Подсъзнанието може всичко 41 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 38 049
  • 710
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 642
Благодаря за съветите, момичета!
Ще си го нося, въпреки, че е вехто (е, не му личи толкова де, все пак е кожа).

Делфина фон Ю. и аз си купих червено по същата причина, ама не - не ми пасва нещо. Пък и по-често го изпразвах, отколкото да го пълня. Така и с другите. И златно и кафяво съм си купувала, но нищо. За ментата незнаех, може ли листенце?

Момичета, за следващите 10 дни ще вилнеете без мене тук  Hug.

Тръгвам
.

Обичам ви! И благодаря!!

Рози и рози, да си изкараш вълшебно там!!
Ще те чакаме!


# 691
  • Мнения: 3 063
Рози и рози, много интересно занимание ще имаш! После те чакам да разкажеш!
Моля ви, насочете ми къде да прочета това за желанията, които се пишат 21 пъти и какви могат да са желанията? Например мога ли да пиша: нека да се чувствам добре  newsm78 аз все още чета линковете от първата страница, които са прекалено много.

# 692
  • Мнения: 0
Честит рожден ден, humanis, Giftнека вълшебството те съпътства,бъди здрава и щастлива! newsm59

Тръгвам[/url].

Обичам ви! И благодаря!!
Рози весело изкарване. newsm10 и благодаря за информацията за маслото от пачули,много полезно.

А относно портмонетата - от известно време имам най-различни портмонета,нови,скъпи,евтини,подаръци, но май и при мен ще се окаже че не са "моите".Постояно ги сменям.Навремето имах едно естествена кожа,което си го бях избрала сама с голям мерак и удоволствие,но както става с всяка вещ и моето пормоне му свърши "полезния срок на годност",та се наложи да го изхвърля,беше доста опърпано и скъсано.Оттогава,не знам какво стана,но портмоне не изхвърлям,събирам си ги,като овехтеят,но пък и нямам такова,което да ми е на сърце.  Wink
Рози и рози, много интересно занимание ще имаш! После те чакам да разкажеш!
Моля ви, насочете ми къде да прочета това за желанията, които се пишат 21 пъти и какви могат да са желанията? Например мога ли да пиша: нека да се чувствам добре  newsm78 аз все още чета линковете от първата страница, които са прекалено много.
На първа страница е ритуала.
Ето ти линк:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=424158.msg12418904#msg12418904

Последна редакция: чт, 16 юни 2011, 14:30 от Patte

# 693
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
humanis  nbirthday Нека всичко за което мечтоеш да се сбъдне сега. Рози приятна почивка.

# 694
  • София
  • Мнения: 2 265
Момичета, за следващите 10 дни ще вилнеете без мене тук  Hug.

Тръгвам
.

Обичам ви! И благодаря!!

Завид!

лека почивка, много смях и положителен заряд!

# 695
  • Мнения: 385
Сега имам нужда от конкретна помощ, и за това ще ви попитам - имате ли някаква стратегия, тактика, нещо, което ви помага, когато искате да си намерите нова работа, ново поприще, да научите нови неща, които да ви покачат по стъпалата на кариерата?! Споделете ги с мен - посъветвайте ме какво да направя да помогна на съдбата и на себе си, за да намеря желаната работа, която ще ме кара да се чувствам удовлетворена от себе си и от свършеното, която ще ме кара всеки ден да ставам сутрин и с желание да отивам на работа.

Аз от известно време утвърждавам постигане на идеална себериализация - нещо такова http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=567479.msg18194952#msg18194952
humanis, вълшебен празник ти желая  bouquet

# 696
  • София
  • Мнения: 3 648
Нещо интересно, на което попаднах - http://alexmunro.blog.bg/lichni-dnevnici/2011/06/15/aleks-petrov … rani-misli.765587

Един цитат от многото : Когато човек допуска тъгата да влезе в сърцето му, той се самоосъжда, защото се смята виновен за нещо!Усещането за вина поражда усещането за недостойнство!В действителност вина няма, има само уроци - научени и не..!

# 697
  • Мнения: 10
Вие така ме забавлявате момичета.... newsm62
Какви са тези ритуали-какви са тези чудесии.



Забавляваме се, смеем се, правиме се на феите, изпълняваме желанията си! Mr. Green
Радвам ви се от сърце.
Може ли една от добрите фей да изпилни едно от всичките ми желания.... smile3521
ИСКАМ ДА СИ НАМЕРЯ ПАЗАР ЗА МОИТЕ ТВОРЕНИЯ..... newsm03
само толкова за сега.....Simple Smile

# 698
  • Мнения: 1 346
Bonita тук едва ли някой може да направи подобно нещо. По-скоро тук споделяме как всеки от нас намира сили сам в себе си, за да реализира собствените си мечти и желания, как често пречката за това е също в самите нас и тази пречка е страх, неувереност, притеснения, стар горчив опит, предубеждения и т.н. Помисли върху това, дали отговорът на въпроса ти не е в теб самата?
Успех!

# 699
  • София
  • Мнения: 12 703
Може ли една от добрите фей да изпилни едно от всичките ми желания....
Може, може, ако решиш тази фея да си ти. Wink И ако желанията ти са изпълними, разбира се.

# 700
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
Вие така ме забавлявате момичета.... newsm62
Какви са тези ритуали-какви са тези чудесии.



Забавляваме се, смеем се, правиме се на феите, изпълняваме желанията си! Mr. Green
Радвам ви се от сърце.
Може ли една от добрите феи да изпълни едно от всичките ми желания.... smile3521
ИСКАМ ДА СИ НАМЕРЯ ПАЗАР ЗА МОИТЕ ТВОРЕНИЯ..... newsm03
само толкова за сега.....Simple Smile

Не се знае, кой чете . Laughing Може и феи да четат. Преди много години една приятелка ми каза :
 - Има , много ангели в живота ни ,който приемат образа на хора.
 Помагат ни в трудни моменти и ни подкрепят. Тогава нямаше Интернет. Може и нейният ангел да чете в момента и да помогне. Аз съм за това да гледаме по шеговито на нещата.

Последна редакция: чт, 16 юни 2011, 17:17 от syn

# 701
  • Мнения: 10
Bonita тук едва ли някой може да направи подобно нещо. По-скоро тук споделяме как всеки от нас намира сили сам в себе си, за да реализира собствените си мечти и желания, как често пречката за това е също в самите нас и тази пречка е страх, неувереност, притеснения, стар горчив опит, предубеждения и т.н. Помисли върху това, дали отговорът на въпроса ти не е в теб самата?
Успех!
newsm10
Може ли една от добрите фей да изпилни едно от всичките ми желания....
Може, може, ако решиш тази фея да си ти. Wink И ако желанията ти са изпълними, разбира се.
Съгласна съм с вас момичета ако не си го направим ние няма кои,Но ми се иска
 някакси тези неща да са по лесни да стават по бързо да е по......по.....беше шегичка това което написах разбира се...
но нали чета тука като си накапеш портмонето с незнам си какво ако си сложиш еди какво си
 и парите едва ли не се телепортират там.Да ама не,Ако не се напънеш да си ги изработиш няма как да се получат нещата.В момента не съм 100 процентовата аз може и затова така да говоря,но това е действителността.На предната страничка някои беше писал баща и какво е казвал и ми хареса наистина.
И нещо друго ако мечтите ти нямат крайна дата те завинаги си остават мечти.А затова се иска работа.
За всичко се иска работа,работа работа затова искам нещо по-лесноооооо....
Пращам ви много,много,много усмивки и не се блъскаите има за всички smile3503 Simple Smile Grinning Mr. Green

# 702
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Humanis, много здраве и щастие!

И аз се почувствах така. Напълно те разбирам Simple Smile. Толкова празници тази година през юни, четири пъти по минутка с "отворено" небе., снощи пълна луна и затъмнение. Оставила съм даже черпни и други подобни за по-натам - днес разходки, срещи, и радост от вълшебния момент. Толкова специален ми стана месеца и деня.

# 703
  • Мнения: 72
Humanis, здраве, късмет и любов  Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 172
Humanis Честит Рожден Ден! Бъди здрава и много щастлива Simple Smile

Момичета тази вечер ми предстои важен разговор с половинката - ще се решава накъде ще се поема  Confused Моля ви изпратете ми малко положителна енергия и нека стане така, както е най-добре за всички!  Praynig

Последна редакция: чт, 16 юни 2011, 18:52 от Shakazull

Общи условия

Активация на акаунт