теб Naughty
Ама чакайте сега! Фурийката с петлето днес рожден ден ли има, или имен? Ами аз като й забравих името... Освен, че сме адашки по ника "шматка" hahaha
Шпунц, до къде я докара лютеницата? Като я правиш - ти барем мажеш ли филии, белким туриш някой килограм на тази "могъща" снага... Като си спомня, че само чушките ми бяха 60 кг. за лютеница, башка доматите и патладжаните... И айдееее - 3/4 за братска Германия...
Маринка, що пък всеки ден трябва да си на моторетка? Я си кютай днес дОма и си преживяй прекрасностите 4470 - ей такава си хубавица Shocked

 

# 699
  • Мнения: 7 391
                    Здравче-Мравче, от днес си имам двама адвокати! Laughing
                    Точно за това не дойдох в Търново.Първата част от изпита беше на 23-ти / днес беше втората част/ и нямаше как да оставя детето си само,а и Люби беше с гнойна ангина та още по-притеснено.Как да ида на толкова километри като знам колко е напечено положението.От горе на всичкото в петък /22-ри/ Неда си счупи ръчичката.То как да тръгна и накъде. Cry Не исках да пиша защото вие бяхте така ентусиазирани и радостни,че сърце не ми даваше да ви развалям настроението.
                   Ето го бабиното слънце в събота и не иска да се връща в стаята.
http://media.snimka.bg/7456/021167226.jpg
                   Скоквам при нея,че мама да поизлезе малко. Wink

# 700
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Легнах за малко по обяд,та чак сега ставам. #CrazyМай не съм у ред:Хората наопаки,а аз все на терсене. bambam

Мери,благодаря за поздрава.Букета е убиец.Гледах продължително,да не би да скокне от него някой. Joy

Дидиа,Честит ти троен Празник ! Неда,щом си е в къщи ще се оправи скоро.  bouquet
Айша,Честито ти дубликат.Може би е много трудно да се сдобиеш с това?
Шматката е Именячка днес,а иначе е зодия ТЕЛЕц smile3532 newsm78
Само петлета да има,дайте ги насам.Какво да правя,като само слушам,как е много жално да колиш smile3518,как това,как онова,чак жал да им фанеш и да те разплачат newsm45
Защо бе "джанъм",като ти го сложа в чинията,не мислиш как е дошло? newsm78
Здравче,ти верно,че промишлени количества лютеница приготвяш. smile3501
Джейда,стана ли "ЗИЕЛито" JoyПак те дали са ЧЕЗ или ЕОН,все ти тровят нервите.
Шпунц,аз също натурална оставям лютеницата.Само магданоз накрая и това.
Маринче,на теб ти хареса да яхаш моторетката. rotfImao

Джейда, Joy Joy Joyсмях се като гламава.Мале,да не си на тяхно място. hahaha hahaha hahaha

Здравче,ти ме уби. rotfImao rotfImboДа си залепиш устата ли поиска?Ти си направила лепило.Паднах. hahaha
Дидиа,Недунка е бабина сладунка Heart Eyes

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 16:37 от FURIQ_65

# 701
  • София
  • Мнения: 2 672

Писах, брисах, копирах и нищо Не мога да публикувам от половин час

Здравче, не трЕбе да я яхам, ама си имам задачки, които ми висят Но и утре е ден, живот и здраве.

Мери, нашата Фури е мъжко момиче, един петел ще й се опре, ама ха! Нали днес се яде пиле, петел, прави се пита. А аз пък спретнах една баница, малко е неугледна, ама със сигурност ще се хареса на дечурлигата - Влади и мама.

Мале, чухте ли, че Христо Мутафчиев е получил тежък инсулт. Толкова млад, дано лечението му е успешно. Стискам му палци!  Praynig

# 702
  • Мнения: 2 099
Ами задръстихме нета с нашата активност, МаринкаHug
Нали писах, че в моята "точка" ми се скараха, че съм взривила мрежата  Wink
На връх Димитровден - не бе писане, не бе поздравяване...  bouquet
А не теб, Маринка, моторетката съвсем ти Оди, гила, даже ти тича newsm39! Ама да се втасваш при бабите с таз хубост и младост, като Джейда напр. - ееее, дръжте се прилично, де!  Naughty

# 703
  • Мнения: 4 369
честито дипломиране на лили!
нека нищо да не й се опира в кариерата на юрист
!!!


Фури, гледай и този букет внимателно, може тук някой да изкочи  Laughing
Маринче, това с кодовото име "Търпеливите" много е готино.
Добре, че народа ни има чуство за хумор, та по-лесно преживява.

# 704
  • София
  • Мнения: 2 672
Ей, стига вятър, де, ама ха.  Stop  Много ми е гот на моторетката - развяла буйни гриви.  Joy

Па уморих се да бъда прилична, тъй ли пееше Ритонката?

На мрежата наистина й има нещо - не може да се влиза, оплакват се и в другите теми.

Ами аз като изкукало бабе, два пъти съм писала едно и също нещо, хи-хи-хи, нали не помня дали е излязло или не, бързам да публикувам.




Аз да си допиша...  Laughing


Мери,  поне си говорим без да ни пука.  Този художник прави винаги много сполучливи карикатури и шаржове.

Шпунц, послушах те и днес цял днес си драскам тук-таме.  Wink  Шпунц, много си си готина, фина, нежна деликатна.  Ти си нашата манекенка. Че то кой не иска да е слаб? Ама някои си оставаме само с желанието...  Joy

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 17:52 от marina_vladi

Общи условия

Активация на акаунт