Скарсдейл ?!?

  • 20 328
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 170
Момичета! Отчаяна съм!
Днес ми е предпоследен ден от диетата и довчера бях свалила 3 килограма и много се надявах, че до края на диетата, т.е. до 15 февруари ще ги направя на 4 килограма.
Какъв ужас, обаче тази сутрин като се премерих разбрах, че за една нощ съм с 1 килограм отгоре. Бях решила да зарежа диетата и да си хапна по-нормална храна, но размислих и реших, че ще я изпълня докрай - още два дни. Много се съмнявам, че ще постигна някакъв шеметен резултат, а тези минимални килограми, които свалих с надежда са много трудни за запазване.
Това не бива да ви отчайва. При вас може да има по-добри резултати и искрено се надявам да е така.
Обещавам на 15 февруари да ви дам точен отчет.

# 61
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Mamma BB,  не се отчайвай. Нали знаеш, че понякога организма зацикля на определени килограми и трябва да се провокира специално, за да започне да сваля. Не забравяй, че е важно да се разхождаш или гимнастика поне 40 мин в къщи.

# 62
  • Мнения: 1 220
 мамо ВВ , какво стана?! аз за сега с с 2 по- малко, ама си признавам не спазвам стрикно онова меню! Embarassed Просто хапвам някаква салата с месо , пия много чай, а между храненията хапвам плод! Дано устискам така 2 седмици!

# 63
  • Мнения: 170
Ще ти кажа какво стана.
На 15 февруари след двуседмичен Скарсдейловски режим трябваше да съм олекнала с 4 - 8 килограма. Така е посочено в диетата.
Но за мой срам и съжаление си бях по-лека с крехките, незначителни и невзрачни 3 килограма, които свалих още пез първата седмица от диетата. Явно след това съм зациклила на едно място. Но сега наистина и с липсата на тези три кила се чувствам доста по-добре. Е, признавам си, че извърших някои прегрешения по време на диетата - наложи ми се да разместя някои от яденетата, но съм се придържала към описаните съставки на храната. Не вярвам, че ако бях абсолютно стриктна щеше да има по-голям ефект. Но това се случи с мен, и не означава, че и при другите ще бъде така. Затова Ви пожелавам успех и да имате по-добри резултати от моите.
P.S. Смятам да повторя диетата през лятото, когато ще има истински плодове и зеленчуци, а не гумените заместители от парниците.

# 64
  • Мнения: 903
Здравейте и от мен Peace
Поздравления на диетуващите за волята.
Аз много я уважавам тази диета и при мен има добри резултати. Спазвала съм я няколко пъти и винаги смъквам по 6кг, като се има в предвид, че съм доста безволева и не я спазвам много точно. Например салатите и зеленчуците си ги подправям с малко олио и други подправки Embarassed Но пак се получаваше.
От вчера пак съм на тази диета. Тази сутрин не бях смъкнала и това ми подейства доста демотивиращо, но не съм прегрешавала. Та, продължавам и ще ви споделя до къде съм я докарала. Успех на всички  Peace

# 65
  • Мнения: 170
Didip, пожелавам ти успех с диетата. Само не знам как ще успееш да си приготвяш специално за теб яденетата като гледам двете сладки куклички, които ще си искат своето внимание. Ще ти стискам палци да успееш да свалиш някой друг килограм.

# 66
  • Мнения: 903
Didip, пожелавам ти успех с диетата. Само не знам как ще успееш да си приготвяш специално за теб яденетата като гледам двете сладки куклички, които ще си искат своето внимание. Ще ти стискам палци да успееш да свалиш някой друг килограм.
Мерси  Laughing
Е, какво да се прави, няма да се изоставяме като сме заети.Все ще намеря време.
За 2 дни съм -1кг  Grinning Grinning Grinning

# 67
  • Мнения: 1 428
Аз пък имам чувството,че с тази диета дори ще напълнея с тези меса включени в нея.Аз сега ям два пъти по-малко от посоченото в диетата и си представям какво ли ще стане ако я спазя както трябва.Ами това си е живо преяждане,а не диета за отслабване.Вие отслабвате с 4 кг защото губите водна маса-т.е обезводнявате се,а не защото губите мазнини.2 чая или кафе дневно,въобще не могат да задоволят нуждите на организма от течности,при положение ,че се яде и предимно суха храна.Нормалното човешко тяло изисква да се приема минимум 2 литра вода дневно,а тази диета води до дехидратация ,точно защото водата в нея е сведена до миниум. Поради това свалените килограми след това се наваксват много бързо.Това си е лично мое мнение и не ангажирам никого с изказването си.Успех на решилите се да я изпробват,но все пак се замислете дали е правилно да лишавате организма си от т
ечности и да натоварвате органите си по този начин. Wink
Ето тук можете да прочетете нещо за тази диета в подкрепа на моето мнение:  www.tialoto.bg/article.php?cat=1&id=1596

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 00:35 от Helen-mama

# 68
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
май не си прочела подробно за диетата. никъде не казано, че не трябва да се пие вода, даже се препоръчва колкото може повече. като вси4ки  диети естествено, че в началото се губи вода, но ако се спазва както трябва и достатъчно дълго се топят и мазнини. тази диета е с период на захранване след това и се прави до постигане на желания резултат.
http://lowcarblisa.tripod.com/thescarsdalemedicaldiet/id18.html тук е подробно описано

# 69
  • Мнения: 170
Права си mariabutti! По време на диетат можеш да пиеш вода колкото си поискаш. Освен това са включени и моного салати, плодове, всяка сутрин грейпфрут, които съдържат много вода. Аз съм доволна от диетата. Опитах се да я спазвам точно (е.. с малки нарушения, просто размених някои от яденетата) и макар, че резултата ми е около 2-3 килограма се чувствам много добре и ги задържам вече цял месец без особени ограничения. Ще повторя диетата през лятото, когато салатите и плодовете ще са пресни и по-вкусни. Препоръчвам диетата на всички.

# 70
  • Мнения: 1 502
Ей, много ме навихте с тази диета. От доста време ви чета и май ще се включа в отбора.  Mr. Green
Само едно не разбрах  Thinking - сол ползва ли се? А този подсладител, който се слага в изварата...? Какви са тези безалкохолни напитки без захар, аз мисля, че няма такива?

Ще съм ви мн.благодарна за отговорите. Имам едни 6кг. кото вече ме дразнят. Трябва да направя нещо. Naughty

# 71
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Ей, много ме навихте с тази диета. От доста време ви чета и май ще се включа в отбора.  Mr. Green
Само едно не разбрах  Thinking - сол ползва ли се? А този подсладител, който се слага в изварата...? Какви са тези безалкохолни напитки без захар, аз мисля, че няма такива?

Ще съм ви мн.благодарна за отговорите. Имам едни 6кг. кото вече ме дразнят. Трябва да направя нещо. Naughty

сол- в много малки коли4ества. безалкохолн-има такива, които са без Добавена захар. сладки са натурално. за подсладителя- има много на пазара всякъкви. но аз не съм слагала.

# 72
  • София
  • Мнения: 11 781
А аз искам да попитам има ли някоя мама-кърмачка,която я е правила?Понеже мисля до месец да я направя!В смисъл можели да се прави от кърмачки,понеже не се гладува,а се яде почти всичко!

# 73
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ще вземете да ме навиета значи newsm78 newsm78 newsm78

# 74
  • Мнения: 1 502
сол- в много малки коли4ества. безалкохолн-има такива, които са без Добавена захар. сладки са натурално. за подсладителя- има много на пазара всякъкви. но аз не съм слагала.

Благодарско!  bouquet След партито на малкия, ще взема да я пробвам. Надявам се със степепера да има по-голям резултат. Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт