Чудна Коледа се очертава с АПРИЛЧЕ в корем на мама - тема 8

  • 24 851
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 258
...

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 13:50 от Giada

# 16
  • Мнения: 590
Giada  стискаме ти всички палчета, благодарим за темата, нека се върнеш мила с хубави новини! Heart Eyes И аз не зная нищо за котато Мъри...  а като прочетох Карени, и на мен ми дойде коледно настроение да украсявам  Heart Eyes
Само хубави новини мили момичета в тази тема!  Tada Tada  Party Time kiss Heart Eyes

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 302
Страхотно тема,много празнично,внася настроение!Благодаря!

# 18
  • Мнения: 180

Добро утро   bouquet

Като ви отворих сутринта и едно празнично, весело настроение ме обзе Simple Smile)) Страхотна тема! Благодаря   bouquet

# 19
  • Мнения: 267
Оп, Giada страхотна тема   bouquet


# 20
  • Перник
  • Мнения: 726
Giada, темата е чудесна!    bouquet
Насади се и в мен коледното настроение, после се захващам да украсявам елхата!   Party

# 21
  • Мнения: 479
Добро утро!   bouquet
Страхотна е новата Коледна тема. Giada стискам палци всичко да е наред с изследванията ти.  Hug
Мен отдавна ми е коледно, само нямах желание тази година за коледните сладки. Но като видях и тук  хубавото настроение и май ще се заема тези дни.  Laughing
Хубав и усмихнат ден на всички. smile3525

Редактирам се, че забравих.
Честит празник на всички бивши и настоящи студенти. На настоящите успех на изпитите.  Peace

# 22
  • Мнения: 2 024
Темата е повече от прекрасна, браво Giada  Hug Да я напълним само с хубави новини, болестите и проблемите да ги оставим дотук!!! Желая ви една чудесна седмица, момичета  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте и от мен в новата темичка   bouquet
Giada прекрасна тема   bouquet

Аз се позагубих за известно време, но ще гледам да се поправя  Embarassed
Бяхме на преглед с бъдещия батко, бебето се развива чудесно, а той беше много щастлив, че го видя. Маха му и му приказва  Heart Eyes Аз вече усещам бебка всеки ден и съм много по-спокойна. Колко по-различно е обаче, батко й беше толкова мързеливо бебе, много леко риткаше и не толкова честно, а беборанка сега големи акробатики прави по цял ден - пу пу  Heart Eyes

АГ ми пусна изследвания и гъбите за се завърнали  Sad На всичкото отгоре резултатите от ПКК няма един в норма - всичко е или над референтите стойности или под тях, в четвъртък ще ходя да ми ги разчете и да видим, а и урината май нещо не е в нормалните гланици Sad Какво става не знам .....
Относно алкохола - и с предишната бременност съм си позволявала няколко пъти малко бира или чаша червено вино, на празници и сега смятам да е така.
Линеа негра нямам, но и предния път нямах, така че и не очаквам да ми се появи. Някой беше писал, че е по-често срещано при бременност с момченце - еми предния път бях с момче, сега с момиче Simple Smile

Аз имам друго притеснение, отново ... стриите, имам си огромно количество от предния път, но сега съм в ужас да не станат повече. Старите са станали огромни и червени  Shocked Оф то не че имам избор, да ми е живо и здраво бебчето, ама..... Cry

Относно прекаленото четене в нета - някой път съм си докарвала такива ненужни фобии чеее  Whistling Хубаво е човек да е информиран, но не и да се прекалява и да се припознаваме във всяко нещо което четем, иначе ще полудеем  Peace

Покрай вас и на мен ми стана много коледно, смятам тези дни и ние с малкия да украсим  Crazy

Хайде спирам, че голям ферман стана  Embarassed Прекрасен ден и прекрасна седмица ви пожелавам   bouquet

# 24
  • Мнения: 191
Добро утро и запис и от мен в темичката  Hug Giada, благодаря, страхотна е новата тема! Стискам палци всичко при теб да е  наред  Praynig
Смехорани, честити ти мацки  stork-girl stork-girl
За алкохола - от началото на бременността досега съм си позволила 2-3 пъти да си пийна по една-две глътки вино от чашата на ММ. Но аз по принцип не пия и нямам желание. Просто не се сещам за алкохол. И без да съм бременна пия само когато има повод - рожден ден, Нова година и т.н. Ако ми се допие обаче не смятам, че една чаша вино ще навреди толкова.
Като цяло не съм променяла начина си на хранене съществено. Разбира се, старая се да се храня по-здравословно, с повече плодове и зеленчуци, но не съм изключила нищо от менюто. И кроасаните и шоколадите са си там. То всичко, което ядем е наблъскано с толкова Е-та, че ако започна да изключвам всичко трябва да карам на фотосинтеза  newsm78
Мохита май ти беше питала защо докторите "ме гласят" за преждевременно раждане - основно заради шийката. Нямало съм да изкарам с тая шийка дълго..  Tired

# 25
  • Мнения: 606
Giada - страхотна Коледна тема.  santa2
От минала седмица и ние в къщи сме в тон с нея!!! Трябва вече празнично да се настройваме и да се ориентирам аз в избора на подарък за милото, че то не остана време!

Това коте, да не е онова синьото коте от Варна?

# 26
  • София
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен!
Малко ви поизпуснах напоследък и вие сте направили нова тема. Giada, прекрасна е, изпълнена с коледен дух! Simple Smile Прекрасно ми се отрази в началото на тази дълга работна седмица.
Пак сте обсъждали забранените неща. Аз не съм по алкохола и нито ми се е допивало, нито съм пила от началото. С кафето обаче нещата не стоят точно така. От пети месец ми се пие кафе и си позволявам по едно на ден. Четох, че в умерени количества е разрешено. Сигурна съм, че има и статии, че е ужасно вредно, но не искам да ги виждам Simple Smile А и ако не пия, главата ме боли по цял ден.
Миналата седмица бях на ЖК и бебето расте, върви около седмица напред. Иначе изследванията ми не са добри, почти нищо не ми е в норма, освен кръвната захар, но лекарката каза, че е абсолютно нормално. Профилактично ми предписа магнезий и желязо.
Мисля да се захващам и аз с коледните сладки, лошото е, че след работа съм много изморена и въобще не съм така енергична, както по принцип. Досега съм направила само едни меденки, но се успокоявам, че има време. Wink
Повече позитивни емоции и мисли ви пожелавам, знам че е трудно, но го дължим на бебетата!  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 598
Привет и от мен! Нека да е късметлийска коледната ни тема!

Да си кажа и аз за алкохола. Съни, то е ясно, че 1 чаша на няколко дни е ОК, но ти си прецени - ако само ще я мислиш тази чаша после, по-добре недей.

Относно тоновете медицинска информация в интернет, преди време един лекар ми каза: Там има много верни неща, но повечето не отчитат едно нещо - честотата на срещане. По нашия казус - четем примерно, че и 1 чаша алкохол може да навреди, но не пише, че това ще стане примерно в 0,001% от случаите.

Затова, нека се доверим предимно на специалистите. Наличието на 2-3 примера сред познатите ни и дори личния ни опит от отглеждане на 1-2-3 деца не ни прави нито педиатри, нито гинеколози, нито психолози и пр. Като се замислим само за едно лекарство как се правят години клинични тестове с хиляди пациенти. Хич не обичам генералните изводи от ограничен брой примери.

Смехорани, чудесни новини. И аз предив реме сънувах две малки момиченца, но моето се оказа тъкмо обратното.

Карина, пази се. Странен е този режим в началото, но се свиква. Сега ни е паднало да ни глезят:)

# 28
  • Мнения: 301
Giada, страхотна коледна тема- нека я напълним само с весели новини Hug  Стискам палци за хубави резултати от изследванията, аз също съм натам днес и лекинко ми е притеснено какво пак ще ме изненада Shocked
Могедеан и на теб стиснати палци, Карина пази се и се наслаждавай на почивката в къщи.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 7 318
  bouquet Прекрасна тема!
По въпроса в анкетата : Не,няма да пия. Не пия като не съм бременна и сега не ми се пие.

Общи условия

Активация на акаунт