по- активна !!

  • 6 621
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сутрин, обед и чаааак вечер ....

# 31
  • Мнения: 2 448
Обикновено човек променя някои неща в себе си, които не му идват отвътре, ако изобщо го направи или ако е лично силно мотивиран или при някакво необичайно обстоятелство. Та с това искам да кажа, че разни меки съвети подходи му леко и постепенно, давай му шанс завоалирано да разбере как се чувстваш, говори му са по скоро обречени на провал, отколкото на успех. Има разбира се и възможност да се примириш, но не мисля, че това  първото, с което може да се почне. Пробвай да настъпи някакъв обрат, макар,че то зависи и от причината поради която е неактивен, което няма как да знаем, пък и колкото и невероятно да звучи, доста хора с партньора си по трудно ще си кажат истината, така,че и да го питаш, не е гаранция, че ще си каже. Пък може и той изобщо да не го смята за проблем, а така да се чувства по уверен,че щом ти си искаш, значи поне имаш желание, а не го правиш, заради неговия кеф.
Та с какво ще го шокираш да се замисли по въпроса е твое решение, ти си го познаваш, защото аз и да напиша мои идеи нито знам дали ще са подходящи, нито ми се четат после коментари, да бе да, то така ако ставало. Все пак темата не е за мен и няма да са ми приятни обсъждания на конкретни мои идеи.

# 32
  • Мнения: 7 947
 Жената казва, че се налага винаги тя да започва, но не е написала, че трябва да върши цялата работа, нито, че секса им не е добър.
  И да, все пак, колко време е това в което той не се сеща и трябва ти за проявяваш инициатива?  

  Въобще, толкова голямо значение ли има, като сте в едно легло кой ще посегне пръв? Laughing

Има огромно значение. Но хората, при които той посяга пръв – няма как да го разберат просто.
Сексуалното влечение е вид харесване и това определено показва на една жена, че още я бива. И когато мъжът го инициира – е съвсем друго.
В същот овреме хората се нагаждат. При вас – ако се нагодите така щото – ти да приемеш, че той е такъв – и ако секса продължи да е добър – не виждам проблем.

# 33
  • Мнения: 196
  Жената казва, че се налага винаги тя да започва, но не е написала, че трябва да върши цялата работа, нито, че секса им не е добър.
  И да, все пак, колко време е това в което той не се сеща и трябва ти за проявяваш инициатива? 

  Въобще, толкова голямо значение ли има, като сте в едно легло кой ще посегне пръв? Laughing


не всичко др. е окк ... мн ми харесва това което си написала , мерси ... иначе различно е .. имало е 1 м , точно с цел експеримент !

# 34
  • София
  • Мнения: 650
Day after Day, сетих се още нещо - пробвай да го дразниш. Например - минаваш покрай него със секси бельо, обаче не предприемаш ти нищо  Mr. Green
Да видиш колко ще издържи...

# 35
  • Мнения: 6 214
Day after Day, сетих се още нещо - пробвай да го дразниш. Например - минаваш покрай него със секси бельо, обаче не предприемаш ти нищо  Mr. Green
Да видиш колко ще издържи...
Защо на мен тия стратегии с еротичното бельо и еротичните танци ми звучат много жалко и отчаяно.  newsm78

# 36
  • Мнения: 863
На мен ми намирисва не на липса на активност, а на по-слаба сексуалност.Ако съм права, свиквай, няма да става по-добре.С времето и на теб ще ти омръзне да си все активна, и ще разредите секса до минимум.

# 37
  • Мнения: 21 457
  Хайде сега почнаха и мрачните прогнози. И ако е с по-слаба сексуалност, какво? Това е индивидуална характеристика, не някакъв порок.
 
      И освен това въртенето на опашка в секси бельо си е покана за секс, може да се окачестви като активност. Вие май не четете, човека няма проблеми със секса, просто, ако схващам правилно ситуацията, не и се нахвърля докато мие чинии на мивката.

   Освен това предимството ти е, че можете да правите секс когато на ТЕБЕ ти се прави Laughing

# 38
  • Мнения: 863
  Хайде сега почнаха и мрачните прогнози. И ако е с по-слаба сексуалност, какво? Това е индивидуална характеристика, не някакъв порок.
 

Ами да де, нали това казвам-ще трябва да го приеме.Няма как да го направи по-сексуален отколкото си е по принцип, а с годините нивото на хормоните се понижава.

# 39
  • Мнения: 4 569
И аз не разбрах какво е мнението на мъжа.

# 40
  • Мнения: 8 808
привет , имала съм  няколко сексуални партньори преди мъжът ми . всичките относно секса са били доста активни и желаещи ( може би и от възраста) . мъжът ми е млад - имаме 1 г разлика   не че това е от значение , но от както се познаваме , 90% от  случайте аз съм тази която започва играта  Embarassed   преди едвам спирах момчетата , сега  все аз започвам - това никога не ми е допадало , и ме е тормозило години наред откакто сме заедно ! дайте ми съвет момичета  Hug

Моят мъж е точно такъв. Женени сме от 23 години, сега е на 51. В началото бях объркана, не знаех какво да мисля. Сексът беше ок и бях сигурна, че няма от какво да се притеснявам, но докато го правим. През останалото време ми оставяше впечатление като че ли той не настоява много и спокойно може да мине и без това. След раждането на детето аз се отнесох доста и ролите се смениха за известно време, но когато си върнах кондицията забелязах, че си е същият. Просто не е особено активен, нищо повече. С годините нещата не се промениха, както предполагат повечето тук, но на мен създаденото положение ми хареса. Ако не ми се прави, не се притеснявам, че ще ме притиска, ако ми се прави, няма проблем Peace Много е удобно, винаги става така, както аз искам. Особено ми е ценно положението сега, защото имам здравословни проблеми и понякога не искам да ме доближава дълго време. Ако го оставиш по-продължително време, със сигурност сам ще се сети. Оставяй го, за да си възвръщаш усещането, че си преследвана и желана:) Предполагам, че това ти липсва. Ако нямаш други оплаквания, с времето не само ще свикнеш, но и ще започнеш да цениш тази възможност.

# 41
  • Мнения: X
(unadaptable а аз винаги съм мислела че си студентка на 21  Laughing...)

# 42
  • Мнения: 6 214
(unadaptable а аз винаги съм мислела че си студентка на 21  Laughing...)
Нали, и аз.  Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 23 096
Не е болка за умиране, че ти си активната.
Важното е той да не се дърпа и да не отказва.  Peace

# 44
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Добре де авторке, докато се гаджосвахте как беше?

Тогава основно се спи и недостатъците се пропускат.

Как чак сега ти светна лампата, че бил недостатъчно активен и вече ти е писнало?

Общи условия

Активация на акаунт