Не пътувайте с Руал Травел!

  • 56 467
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
За мене Париж трябва да се усети като атмосфера, дух и обстановка.
За три дни, особено ако не сме били друг път в Града, може да се види малко.
При така органицирана програма бих оставила третия ден за разходка само навън - пл. Конкорд, ул. Риволи, пл.Вандом, кв.Маре и пл.Бастилия, бато муш по Сена, Големите Булеварди и Триумфалната арка ...

# 61
  • Мнения: 206
Ние си платихме разходката по Сена на Руал.Корабчето не мога да се сетя в колко часа беше, но точно като стигвахме до кулата корабчето спря и се включиха светлините беше наистина впечатляващо.Явно разхадката беше съобразена със светлиното шоу,което според мен е един голям плюс за агенцията

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Според мен до Париж -само със самолет ,иначе е убийство по пътищата .

# 63
  • Мнения: 940
Ами ние мислим да пропуснем разходката с корабчето!  Simple Smile Ами убийствено е за едни,а за др.не е,ние сме свикнали,даже ми е приятно! Simple Smile Обичам да пътешествам! Simple Smile Колко са 2500 км.? Simple Smile Обиколим малко Франция и след това Италия! Simple Smile

# 64
  • Русе
  • Мнения: 129
Според мен до Париж -само със самолет ,иначе е убийство по пътищата .

И все пак, всеки решава сам за себе си... Peace

# 65
  • Мнения: 940
Ами като цяло,аз съм дал толкова колкото ще излезе със самолет,хубавото е със самолета че си избираш хотел,а с автобуса който ти изберат! Simple Smile Но с автобуса има +,ще посетим и Страсбург и Лион,Торино и Падуа!А със самолета пристигаш вечерта и по обяд се връщаш последния ден! Simple Smile  Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 22 954
Ние бяхме на светлинно шоу от 22.00 миналата седмица,но с друга агенция,честно казано останах разочарована,очаквах да има някакви цветове,да е по-пищно,но,каквото е такова  Laughing Бяхме и на разходка с корабче,на една жена и стана лошо,дойдоха полиция,линейки...Сега,ако мога да избирам не бих се качила пак на корабчето,защото с автобуса видяхме всички забележителности така или иначе, с корабчето не беше кой знае какво изживяване  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 940
Е по пищно е само на празника на Франция,така ми казаха! Simple Smile Няма нищо пак сте го видели! Simple Smile

# 68
  • Русе
  • Мнения: 129
Всичко в крайна сметка опира до личните предпочитания и вкусове.  Peace  Не знам какви очаквания трябва да е имал човек  newsm78, за  да остане разочарован. Лично аз - не бих се отказала от преживяването - разходка с корабче по Сена, и то точно по вечерно време. Тогава човек има възможността да види града от съвсем различна гледна точка и по съвсем различен начин. Дори само гледката на осветените мостове и сгради (в това число и кулата), e достатъчно омагьосваща и незабравима. Да не говорим за това, което пък се случва край реката - групи от хора, танцуващи танго...салса....младежи, просто насядали край реката....улични музиканти - мисля, че именно този колорит и разнообразие от хора с разностранни интереси и занимания придават незабравимия чар на Париж, в който ще се влюбите завинаги!  Hug

# 69
  • Мнения: 206
Цитат на: nikoleta68 link=topic=796795.msg30946126#msg30946126н date=1433244835
Всичко в крайна сметка опира до личните предпочитания и вкусове.  Peace  Не знам какви очаквания трябва да е имал човек  newsm78, за  да остане разочарован. Лично аз - не бих се отказала от преживяването - разходка с корабче по Сена, и то точно по вечерно време. Тогава човек има възможността да види града от съвсем различна гледна точка и по съвсем различен начин. Дори само гледката на осветените мостове и сгради (в това число и кулата), e достатъчно омагьосваща и незабравима. Да не говорим за това, което пък се случва край реката - групи от хора, танцуващи танго...салса....младежи, просто насядали край реката....улични музиканти - мисля, че именно този колорит и разнообразие от хора с разностранни интереси и занимания придават незабравимия чар на Париж, в който ще се влюбите завинаги!  Hug

Напълно подкрепям казаното.Това което се вижда от реката с автобуса не се вижда, но всеки има различни предпочитания

# 70
  • София
  • Мнения: 22 954
Всичко в крайна сметка опира до личните предпочитания и вкусове.  Peace  Не знам какви очаквания трябва да е имал човек  newsm78, за  да остане разочарован. Лично аз - не бих се отказала от преживяването - разходка с корабче по Сена, и то точно по вечерно време. Тогава човек има възможността да види града от съвсем различна гледна точка и по съвсем различен начин. Дори само гледката на осветените мостове и сгради (в това число и кулата), e достатъчно омагьосваща и незабравима. Да не говорим за това, което пък се случва край реката - групи от хора, танцуващи танго...салса....младежи, просто насядали край реката....улични музиканти - мисля, че именно този колорит и разнообразие от хора с разностранни интереси и занимания придават незабравимия чар на Париж, в който ще се влюбите завинаги!  Hug

След посещението ми в Барселона през 2013 г очакванията ми явно наистина са станали много високи  Laughing

# 71
  • Мнения: 940
В Барселона ходихме през 2012 г.и в Мадрид и те са хубави градове!Септ.очакваме да дойде бързо! Simple Smile

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,някой има ли записан за Баварските замъци на Руал скоро?

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Здравейте, върнахме се преди седмица от екскурзия Баварски замъци, но с Мондел травел (първо пътуване с тях) и сме повече от очаровани, първоначално се чудих доста между вариантите на Руал и този на Мондел. Но общо взето все някой замък липсва във вариантите на Руал и има нощни преходи, за пръв пътувах без нощни преходи и определено ще предпочитам този вариант вече, а да прекосяваш Словения и Австрия през деня е приказно. Много добре изградена програма, много добре подбрани хотели, а Бавария е просто мечта! Орлово гнездо на Хитлер определено ме впечатли страшно като място, замъците Линдерхоф, Нойшванщайн и Херенхимзее са приказни, езерото Кьонигзее, Констанц те оставят без думи, въобще гледките на езера насред  Алпите просто те карат да онемяваш. Шест дни ми се струваха страшно малко като време, но се нагледахме на красоти, препоръчвам горещо тази дестинация. Интересно ми е да споделят и тези, които са били там с Руал.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 436
Някой пътувал ли е с с тях екскурзия 55 +?Какво бихте споделили за тях?

Общи условия

Активация на акаунт