Чудна Коледа се очертава с АПРИЛЧЕ в корем на мама - тема 8

  • 24 855
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 503
 Hug момичета,уж си почивам,но и това се оказва НЕ лесна задача...така че действам на почивки,иначе и аз правих изследвания-всичко там ми е в златната среда на референтните стойности,стискам палци на всички с предстоящи изследвания  Praynig За въпросната линеа негра-нямам и не съм и имала такава...ще видим за вбъдеще.
Мъдря го,мъдря го,да се надигна ли от дивана и да подхвана елхата или да си остана в компанията на Елиф Шафак и "Черно мляко"  smile3529  Rolling Eyes  33uu

# 31
  • Мнения: 304
  madnoelсупер е новата темаааа!поздравления!аз вчера накичих къщата с коледната украса,днес новата тема вече еколедна,остава само утре наистина да завали сняг и честно-ще си сипя малко винце! Joyобожавам коледните и новогодишните празници!моето семейство е голямо и сплотено(имам брат и сестра и големи племенници)и по празници у нашите винаги е пълно и весело и топло.аз съм от Разлог,а там на 1-ви януари е най-якия купон в страната-кукерския празник.няма просто такова настроение!няма човек,който да си остане вкъщи-всички са на улицата,на хорото,повечето в носии или маскирани.най-много се радвам на бебоци облечени в носии!невероятна гледка.та за това искам по-бързо да идват празниците и да заминем за някой друг ден.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 331
Карина, благородно ти завиждам, че си почиваш. Аз бях една седмица в отпуск, защото имам да взимам и така свикнах вкъщи, че днес на работа ми е толкова кисело  ooooh! И едвам станах сутринта, седнала заспивам на стола в момента. Така, че отдай се на почивката си и й се наслаждавай  Hug

Мохита, напълно съм съгласна с това, което си написала за представянето на информация в интернет Simple Smile

mogedian, doly_dog стискам палци  Hug Моите изследвания като цяло са в норма, само хемоглобинът ми е малко нисък, но ще видим дали докторът ще ми изпише нещо за това. Надявам се при вас нещата да се стабилизират.

Giada, ще чакаме да пишеш  Heart Eyes

Тиквичката и аз обожавам Коледните и новогодишни празници, а и съм родена на Бъдни вечер и винаги са били много специални за мен. Ще чакаме снимки после от кукерския празник, ако ходиш  Grinning

# 33
  • Варна
  • Мнения: 107
Да се запиша в празничната тема  Close-mas:, осигурена ни от Giada  Close-mas:
jasmin_veni, мерси за тортата, може да пробвам.
Котето Мъри е избягалия тигър, а котката от Варна е зелена  #Crazy. Изумиха се тия котки значи..

# 34
  • София
  • Мнения: 11 767
Момичета аз реших да си остана вкъщи днес. Така ми се спеше сутринта че викам на мъжо оставам. Имам 11 подчинени и така ще ги тествам дали могат да се справят. Ще проверявам пощата от вкъщи.Днес съм решила да украся вкъщи че да ми стане коледно. Дразни ме само шума вкъщи, нали сме в нов блок, и постоянно се кърти някъде, дано да намалее до догодина, че бебето не знам как ще спи.

bobarka Пътя мина добре, пих си магнертоа, кръста ме боля само от седенето. Просто пътя от Е-79 до Петрич беше ужасен дупка до дупка.... Rolling Eyes

Giada дано няма нищо тревожно


doly_dog то при бременни рядко има нормална ПКК стискам палци да няма нищо тревожно и при теб  Praynig

PoisonDaisy Не се знае, с тази шийка на края може и да преносиш, знаеш ли колко такива случаи има.

Смехорани аз забравих да ти честитя двойните розови гащи. Кажи му на твоя мъж че само за дамски превръзки ще работи  Joy

tikvi4kata ехаа супер, много харесвам Разлог Wink

# 35
  • Мнения: 2 258
Благодаря на всички за пожеланията, резултатите ще излязат довечера. Ще ви разправям като станат, засега ще си кютам на работа, че тъкмо пристигнах и няма да го мисля много, много.

И ние вкъщи украсихме, сложихме си истинска жива елхичка с корени, и малко светлинки. Много ми е разхвърляна къщата, и красотите се губят в хаоса, но съм се заканила от януари да почна да разчиствам. Майсторя и един коледен венец, но засега изглежда ужасно. За същите пари, които дадох в Слънчоглед за приложни материали, можех да купя чудесен пластмасов, но пък иначе какво щях да правя по нощите? Mr. Green

Маце, много добре си решила. Като се възстановиш, ще работиш по-пълноценно.

Да питам който ползва мобилната версия на форума, излиза ли ви първия пост на всяка страница? В новата тема не знам защо ми излиза така, но ме дразни, че трябва да скролвам надолу до постовете.

# 36
  • Мнения: 269
Запис и от мен, ние още миналата седмица си украсихме.
Сега ме мъчи сагата с моите зъби, вчера се отчупи парченце от другия мъдрец. Май ще се вадят... и от два дни имам чувството, че съм с контракции, едно втърдяване на корема имам от време на време. Но пък иначе се чувствам супер и засега отлагам докторите и се заслаждавам на предколеден мързел вкъщи! Simple Smile
Честит 8ми дек на всички празнуващи!

# 37
  • Мнения: 2 258
А, да се допълня към предния ми пост. Тиквичке, много приятно ми стана, като прочетох как празнувате в Разлог. Бих искала да отидем с детето на кукерски фестивал (не знам така ли се нарича?). Знам че и в Перник традиционно организират, но не помня дали на 1 януари беше, или по друго време. Мисля, че ще е страхотна емоция!

# 38
  • Мнения: 503
Еййй,побърках се коледно и избрах и коледен подарък за мен и ММ ето споделям го  Heart Eyes   luvbed

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 331
Леле, Карина, ако знаеш от колко време си търся подобен комплект с Мики Маус  Joy Ама много е готин!

Giada, на мен ми излезна като цитат на втората страница, но на компютъра, не знам как е на мобилната версия.

# 40
  • Мнения: 503
Леле, Карина, ако знаеш от колко време си търся подобен комплект с Мики Маус  Joy Ама много е готин!

Giada, на мен ми излезна като цитат на втората страница, но на компютъра, не знам как е на мобилната версия.
Shantel,в OLX ги предлагат същите но на доста по-разумна цена,сега се разтърсих и ги открих  Party

# 41
  • София
  • Мнения: 11 767
Леле, Карина, ако знаеш от колко време си търся подобен комплект с Мики Маус  Joy Ама много е готин!

Giada, на мен ми излезна като цитат на втората страница, но на компютъра, не знам как е на мобилната версия.
Shantel,в OLX ги предлагат същите но на доста по-разумна цена,сега се разтърсих и ги открих  Party

ихааа страхотен комплект Simple Smile

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 479
Добро утро от мен  Flutter
Да ви попитам нещо и върна в дискусията за имената. Вие как разбирате "Да кръстиш детето на някой" - Да вземе цялото име или една, две буквички? По принцип младежа сме решили да не го кръщаваме на никой, обаче името, което избрахме започва с първите букви на баща ми и ще има "оо ми то на баща ти е кръстено"  #Crazy А аз се чудя как убедя цял живот хората около мен, че за мен, да го кръстиш на някой, означава да вземеш цялото име. Аз цял живот съм кордисана, че съм кръстена на баба ми Минка, а съм Милена .....  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 43
  • Мнения: 664
Гиада, сърдечни благодарности и от мен за новата тема!  Hug
Аз нямам още линеа негра, но от предната бременност не ми изчезна напълно, така че очаквам скоро да се появи.  Peace
И аз от скоро си кусвам по малко винце от време на време и даже и не го мисля. Предният път пък си пиех биричка ...  Peace
Днес вече поспря да вали, та май е време да излезем на разходка с малкия ...  Whistling
Шльоки, ами както го наречеш ... Кръщаването на роднини наистина е нож с две остриета ...  hahaha Баткото понеже е с цялото име на свекъра, сега се очаква бебето да е с името на баща ми ... Ама аз пък съм променила една буква, щото не ми харесва.  Whistling

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 12:45 от Vaseto29

# 44
  • Мнения: 301
Оф това с имената ми е много интересно. Наши приятели кръстиха детето си Емил, но само защото бащата на приятелката ми се казва Енчо и в момента върви точно това - на баща ти е кръстено. Rolling Eyes Shocked Е що никой не разбра, включително и приятелката ми се чуди как така роднините на мъжа й така разсъждават. Ми заради буквата Е....!?
Да е кръстено на някой аз също го разбирам да е със същото име на кръстения. Иначе си е индивидуално името на детето, то съвпадения за тези дето ги търсят винаги ще има Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт