Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 187

  • 27 265
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 2
Здравейте! Hug Hug Hug

Благодаря на Леман и Ивва за преводите! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Елиа,bganio,Вени,Мария,страхотни стихотворения!
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 722
  • Мнения: 186
Здравейте! Hug Hug Hug

Благодаря на Леман и Ивва за преводите! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Елиа,bganio,Вени,Мария,страхотни стихотворения!
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

+1

# 723
  • Мнения: 186
Здравейте, незабравими !
Не съм се включвала, защото не бях гледала серията.
На третите реклами, просто си загасих компютъра.
След вашите коментари нямам какво да добавя.
Според мен - елементарна серия, филмът върви надолу, продължавам да го гледам по инерция, вече дори и краят му не ме вълнува.
Сцените с Бату са толкова бутафорни, че е обида за зрителя и за изключителния Мерт.
Продължават да сгъстяват негативните емоции около Гюлер-сега пък и опита за аборт на Ферда със закачалка, предполагам ще успее да махне детето. Иначе как би живяла с този позор.  Embarassed
Тя е най-голямата клетница във филма.
Като капак и натопяването на Керем , сякаш не стига, че вече е в затвора, но трябва и тук да му разкажат играта.
Малко ми е жал за Мелда, но от думите й ми става ясно, че тя не е осъзнала изобщо вината си към Еда , Харун и Ямур , а това е лошо...... Всичко може да се очаква за нея от сценаристите. Харесаха ми Едже и Назал, те и физически си приличат като майка и дъщеря. Мисля, че ще станат много близки.
Ужасно облекло на Еда - тая дрешка с ръкавите, като от битпазар.
А се пише дизайнер. Да вземат пример от "Забраненият плод", където показват такава класа в облеклата / и не само /.


Приятен уикенд !
Един поздрав за вас - надявам се моментите от този клип вече да са минало, да няма повече ревности и простотии.  
http://www.youtube.com/user/BurakCeren1

# 724
# 725
  • Русе
  • Мнения: 2 303
http://www.facebook.com/video/video.php?v=183643825015501&oi … 0132&comments

Хайде, в Луна парка и на захарния памук, народе!

# 726
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
От днешните преводи разбрах 2 неща, важни за мен. За първи път Харун споделя кога се е влюбил в Еда /в Лунапарка/, т.е. още преди Ава, а ние що гадаене му дръпнахме. Е, питам се аз отново, защо му трябваше да се сгодява за Мелда?! Това за мен е първата му голяма грешка. След нейните признания за лъжите й, той можеше да бЕга, ама ... имала глава да пати и ние филм да гледаме. Второто разкритие е какво мислят комшиите за тях. Та нали целия живот на Гюлерови е подчинен на това да градят добър имидж пред хората, но .... Досега не бяха давали междусъседските обсъждания и аз се чудех как така съседите не чуват нищо, след като всичките им скандали се провеждаха на открито /в хубавата им градина/. Хайде, че стана много дълго!
Дори, Вени, много хубави снимчици на Едичка!   bouquet  bouquet  bouquet

# 727
  • Русе
  • Мнения: 2 303
От днешните преводи разбрах 2 неща, важни за мен. За първи път Харун споделя кога се е влюбил в Еда /в Лунапарка/, т.е. още преди Ава, а ние що гадаене му дръпнахме. Е, питам се аз отново, защо му трябваше да се сгодява за Мелда?! Това за мен е първата му голяма грешка. След нейните признания за лъжите й, той можеше да бЕга, ама ... имала глава да пати и ние филм да гледаме. Второто разкритие е какво мислят комшиите за тях. Та нали целия живот на Гюлерови е подчинен на това да градят добър имидж пред хората, но .... Досега не бяха давали междусъседските обсъждания и аз се чудех как така съседите не чуват нищо, след като всичките им скандали се провеждаха на открито /в хубавата им градина/. Хайде, че стана много дълго!
Дори, Вени, много хубави снимчици на Едичка!   bouquet  bouquet  bouquet
Пкутиева, сериалът започна точно с предложението. Дадена дума, одобрена от родителите му. Харун нямаше друга алтернатива, не му и дадоха такава впоследствие. А и Харун не беше наясно с чувствата си, осъзна ги после, с помощта на Бату/ леле,че ирония! smile3555/.

# 728
# 729
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Съгласна съм, Вени, но можеше да каже на родителите си, че тя го е излъгала и да излезе с чест от ситуацията, но той беше влюбен и в двете и не желаеше да нарани Мелда до 9 999-ия епизод. А, за това, че Бату му отвори очите за чувствата му към Еда, също съм съгласна. Много ни е недосетливо момченцето, а беше вече на 30 години.
  smile3521 smile3521 smile3521

# 730
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Мокси много е красиво това малко дяволче .Направо си е голямо изкушение.И намига като наша Едичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Побутвам я по-напред, да ни е под ръка! smile3503

# 731
# 732
  • Русе
  • Мнения: 2 303


Лелееееее, това от къде ли е?! newsm09

# 733
  • Мнения: 0


Лелееееее, това от къде ли е?! newsm09


Това май беше от Клетва.

# 734

Общи условия

Активация на акаунт