Урок по ценообразуване..)

  • 7 979
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 175
Съжалявам,но аз все още не намирам логично обяснение,защо бг стоки са с по-високи цени от вносни такива? Tired

БГ пазарът е малък - съответно суровините и работната ръка - доста по-скъпа от която и да е поточна линия, бълваща, за да зарежда цяла Европа. Особено ако е в Китай напр.

# 76
  • Мнения: 417
Съжалявам,но аз все още не намирам логично обяснение,защо бг стоки са с по-високи цени от вносни такива? Tired

БГ пазарът е малък - съответно суровините и работната ръка - доста по-скъпа от която и да е поточна линия, бълваща, за да зарежда цяла Европа. Особено ако е в Китай напр.
За работната ръка може до поспорим.

# 77
  • Мнения: 371
Съжалявам,но аз все още не намирам логично обяснение,защо бг стоки са с по-високи цени от вносни такива? Tired

БГ пазарът е малък - съответно суровините и работната ръка - доста по-скъпа от която и да е поточна линия, бълваща, за да зарежда цяла Европа. Особено ако е в Китай напр.
За работната ръка може до поспорим.

Emely  губиш спора според мен. Няма сравнение с братята китайци

Magarcho, аз бих избрала втория вариант. 70% някак много ми се виждат.

# 78
# 79
  • Мнения: 371
Не искам да измествам темата, но " България да измести Китай" - звучи абсурдно. Ембарго още няма , стотици контеинери са акустирали по бг пристанищата и чакат да нахлуят .  Laughing

# 80
  • София
  • Мнения: 2 719
и аз не искам да измествам темата, но да отбележа - на горния сайт с "новината" за Китай изрично пише
Всичко написано на тази страница е художествена измислица и не отговаря на действителността.
  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 2 175
Надявам се Емели да не се засегне - но това са пълни глупости.
Била съм из Азия и е дори Китай не е най-евтиният производител.. ooooh!

Както и да е - аз продължавам да се моря с ценообразуването..Wink

# 82
  • Мнения: 897
Това като аргумент ли го сложи?  newsm78
и аз не искам да измествам темата, но да отбележа - на горния сайт с "новината" за Китай изрично пише
Всичко написано на тази страница е художествена измислица и не отговаря на действителността.
  Simple Smile

То и името на сайта е такова.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт