Прокуратурата образува дело, ще изяснява имало ли е блудство с момичето аутист

  • 55 550
  • 1 309
  •   1
Отговори
# 900
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Чета темата от началото й и исках да видя дали има някаква яснота по случая.
Последните страници чета как потребителки нападат Лиляна, а тя се защитава.
Кой какво е писал, как го е писал, а някой въобще разбрал ли е какво е прочел.... Tired

Да запитам - има ли новини? Как е минало разследването, резултати?

# 901
  • Враца
  • Мнения: 1 017
...
ПП. И момиче със съблечен сутиен НЕ Е просто административно нарушение.
А ти как си сигурна, че сутиенът е съблечен, че го приемаш и го твърдиш?


Това не е ли твой пост?

# 902
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
ПП. И момиче със съблечен сутиен НЕ Е просто административно нарушение.
А ти как си сигурна, че сутиенът е съблечен, че го приемаш и го твърдиш?


Това не е ли твой пост?

Мой е. Какво прочете в него? Не това, което ти твърдиш. Обаче с последните си приказки приключи моя интерес да ти се обяснявам. Говори си колкото искаш, доста се отклоняваш от същността на текста и явно ти е толкова възможността да го възприемеш.

# 903
  • Мнения: 8 567
...
ПП. И момиче със съблечен сутиен НЕ Е просто административно нарушение.
А ти как си сигурна, че сутиенът е съблечен, че го приемаш и го твърдиш?


Ами щом не е облечен, значи е съблечен.

И защо смяташ, че е бил облечен? Видяла си го преди това облечен?


Не съм, но не вярвам на версията, че момичето е отишло без сутиен и с блуза, облечена наопаки и е седяло цял ден така, без някой да забележи.
Дали е блудство, дали "само" гавра, дали нещо друго, точно кой и точно какво... не само аз, обществото има въпроси, но отговорите не дойдоха навреме....и каквато и истина да ни поднесат след всичко, ще остане горчивият привкус.
Не знам дали разбираш колко малоумно изглеждат за страничен наблюдател първоначалната неадекватна реакция и тъпите обяснения от директор, МОН и РИО?
И тази жена, директорката, преди няколко дни пак някакви тъпотии обяснява, в училището за всичките 75 години нямало случай на педофилия... ooooh!




Последна редакция: ср, 22 окт 2014, 21:52 от нова

# 904
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Мой е. Какво прочете в него? Не това, което ти твърдиш. Обаче с последните си приказки приключи моя интерес да ти се обяснявам. Говори си колкото искаш, доста се отклоняваш от същността на текста и явно ти е толкова възможността да го възприемеш.
[/quote]
Съблеченият или необлечения сутиен е намерен на шкафчето в училището в присъствието на майката.

# 905
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Обаче с последните си приказки приключи моя интерес да ти се обяснявам. Говори си колкото искаш, доста се отклоняваш от същността на текста и явно ти е толкова възможността да го възприемеш.

Твоите възможности г-жо са твърде по- малки от моите. Това го твърдя със сигурност. Изключвам простотията ти.

# 906
  • Мнения: 984
...
ПП. И момиче със съблечен сутиен НЕ Е просто административно нарушение.
А ти как си сигурна, че сутиенът е съблечен, че го приемаш и го твърдиш?


Ма, Лиляно, хлопа ти дъската, рожбе! Целият свят научи за това дете и начина, по който се е прирело у дома! Стига си наричала черното бяло. Ужасявам се от хора като теб!
Извинете за емоцията.

# 907
  • Мнения: 1 107
Имаме нагледен пример, какви хора се грижат за децата ни. Много жалък, за съжаление, пример.

Зад затворени врати, където родителски взор не може да проникне. Изкривена истина от "грамотни учители". Търсене на всякакви оправдаващи обстоятелства, но не и истината. Нападки към хора, осмелили се да кажат за съществуващ проблем, дори на цената, да ги обсъждаме публично. Хора, заключени в системата и отдавна забравили кой им плаща заплатите.

Лиляна, може да ме обиждаш да тема неграмотност, колкото си искаш, но не си попаднала на правилния човек, защото не от това си изкарвам хляба. Погледни своите постове и пак да поговорим, а? Simple Smile

(Обаче с последните си приказки приключи моя интерес да ти се обяснявам. Говори си колкото искаш, доста се отклоняваш от същността на текста и явно ти е толкова възможността да го възприемеш.) Колко правописни и пунктуационни грешки има? Как мислиш? Пълният член, май не ти е силната страна?

# 908
  • Мнения: 1 232
Аз от кога Ви блея , че такива петоразрядни даскалици са опасни за децата ни и нямат място в училищата.Освен психо им трябва и тест за интелигентност.Такива , с толкова обрано съдържание и толкова семпло обзавеждане на гарсониерата , на горния етаж , са за баничарницата...Но стана ясна , че и  родителите на учениците и я знаят що за стока е , щом имат ограничителни заповеди .Заради ей такива , днес висях 3 ч. при личния лекар и в Пирогов...

# 909
  • Мнения: 8 567
Темата много  загрубя, с личните нападки най-много просто да замре, а не бива.

# 910
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Заради ей такива , днес висях 3 ч. при личния лекар и в Пирогов...
Ти изобщо нямаш право да стоиш там, предвид липсата на осигуровки. Или и ти като въшките си се забила и смучеш, колкото може да пусне.

...
(Обаче с последните си приказки приключи моя интерес да ти се обяснявам. Говори си колкото искаш, доста се отклоняваш от същността на текста и явно ти е толкова възможността да го възприемеш.) Колко правописни и пунктуационни грешки има? Как мислиш? Пълният член, май не ти е силната страна?
Благодаря за поправката - да, съгласна съм, че имам грешка. Старая се да не допускам такива.
...Ма, Лиляно, хлопа ти дъската, рожбе! Целият свят научи за това дете и начина, по който се е прирело у дома! Стига си наричала черното бяло. Ужасявам се от хора като теб!
Извинете за емоцията.
"Ма" и "рожбе"  може на някой друг, за мен Лиляна е достатъчно.
Би ли обяснила какво е научил целият свят и какво е ставало у дома? Може би си разговаряла с детето?

Темата много  загрубя, с личните нападки най-много просто да замре, а не бива.
Съгласна съм. Погледни кой използва лични нападки и извършва абсолютен спам и долнопробни плюнки, като в циганската махала. Лиляна това, ма Лиляно онова, последвани от определения присъщи на онези, които кълнат.

# 911
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 342
Хайде сега с червения маркер да покажеш къде точно казвам това.  Laughing

И не, не че има нещо общо  Laughing, но се опитваш да дискредитираш родителите, може би с цел да се поставя казаното от тях под съмнение, директорката послъгва, от МОН и от РИО също, ама те и родителите така...доста плоско изглежда отстрани....

ПП. И момиче със съблечен сутиен НЕ Е просто административно нарушение.
Ядец, нова! Печелиш! Точно в тази тема не си казала в прав текст това, може да спиш спокойно    Flutter
 
Директорката послъгала, РИО-то също... това си е техния избор и ще си понесат последствията. Аз се интересувам от избора на родителите - 8 часа в училище. И колко пъти да ти кажа, че самите те са се дискредитирали достатъчно.

# 912
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Аз се интересувам от избора на родителите - 8 часа в училище. И колко пъти да ти кажа, че самите те са се дискредитирали достатъчно.

Към това бих добавила и още едно нещо, което ми направи впечатление от разни коментари от съграждани на родителите. Те имали навика постоянно да се карат с институциите и само си търсели поле за изява. Това го прочетох на няколко места, но го приемам толкова за вярно, колкото са и думите на медиите и родителите. И ако се окаже вярно, много е вероятно да са подсилили малко твърденията си, заради идеята да се преборят с институциите. Е, донякъде постигнаха целта си и сега млъкнаха.

# 913
  • Мнения: 429
Аз от кога Ви блея , че такива петоразрядни даскалици са опасни за децата ни и нямат място в училищата......

Народът е петоразряден. Във всяка сфера е така! Без изключение! Политика, Здравеопазване, Полиция, Прокуратура, Журналистика.... Няма едно нещо както си му е редът!  Peace

Я виж само колко народ пише из форума, докато е на работа. Никой не си спазва задълженията! После се потулват нарушения?!   Stop

# 914
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Я виж само колко народ пише из форума, докато е на работа. Никой не си спазва задълженията! После се потулват нарушения?!   Stop
Чистачките май нямат нет на работа и затова се включват само вечер.
Иначе през деня има доста домакини, на които работата им е да са си вкъщи, отделно не всеки работи в едно и също работно време.

Общи условия

Активация на акаунт