Прокуратурата образува дело, ще изяснява имало ли е блудство с момичето аутист

  • 55 563
  • 1 309
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 8 567
...
ПП. И момиче със съблечен сутиен НЕ Е просто административно нарушение.
А ти как си сигурна, че сутиенът е съблечен, че го приемаш и го твърдиш?


Ами щом не е облечен, значи е съблечен.

Намерен е върху шкаф, а не върху момичето, това мисля никой не отрича. И ако имаше някакво елементарно обяснение, отдавна да ни е поднесено от училището.


# 886
  • Мнения: 1 738
Лиляна & Co,
 Моят опит  за разговор в тази тема приключи. Но ми се иска накрая да ви препоръчам да прочетете четвъртата част от книгата на Джонатан Суифт за пътшествията на Гъливер, наречена "Пътешествие до страната на хоинъмите", която четох на български език на 12-годишна възраст, но беше библиографска рядкост. По-късно я прочетох на английски език. Ако пожелаете да разберете за какво става дума и евентуално да се замислите, защо ви отправям тази препоръка, можете да погледнете няколкото реда, посветени на нея тук http://izumen.blogspot.com/2014/09/blog-post_23.html

# 887
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Кой е казал, че другото е доказано.

Пита ме дали съм разбрала. Според теб разбрала ли съм го, щом съм го И коментирала?

Кое трябва да си разбрала, коментирала и си решила, че е доказано.

Едно е сигурно, че Директорката и учителката лъже. Лъже! Това е достатъчно доказателство.
Учителката не е била два часа с детето. Кой е бил не се знае и дали някой е бил. Камери няма навсякъде, а дали са били включени се не знае.

Когато лъжеш има защо! При такъв случай на съмнение на родителите за нещо което се е случило и то такова нещо е напълно недопустимо т.е. подсъдно. Ако се беше случило ощ6е по- лошо какво!

# 888
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
ПП. И момиче със съблечен сутиен НЕ Е просто административно нарушение.
А ти как си сигурна, че сутиенът е съблечен, че го приемаш и го твърдиш?


Ами щом не е облечен, значи е съблечен.

...
И защо смяташ, че е бил облечен? Видяла си го преди това облечен?

Лиляна & Co,
 Моят опит  за разговор в тази тема приключи...
За втори или трети път го споменаваш и все още си в темата. Поне не се заричай, когато очевидно имаш какво да кажеш още по нея или само влизаш да ми кажеш каква личност и професионалист съм и да ми препоръчаш книги.
Благодаря за препоръката, но имам достатъчно книги за четене, а препоръки чета в друг подфорум.

# 889
  • Враца
  • Мнения: 1 017

Предвид очевидната "загриженост" на родителите, май само аз смятам, че детето в началото трябва да е на облекчен режим.

Да не би да разполагаш с психологичен портрет на педофил. В коя част на денонощието са най- активни или да погледнем луната.

# 890
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Нали това питам, някой друг (освен ти ) твърди ли, че за конкретното дете е трябвало да има облекчен режим?
Или щом за Иванка е подходящ режим на половин ден, значи и за всички останато този режим е най-подходящият? И ако е така, то защо да няма разписан протокол, а всеки поименно да трябва да ходи да се моли за аудиенция с директорката?
Може би твърди, че от 13-15 часа преподавателския състав имат "съвещание"  т.е. секс- оргия на която представят новите деца.
Виждаш ли, родителите не разбрали реда в училището.

# 891
  • Враца
  • Мнения: 1 017
...
ПП. И момиче със съблечен сутиен НЕ Е просто административно нарушение.
А ти как си сигурна, че сутиенът е съблечен, че го приемаш и го твърдиш?


По същия начин по който ти твърдиш, че не е.

# 892
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...

По същия начин по който ти твърдиш, че не е.
Само че аз не твърдя нищо, а тя твърди, че е съблечен.
Продължаваш значи да ми приписваш твърдения, които не съм изричала. Ужасен похват имаш.

# 893
  • Враца
  • Мнения: 1 017
А ти къде го видя в джоба.

# 894
  • Враца
  • Мнения: 1 017
...

По същия начин по който ти твърдиш, че не е.
Само че аз не твърдя нищо, а тя твърди, че е съблечен.
Продължаваш значи да ми приписваш твърдения, които не съм изричала. Ужасен похват имаш.

Ти там ли си носиш бельото в джоба?

# 895
  • Мнения: 1 107
Чета темата от самото и начало, и на някой хора, отговорите стават все по-безумни. И си мислят, че като повечето си мълчат, значи са прави. Да, ама не.

Предлагам на Лилянка да замълчи малко. Толкова безумни хипотези изказва (кой видял детето първи, втори; със сутиен, без сутиен; имало нарушения, ама без нарушител и прочие) и в толкова лични противоречия изпада, че, чак е досадно.

Другата участничка, на която не запомних името, пък, все едно и също повтаря с тези осем часа престой. Майката е преценила, че може. Директорката е преценила, че може. Документите казват, че може. Какъв е проблемът? И каква е пряката връзка на продължителността на престоя с фактите?

Само не мога да разбера в момента какво прави следствието. 10 дена, по осем часа дневно, са ужасно много време на бездействие. Има ли срок, кога е, защо се бави?

# 896
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Само не мога да разбера в момента какво прави следствието. 10 дена, по осем часа дневно, са ужасно много време на бездействие. Има ли срок, кога е, защо се бави?
Мисля, че няма срок.

# 897
  • Мнения: 1 107
Само не мога да разбера в момента какво прави следствието. 10 дена, по осем часа дневно, са ужасно много време на бездействие. Има ли срок, кога е, защо се бави?
Мисля, че няма срок.


Благодаря, явно срокът е, докато отшуми първоначалната реакция (под предлог да се съберат достатъчно доказателства и разни други предлози).

За себе си лично, макар и при всичката ми активна гражданска позиция, не бих постъпила по канален ред и подобен начин. Може би това е и единственият ми съвет към родителите на детето.

# 898
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
А ти къде го видя в джоба.
...
Ти там ли си носиш бельото в джоба?
ShockedМоля те, кажи ми дали имаш някакви отклонения, че да ти се привиждат думи, които не съм написала, поне като знам, че си с отклонения, да не се хабя да се обяснявам след всеки пост. Нито веднъж не си написала това, което съм казала.
Лъжеш, изкривяваш думите ми и само човек с не  нормални разсъждения продължава да го прави, иначе не разбирам каква е целта ти.

Никъде не съм твърдяла какво се е случило със сутиена на детето.  Stop

и на някой хора, отговорите стават все по-безумни. ...

Предлагам на Лилянка да замълчи малко. ...
Не знам дали съм казвала, но аз от неграмотни хора такива съвети не приемам.

# 899
  • Враца
  • Мнения: 1 017

Никъде не съм твърдяла какво се е случило със сутиена на детето.  Stop.
Така ли? Аз пък разбрах, че изхождаш от себе си.

Доколкото ми е известно "разголващите се" си носят сутиена върху себе си, ако вече не скачат директно на пилона т.е. класната дъска.

Определено си мисля, че човекът с отклонения си ти, ако все още не се счита в твоите среди всичко това за естествено.

Между другото съм чувала за учителки без бельо, но такива с фетишизъм не.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт