ТИНА КИРКОВА ИЛИ ШЕЙНОВО

  • 2 806
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 537
ТИНА КИРКОВА   Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 401
Скоро започва предаване по БТВ директно от Шейново - ще показват истинско раждане. Гледай го, за да видиш как е там и ще ти е по-лесно да прецениш. Аз съм доволна от Шейново - хигиена и отношение - нормални (без уговорки и познати).
Успех! Peace
Лара, кога започва и как се казва-сигурно ще е много интересно, а и живот и здраве ще раждам в Шейново!!!

# 32
  • Мнения: 3 760
От гледна точка на общуване с бебето и кърмене, явно Т. Киркова е по-добра.  Аз раждах в Шейново. От самото раждане съм доволна, но ми дадоха бебето на 20-я час и иноче го носят 6 пъти на ден за по един час. Никой не ми спомена как да кърмя и не се поинтересува успявам ли. Доколкото знам в Киркова можете да бъдете заедно и персоналът  е от обясняващите.

# 33
  • Мнения: 109
 Аз ще раждам в Тина Киркова, сега ходя на консултации там и съм доволна. Успех newsm10

# 34
  • Мнения: 278
тина киркова раждах там преди месец много съм доволна

# 35
  • Мнения: 1 949
Първия път раждах в Шейново #Cussing out

Втория - за нищо на света Naughty


А може ли да споделиш защо си се разочаровала?

# 36
  • София
  • Мнения: 291
"ЗА" Шейново. Не съжалявам, че избрах да НЕ раждам в Тина Киркова, която ми е под носа...От списание "9 месеца" имаше някаква обява за безплатен преглед на 3-измерен ехограф и взех че отидах...Аз ли попаднах на такъв доктор не знам, ама ....Първо при молбата ми да объне монитора така, че и аз ди виждам, той ми заявява "че какво има да гледаш",   #Crazy ами например Моите бебета. После казва, че и двете бебета са седалищно. Трето, че терминът ми не е правилно изчислен, защото според него бебетата били 32 г.с. и трябва сериозно да помисля в коя болница да лежа. Първо бебетата не бяха седалищно, защото на предишният ми преглед едната беше седалищно, но другата - не. Но понеже и на двете главите им бяха на височината на пъпа ми, той вероятно веднага заключи, че са седалищни   Shocked Отивам аз и на преглед В Шейново /веднага след това, защото много се бях притеснила/, а там ми се смеят и казват, че бебетата не са се завъртяли от последния преглед и ако очаквам, че бебетата ми ще са по 4 кг. всяко, да не храня такива надежди  Wink . Т.е. нормално е при близнаците те да са с малко по-малки мерки от другите бебета и това не е показател за притеснение. Така на 02.11.2004 /13 дни преди термин/ родих две прекрасни бебета. Едната - 2,8 кг и 47 см, другата - 2,45 кг и също 47 см. Не са били нито ден в кувьоз, точно защото бяха износени до последно бебета, макар и с по-малки мерки  Sunglasses
Вярно е, че сигурно всяка болница може да се "похвали" с такъв "Доктор", ама да не ви се случва, направо за един ден щях да  #Crazy
Доста дълго, съжалявам, но поне да се знае...

# 37
  • Мнения: 282
Аз раждах в Шейново и съм много доволна.Но зависи-при всеки е разли4но!!! Flutter Flutter Flutter

# 38
  • Мнения: 388
Аз раждах в Шейново. Вторият път без уговорки и съм много доволна. Падна ми се страхотен екип. Каквото и да избереш - "Леко раждане". Peace

# 39
  • Мнения: 1 427
Шейново! newsm10 Много съм доволна,не бях с уговорка.Мои приятелки раждаха също там тази година-и те са доволни!

# 40
# 41
  • Мнения: 30
Аз родих преди 2 месеца и половина в Тина Киркова и съм изключително доволна. Хората бяха много мили и най-вече компетентни. Попаднах на много всеотдаен екип, който си свърши работата професионано и без неприятни забележки или подмятания. А бях отишла без каквато и да е уговорка. Друго нещо, което е доста важно според мен, е че акушерките в детско отделение са информирани за проблемите и важността на кърменето. На мен лично много ми помогнаха с напътствия и успокоения.
Каквото и да решиш - късмет и леко раждане!!! newsm10

# 42
  • Мнения: 1 999
Шейново. Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 2 271
Скоро започва предаване по БТВ директно от Шейново - ще показват истинско раждане. Гледай го, за да видиш как е там и ще ти е по-лесно да прецениш. Аз съм доволна от Шейново - хигиена и отношение - нормални (без уговорки и познати).
Успех! Peace
Лара, кога започва и как се казва-сигурно ще е много интересно, а и живот и здраве ще раждам в Шейново!!!
Не мога да намеря в програмата кога започва, но ми се струва, че е от началото на март... newsm78. Гледайте по-задълбочено рекламите и няма да я пропуснете...

# 44
  • София
  • Мнения: 6 963
И аз съм за Шейново!

Общи условия

Активация на акаунт