по- активна !!

  • 6 624
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 947
И вие познавахте на 100% мъжете си, когато взимахте решението да све вечно заедно? И те не се промениха? И вие с времето не открихте нищо, което да ви дразни – въпреки че преди /или в началото/ не сте забелязвали? Ох...

# 46
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Мисля, че съм го опознала достатъчно за да го приема в живота си и съм преглътнала всичките му недосатъци както и той моите.



# 47
  • Мнения: 7 947
Мисля, че съм го опознала достатъчно за да го приема в живота си и съм преглътнала всичките му недосатъци както и той моите.


И откакто сте заедно - нищичко не те дразни, той не мърда да се промени към нещо дразнещо? Евалла  Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 23 096
И откакто сте заедно - нищичко не те дразни, той не мърда да се промени към нещо дразнещо? Евалла  Hug
За секса ли говорим или?

# 49
  • Мнения: 863
Доколкото разбирам, точно тази му особеност си е личала от самото начало.Ако авторката се е надявала това да се промени /тя да го промени/, явно вече е наясно, че надеждите са били напразни.

# 50
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
И откакто сте заедно - нищичко не те дразни, той не мърда да се промени към нещо дразнещо? Евалла  Hug
За секса ли говорим или?

Ами, няма нещо с което да ме изненада, дори взе да се подобрява в някои насоки.

А за секса, ами той си е активен, аз си чакам на готово  Grinning

# 51
  • Мнения: 7 947
И откакто сте заедно - нищичко не те дразни, той не мърда да се промени към нещо дразнещо? Евалла  Hug
За секса ли говорим или?

За всичко. Защото се започна с абсурдни реплики от сорта – защо си го взела такъв?
Мисля, че малоумен човек може да попита такова нещо...

# 52
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Нали не ти отказва, какъв ти е проблема.
така е ! но проблема не е там , а там че както казах - ако аз не започна може доста време да не се сети той !

И какво от това че си инициатора  Wink нали му става  Hug и върши работа , хубаво ли ти е или ...  
Кое не ти допада секса или само това че ти си 'подстрекателя'  Rolling Eyes ?



п.п. оП,  tonkabonka го е казала  Peace

# 53
  • Мнения: 196
когато се запознахме , правихме многоо секс ... пак аз си оставах инициатора , секса е ок няма проблеми  ( не говоря за него в темата)  той чака аз да го потърся ... това ме дразни ,  говорила съм с него , но той не го отбеляза  като нещо сериозно  .  нямам намерение да си намирам любовник както беше писано по горе - дори и на шега  Laughing (все пак съм дала клетва) , а относно защо  съм с него ... мисля че е перфектния мъж за мен . Все пак няма идеални хора , нали  не търсим перфекния - той не съществува според мен , а този който най - много се доближава до него !

# 54
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мъжете си мечтаят за активни жени  Wink твоят е късметлия. Разбирам да не му ставаше т.е. да не го възбуждаше ..... тогава да , това би било проблем (от моя гледна точка ) 

Според мен правиш от муАта - слон  Hug

Гледам ти лентичката имате от скоро бебче  Wink може просто да е внимателен и да чака ти да прецениш кога да правите сеХ  Wink

# 55
  • Мнения: 2 457
Предполагам просто го кефи ти са си активната, така му е по-сладко.
Понякога моя мъж много обича да си искам сама, дразни ме, възбужда ме и  така докато не го нападна въпреки, че той едвам се сдържа, но то нашето  е по-скоро като игра.
В 90% от случаите просто идва и си го взема. Blush
Не виждам проблем в това и аз да съм активна, но  не бих могла постоянно така да правя ...обичам мъжа да е активен, той да ме обладава. Embarassed

# 56
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Шмати  Wink забрави да добавиш и че си много красива и неустоима  Hug



След твоя пост авторката мн. ще се 'освежи'  Whistling

Последна редакция: вт, 16 окт 2012, 16:22 от Desss

# 57
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
И откакто сте заедно - нищичко не те дразни, той не мърда да се промени към нещо дразнещо? Евалла  Hug
За секса ли говорим или?

За всичко. Защото се започна с абсурдни реплики от сорта – защо си го взела такъв?
Мисля, че малоумен човек може да попита такова нещо...


vili, всеки сам по себе си е малоумен, едни го изразяват в начин на мислене, други в непрестанно словесно траляне без смисъл  Grinning

... а относно защо  съм с него ... мисля че е перфектния мъж за мен . Все пак няма идеални хора , нали  не търсим перфекния - той не съществува според мен , а този който най - много се доближава до него !

Точно поради това, което си написала темата ти губи смисъл. Така си го приела от самото начало и едва ли си се надявала във времето да се промени.

Няма как да ти дадем рецепта, в която той да бъде инициатора на интимните ви моменти.
Приеми, че на него така му е хубаво и се опитай да извлечеш ползите за себе си.

# 58
  • Мнения: 7 947
Темата й никак не е без смисъл, постове като твоя обаче - да.
Жената казва, че е идеален за нея. Като цяло.  Това не изключва наличие на проблем понякога, в някои аспекти...

# 59
  • Мнения: 8 808
(unadaptable а аз винаги съм мислела че си студентка на 21  Laughing...)
Нали, и аз.  Grinning

 Shocked  Shocked Това сериозно ли? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт