Къде водите децата събота и неделя

  • 26 708
  • 132
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 097
Ясно е, че при всяка възможност детето де разхожда навън по паркове.
Иначе в неделя водя малката в един от моловете на различни занимания - по спорт, музика, изкуство...

# 31
  • Мнения: 4 668
Ако времето позволява сме в парка или на Витоша - вземаме кучето и детето и излизаме  Laughing
Моят син не обича да ходи на театър , но често ходим в някой от моловете - разхождаме се , обядваме и се прибираме .
От другия месец ще живеем вече в къща и се надявам да прекарва максимално много време навън  Peace

# 32
  • Мнения: 1 817
Организираме се цялото семейство.  Разходки в морската, край морето, екопарка, пикник- това в хубаво време. Ходим и на църква.
Иначе, когато е по-студено има доста забавления за децата в мола- кино, игри, колички, куклен театър.
Често си организираме разни походи или отсядаме в някоя хижа с някое приятелско семейство с деца за почивните дни. Добре се отразява на всички Wink

# 33
  • Мнения: 510
Ако не вали- на площадката, на разходка, ако е лошо времето му намирам другарче за вкъщи или си се занимава сам... и времето си минава неусетно Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 669
Ако не вали и не духа, сме в планината. Иначе на разходка, на детската площадка. Гледам да сме навън, да подиша чист въздух, да потича, да поиграе с връстниците си.

# 35
  • София
  • Мнения: 39 771
Когато имаме възможност предпочитам да изведа децата извън града. На планина също. В противен случай разходки по градинки и паркове Simple Smile

# 36
  • Мнения: 9 441
Когато мъжът ми не е на работа,гледаме да сме извън града.Иначе се мотаем по центъра ,общо взето.

# 37
  • Мнения: 503
Иначе в неделя водя малката в един от моловете на различни занимания - по спорт, музика, изкуство...
В кой мол е това и може ли да кажеш по-подробно какви са заниманията? Аз нещо съм пропуснала да ги забележа Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 4 560
Иначе в неделя водя малката в един от моловете на различни занимания - по спорт, музика, изкуство...
В кой мол е това и може ли да кажеш по-подробно какви са заниманията? Аз нещо съм пропуснала да ги забележа Simple Smile

tonkabonka , и аз моля за повече инфо по въпроса.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
В The Mall на Цариградско има доколкото знам някаква детска школа с подобни занимания, но цените са безумни (поне според мен), а и в началото като я откриваха гледах графика на заниманията и ми се стори много неудобен. Може би е направен за деца, които не ходят на градина.

# 40
  • Мнения: 19 303
Gymboree се нарича клубът за деца и родители в The Mall

# 41
  • Мнения: 181
Когато е хубаво времето-излизаме навън и се разхождаме.Когато вали-намирам му приятелче да си играят вкъщи,или пък играем двамата заедно на нещо...Винаги се намира нещо за правене...

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В  почивните дни дъщеря ми е на тренировки, след обяд си почиваме, понякога ходим на кино, на гости или на нас ни идват гости. Не ни е скучно общо взето дори и да сме в нас играем игри.

# 43
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
В събота е заета 3 часа с репетиции, играе модерен балет.
Вечер се виждаме с приятели с деца.
В неделя ходим на кино или куклен театър, разходки също, ако времето позволява.
Общо взето зимата е това.

# 44
  • Мнения: 998
Препоръчвам Ви и заниманията за деца и родители в галерия-ателие Шмиргела в София. Ние сме почитатели на заниманията с глина за деца и родители, при които се изработват различни неща от глина без значение на възрастта на децата. На заниманията освен керамик присъства и психолог, така че може да поработите и върху връзката с детето Peace

Общи условия

Активация на акаунт