МАШИНА ЗА ХЛЯБ-55-та тема

  • 40 150
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 660
МАШИНА ЗА ХЛЯБ-55-та тема








В него ще намерите, съвети на майсторите, съвети за козунаците, упътване и инструкции за работа с машините, и други.







РЕЦЕПТИ И СЪВЕТИ:





Каква машина за хляб да изберем - ТЕМА за дискусии

Как се качват снимки и картинки


всичко за хлебопекарните








ЧЕТЕТЕ БЛОГОВЕТЕ И ЛИНКОВЕТЕ КЪМ ТОЗИ ПОСТ ПРЕДИ ДА ЗАДАДЕТЕ ВЪПРОС...АКО НЕ СЕ ОРИЕНТИРАТЕ - ПИТАЙТЕ. Peace

# 1
  • Мнения: 821
http://www.technopolis.bg/b2c/details/822953/P11130417/Hlebopeka … ORENJE-BM-1200-BK

Момичета, скоро реших че искам да си купя хлебопекарна! Спряла съм се на тази, може ли мнения  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 738
Цоп и благодаря за прекрасната нова темичка!  bouquet
Да не съм голословна, зациклила съм напоследък на едно брашно "Здраве" с овесени ядки, което "прави" много вкусен хляб, втори пакет употребявам и съм крайно доволна... от Кауфланд го купувам, трябва най-накрая да видя и кой го произвежда, ама нали съм завеяна...

# 3
  • София
  • Мнения: 7 881
Ади да напълним и тая тема скоро.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 241
Благодаря за новата тема! bouquet
http://www.technopolis.bg/b2c/details/822953/P11130417/Hlebopeka … ORENJE-BM-1200-BK

Момичета, скоро реших че искам да си купя хлебопекарна! Спряла съм се на тази, може ли мнения  Simple Smile

Приятелка има такава машина и е много доволна. Подробности обаче не мога да дам. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 821
Благодаря за новата тема! bouquet
http://www.technopolis.bg/b2c/details/822953/P11130417/Hlebopeka … ORENJE-BM-1200-BK

Момичета, скоро реших че искам да си купя хлебопекарна! Спряла съм се на тази, може ли мнения  Simple Smile

Приятелка има такава машина и е много доволна. Подробности обаче не мога да дам. Simple Smile

Благодаря ти Hope ! А относно функциите които има ок ли е?

# 6
  • Мнения: 7 779
да направим запис , че нещо пак са променили визията и незнам ще ли се упътя или не Laughing

# 7
  • Мнения: 3 410
Напоследък правя хляба от следната смес - 1 кг типово брашно, 500 гр пълнозърнесто от лимец и 500 гр бяло брашно. Дали от лимеца или топлото време, използвам не повече от 2 гр мая за 500 гр брашно и става перфектен и много вкусен хляб.

# 8
  • Мнения: 2 658
Ще ви чета. Преди години имах Мулинекс, просто изгърмя. Сега се самонавивам за нова машинка. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 481
Благодаря за на всички за помощта, благодарение на вас вече мога да правя сностен хляб.

# 10
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
А моят хляб днес преватса Confused Новото беше, че замених обичайната кафява захар с мусковадо. А може би и атмосферното налягане играе някаква роля...  newsm78

# 11
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 295
celika, в предишната тема си пуснала линк за бърканата пица, но са го заменили с " рекламен спам" newsm78 Можеш ли да копираш текста. Звучи ми като нещо лесно и бързо.

# 12
# 13
  • Мнения: 3 020
Аз все още дебна "мойта" машинка да я пуснат на промоция ...  Grinning

# 14
  • Мнения: 2 658
Аз все още дебна "мойта" машинка да я пуснат на промоция ...  Grinning

Коя е  Simple Smile, събирам мнения.

Общи условия

Активация на акаунт