Как да му привлека вниманието?

  • 12 071
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 270
Е ако не се досети значи наистина има повод за притеснения и ето защо е сам тоя пич Simple Smile

А кой казва, че е сам?

# 46
  • Мнения: 315
Ами назад прочетох, че е на 40 и не е женен. Тя иска да го свали, което ме навежда на идеята че тоs е свободен в момента. Не че има нещо лошо да сваляте и обвързани мъже де Simple Smile

# 47
  • Мнения: 4 270
Ами назад прочетох, че е на 40 и не е женен. Тя иска да го свали, което ме навежда на идеята че тоs е свободен в момента. Не че има нещо лошо да сваляте и обвързани мъже де Simple Smile
Само женените ли не са сами? Laughing Май само на авторката й се иска героят да е сам, а същият може да си има сериозна връзка. Може да го кара и на секс за една нощ, може да е решил да не дава обяснения.

# 48
  • Мнения: 315
Може и гей да е, казах го вече Simple Smile
Все пак нали коментираме въз основа на това, което ни е дадено.
Също така взаимоотношенията се учат, днес ще пита въвфорум, утре ще си знае вече, от опита - горчив или сладък без значение. С годините хората преодоляват доста свои несигурности и страхове и в това е смисъла според мен на цялото пънене да сме нещо.

# 49
  • Мнения: 4 270
Може и гей да е, казах го вече Simple Smile
Все пак нали коментираме въз основа на това, което ни е дадено. Също така взаимоотношенията се учат, днес ще пита въвфорум, утре ще си знае вече, от опита - горчив или сладък без значение. С годините хората преодоляват доста свои несигурности и страхове и в това е смисъла според мен на цялото пънене да сме нещо.

Да, де! Дадено ни е едно нищо, интерес към съученик, който авторката не е виждала 20 години, с изключение на срещите на класа, ама тогава тя била с разклатен брак. По нейни думи не е семеен и няма сериозна връзка, ама не ни е даден източник, за да преценим достоверна ли е информацията. Сега решила, че се интересува от съученика си и ни пита какво да направи, за да се видят.

Последна редакция: чт, 02 окт 2014, 16:44 от Herz

# 50
  • Мнения: 315
Съжалявам но никак не се съгласявам с твоята интерпретация. Щом приемаш, че я е срам, че не знае как да  постъпи, че това е само съученик от преди и тн - значи трябва да приемеш и думите че е сам. Тоест като ще нищим тука ситуацията то или я приемаме за вярна или не я приемаме. Не виждам причина да тръгнем да търсим сега източници дали всичко е достоверно...Иначе съм напълно съгласен с теб, че из форумите почти винаги се казва половината истина.

# 51
  • Мнения: 4 270
Съжалявам но никак не се съгласявам с твоята интерпретация. Щом приемаш, че я е срам, че не знае как да  постъпи, че това е само съученик от преди и тн - значи трябва да приемеш и думите че е сам. Тоест като ще нищим тука ситуацията то или я приемаме за вярна или не я приемаме. Не виждам причина да тръгнем да търсим сега източници дали всичко е достоверно...Иначе съм напълно съгласен с теб, че из форумите почти винаги се казва половината истина.

Добре, тя не казва: "разбрах от приятел/ка, че е сам..." или "Каза ми, че няма сериозна връзка" и т.н. Върху кое да разсъждаваме? Какво да му каже и дали да му се обади, защото след 20 години е решила, че си пада по него?

# 52
  • Мнения: 315
Ааааа не знам какво искаш да докажеш с тези зациклящи въпроси честно. Аз тъй или иначе си казах мнението на жената, която очевидно искаше да чуе няколко окуражителни думички. То е ясно че е голям човек и че сама ще се справи но понякога човек иска да знае, че не е сам, че има съпричастни и разбиращи го.

# 53
  • Мнения: 4 270
Ааааа не знам какво искаш да докажеш с тези зациклящи въпроси честно. Аз тъй или иначе си казах мнението на жената, която очевидно искаше да чуе няколко окуражителни думички. То е ясно че е голям човек и че сама ще се справи но понякога човек иска да знае, че не е сам, че има съпричастни и разбиращи го.

Не е сама, има съпричастни и разбиращи я! Споко! Сигурно по твоите разбирания цикля, но искам да знам защо той и защо след 20 години? Все тая! Ще горя в развитието на темата и дума повече няма да кажа!

# 54
  • Мнения: 315
Ами чисто хипотетично причините не са много - защо той - защото понякога старата любов ръжда не хваща и тя като го е видяла пак нещо й е трепнало, също може да е точно той - защото в момента няма друг мъж около нея подходящ а него определя като такъв, може като го е видяла последния път да е видяла и разчела интерес в самия него към нея. Всъщност не знам защо толкоз ти трябва да знаеш дали той е наистина сам и защо го иска - да не би ти също да го искаш? Simple Smile

# 55
  • Мнения: 4 270
Ами чисто хипотетично причините не са много - защо той - защото понякога старата любов ръжда не хваща и тя като го е видяла пак нещо й е трепнало, също може да е точно той - защото в момента няма друг мъж около нея подходящ а него определя като такъв, може като го е видяла последния път да е видяла и разчела интерес в самия него към нея. Всъщност не знам защо толкоз ти трябва да знаеш дали той е наистина сам и защо го иска - да не би ти също да го искаш? Simple Smile

Много хипотетичен стана казусът! На мен да ми трябва? Мисля, че много си се объркал! Важното е, че на теб не ти трябва да знаеш  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 239
Напиши му, че ще идваш в София на семинар/пазар/при роднини и попитай дали иска да се видите  Flutter
И ако каже "да", на срещата направи челна стойка - няма как да не му привлечеш вниманието. Особено ако е на публично място.  newsm10

# 57
  • Мнения: X
Аз мисля, че авторката има интерес към него, защото той самия, както тя каза се е държал по - специално с нея на срещата на класа.

Най - добре е да му пишеш по фейсбук и след като видиш, дали те отразява и как се отнася, тогава да направиш "командировка" в София.

# 58
  • Мнения: 5 513
Сега видях темата.Прочетох първата страница,а другите по диагонал.
Ако още не си му звъннала ,ще минат още 20години.Притесненията са само в твоята глава.Пишеш във ФБ/отиваш, каквото ти идва отвътре.Или ще стане или няма да стане.Ако стане и си паснете -добре.Ако не си паснете пак няма да го виждаш следващите 20 години и толкова.
Той няма да дойде да ти звънне на вратата.
Не знам от една среща ,защо такава драма.Аз пък се чудя 20г. къде ги кри тия чувства ,че сега да те гони такъв срам ,че да не можеш кафе да пиеш или да пишеш на човека.
Коментирай някоя снимка или публикация на човека.

Общи условия

Активация на акаунт