Скарсдейл ?!?

  • 20 299
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 241
Аз също преди две години я спазвах и бях доволна, чак 8 кг. не съм сваляла за 2 седмици, това си е научна фантастика Simple Smile, а 5 кг., но само първия път, следващите вече не толкова.

Само моля, не ползвайте българската книжка - има грешни положения, объркани менюта (напр. обедното е дадено като вечерно и обратно), най-добре вижте в сайта, даден от Танита, той е най-достоверен. Има и различни варианти - за вегетарианци (в този вид диетата почти не действа обаче, пробвах веднъж докато цяла година се правих на вегетарианка), за гурмани и прочее.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
диетата е Скарадейл. Оправи заглавието

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
logo5ka , искаш да кажеш ,че макар и бавно все пак свалените кг.се връщат!?

Естествено, след две седмици на определен режим на хранене, не очаквай чудеса за цял живот.

Ако след диета избягваш натоварващите храни, няма да качиш.

# 18
  • Мнения: 1 639
диетата е Скарадейл. Оправи заглавието


smile3507  Много остроумно ама си в грешка. Поне един от горепосочените линкове да беше отворила .....

 Днес съм на разтоварващ режим и от утре я почвам , пък ще видим  Laughing . Желаещи ?

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
диетата е Скарадейл. Оправи заглавието
newsm78 Hugщом казваш

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
диетата е Скарадейл. Оправи заглавието

Хърман Търноувър от Скарсдейл (САЩ) написва книгата "Диетата от Скарсдейл" ("Complete Scarsdale Diet").

# 21
# 22
  • Мнения: 5 647
Имам книжката. Диетата е доста старичка. Не знам дали има ефект, защото съм се захващала с нея десетки пъти и никога не можах да издържа до края. Максимум 3 дни. Много е задължаваща, поне за мен.

# 23
  • Мнения: 4 629
Не ми се струва трудна тази диета. Мога да издържа 2 седмици, но постоянно да подържам такъв режим на хранене - едва ли Wink. Не съм решила още дали ще я почвам

# 24
  • Мнения: 1 006
Лично познавам доста хора (мъже и жени), които с нея успяха да свалят доста килца. Правят я, след това захранване, задържане и след известен период пак отначало и така едната мома беше свалила близо-20-тина (+-) кг Peace
Аз като видях резултата също се навих Flutter Crazy, обаче при мен се провали по други причини Tired, после забременях  Heart Eyesи сега като спра кърменето може би ще се реша.  newsm78
Видях  ефекта с очите си и това най.много ме стимулира bowuu bowuu

# 25
  • Мнения: 1 113
Момичета, хайде и аз да ви навия още малко - правила съм я и отслабнах 8 кг точно за 14 дни, а по време на захранването още 2 кг. Диетата е супер и дава добър резултат когато е съчетана с упражнения или ходене (около 3 км на ден).
Важното при нея е, че трябва да се спазва точно менюто и количеството на храната да бъде минималното, което би ви наситило. Примерно - денят, в който се яде риба - 1/4 скумрия на скара и наблягате на салатата за да се нахраните  Laughing.
Успех на всички, решили да я пробват  newsm10   и да свиркате след 2 седмици за резултата!

# 26
  • Мнения: 601
Навих се! От понеделник може да я правим заедно! Peace

# 27
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Има успех,моя колежка свали така 18 килограма-2 седмици диета, 2 седмици задържане и пак.Сега,ако й се наложи поддържа теглото си с нея.И тя казва,че това е нейната диета.Аз пробвах-отслабва се,но ми идва много месото, а аз не го обичам в големи количества.

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И аз я имам вкъщи, но нещо не мога да се навия да я спазвам Embarassed Embarassed.
Познавам хора, при които диетата е дала чудесни резултати, но какво се помотвам и аз не знам newsm78
Но ще сепробвам и аз с нея, дано устискам Hug

# 29
  • Varna
  • Мнения: 321
Две въпросчета към запознатите:
-Мога ли да пропусна грейпфрута в закуската?
и -Какво се яде в периода на задържа, т.е след двете седмици? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт