Как да му привлека вниманието?

  • 12 082
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 848
И моята история е нещо подобно аз тук, той в друг град. Само че обратното, аз вече с един брак зад гърба си, а той все още ерген.  Бях в отпуск и ей така го реших- резервирах си хотел за една седмица, поверих детето на баба ми и се изтипосах под предлог, че съм командировка. Той също през деня беше на работа, аз се мотах из града, а всяка вечер някъде- заедно. "Командировката" ми свърши, прибрах се тук и мълчаливо зачаках. Само след една седмица беше у дома да ме "иска" от баща ми, колкото и смешно да звучи сега това.

Момичета нали знаете, че ние си избираме мъжете, останалото е за пред тях.  Grinning

TONITATA, давай смело и успех!

# 16
  • София
  • Мнения: 11 475
Давай смело, както са те посъветвали съфорумките – позвъни му! Няма по-удачен вариант, защото ако му допадаш или има желание да се видите по-кафе, това е начинът, ако ли пък – не, ще трябва да го разбереш след 100 години, когато там е следващия ви сгоден случай за среща, било то ученическа сбирка или прочие.
Не чакай, а действай, и да, общо-взето, като мъж ти казвам, че ще добие представа за какво го търсиш, а когато го очароваш с присъствие и излъчване, дори и да е имал някакви съмнения, те могат да бъдат разбити: )
Успех и пиши!

# 17
  • Мнения: 315
Айде сега, ще ми звънне жена да иска да пием кафе и аз няма да съм наясно - че следователно поне малко ме харесва и има нещо наум? Само ако е женена - че дори и тогава всъщност - не бих се усъмнил на 99%  Simple Smile Приятелството с жена може да е само старо такова - я от училище, я от квартала. Иначе изневиделица да ме потърсят жени - далеч няма да си помисля че ме харесват за обсъждане на политиката например...

# 18
  • Мнения: 29 407
Айде сега, ще ми звънне жена да иска да пием кафе и аз няма да съм наясно - че следователно поне малко ме харесва и има нещо наум? Само ако е женена - че дори и тогава всъщност - не бих се усъмнил на 99%  Simple Smile Приятелството с жена може да е само старо такова - я от училище, я от квартала. Иначе изневиделица да ме потърсят жени - далеч няма да си помисля че ме харесват за обсъждане на политиката например...

....може да ти иска услуга например. Не е задължително да те харесва. Това се разбира при самата среща, ама преди това..... newsm78 едва ли!

# 19
  • Мнения: 315
Разбира се още при разговора, повярвай ми Simple Smile
Винаги на една жена й личи по начина по който говори, по думите които използва, по трепета на гласа ако щеш. Ако ще се иска услуга винаги се казва - искам да говоря нещо с теб например. Не се казва искаш ли да се видим да пием по кафе. Самото пием по кафе носи жесток смисъл.

# 20
  • Мнения: 29 407
Разбира се още при разговора, повярвай ми Simple Smile
Винаги на една жена й личи по начина по който говори, по думите които използва, по трепета на гласа ако щеш. Ако ще се иска услуга винаги се казва - искам да говоря нещо с теб например. Не се казва искаш ли да се видим да пием по кафе. Самото пием по кафе носи жесток смисъл.

Ааааа, добре е да го знам!
Да не взема да поканя някой приятел на кафе, че да остане с погрешно впечатление  Grinning

# 21
  • Мнения: 315
Приятел е съвсем различно и аз ти го казах вече. В случая обаче нали не са приятели тия гълъбчета.
Аз описвах случаите когато жена, която не ми е в приятелския семеен кръг реши да ме кани на питиета. Канили са ме такива, знам какво става и знам и те какво очакват. Нещата са прости бе хора, само малко човек трябва да се вслуша във вътрешния си глас.

# 22
  • Мнения: 29 407
Приятел е съвсем различно и аз ти го казах вече. В случая обаче нали не са приятели тия гълъбчета.
Аз описвах случаите когато жена, която не ми е в приятелския семеен кръг реши да ме кани на питиета. Канили са ме такива, знам какво става и знам и те какво очакват. Нещата са прости бе хора, само малко човек трябва да се вслуша във вътрешния си глас.

Е, как бре?!?! Приятели от училище, не най-добри, но все пак от ученическите години...

# 23
  • Мнения: 315
Нямат обаче връзка последните години, живеят в различни градове дори, рядко са се засичали не беше ли така? Ти това ли наричаш приятел?

# 24
  • Мнения: 29 407
От училищните години мога всички да нарека приятели, въпреки че не поддържаме ежедневна връзка. Учили сме 5 години заедно, разни преживявявания сме имали, приятели за цял живот....Дори сега като се виждаме веднъж на 2 години по срещите на випуска, все едно, че вчера сме се разделили. А не е като да сме били най-добри приятели...
Но всеки случай е различен, де....

# 25
  • Мнения: 315
Добре да те попитам ако сега някой от онези съученици ти звънне изведнъж и ти каже айде да пием кафе - ти какво ще си помислиш ама честно?

# 26
  • София
  • Мнения: 11 475
Добре да те попитам ако сега някой от онези съученици ти звънне изведнъж и ти каже айде да пием кафе - ти какво ще си помислиш ама честно?
Ще помисли, че иска да му напише домашното: ))

# 27
# 28
  • Мнения: 7 848
Добре да те попитам ако сега някой от онези съученици ти звънне изведнъж и ти каже айде да пием кафе - ти какво ще си помислиш ама честно?
Ще помисли, че иска да му напише домашното: ))

И ще го пишете по парфюм и прашки  Grinning

# 29
  • BG
  • Мнения: 2 458
Ако съм свободна и с този акъл - сегашния ми, направо отивам и си му казвам на този, когото харесвам. Няма време за церемонии, животът препуска много бързо!

Общи условия

Активация на акаунт