притеснена съм...

  • 2 101
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 416
Здравей отново, съседке!  Hug
Много се радвам, че се чувстваш добре. За майчинството - твое право е да стоиш у дома по време на бременността. Но наистина си прецени трезво - ако това ще ти коства работата, на която държиш - не предприемай тази стъпка...  Rolling Eyes
И друго е важно - с какво точно се занимаваш?

Ааа, някой път може да изпием по едно кафе заедно - идват топлите дни - ще се радвам да се запознаем...  Party
Желая ти хубав и радостен петък!!!  Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 7 047
Честита бременност, скъпа! За солпадеина изобщо не се притеснявай изписват го като болкоуспокояващо и по време на кърмене. Аз съм с много тежка мигрена, през бременността пристъпите намаляват, но аз съм пила хапчета и докато бях бременна, защото пак се е случвало да имам тежки кризи, така че спокойно. За съжаление при мен след като родих мигрената се завърна с пълна сила, на теб късмет.

# 32
  • Мнения: 6 164
да, много мами казват, че не ги боли главичка по време на бременност, дано и с нас да е така Peace
Сега се сетих, че и мен глава не ме е боляла , откакто съм бременна... е, за сметка на другите болежки...
Иначе и аз пиех Солпадеин като сокче, почти всеки ден ooooh!

# 33
Добър ден, на всички майки в този форумо. Имам следния проблем. Моята дъщеря е на 1г. и 2 месеца и от два дена е с кашлица и хрема. Кашлицата  не е суха,  а къртеща се. Най-вероятно това е от сополките. Изписаха ни Макситрол за нослето, три пъти по една капка, и Проспан за кашлицата. За сега няма все още температура. Незнам, дали това лечение ще бъде ефективно, защото  ме е страх да не слезе надолу към дробчетата й. Пишете ми ако някой е имал такива проблеми.

# 34
  • Мнения: 2 159
хей ама ние сме цяла група "мигренозки" от моите познати никой не страда от това гадно нещо ooooh!

благодаря на всички и пожелания за много усмивки от мен:D

Лора като се затопли временцето ще се видим на кафенце Hug

# 35
  • Мнения: 1 416
Лора като се затопли временцето ще се видим на кафенце Hug
Непременно!  smile3521

# 36
  • Мнения: 2 159
хей Лоричке, да се оплачаааа вчера имах страшно главоболие

снощи до 3 през нощта съм ревала, вила, повръщала и какво ли не от болка:ooooh: направо беше ужасноооо

пратих мъжо до аптеката и от там казали, че само парацетамол можело да пия, но аз не посмях   newsm78 сега съм полужива Confused

надявам се да нямам други такива кризи, че без лекарства е страшнооо  Naughty

поздрави и лека неделна работа Hug

# 37
  • Мнения: 63
Първо, честита бременност!  bouquet Второ, пробвай следния вариант - пий повечко течности. Понякога от обезводняване се получава главоболие. Успех! newsm10

# 38
  • Мнения: 63
хей Лоричке, да се оплачаааа вчера имах страшно главоболие

снощи до 3 през нощта съм ревала, вила, повръщала и какво ли не от болка:ooooh: направо беше ужасноооо

пратих мъжо до аптеката и от там казали, че само парацетамол можело да пия, но аз не посмях   newsm78 сега съм полужива Confused

надявам се да нямам други такива кризи, че без лекарства е страшнооо  Naughty

поздрави и лека неделна работа Hug



Спокойно можеш да пиеш Парацетамол по 3 табл. дневно в рамките на 3 дни! Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 416
Барабана,
И аз съм имала кризи по време на бременността - пийвала съм си болкоуспокояващи...  Sad Висок ми е прага на болка, ама понякога не се търпи!  Laughing
Надявам се, както на повечето мигренозни тук, с напредването на бременността да те поостави за малко главоболието. Желая ти снощният пристъп да е последен!!!  Heart Eyes
Хайде, приятно мързелуване - завиждам ти!  Mr. Green  Laughing Ех, как мразя да работя в неделя......  Twisted Evil

# 40
  • Мнения: 2 159
и аз се надявам да е последният пристъп поне за 9 месеца Hug

а на теб бързо приключване на неделната работа и след това добре да си починеш Peace

# 41
  • Мнения: 2 159
...пробвай следния вариант - пий повечко течности. Понякога от обезводняване се получава главоболие.

10x за идеята , ще я пробвам ако се повтори Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт