Седем часа разлика сезон 2 - "Ти да видиш" (Тема 9)

  • 44 413
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Извинявам се че така ви се натрисам, редовно ви чета но мнооооооооооооого рядко пиша.
Онзи красивия от Избата  е един от нападателите на Тео и Мая както и красивия младеж купил маските и нападнал Неделчев. Дори като се загледате в S02E02 на 00:12:18 и прическата му е същата от screenshot-a с маската няколко поста преди мен и катинарчето с мустака пак от снимката на Теди на 40стр.  newsm78

# 706
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ох, да вземе този Латинос да се завърти пак в "Избата", пък и да се разговори с Цвета и да ни даде повече "материал" за разнищване.
Хич не му трябва Цвета.
Направо, казвам аз, да се връща в София и да му спретнат един двубой по канадска борба със Слав. Задължително със запретнати ръкави, обаче! Че да им видим и на двамата татуировките един път завинаги, и да се свършва вече!  Laughing

# 707
  • Мнения: 5 577
 Crazy отхвърляме ли вероятността нападателят на Мая, с косата, да е жена?  Embarassed

# 708
  • Мнения: 2 545
Crazy отхвърляме ли вероятността нападателят на Мая, с косата, да е жена?  Embarassed

Звучи доста невероятно. Според мен прическата, а и косата приличат да са собственост на Миро/Слав.
Определено не е Латиноса - неговата коса е по-тъмна.

# 709
  • Мнения: 0
http://vbox7.com/play:52a2fea15b

Момичета, ето ви нещо за подгрявка за епизодите в неделя....

# 710
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Браво Teddy_l4   bouquet
Припомни ми сцената с Къртев, много е забавна .

# 711
  • Мнения: 2 545
Teddy_l4, пропуснала си да сложиш червената точка! "Милото срещу Снежанка и джуджетата" - не е никак възпитателно!  Crossing Arms Но ти прощаваме, предвид, че го излъчваш след 22.00 часа  hahaha
Милото за нула време насмете Снежанка и разните там джуджета ... Да се готвят симпатягите ... Продължението - във втори сезон Peace

# 712
  • Мнения: 0
Teddy_l4, пропуснала си да сложиш червената точка! "Милото срещу Снежанка и джуджетата" - не е никак възпитателно!  Crossing Arms Но ти прощаваме, предвид, че го излъчваш след 22.00 часа  hahaha
Милото за нула време насмете Снежанка и разните там джуджета ... Да се готвят симпатягите ... Продължението - във втори сезон Peace




 Joy Joy Joy  Мислех, ама една червена точка нямаше да стигне. Ако бях сложила повече, нямаше да се вижда нищо от клипа, така, че викам си, ше минат без червена точка, та дори и СЕМ да ме глоби  newsm62 newsm62

# 713
  • Мнения: 931
Теди, чудесно клипче отново! Simple Smile Добре, че ни подгряваш от време на време, че сега го караме само на по едно постно промо между неделите Simple Smile

Татуираният отбор като че ли се избистря като концепция. Има логика - Слав и Латиноса, момчета за всичко, те пребиват Неделчев, а по-късно извършват и побоя и изнасилването. А кой го поръчва? По всяка вероятност човекът с маската. Който има незнайна причина да мъсти на Таня Стоева и който пак ми се струва, че е позициониран в САЩ, където пък обичайно се подвизават Слав и Латиноса. Същият може да поръча побоя над Неделчев и да подтикне "спускането" на Иванов в София. Неделчев е купен, а отстраняването му може да е първа крачка към скарване на Таня и Милото; Иванов пък претендира, че няма как да бъде купен, съответно може да свърши добра работа в този аспект. Следваща стъпка - директното нападение над Мая.
Така звучи ли ви логично до тук?
Кой може да бъде неведомия отмъстител? Намеци за свързаност към историята (ако изобщо е такава) има по отношение на Распутин и на Цвета - приемаме, че поговорката, която цитират е връзка с носителя/-ите на татуировките. Като се замисля, ако в горното сме прави, към края на първи сезон нямахме идея нито за Слав, нито за Латиноси. Което може да значи, че все още нямаме и идея за човека, който ги командва.

# 714
  • Мнения: 2 545
В случай, че има музиканти сред съфорумките  Wink

Един урок по пиано:
http://www.youtube.com/watch?v=qKEOb3Vhdk8&feature=related
 

# 715
  • Мнения: 22
Teddy_l4, супер клипче, благодаря  bouquet Милото то ама много е готин, бе! А интереснозащо актьорът не се е снимал през последните години, а и в етаритъ доколкото знам не е играл. Но сега пък каква роля прави!
Lulu25,  и на мен ми се върти такава теория за татуираните. Да, засега няма отговор на основния въпрос защо се случва това и кой е Главния организатор, но пък нареждаме парченца от пъзела все пак. Има нещо странно- ако Слав е единият от нападателите на Мая, то тогава излиза, че те с брат му Миро действат в противоположни посоки - Миро уважава Таня, изпълнява нейни задачи, а пък Слав изпълнява задачата да напада дъщеря й, за да  уязви Таня. Или двамата братя не са близки и не си говорят за поръчките си?! А, бе, странно е. Thinking
А за Неделчев  - беше казал на Иванов, че в началото е бил продажен прокурор, но след това е решил да действа съгласно закона по делото за подкупа. Та според него бил нападнат защото са усетили, че ще действа принципно по делото, което не изнасяло на Милото. Но така си мисли Неделчев, а нападението може да е част от друг план, и то не на Милото. Подкрепям, че конците се дърпат от НЮ.

# 716
  • Мнения: 931
Или двамата братя не са близки и не си говорят за поръчките си?! А, бе, странно е. Thinking

В така оформената картинка, на мен ми се връзва двамата братя да не са близки. Както някой беше забелязал, видимо Таня и Стоицев не знаят, че Миро има брат, камо ли близнак (е, не знаем със сигурност дали знаят). Мотае ми се историята как Таня е помогнала на Миро да се измъкне от голямата каша и да стане човек, в която някакси все ми се струва, че и Слав би трябвало да вземе участие, ако са близки. Не е невъзможно Миро и Слав да са били и двамата дълбоко в престъпния свят, след което Миро да е изплувал на светло благодарение на Таня, а Слав да е останал там...

# 717
  • Мнения: 2 545
Това, че двамата братя Миро и Слав не са особено близки, си го мисля отдавна, а и фактите го потвърждават. Слав търси не толкова убиецът на брат си, а по-скоро някой, който го е объркал с него и го е убил по погрешка, мислейки че е Слав примерно.
Ако поизчакаме малко, може би ще се разбере  Laughing

# 718
  • Мнения: 0
Teddy_l4, пропуснала си да сложиш червената точка! "Милото срещу Снежанка и джуджетата" - не е никак възпитателно!  Crossing Arms Но ти прощаваме, предвид, че го излъчваш след 22.00 часа  hahaha
Милото за нула време насмете Снежанка и разните там джуджета ... Да се готвят симпатягите ... Продължението - във втори сезон Peace

Ама аз сега като ги преброих, те наистина са Снежанка и седемте джуджета в тоя клип хахахаха. Ох, толкоз съм добра, че понякога ми се получават нещата и без да ги търся  Crossing Arms  Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 2 545
Седем? Е, не може да бъде... Може би, ще трябва да ги изброиш поименно, за да ти повярваме hahaha
Ще се окаже, че в заглавието на сериала е заложено съвсем тенденциозно числото 7 , пък и приказката за Снежанка Joy Щото е ясно, че разликата в часовете между София и Ню Йорк съвсем не е 7 часа, а 9 (доколкото знам). 
Какво ли още няма да изникне от тоя филм? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт