Парфюмни размисли и страсти - 186

  • 66 714
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 31 208
Дами, познавате ли този аромат http://www.fragrantica.com/perfume/Chloe/Chloe-Narcisse-344.html Четох, че ще се връща в портфолиото на Клое и ми стана любопитно. Не съм почитателка на плодови аромати, но ме гложди любопитство.
И последен въпрос, някой може ли да препоръча интересна, по възможност сладка лавандула
Ужасяващо е това Клое.

# 691
  • Мнения: 213
Като видя отстрани да ми предлагат Samsara, Opium, Amarige и Organza и ми става ясно какво да очаквам.  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 31 208
Като видя отстрани да ми предлагат Samsara, Opium, Amarige и Organza и ми става ясно какво да очаквам.  Mr. Green
В смисъл? Някакви реклами във форума ли?

# 693
  • Мнения: 10 012
Самсара, Опиум, Амариж и Органза са мечта Heart Eyes, Клои Нарцис е звяр на стероиди.

# 694
  • Мнения: 48
Хахаха, не във фрагрантика, там има предложени аромати за хора със сходен вкус. Сега ми стана още по-любопитно, каква ще е тази отровна бомба. И моля, моля баба е фенка на Клое  Sunglasses благодаря ви за отзивите

# 695
  • София
  • Мнения: 5 657
Мухахахах, как ми оплюхте хубавото Клои Нарцис  Mr. Green Чак бабка не, ама лелка - стопроцентова. Много плътен наситен цветен звяр (на стероиди, браво за описанието, Дезидерата  Hug ). Точно обратното на съвременните тенденции за изтънченост, незабележимост и деликатност - това е цветен взрив в бутилка. Мен и Врабчо не ни събаря, за други нямам сведения. Силно се съмнявам, че ще го подновят, поне не и в досегашния му вид. Със сигурност ще го реформулират до неузнаваемост.

# 696
  • София
  • Мнения: 849
Aз в движение да се изкажа по питанката за сладка лавандула - най-прекрасната изобщо лавандула за мен (а не ми е особено любима нотка по принцип) намирам в Eau Noire Christian Dior. Началото е простовато и помня как самата аз го бях отписала като "лавандулов спирт" и даже не го бях тествала на кожа, докато една подбудителка не поиска да го тества, та и аз покрай нея. И, о, чудо! Простоватото начало скоро отстъпи на един прасен шоколад, с лавандулови отенъци  Heart Eyes Има такъв наистина, и е доста добър при това Wink Историята завърши с бутилка  Laughing



# 697
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И, о, чудо! Простоватото начало скоро отстъпи на един прасен шоколад, с лавандулови отенъци  Heart Eyes Има такъв наистина, и е доста добър при това Wink Историята завърши с бутилка  Laughing


Въх!

Ще се тества, но кажи моля и кой е шоколада  Flutter

# 698
  • Мнения: 31 208
Лу, ръчно правени шоколади с рози, лавандула и други странни неща в магазина на Роди Радичков. Уникални са! Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 17 546
Най-ужасяващия парфюм, който съм имала нещастието да пробвам до момента. Той ме разплака, никой друг не успя.

Градската кралица не ми е никак суха, а напротив, мазничка и гъста. Не студена, а топла. Rolling Eyes Проба трябва задължително, това нещо не се купува на сляпо.

# 700
  • София
  • Мнения: 849
И, о, чудо! Простоватото начало скоро отстъпи на един прасен шоколад, с лавандулови отенъци  Heart Eyes Има такъв наистина, и е доста добър при това Wink Историята завърши с бутилка  Laughing


Въх!

Ще се тества, но кажи моля и кой е шоколада  Flutter

Този, който аз съм пробвала е белгийски, био, но не се сещам марката в момента.. Явно трябва и с гинко билоба да започнат да правят  Laughing

Edit: NewTree e шоколадът, ето този: http://www.newtree.com/en_be/shop/chocolate/lavender-large-bar.html

Последна редакция: чт, 22 яну 2015, 10:42 от Elitsa_z

# 701
  • Франция
  • Мнения: 898
И последен въпрос, някой може ли да препоръча интересна, по възможност сладка лавандула
http://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Les-Exclusifs-de-Chane … Jersey-12425.html
Свежа, но и същевременно мека лавандула, изчистена от всички остри и режещи нюанси, върху топла ванилова подложка. Много деликатен и пристрастяващ аромат  Peace

# 702
  • Мнения: 31 208
И последен въпрос, някой може ли да препоръча интересна, по възможност сладка лавандула
http://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Les-Exclusifs-de-Chane … Jersey-12425.html
Свежа, но и същевременно мека лавандула, изчистена от всички остри и режещи нюанси, върху топла ванилова подложка. Много деликатен и пристрастяващ аромат  Peace
Подкрепям напълно! Следващия ми ексклузив. Надявам се до 2-3 месеца да го взема. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 48
 кралица не ми е никак суха, а напротив, мазничка и гъста. Не студена, а топла. Rolling Eyes Проба трябва задължително, това нещо не се купува на сляпо.
[/quote]

Наистина невероятно, колко са различни възприятията. Зная на теория, че всяка кожа взаимодейства различно с ароматите, но намирам за фасциниращо, как един и същи парфюм създава асоциации от бяло до черно и въпреки това привлича. Странно нещо е човешкото възприятие. Благодаря отново за идеите, ще пробвам и ще споделя, дали е възникнала нова емоционална връзка Simple Smile

# 704
  • Мнения: X
Най-ужасяващия парфюм, който съм имала нещастието да пробвам до момента. Той ме разплака, никой друг не успя.


Ей, ама оляхте се.... Crossing Arms Много си е хубав Нарцисът на Клое. Но трябва пестеливо да се ползва и да бъде ....разбран, някак си. Не е за всеки. Подсетихте ме обаче да го потърся. Като си взема сега една 30-ка, ще ме изкара до 70 годишнината ми, че и повече.

Дези, пак си в десятката за стероидите  Hug smile3525

Общи условия

Активация на акаунт