Въпрос за държавна работа

  • 5 211
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Точно от такъв патос има нужда, защото когато онези европейски пари отиват в трета глуха данъците които плащам аз, отиват за глоби. Защото е пълно с ей такива мижитурки по различните нива. Не, това не е патос! Просто ме е яд, че попаднах на поредното протеже, което е решило  да се вре там където би трябвало най - много да се работи, а то си е направило сметката дори и за болничните .
Сори за правописа, но полудявам все още от тази гнус!


Еванина, успокой се де... И като казваш "данъци", сигурна ли си , че ако се поразровим в НОИ и НАП, всичко ще е наред, а? Wink Нека не дърпаме дявола за опашката. Недей така с лошото...  Peace

# 31
  • Мнения: 24 467
Аз залагам на МРРБ.
Другите конкурси са за младши експерти. Освен това МРРБ е министерството, в което могат да се получават реално високи приходи.
Печеля ли локум на фитил?  Praynig
А какво ще кажеш за МВР /с високия процент издръжка, щом се харчи, значи има и приходи/ или МЗХ- ДФ "Земеделие". По- голям разпределител на средства от последното май няма у нас.
Ти не гледай кой къде е обявявал конкурси.

# 32
  • Мнения: 150
Аз залагам на МРРБ.
Другите конкурси са за младши експерти. Освен това МРРБ е министерството, в което могат да се получават реално високи приходи.
Печеля ли локум на фитил?  Praynig
Печелиш сладолед на клечка.  Grinning
Тази тема е голяма веселба. Laughing

# 33
  • Мнения: 4 841
Чудех се аз защо ми е смешно, а то MamaRali85 била поредната реинкарнация на скучаещия офисен планктон... Чудех се откъде ми е познат ника, а то - от уникално простоватата тема за свободните боеве, единадесетгодишните и просперитета на гладиаторите  smile3507

Много слабо включване. Губите форма.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз залагам на МРРБ.
Другите конкурси са за младши експерти. Освен това МРРБ е министерството, в което могат да се получават реално високи приходи.
Печеля ли локум на фитил?  Praynig

Това по отношение на конкурсите за държавен служител. По трудово правоотношение не са конкурсни длъжностите, а МамаРали85 не уточнява дали ще е държавен служител или по трудово правоотношение, тъй че не бързай с локума  Wink Може и на граждански договор да е или по ПМС 66 или пък компилация от трудово + граждански.

# 35
  • Мнения: 2
Хей, момичета, няма нужда от майтапи на чужд гръб. На никой не му е лесно. Само аз си знам какво съм преживяла и къде съм била... Сега съжалявам, че споменах конкретна цифра. Очевидно тя е препъни камъка и ви прави толкова язвителни. Съжалявам наистина. Трябваше да се досетя и да обявя едно МРЗ, както и три деца, за две от които няма място в ЦДГ-то, че да спечеля вашето благоразположение... Но нищо, за следващия път ще знам.  Hug

# 36
  • Мнения: 2 927
Judy, упорито искаш да ми измъкнеш изпод носа локума/сладоледа! Crossing Arms
Така да бъде, ти си по-старша тук, и ти е ред и ти се полага  Hug

Н а т и, аз й се доверих, че ще се явява на конкурс. Освен това отстъпвам локума и сладоледа на Джуди.

# 37
  • Мнения: 24 467
В момента съм на праскови. Стягаме морето.
И понеже съм привърженик на идеята за ДФ"З", затова така...Все разпределят, хора се назначават там.

# 38
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Еванина, успокой се де... И като казваш "данъци", сигурна ли си , че ако се поразровим в НОИ и НАП, всичко ще е наред, а? Wink Нека не дърпаме дявола за опашката. Недей така с лошото...  Peace
[/quote]



Хаха - вече и плаши!!!
Да взема да страхувам, а? Ей това имах предвид - знае не знае  как да работи, но знае да плаши!
 

# 39
  • Мнения: 337
Няма сигурност дори в държавната работа, така де работа като държавен служител; Имам позната, която 3 месеца след издържан от нея конкурс и духнаха под опашката; Още по-лошото е връзкарската история, утре ще дойде друг шеф и ще доведе негови хора на мястото на предишните връзкари; Това е системата в държавната администрация, така че аз бих избрала работата по Еврофондовете, дори да Ви съкратат след време ще взимате от бюрото по труда добро обезщетение  Peace

# 40
  • Мнения: 2
Еванина, успокой се де... И като казваш "данъци", сигурна ли си , че ако се поразровим в НОИ и НАП, всичко ще е наред, а? Wink Нека не дърпаме дявола за опашката. Недей така с лошото...  Peace



Хаха - вече и плаши!!!
Да взема да страхувам, а? Ей това имах предвид - знае не знае  как да работи, но знае да плаши!
 
[/quote]

Съжалявам, но не си ме разбрала. Никого не плаша. (въпреки че реакцията ми намирисва на гузен негонен бяга).  Обикновено тези с "моите данъци..." са като онези  с " вън селяните от София" . Първите се водят на МРЗ и визмат заплатката кеш, а на вторите бабите им още ходят до тоалетна на двора, но нека не задълбаваме. Това са само хипотези. Малко по-нагоре забелязах един разследващ журналист с лупа и неясни метафори...Ако искаш, обърни се към него Wink

# 41
  • Мнения: 13 296
А ако другата кандидатка от бай тошово време извади някоя връзчица ще стане много интересен конкурса
 Държавен служител с такъв стаж и оцелял при толкова правителства никак не е за подценяване-точно те са скритите лимонки.
Дано разберем кой ще надделее врелия и кипелия в дебрите на интригите или младия отговарящ формално на изискванията с правилния познат в този конкурс.
Дано Мама Рали не се скрие и ни държи в течение.

# 42
  • Мнения: 119
Аз съм за Ралица - има какво да даде на тази държава.

# 43
  • Мнения: 13 296
Аз съм за Ралица - има какво да даде на тази държава.
Дали на държавата, дали на някой друг Laughing

# 44
  • Мнения: 4 841
Ра-ли   Hands Clap  Ра-ли  Hands Clap Ра-ли  Hands Clap


Общи условия

Активация на акаунт