КГБ = Клуб на готините баби - 102

  • 24 360
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 529
 Жабче ,не знам дали ще мога да вляза повече . Затова лек път.
 Ние използвахме слънчицето та метох листа с Елина. После ходихме с нея да вземем Вели от детска градина.
 Здравче,най хубавото е че ,мога да изям много филии с лютеница и не ми се лепи.  Аз съм била по пълна ,но никога не съм искала да съм по дебела ,така ме харесват.
 Wink

# 706
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ооолееее глава ме заболя , ма наистина.  ooooh!
Събрах багажа , но се оказа в повече , та пак пререждай , та и ръчен багаж
даже ще имам , иначе трябва да платя за 5кг. 70лв. Е не , рекох по-добре
ръчен багаж , от колкото да им давам толкова пари. Та такива ги върших до преди малко.
От сутринта пък излизах да свърша задачки , после пазар и багажа и за финал главоболието.  Mr. Green
Не съм чела нищо , признавам.  Blush По-късно , ако ми остане време.  Hug

# 707
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296
 Малеее, 5 страници изчетох!И моят ми пуснал някаква антивирусна с едно чадърче - скъса ми нервите от час и половина: Включвам нета,появава се антивирусната.Изключвам я,а тя ми изключва и нета! Направоооо #2gunfireНакрая натиснах нещо по нея,че ме допусна,но сега се появява периодично, брои от 10 назад и сама се изключва! hahaha
Да започна подред:

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕНЯЧКИТЕ! МНОООООГО ДА СА ЗДРАВИ И САМО ХУБАВИ НЕЩА ДА ИМ СЕ СЛУЧВАТ!
НАЗДРАВЕ КАВАРНА, ВАРНА, ГОРНА И СОФИЯ!



ДИДЕ,ЧЕСТИТО ТИ ДИПЛОМИРАН ЮРИСТ !ЧЕСТИТО ТИ И ДЕТЕНЦЕ У ДОМА - БЪРЗО ДА МИНАВА,ЧЕ НИЕ БАБИТЕ МАЙ НАЙ-МНОГО ГО ПРЕЖИВЯВАМЕ!

Здравче,то на теб уста в работата не ти трябва само бутоните да натискаш Joy Ама като знам как не си от мълчаливите!

Яжке, по - рано бях писала за живовлек.Обираш хурките на десетина и ги сваряваш - веднага пресича! А вместо брашно аз съм ползвала размито нишесте - една лъжица!

# 708
  • Мнения: 1 250
Жабче, на добър път,леко пътуване и сигурно приземяване   bye



Дидия, честита ви дипломирана юристка.Да е жива и здрава и да жъне успехи в избраната от нея професия HugРадвам се че и малката принцеска е извън болницата.Бързо възстановяване,както само дечицата умеят.




На всички работливи булки,помнете че и утре е ден Mr. Green


Преди няколко години една близка ме научи да правя лютеница, става страхотна-от печени чушки, патладжани,доматено пюре, олио,захар и сол-но юнаците просто не искат да опитат нищо ново и  няма смисъл да работя толкова.Освен това тук пуснаха много сполучлив вариант домашна едросмляна лютеница на Дерони така че за мен и щерката има достатъчно Mr. Green


Кашлицата направо ме съсипва. #Cussing outЛекарствата засега не облекчават нищо.


Лека вечер на всички





# 709
  • София
  • Мнения: 16 037
Жабката, лек път утре и чакаме включване от испанско.  Hug
Именниците, наздраве от мене!

# 710
  • София
  • Мнения: 2 672
Жабче, лек път и меко кацане!   Утре ще си на топличко, а не като нас - от утре застудява и даже сняг ще има някъде из България.

Каролин, съчувствам ти за алергичната кашлица.

Компанията май полека-лека се успокои и кротна. Приятна вечер.

# 711
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
cheersНаздраве ! cheers
Янче,Благодаря за поздрава ! Hug
Жабче, желая ти меко кацане.Поздрави на Краси.

Има болни,но се появяват,наша Танита днес я няма.Какво ли прави? newsm78

# 712
  • София
  • Мнения: 1 741
Дидиа,честита ви дипломирана юристка! Да и върви в професията и да има богати клиенти!


Жабче,приятно пътуване ! Поздрави Краси и не ни забравяй! Hug Hug Hug
 
 Много се притеснявам за Танита.Друг път пише, поне веднъж дневно.

# 713
  • Мнения: 4 369
Жабче, лек път и хубави емоции в Испания   bouquet Всеки ден хей така да си !



Къде изчезна нашата Надежда   newsm78

# 714
  • София
  • Мнения: 2 672

Наздраве, Фурийка! Къде са ти адашите?  newsm78




Еха, Мери, тая как се изтегнала. Ама е доста шоколадова, а Жабче не обича плажа.  hahaha

# 715
  • Мнения: 263
Честит имен ден и от мен на всички именници! Пожелавам им много, много здраве и успехи. Бъдете живи и здрави!
Благодаря на всички за пожеланията към мен! Hug


Дидиа, честита ви дипломирана юристка, да жъне големи успехи!
Жабче, лек път и приятно прекарване в испанско. Hug

Приятна вечер на всички и много целувки! Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 716
# 717
  • Мнения: 3 036
Ей ма на и мен,
първо да честитя на Дидка дипломираната адвокатка. Да печели дело след дело и да стане известен юрист.
 Жабче ,
лек път и да се обаждаш. Ще те чакаме следващия път.А когато дойдеш ако е след май месец, то ще те посрещне още една баба в редиците smile3503

# 718
  • София
  • Мнения: 1 741
    Деси, КГБ предположи,че натам са тръгнали работите при теб. За сега newsm17 smile3505

# 719
  • Мнения: 2 099
Жабка, на добър час Hug! Не рИви за БГ-то, моля те Crazy
Яге, напусна ли вече онова най-малко помещение у вас? Сайтът ти Сеир.БГ вече замина зад граница - якооо! Joy Ама те моите хора пък се сърдят като се резили България  Sick
Каролинче, а ти защо бухаш всъщност?
Таниткааааа, да не би да легна да спиш с кокошките? Щото посред нас още няма никоя легнала, не знам какви кокошки си намерила... newsm57 Пък ние чакаме поеми ... да не би ...  smile3523
Дидиа, милото съкровище на снимката с гипсираната ръчица - скъса ми сърцето! Важното, че вече си  е у дома.  doctor
Янчето, ама ти си направо змей, еееех... да можех и аз като теб  newsm78 Цунк на щерката  Grinning
Шпунц, липсват ми сините ти очи   ladyuu
Ако не ви се явя пак - значи съм се гърбосложила на кревата  Sleeping, след кратък, но съдържателен купон.
 dazzler1


Общи условия

Активация на акаунт