Скарсдейл ?!?

  • 20 303
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • БГ
  • Мнения: 735
и мен ме навихте, започвам от понеделник , само да видя кой вариант да избера засега клоня на онзи без хамбургера newsm78

# 76
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
и мен ме навихте, започвам от понеделник , само да видя кой вариант да избера засега клоня на онзи без хамбургера newsm78

има само една верна диета. недей да пробваш нещо, което няма да ти доснесе същия успех.
хамбургерите са си нашите кюфтета. само ги направи на скара или на тефлонов без мазнина Peace

# 77
  • БГ
  • Мнения: 735
ами значи другия вариант ще почвам, и без това досега съм изяла само разрешената закуска,отивам да запиша този с хамбургера тогава, мерси:)

# 78
  • Мнения: 1 680
Побутвам темата напред.
Днес ми е втори ден.
Споделете резултатите, задържахти ли килцата?
Има ли някой друг на тази диета за морална подкрепа?

# 79
  • Мнения: 170

Аз лично съм доволна от диетата. Опитах се да я спазвам почти точно с малки изключения (наложи ми се да разместя няколко пъти отделни хранения). Е, не успях да сваля обещаните 8 килограма, но съм доволна и на 3-те  килограма с които се разделих. Веднага ги усетих по дрехите. За сега ги задържам, но и не съм прекъсвала тренировките по Тае бо.
Пожелавм ти успех и се надявам ти да свалиш повече от мен.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Много съм доволна от тази диета. Правих я преди година и половина. По време на 14 дни не свалих и грам... но след това започнах да свалям плавно и по малко и за една година кантара отчете -17 кг. Просто е до организъм. Жената, която ми я препоръча при първото правене на диетата също не беше свалила нищо, а втория път - 15кг. Майка ми с нея свали 8 кг. за две седмици. Ако си създадеш подобен режим на хранене и след това задържаш успешно килограмите. Поне при мен е така.
Сега смятам отново да я почвам - след Великденските празници. Предполагам, че няма да пречи на кърменето.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт