Отговори
# 510
  • Мнения: 23 122
Ганчева 400 лв за конизация? И пак 400 лв за LEEP....хм странно
Конизация се прави чрез много методи: LEEP,скалпел,лазер.

# 511
  • Мнения: 368
Момичета, предполагам ще можете да ми помогнете и да ми разчетете резултатите, з-то в момента не мога да говоря с лекаря ми.
Цитонамазка:
PVCU - PAP ІІ гр.
C.C - PAP ІІ гр.
Дистрофични епителни клетки, слузни повлекла, единични голи ядра.
Влагалищна микробиология:
Единични левкозити, слузни повлекла, умерен брой L.Doderlein.
Правихме и преглед с колпоскоп - всичко наред.
Благодаря ви предварителна  Hug!

# 512
  • Мнения: 6
Момичета излезе биопсията на сестра ми,!!!Данни за тежка дисплазия ЦИН 3 степен трябва да се направи конизацио!!Хрониен цервицит!!Кажете ми моля ви това се оправя на 100% нали?Цитото и излезе 2 група след биопсията..и после написаното по-горе!!Притеснени сме,моля ви коментар по резултата!!Благодаря ВИ предварително!!! Tired

# 513
  • Мнения: 19
normandiq, всичко ще е наред въпреки тежката дисплазия! Нали затова се прави конизацията, за да се отстрани засегнатия участък. Аз бях с ПАП 3б и резултат от биопсията цин 3. Ето почти година след конизацията съм 1 група и всичко е наред. Повечето от момичетата тук в темата са минали през това. Сега бъди до сестричката ти и и давай кураж! Не е страшно! Всичко ще бъде наред, ще видиш! Стискам и палци!

# 514
  • Мнения: 6
Да тя е до мене и чете и незнаеш миличка колко я успокои!!Ще бъда до нея през цялото време!!Благодаря на всички за подкрепата,за всичко!!Ще пиша и ще споделя оценявам всеки ваш коментар и разчитам на него!!

# 515
  • Мнения: 2 536
Нормандия, и аз съм с такъв резултат и ми предстои конизация. Важното е да изберете добър специалист и да му се доверите Hug И аз умирам от страх, ама има и по-ужасни неща, ние ще се оправим  Hug

Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 21:54 от utopia

# 516
  • Мнения: 6
Да но вярвам във всичко най-свято че всичко ще е наред!!Ще се радваме заедно на хубави резултати и на дипломирането ти!Прегръщам те и ти стискам палци!!Ще си пишем и подкрепяме,с тебе съм миличка!!

# 517
  • Мнения: 2 536
Хихихи, благодаря Embarassed Hug

# 518
  • Мнения: 151
 Привет и от мен, на резултатите от биопсията ми пише Ендоцервикоза(жлезесто псевдоерозио). Д-рката още не се е върнала незнам да я чакам ли или да ходя при друг специалист? Незнам точно какво означава този резултат, ако някой е имал същото нека сподели ще съм много благодарна. Може и на лични.

  normandiq и utopia стискам палци и мислете позитивно, колкото и да е трудно- всичко ще е наред! Стискам ви палци.

# 519
  • Мнения: 6
Не съм компетента мила,но се консултитай и с друг специалист ние със сестра ми се допитхме до 3-ма медици и те ни казаха да сме спокойни обикновенно хванато на време се лекува на 100%!!стискам палци и пожелавам само хубави резултати!!!

# 520
  • Мнения: 4 500
  Hug     Успех на всички нас!!!     Hug

# 521
  • Мнения: 117
Не съм компетента мила,но се консултитай и с друг специалист ние със сестра ми се допитхме до 3-ма медици и те ни казаха да сме спокойни обикновенно хванато на време се лекува на 100%!!стискам палци и пожелавам само хубави резултати!!!

Успех в лечението и не се притеснявайте - всичко ще се оправи. Бъдете спокойни, явно сте взели всички необходими мерки. Peace

Jenn на резултата от биопсията има ли цин група? Това, което си написала не знам какво означава, но със сигурност трябва лекарката ти да ти разясни резултата. Изчакай я, нищо фатално няма и след това реши какво да правиш. Wink

nefertari30 Leep процедурата е вид конизация чрез ел.примка. Така, че няма какво да се учудваш, че цената е една и съща. Wink

# 522
  • Мнения: 6
Мили момиета,другата седмица ни предстои конизацио на сестра ми след коко време излиза резултата,че всичко е наред? След това и аз ще си направя цитонамазка защото съм правила април 2012 а последният път когато бях на преглед ноември тя прецени че не е нужно да ми взима!!Сега това малко ме притеснява...но доктора на сестра ми каза че може и да се пропусне и ми предложи за успокоение да ми вземе!!Така че и аз ще треперя докато излезе резултата Cry!!!!Успех на всички!!!

# 523
  • София
  • Мнения: 134
Зависи къде ще бъде конизацията.По принцип за около седмица би трябвало хистологията да е готова,но в Онкологията се чака около 2 седмици.На сестра ти къде ще й правят конизацията?

# 524
  • Мнения: X
Привет и от мен, на резултатите от биопсията ми пише Ендоцервикоза(жлезесто псевдоерозио).

Ендоцервикоза -ерозия на шийката на матката
Ерозия буквално означава „язва“, нарушение на целостта на влагалищната част на шийката на матката. Но най добре лекар да си каже мнението, аз лично много си изпатих от ранички и възпаления  Confused

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт