Пейпал - помощ - 9-та тема!

  • 54 182
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 959
С БГ карта не можеш да преведеш пари в акаунта си в Пейпал.
Ще ги дръпнат директно от картата, която е в акаунта в Пейпал.

много ти благодаря за отговора. Аз си направих настройката да не е по курса на пейпал, това значи ли че ще е по курса на банката в която ми е картата?

# 31
# 32
  • Мнения: 17
Имам нужда от помощ, защото много се притесних !!!
Казуса е следният:
Закупих часовник на стойност 140 паунда ...с доставка до БГ,пристигна,обаче имаше проблем с него. Писах си с продавача /тогава той беше със 100% рейтинг/. Предложи ми да ми изпрати нов часовник, аз обаче му казах,че предпочитам рефънд и да му върна стария. Той каза добре няма проблем....на следващия ден получавам съобщение с нов тракинг номер...изпратил ми е нов часовник.
Веднага отворих кейс..в същия момент гледам продавача е получил 10 негативни оценки за последните няколко дни...Аз искам да му върна пратките и той да ми върне парите. Новия часовник ще взема в първия работен ден.
Положението с кейса е следмото,ескалирах го и сега съм получила следния имейл:


The seller has submitted an explanation describing the disagreement with
this claim. We will evaluate all available information including the
original listing, and both seller and buyer statements. A final decision
will be made on this claim per our User Agreement.

We will notify you if further action is required.

Thank you for your cooperation.

Thanks,
----------------------
Притеснявам се да не е да изпратя пратките към продавача от пейпъл да решат диспута в негова полза и да остана и без часовник и без пари.
Никога не съм пращала нищо към Англия,притеснявам се,че продавача може да не ми върне парите,защото развалихме добрия тон и вече има супер много отрицателни оценки. Нямам идея какво да правя и много се притеснявам Sad

И другото което пише в кейса -
   
What happens next

We'll contact you with any developments or if we require additional information from you by Jun 1, 2013.

1 юни е много далеч  Sad

Моля ви за съвет какво да правя...

Последна редакция: пн, 06 май 2013, 17:27 от just_princess_

# 33
  • София
  • Мнения: 224
Здравейте Момичета,не знам дали тук е мястото да попитам,но имам един проблем.Изпратиха ми пари през PAYPAL но не знам как да ги изтегля.Може ли някой да ми каже.Това излиза при мен.
Благодаря ви предварително.
http://prikachi.com/images.php?images/481/6161481Y.jpg

# 34
  • Мнения: 17
Момичета сега съм получила това съобщение и не разбирам какво да правя ?
Please file a police report with your local law enforcement agency and
submit a copy of this report to PayPal.

Any documents you provide may be supplied to the seller, at their request.

-----------------------------------
Deadline: 10 calendar days
-----------------------------------

Please visit PayPal's Resolution Center to submit your documentation.

If we do not hear from you within 10 calendar days, the case will be closed.

Thank you.

Thanks,

Последна редакция: вт, 07 май 2013, 14:41 от just_princess_

# 35
  • Мнения: 5 790
Здравейте Момичета,не знам дали тук е мястото да попитам,но имам един проблем.Изпратиха ми пари през PAYPAL но не знам как да ги изтегля.Може ли някой да ми каже.Това излиза при мен.
Благодаря ви предварително.
http://prikachi.com/images.php?images/481/6161481Y.jpg

Горе бутончето "Теглене" и теглиш към картата. Струва 2 евро и става само с карта Виза или Виза електрон. Провери дали банката няма такса "входящ валутен превод". При някои банки е 20 лв.

Момичета сега съм получила това съобщение и не разбирам какво да правя ?
Please file a police report with your local law enforcement agency and
submit a copy of this report to PayPal.

Any documents you provide may be supplied to the seller, at their request.

-----------------------------------
Deadline: 10 calendar days
-----------------------------------

Please visit PayPal's Resolution Center to submit your documentation.

If we do not hear from you within 10 calendar days, the case will be closed.

Thank you.

Thanks,

Да, подавате официално оплакване в полицията. В районното полицейско управление по местоживеене. Сканирате го и им го пращате. Не знам дали става на български, но май нямате много избор.

# 36
  • Мнения: 17
Искат да има информация за контакт съм кой съм го подала - телефон,име и адрес. За да могат от ПП да се свържат и да проверят

# 37
  • София
  • Мнения: 732
На някой да му се е случвало при регистрацията в PP, когато стигнете до въвеждане на информацията за картата да ви излезе грешка със следния надпис:

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Как така банката-издател ми отхвърля картата... Уточнение - картата е дебитна Visa Electron и e издадена от Сибанк - да не би банката-издател да е проблемът?

# 38
  • Мнения: 5 790
А в тази карта дали има поне 5 лв?

# 39
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Aз получих това в ел поща. Нищо не съм плащала.  Някаква идея какво трябва да направя? Гледах си салдото - всичко е наред. Да не ми дръпнат в някой момент парите Thinking

You sent a payment of 48.99 GBP to Skype
Description    Unit price    Qty    Amount
Online Number, 6 month subscription
       48.99 GBP     1    48.99 GBP
Subtotal    48.99 GBP
Total   48.99 GBP
Payment    48.99 GBP


If you haven't authorized this charge, open a dispute at:
PayPaI Support

# 40
  • София
  • Мнения: 732
А в тази карта дали има поне 5 лв?
Има доста повече от 5 Peace
На обяд ще питам в банката каква може да е причината и ако трябва ще си открия нова карта на ПИБ. Нали ПП отхвърлял дебитните карти на някои банки - може би това е проблемът? Thinking

Laluni, според написаното си наредила плащане за 6-месечен абонамент към някакъв онлайн номер в скайп... Пишат ти, че ако не си оторизирала това плащане, трябва да отвориш диспут в PayPaI Support.

# 41
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Да, аз разбрах, че съм наредила.
Въпросът е, че не съм влизала в PayPal от месеци. newsm78

# 42
  • Мнения: 5 790
Влез и си виж транзакциите в Пейпал, но не през линка от този мейл, който си получила. Отвори го директно от браузъра.
Ако я има там - пускай незабавно диспут и си сменяй паролите.

# 43
  • Мнения: 111
Здравейте! Опитвам се регистрирам виза електрон на сибанк и ми дава това съобщение We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card.
и не знам защо точно я отхвърля....мерси предварително

# 44
  • София
  • Мнения: 3 167
Здравейте! Опитвам се регистрирам виза електрон на сибанк и ми дава това съобщение We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card.
и не знам защо точно я отхвърля....мерси предварително
"СИБАНК Ви предлага дебитна карта Visa Electron с местен или международен достъп, при изключително изгодни условия:"
А твоята с международен достъп ли е? Има ли наличност, поне 5лв? Ако отговорите са да, най-добре попитай в банката си.

Общи условия

Активация на акаунт