по- активна !!

  • 6 627
  • 77
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 943
Аз пък не знам , как не ти е омръзнало все ти да го възбуждаш , а той само да си дреме Tired т'ва е много тъпо честно.и тука каквото и да говорим , както и да правим той няма да те заопипва.разбирам те , едва ли не ти е възмутително , как не те желая , как не се любува на гърдите ти , както всеки нормален мъж.я седнете и си кажете две приказки , дори и да се разсърди (въпреки , че не виждам за какво , ама те мъжете , като им кажеш нещо за секс и се правят на ощипани булки)един път докато правихте секс му казах"две минути ли пак бе мъжо"защото понякога гледа само той да свърши и готов , ама на мен ми писна така и като му го казах , 2 седмици секс не е поискал нищо.сърди се и той не знае за какво , ама след това нещата се промениха , старае се човека Mr. Green като му казах и че не ми нацелва G точката , голямо старание е  Mr. Green Нещата , колкото и трудни за произнасяне , най-добре да са споделени м/у двата партньори , все пак ние не спим с него изобщо не ни е ясно как стоят нещата , само ти можеш да ги оправиш Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 62 595
Доколкото разбирам, точно тази му особеност си е личала от самото начало.Ако авторката се е надявала това да се промени /тя да го промени/, явно вече е наясно, че надеждите са били напразни.

Същата работа е и за всякакви други особености на партньора - женски надежди да се промени или дори, когато има подозрения и понякога "светва лампата", то жената гледа бълзо да я изгаси и си казва, че си внушава, той не е такъв... Много жалко, че човек така сам се заблуждава. Забелязала съм, че се прави от наивност и дори свенливост, малко по ориенталски като възпитание, не само от влюбеност. С годините такива лампички не само, че не се оказват фалшиви, а и започват да светят все по-упорито. То е като с пиенето - ако един мъж пие и се напива като млад, то не е само от келешлък, а си е склонност, и ще продължи да пие. Няма оправия, или ако я има, е много трудна и малковероятна.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 217
Зимайте се с Гаро докато е време Grinning

Общи условия

Активация на акаунт