Въпрос за държавна работа

  • 5 206
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм за Ралица - има какво да даде на тази държава.
Дали на държавата, дали на някой друг Laughing

Едното не изключва другото, все пак  Laughing

# 46
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Малако е публично пространството за да давам данни за проверка от НАП за доходите си. Работя на трудов договор, Не притежавам движимо или недвижимо имущество.Баба ми е починала доста отдавна, но не е ходила на двора -  живяла е в град / затова пък аз не можех да играя лятото на село- защото нямам такива имоти/. След като Завърших висшето си образование се върнах в града в които живея - не желаех да живея в София.
За жалост ще си поредното недоразумение в администрацията, но няма и да си последното- за жалост.

# 47
  • Мнения: 2
Еванина, чудя ти се как така категорично лепиш етикети на хората, без да ги познаваш.... Дали е въпрос на възпитание или на типичната провинциална самонадеяност, не искам сега да гадая, а и не ме интересува. А това с изгубеното детство в прашния град беше толкова трогателно....  Нямаше ли специална тема за подобни истории? Защо ни занимаваш с всичко това? Ако някой го интересуват тези подробности ,моля споделяйте си ги на лични. Благодаря!  Hug

# 48
  • София, център
  • Мнения: 3 455
MamaRali85 , внимавай какви ги раздуваш. Да не те прочетат Човешките ресурси на съответното ведомство. Или пък данъчните.

# 49
  • Мнения: 2
Да, това наистина е добър съвет, а и като гледам колко зложелатели има тук... наистина трябва да внимавам. Съжалявам вече, че дадох толкова подробности.

# 50
  • Мнения: 2 927
Чудех се аз защо ми е смешно, а то MamaRali85 била поредната реинкарнация на скучаещия офисен планктон...
Ти печелиш. Работното време свърши.
smile3502

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Беше забавно да четем как Марадона говори за себе си в женски род.
Всички разбрахме, че му е топло.
Нека му спестим последващите мъки.
Заключвам тук.

Общи условия

Активация на акаунт