Отговори
# 180
  • Мнения: X
Аз самата съм на 20+ и не се притеснявам за  старостта като такава, но си признавам, че много сериозно се грижа за външния си вид още от сега със спорт, качествена козметика и много сън Simple Smile
Ще дам  и един пример Ариана Карембьо 43, красавица си беше, красавица си е и сега Heart Eyes
http://actu.last-video.com/wp-content/uploads/2014/04/la-sexy-ad … voir-denfants.jpg



Изобщо не ми харесва като външност. Но определено годините и личат.

Личат ѝ и пластичните операции, които я загрозават и състаряват. 

Какви операции, като явно даже няма филъри в бръчките и ботокс в челото? Кое ѝ е оперираното според вас? Снимката по-горе не е хубава, на всеки може да му бъде направена такава. Ето други, пак скорошни.
Скрит текст:

# 181
  • Мнения: 14 654
Очевидно носа и устата, личи си от 100 км. А може и само фотошоп да е, някои с фотошоп могат да си докарт ефект на скоро оперирани.

# 182
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Уф, като започнете така...
на 40г нямала нито една бръчка...
друга пък на 60г. виждаш ли нямала нито една бръчка...

Синът ми, който е на 6г няма нито една бръчка.

Гледайте се или гледайте другите по-внимателно.

# 183
  • Мнения: 3 371
какъв е смисълът да показвате снимки на разни знаменитости, за които нито парите, нито друго е проблем, за тяхната визия се грижи цял екип, и целта им е да изглеждат винаги във форма и отлична визия /ако не са , то попадат веднага в звездни компромати/.

какъв с смисълът да се сравняват хора/знаменитости/ с обикновения човек, в повечето случаи притиснат от финансови проблеми, здравословни и ежедневни грижи които скапват психиката--->и физиката. няма как да си затиснат от проблеми и да изглеждаш в супер форма.

# 184
  • София
  • Мнения: 4 878

Личат ѝ и пластичните операции, които я загрозават и състаряват. 
[/quote]

Какви операции, като явно даже няма филъри в бръчките и ботокс в челото? Кое ѝ е оперираното според вас? Снимката по-горе не е хубава, на всеки може да му бъде направена такава. Ето други, пак скорошни.
[/quote]

Такава грозна уста не може да е естествено грозна. Със сигурност е работено по нея, както и по носа, въпреки че там не е чак толкова очевидно.

# 185
  • Мнения: 13 017
Е, ако за Адриана казвате, че е грозна ви признах:) Хубава жена, изглежда на годините си, остарява изключително красиво. Има прекрасна фигура. Дай Боже всекуми, такъв вид на 40+ Simple Smile

# 186
  • Мнения: 13 877
Е, ако за Адриана казвате, че е грозна ви признах:) Хубава жена, изглежда на годините си, остарява изключително красиво. Има прекрасна фигура. Дай Боже всекуми, такъв вид на 40+ Simple Smile

За фигурата никой не спори- това е от бога. но за устните .. Скленарикова е от моето време , наборка на мъжа ми- аз съм малко по-голяма. По онова време тя и Херцигова бяха приказните момичета на соца. Колко сме въздишали по техни снимки - тези устни или не са нейни или нещо снимката ги прави да изглеждат така... Предполагам първото  но си е мое лично мнение.

# 187
  • Мнения: 14 654
Тази Адриана за първи път я виждам и чувам, не се интересувам от живота на селебрититата и съответно не ги познавам, коментирах единствено снимката, която някой публикува назад и то по отношение личат или не личат пластичните операции, а не красива или не е въпросната Адриана.

# 188
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз това с маймунските джуки не го разбирам... Наистина ли някой допуска, че не си личи, или още повече - че е красиво?! Да си сложиш хубави зъби - да, според мен е задължително. Но тия джуки-балони са ми гротескни. Наша известна чалгаджийка дотолкова е объркала грамажа, че не й се разбира какво говори, имам чувството, че всеки момент ще се спраскат и ще потече Sick.

Не се плаша от погрозняването - имам си дъщеря, която е копие на мен, така че всеки може да види младия ми вариант  bowuu.
От старостта и болестите обаче много ме е страх, дано само сме здрави и с ума си, друго не искам.

# 189
  • София
  • Мнения: 5 884
Е защо да не показваме знаменитости?
Ето и за милиони на какво можеш да се направиш, ако толкова дълбоко не можеш да преглътнеш, че остаряваш.

И още, и още, и още...

# 190
  • Мнения: 4 892
Забележи, обаче, че започват да се кепазят доста рано, още млади, та нека бъдем снизходителни към нашата звезда.

# 191
  • Мнения: 13 877
Тази Адриана за първи път я виждам и чувам,

Янечек млада си тази тема тогава  Joy сега ще кажеш че знаеш и кой е Дориан Грей
в кръга на шегата разбира се  Hug

# 192
  • Мнения: 19 170

Защо сравняваш обикновения "грозен" нос с тези вродени малформации, които пречат на нормалния живот. Наистина не разбирам това настървение, с което скачаш, приличаш на вманиачена в темата. Разбира се, че ако някое от децата ми бе родено с такъв дефект, щях да направя всичко възможно, за да подобря максимално комфорта му, ама ако се бяха родили с гърбави носове, нямаше да ги оперирам, защото в света е нормално да има хора с всякакви носове и това шях да им го обясня. Както и ако се бяха родили с къси крака, плоски глави или редки коси. Болест е да не харесваш дотолкова себе си, че да лягаш под ножа. И разбира се, че е измама да не кажеш на партньора си за всички операции, които имаш, независимо за заешка устна ли става въпрос или за корекция на носа от каприз. Ами може да не искам деца от мъж с гърбав нос, особено ако ще са момичета. И ако лъжецът си е направил сполучлива операция, която не забележа, а после децата ми имат носове като кобилици, ще е много нечестно спрямо мен.
Браво на китаеца!


Коментирах редно ли е да си криеш гените чрез операции. Ти от един видян грозен гей започна да развиваш теории, че не е редно в никакъв случай. И под криене на гени разбирам точно това - елиминиране на видимия израз на тези гени, а не неказване за операциите на съпруг(-а) и пр. Въпросът май е къде точно са границите кое е дефект, и кое е просто грозно. Има доста генетични заболявания, които се изразяват в промяна на нормалната форма и функция на някои части от анатомията. Освен че са грозни, не вършат и нормална работа. Щом са намерили начини грешките на природата да се поправят, значи е редно.

# 193
  • Мнения: 7 133
Аз пък не разбирам защо някой, роден с гърбав нос  да не се оперира, ако това му носи дискомфорт? Нали за това са пластичните хирурзи? Виж, помпането на джуки и бюстове ми се вижда немотивирано и излишно.

# 194
  • Мнения: 19 170
Разбира се, че начинът на мислене влияе на начина ни на живот. Но има и обективни неща - смърт на дете или проблеми с него, ранна смърт на родители, и т.н. Виждала съм цъфтяща млада жена да се състари с 20 години за една нощ при такава драстична загуба. Има удари, за които не сме готови и които могат да ни прекършат, независимо колко философски сме настроени. Просто...да пази Бог.

На същото мнение съм. Просто не може да си правиш изводи от начина, по който изглежда човек, колко е сбръчкан и т.н., за характера му. Такива житейски трагедии действително могат да съсипят здравето и визията за човек за много кратко време. Майка ми за последните години, през които гледа баба ми, която вече беше изцяло неспособна да се обслужва сама, остаря неимоверно и й се появиха един куп здравословни проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт