Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 116

  • 105 025
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 157
Здравейте ,моми4ета Hug
Страхотни хелоуйнски кекс4ета ,торти и бисквитки сте натворилиНалика,Леля ОГ,Стаси,Дарлинка,Ме4опух,Лукс,Мираварна,поздравления  bouquet
СВЕщИ4КА, Shockedуникална и страШно барната торта.Още веднъж да поздравя порасналата госпожица,късметлийка е с такава мама
Мариета,много готина торта отново си показала
Аз да си покажа останалите торти,които правих със голям зор.О4ите ми са страШно възпалени,със слън4еви о4ила съм вкъщи,цялата в синини да се бутам тук и там.На косъм се разминах да обърна тортата Супер Марио,а колко фигурки на4упих незнам Mr. Green

Това е третото Кити за едно и също моми4енце и поне имах възможност за нещо по разли4но

# 721
  • София
  • Мнения: 122
Мариета тортата с влака е много красива, локомотива е изключително пипнат, целият ли е от фондан, доста голям ми изглежда? Много ми харесва, как част от влака е от другата страна на тунела. Пейзажа от страни е много красив. Готини смърфове, много ми харесаха гъбките, дънера и маргаритките.
Ванче кошницата е страхотна, а розите мноого добри. Аз много искам да се пробвам с една кошница, дали някъде има показано как се редят фитилчетата?
Валерия – прекрасни кексчета, розичките им са много красиви.
BiankaD много интересен дизайн има тортата Трюфел, трудно ли направи борда? А за разреза думи нямам, просто прекрасно. Ах това тиквено рула, изглежда прекрасно. Жалко че не си снимала мъфините, изглеждат много красиви и идейни
МаринаД много красива тортичка, калинката е супер сладка. Но не разбрах искала си да е като шапка ли?
FRESA много са красиви и двете торти, нооо тази с лалетата е прекрасна. Много ми харесват лалетата, толкова нежнии истински. Цветовете са чудесни, харесват ми диплите, панделките, как са сложени листата, изобщо всичко
ditsan тортите ти стават все по добри, гълъбчето се е получило перфектно, много ми хареса надипления фондан под него, както и спиралките. Цветята са чудесни, особено това с тъмнолилавото в средата. Не на последно място любимите ми цветове.
betina33 страшно ти се е получил Спондж, не бих предположила, че е първия. Възглавничката отново е страхотна, много ми харесва как се опитва да се качи и второто мече  Mr. Green
Ала-Бала ама страхотно ти се е получила тортата, направо се размечтах за едно разрезче
nalika много идеен чайник, особено така с чашката отстрани. Сподели за портокаловия крем, мола. Чудни са ти бисквитките, страхотни тикви, духове и шапки си имат. Глазурата ми я каза приятелка от Канада. Малко я побългарих и стана много готина. 1 ч.ч пудра захар, 2 – 4 ч.л. пр. Мляко/започваш с 2 ч.л/, 2 ч.л. глюкоза, ¼ ч.л.  есенция лимон или ром, В купа захар, мляко до гладкост, после глюкозата и есенцията и се разбива. Ако е гъсто да се добави от сиропа. Ако се оцветява да е по- гъсто, защото боята разводнява.
kk38 благодаря за комплимента за Спайдърмена, ноо за сега съм правила само един и не съм сигурна дали ще го пробвам пак. Може да си виждала тортата в албума ми или в отчетната ни, защото беше за сина на приятелка от отчетната. За айсинга благодаря за рецептата, но ме е страх да ползвам суров белтък, вие не се ли притеснявате?
kukita83 браво чудесно ти се е получила тортата
patriyani чудни Спонджовци, тъкмо ми бяха залипсвали твоите. Особено ме изкефи тортата с Мики и приятели и Тази с леглото и анимационните герои, уникални са! А тортата с Марио страхотна, жалко че са се счупили част от фигурките, но и така е много хубава. А китото, мноого модерен тоалет
Торта, по -късничко  Flutter

# 722
  • Мнения: 143
metchopooh, много благодаря за рецептата.Ще я пробвам и ще покажа какво съм направила /ако не ме е срам много де,щот не се знае какво ще се получи/.

# 723
  • Мнения: 1 965
Ванче кошницата е страхотна, а розите мноого добри. Аз много искам да се пробвам с една кошница, дали някъде има показано как се редят фитилчетата?
ЕТО ТУК преди време бях правила някаква измислена демонстрация. Следващата кошница ще я снимам, обещавам.
patriyani - Марио е станал много хубав. Вземи си седни малко на дупето и почивай повече. А, от всичките ти Кити-та, това ми е любимо.
nalika - страхотни сладки.
mari_eta - Хубава торта. Смърфовете не трябва ли да са по-дебелички и късокраки??  newsm78 . Не, че аз мога да ги направя по-хубави, ама да си кажа все пак.
Леля Ог - Твоята празнична серия е уникална както винаги. Харесах си едно мъфниче със съкровище.  Laughing

# 724
  • Мнения: 1 418
Налика-благодаря ти за хубавите думи-на мен много ми харесаха бисквитките ти ти-изключително настроение създават!
Мариета-и тук-чуднички смърфове,къде съм гледала,сега видях легналото смърфче!
Мечопух-Много хубави бисквитки-много добре са се справили малките!Благодаря ти за милите думи, нямах време-като ги украсих, веднага в колата и на автобуса за Сф , а после тръгнах за Димитровен извън града -беше една средношна лудница...
За борда-не не беше трудно,само трябва да се уцели момента с охлаждането на шоколада-хем да е достатъчно гъвкав, хем да не е течен.
Свещичка-уникална торта!Думи нямам!Великолепна е!  chef  bouquetДа ти е здрава и щастлива дъшеричката!  bouquet
Патрияни Отново красива торта  chef, и Кити-мацката е страхотна,но май е време да намалиш темпото!ДАно се оправиш  бързо!
Доника-много красиви торти-много изящни цветенца правиш!Харесаха ми най-много градинската беседка и тортата с гъбката

и за да не е спам-една от тортите ми за рождения ми ден преди години

# 725
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Ани, дано не ми се сърдиш, ама много се гордея с теб и трябва да те покажа:
Свещичка в ББТ
Прекрасна си!

Мариета, жестоки смърфове! Прекрасна торта отново!

Всички Хелоуински произведения са супер.   bouquet Сега ме доядя, че се размързелявих и не направих нещо.

Ванче, благодарности за клипчето. Аз отдавна се каня да те питам - как пренасяш после плетката върху тортата? И мажеш ли купата с нещо, за да се закрепят фитилчетата?

Патри, спри се малко и си дай почивка. Бързо оздравяване!  Hug

Бианка, много готина  Peace

Крема за мъфините ми е с филаделфия,масло,ванилия и пудра захар (т.н крим чийз фростинг)!
Благодаря за отговора! Подходящ ли е за торта?
Peace Даже много! Пробвай също и Рафаелото, Муса на Танита......... Ганаш......
Сиропирането - аз го правя с четка. Две три мацвания на блат стигат  Peace

# 726
  • Мнения: 143
Ееееее Ани,браво.Поздравления и за тортата,както казах вече тя е невероятна,поздравления и за медийната изянва.

# 727
  • Мнения: 1 965
Ванче, благодарности за клипчето. Аз отдавна се каня да те питам - как пренасяш после плетката върху тортата? И мажеш ли купата с нещо, за да се закрепят фитилчетата?
Каква купа бе жено???  Shocked Когато го правих това клипче, нямах торта и импровизирах. Иначе си плетеш директно на тортата. Тука просто импровизирах заради самото плетене.  Някъде из семинарните снимки, ще намериш как плетохме кошница там. http://seminar2008.multiply.com/photos Търси снимките от миналата година.

# 728
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Патри, бързо да ти минава, предполагам, колко е неприятно Hug. Марио е страхотен Peace!
Мечопух, да, целият локомотив е от Пикко, даже няма и нищо скрепително /клечки за зъби демек/.
Ванче, думата "дебел" не ща да я чувам, толкоз усилия положих да съм в перфектна форма Crossing Arms Flutter...майтап, де да знам, на 3Д-то такива си бяха newsm78...
Бианка, Татитче, благодаря  bouquet!
Бианка, какво значи "преди години" - ти не правиш ли торти отскоро Rolling Eyes?

...отивам да гледам Свещичка...

# 729
  • София
  • Мнения: 122
Ама, че съм шматка, пуснала съм само половината коментари  Mr. Green добре, че не съм затворила файла  Flutter
miravarna страхотни кексчета, а тези с очите пък са убийствени
sVeshti4ka Благодаря за рецептата, определено ще я пробвам. А на торта като на дъщеричката ти и аз бих се зарадвала, прекрасни елементи, дървото което държи втория етаж, прилепите, тиквата, просто уникални. Много естествено се държиш на интервюто, супер е!!!
NellyDi според мен МадамТурбо е останала доволна, колата е готина
Ira-ari честит първи опит, добре се е получил. Ако искаш пробвай фондана от блога на Димитрана/има го в библиотеката/ става снежно бял и на мен ми е много удобен за работа.
lux  чудни мъфинчета, а тези паячета, много са сладки
Darlinka измъчена или не, тиквата ти се е получила страхотна. Цвета е отличен, а дръжката, да не си сложила истинска Wink Интересно ми е как оформи тортата, изряза ли вдлъбнатите места?
stasi76 страшни мъфини, а призрачетата им са уникално сладки
Леля Ог страхотна идея пиратски хелоуин. Тиквата е страхотна, много ми хареса кексчето с костите и черепа, а сладките ти както може да се очаква перфекти и сипер оригинални
donika dineva изключителни торти, защо не сложи направо снимки, така може някой да не ги види, а си струва да се видят. Фенера е просто уникален, ако нямаш против, щи го пробвам и аз при възможност. Много ми харесва как е направен самия фенер, цветенцата, цветове, всичко. Тортата със слънцето е много сладка, особено как намига. И тази с калинката е страхотна, бордюрите от цвета са чудесни. Тортата с жълтото и топченцата е много интересна, като цветове и замисъл. Планинската също ти се е получила страхотно!
ВАНЧЕ, много благодаря за видеото за кошницата!!!  Hug
Хей изпуснала съм да Ви покажа една от любимите ми тортички  Flutter


# 730
  • Стара Загора
  • Мнения: 53
Привет на всички и благодаря на тези,които ме подкрепиха за моя първи опит.Много благодарности и на van444eto,която ме посъветва как да направя капака на втората си торта.Но този път реших да използвам захарния фондан на Димитрана направих го и всичко беше точно.На другата вечер почвам да покривам тортата и #Cussing outбоже мои нищо нестава,целия фондан се рони направо ми идва да се #2gunfire а тортата бях решила да е подарък за една моя приятелка,която надругия ден има Р.Д и почвам на ново да правя фондан Варна и накрая ето и резултата     и едни мъфини                                                                                                              
   Ани страхотна торта шапка ти свалям

Последна редакция: ср, 02 ное 2011, 14:32 от nelinka_stz

# 731
  • Мнения: 1 569
Ето и звездното участие на неповторимата Ани Свещичкова. Wink

http://www.bbt.tv/sutrin_s_bbt#video_9060

Момичета, репортажът е колкото за Ани, толкова и за всички Вас! Възхищавам ви се много отдавна.  omm Когато бях по майчинство и аз се бях запалила по тортите, и на мен сте помагали няколко пъти тук.   bouquet Но за съжаление не успях да стигна далеч. Трябваше да се върна на работа, от която нямам време за детенцето или пък да спя повече от 6 часа на нощ, камо ли за торти, които изискват много свободно време и безсънни нощи. Продължавайте все така, пък дай Боже, след някоя годинка за второто, отново ще се включа при вас!  Mr. Green   bouquet

# 732
  • София
  • Мнения: 1 078
Хехе, ето ме и мен, звездЪ.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Яна, много ти благодаря!  Hug Готино стана, даже се харесах.  Laughing Laughing Laughing И апартамента какъв ми е един светъл.  Laughing Беше ми приятно да се запознаем!  Hug Хайде, давай ти с второ, аз с трето и с тортите.  Laughing

Татитче, шпионче.  Laughing

Момичета, включвайте се в обсъждането в Предизвикателството, направо съм възхитена, такива неща има...  Crazy

# 733
  • София
  • Мнения: 1 357
Здравейте.
Следя Ви изкъсо,но 2-ра седмица сме все болни и не ми се пише.
Мечопух-рисуваната торта и спайдърската са станали много хубави.Тортата с пиленцата на дървото е много приятна.
Фотка-тинейджърската торта е много свежа,ярка и оригинална.
Вал-тортата с музикалните инструменти е уникална както винаги.Ама и ти си за телевизията отдавна,не те ли канят или ти отказваш?
Татит-кануто е чудно.
Пат-много ми харесаха Бъз,Супер Марио,спортната зала,надупеното бебе,Микимайските торти както и всички останали.
AvvA83-много красива торта като за начало.
Марина Д-много е хубава есенно-зимната торта.
Мираварна-много нежна бебешка торта.
Леля Ог-чайникът е чуден,а хелуинските ти торти,сладки,мъфини и цялостна украса са №1.
Мариета-страхотна торта нарисувана с влак.Влакът е жесток.Смърфовската торта е чудесна.
Ванче-кошницата е много красива.
Фреса-много са хубави и 2-те торти.
Дитсан-радвам се,че дъщеричката ти е по-добре,а колкото до просенето на пари ми е до болка познато #2gunfire.Тортата с гълъбите е станала много хубава и нежна.
Налика-много хубав чайник.
Свещичка-хелуинската торта е приказна просто.Честита 1г. тортоправене.Ти още с първата си торта ни учуди с това колко е хубава и пипната.Чудесна си по телевизията,изглеждаш на 25 направо. Peace
Нели Ди-много добре се е получила колата.
Бетина-много хубава бебешка възглавница.

Поздравявам и всички останали с хелуинските  мъфини,торти и сладки.

# 734
  • Мнения: 148
Ани,аз те гледах сутринта благодарение на съпруга ми.Вика от другата стая,бързо ела едно момиче май че от ваще го дават.Поздравления за страхотното представяне.
Просто покрай предизвикателството и други те неща ми излезе от главата.
Патрияни,както винади страхотни тортета.
БианкаД,и твоята тортичка е супер.
Мечо пух,как няма да ти е любима-супер е.
nelinka_stz ,добре си се справила.

Общи условия

Активация на акаунт