Тъпа ситуация с хлапе от класа на дъщеря ми

  • 4 084
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 641
ми не е тъпа ситуацията. мажду 3 и 6 клас учех с едно момиче, което беше...по скоро не беше за мен. седяхме заедно на чин, ама тя не учи, аз уча, тя лъже, аз не и родителите ми виждаха това. май не бяха доволни от това, но пък аз не съм се подвеждала по нея. все интриги измисляше и веднъж заради нея целия клас ми се разсърди, което беше ужасно. после пак се опита нещо, но този път децата застанаха на моя страна и тя сама. после пропадна съвсем...та ако видя такова нещо около дъщеря ми веднага ще взема мерки. няма нужда да си губи времето с подобни деца и да се занимава с глупостите им. но много зависи и семейството как възпитава децата.

# 46
  • Мнения: 65
Това ми напомни една моя простотия от първи клас. Тогава нямаше скайп и мобилни, но по същия начин една съученичка ме нави да ида на гости и после лъжеше по телефона, че не съм у тях. Майка ми извика баща ми по спешност от работа, вече бяха тръгнали се обаждат на полицията, когато се сетих да се прибера.
Мисля, че това беше единствения сериозен бой, който съм яла...но държа влага години наред  Grinning
Като чета тук, май повечето са били лесно манипулируеми като деца, винаги е имало някое по-отракано, по чийто акъл да се водят.

Общи условия

Активация на акаунт