по- активна !!

  • 6 622
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 127
Към авторката: ако положението не те устройва, и не можеш да го промениш, по-добре сложи край навреме/извини ме за крайното мнение/, отколкото след време при избора ти да страдат и деца.  Peace Има такава тема, но ролите са разменени - мъжът се жалва.

# 16
  • Мнения: 196
ами .. в  преломния момент на връзката ни се появи и нашето бебе ! много го обичам мъжът ми , секса е важен , но той има много плюсове пред предишните с който съм била .  за това искам и това да изгладим като проблем ... и просто очаквах мнения , а не да решите проблема ми , защото не съм споделяла и с приятелките ми това ! нали това е форум за обсъждане .... !!!

# 17
  • Мнения: 6 214
Day after Day, преломен в какъв смисъл?

Обсъждаме и виждаш мненията: промяна едва ли ще настъпи към по-добро. За това или търпиш или търсиш друг.  Peace А там вече всеки си решава за себе си какво и защо може да търпи.

# 18
  • Мнения: 196
преломен в смисъл да се разделим .  не разбирам острия тон в някои от постовете , ако ви дразни писаното от мен - не коментираите ! Peace

# 19
  • Мнения: 6 214
Не виждам някой да се е подразнил на написаното от теб.  Peace Няма смисъл и ти да се дразниш.  Simple Smile Всеки дава мнение на основата на личен или близък опит най-вече, а какво ти правиш си е твоя работа.  Hug

# 20
  • Мнения: 196
явно не тълкувам правилно писаното , нещо ми е нервно  Thinking

# 21
  • Мнения: 7 947
Към авторката: ако положението не те устройва, и не можеш да го промениш, по-добре сложи край навреме/извини ме за крайното мнение/, отколкото след време при избора ти да страдат и деца.  Peace Има такава тема, но ролите са разменени - мъжът се жалва.

 Joy Прекалено рано се появиха в тая тема съветите за раздвод  ooooh!

# 22
  • Мнения: 6 214
Към авторката: ако положението не те устройва, и не можеш да го промениш, по-добре сложи край навреме/извини ме за крайното мнение/, отколкото след време при избора ти да страдат и деца.  Peace Има такава тема, но ролите са разменени - мъжът се жалва.

 Joy Прекалено рано се появиха в тая тема съветите за раздвод  ooooh!
Ми 'щото в "татковци" има татко на същия хал  Laughing

# 23
  • Мнения: 21 457
  Нали не ти отказва, какъв ти е проблема.

# 24
  • Мнения: 1 127
Съжалявам, сега забелязах, че сте с дете/ и брак/. Blush

# 25
  • Мнения: 196
  Нали не ти отказва, какъв ти е проблема.
така е ! но проблема не е там , а там че както казах - ако аз не започна може доста време да не се сети той !

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Колко е доста?

# 27
  • Мнения: 139
Мила, а сценарият; "Мир вкъщи и любов навън" дали е възможен при твоя мъж? В зависимост от човека - открит искрен разговор или намек за ъпгрейд с рогови характеристики може да помогнат.

# 28
  • Мнения: 7 947
Към авторката: ако положението не те устройва, и не можеш да го промениш, по-добре сложи край навреме/извини ме за крайното мнение/, отколкото след време при избора ти да страдат и деца.  Peace Има такава тема, но ролите са разменени - мъжът се жалва.

 Joy Прекалено рано се появиха в тая тема съветите за раздвод  ooooh!
Ми 'щото в "татковци" има татко на същия хал  Laughing

Ми вземете се съберете и готово  Joy

Сега, сериозно - с вид манипулация пробвала ли си? Назад зачекнах темата - това, което той харесва - ти го правиш - но накрая с думите - а искаш ли следващия път ти да направиш еди кое си...преценяваш си момента, начина и тн, ти си го познаваш. Предполагам си опитвала, но все пак - усилие ще е нужно при всички положения, въпроса е какво и как...

# 29
  • Мнения: 21 457
  Жената казва, че се налага винаги тя да започва, но не е написала, че трябва да върши цялата работа, нито, че секса им не е добър.
  И да, все пак, колко време е това в което той не се сеща и трябва ти за проявяваш инициатива? 

  Въобще, толкова голямо значение ли има, като сте в едно легло кой ще посегне пръв? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт