Как да му привлека вниманието?

  • 12 072
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 726
А той защо не е женен на около 40, да не е гей?

# 31
  • в моята си къща
  • Мнения: 68
Наистина не сме били най - добри приятели , но бяхме по- близки отколкото  например с другите момчета от  класа.И  когато се видяхме на срещата той показа по- специално  внимание към мен.И аз като Elecotal мисля ,че ако звънна да се видим за кафе , той ще разбере идеята ми.И през цялото време на мене ще ми бъде адски неудобно , ако той се досеща защо съм се обадила.

# 32
  • Мнения: 10 064
.И през цялото време на мене ще ми бъде адски неудобно , ако той се досеща защо съм се обадила.

Би трябвало това да те ласкае, ако се е усетил и дошъл на срещата.
Е, все някой трябва да е пръв, а на тези години времето вече лети.

Защо се двоумиш още? Ние не можем да се обадим - ти си на ред!
Чакаме добри новини!  bouquet

# 33
  • Мнения: 102
Надявам се вече си му звъннала или писала.  newsm78

# 34
  • Мнения: 802
Той какво работи в София? Може да звъннеш и да кажеш, че си в София и ти трябва неговата помощ/ услуга в областта, в която работи. Виждате се, обсъждате туй онуй накрая казваш, че ти е било много приятно и му предлагаш пак да излезете, докато си в града за няколко дни.
Щом не искаш да си директна, това е добър предлог според мен, и няма да се притесняваш какво щял да си помисли и да ти е неудобно.
Айде звънкай сега, че всички чакат развитие  Grinning
Elecotal, много си прав от мъжка гледна точка, добре приказваш  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 040
А той защо не е женен на около 40, да не е гей?
И аз това се питам.
На 40 да станеш и ни жена, ни приятелка?

# 36
  • Мнения: 7 848
А той защо не е женен на около 40, да не е гей?
И аз това се питам.
На 40 да станеш и ни жена, ни приятелка?
Не намирам нищо необикновено в това. Познавам такива хора и от двата пола. След няколко неудачни любови се отдават единствено на работата си и затварят страницата с любовните авантюри.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 052
Желая ти, след 10 години, да покажеш темата на господина и да вдигнете тост за прекрасното ви семейство  Peace

# 38
  • Мнения: 3 371
А той защо не е женен на около 40, да не е гей?

ама че логика Laughing

първата ми и най-голяма любов е на 46г. и не е женен, нито е гей. много богат човек е/към днешна дата/, типична руска мутра с охрана, почти два метра мъж, но ей на, мамашка и до ден днешен се тюхка за синчето си/аз си говоря с нея, за разлика с него Laughing/, защо не се взехме навремето. любовници много, съпруга - йок  Laughing


иначе за привличане на вниманието - добре са те посъветвали, обади се и кажи, че ще идваш по работа и имаш 2 свободни часа/не казвай кога са точно, защото той пък може да има оперативка, примерно, де, тогава точно/, остави той да те попита и подаде сигнал дали има интерес.

иначе, ако питаш мен - аз не бих се обадила....но сигурно защото съм на години, а и все си мисля, че ако нещо е писано да стане, то нещата така ще се наредят, че да ви съберат. да 'давам газ'  на съдбата вече не бих могла/правила съм като млада и е било на 100% неуспешно, та това от опит..../

успех и късмет Simple Smile

Последна редакция: пн, 29 сеп 2014, 13:43 от April snow

# 39
  • Мнения: 315
Всъщност няма защо да ти е неудобно  когато той узнае че ти евентуално имаш интерес към него. Първо ако дойде на срещата - значи и той има тоест картите просто ще са поставени на масата и от двамата играчи. Ако сте си били пък и дружки преди значи ще има какво да си кажете.
Това защо на 40 не е женен - ми щото е умен, що!

# 40
  • Мнения: 10 064

Това защо на 40 не е женен - ми щото е умен, що!
+ 1
  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 040
Да, те старите ергени пращят от акъл...

# 42
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Да, те старите ергени пращят от акъл...

 Joy именно  за това не им трЕбе никой

# 43
  • Мнения: 7 006
Наистина не сме били най - добри приятели , но бяхме по- близки отколкото  например с другите момчета от  класа.И  когато се видяхме на срещата той показа по- специално  внимание към мен.И аз като Elecotal мисля ,че ако звънна да се видим за кафе , той ще разбере идеята ми.И през цялото време на мене ще ми бъде адски неудобно , ако той се досеща защо съм се обадила.

За мен по-притеснителното би било,ако не се досети...

# 44
  • Мнения: 315
Е ако не се досети значи наистина има повод за притеснения и ето защо е сам тоя пич Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт