Колко често се чувате с родителите си?

  • 15 259
  • 188
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 28 571
Веднъж седмично, максимум два пъти. За по-чести разговори трябва да има конкретна причина. Нямам представа за мъжа ми.

# 31
  • Мнения: 184
Чувам се с майка ми всеки ден, поне по 2 пъти, виждаме се поне веднъж в седмицата. Не ми тежи, но понякога просто нямам желание да говоря с никого и това не е персонално срещу нея, просто имам нужда от тишина и спокойствие. С баща ми 2-3 пъти в седмицата, той не си пада много по тел. разговори.
Много ги обичам и искам да им отделям нужното внимание, за да няма сърдити и недоволни.

# 32
  • Мнения: 1 308
С майка ми се чуваме над 3 пъти дневно. Силно сме привързани, а и живеем далече една от друга. Не ми тежи, че се чуваме често, но ако нямам възможност да й звънна и се паникьосва, че нещо се е случило ooooh!
Свекървата живее под нас и се чуваме през ден
  Wink

# 33
  • Мнения: 780
С майка ми по няколко пъти на ден. С баща ми не съм се чувала от 10 години.

# 34
  • Мнения: 4 418
Чуваме се, чуваме се, чат няма ли за вас!  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 384
С риск да шокирам и без това вече шокираните, аз пък ще кажа-както си постелеш.
Няма такова нещо като-та аз я обичам, как така няма да и се обаждам. Има едно нещо, наречено уважение, освен това. Добавено към обичта е нещо прекрасно, но извадено - намалява стойността и на обичта.
Аз съм преустановила контакти от подобен род, защото на свой ред съм родител и предпочитам да съм адекватен такъв, а не разтреперан такъв. Затова-честитки по празниците ни стигат.
В момента моите деца вече се отделят по малко. Когато са някъде на лагер не им звъня, разбрали сме се-ако имат нужда да се чуем-те да звънят. Така и става.

# 36
  • Мнения: 18 464
Не съм засичала колко често се чуваме. Всеки ден, през ден-два, кой изобщо брои колко пъти се чува с родителите си. Crazy

# 37
  • София
  • Мнения: 19 249
С риск да шокирам и без това вече шокираните, аз пък ще кажа-както си постелеш.
Няма такова нещо като-та аз я обичам, как така няма да и се обаждам. Има едно нещо, наречено уважение, освен това. Добавено към обичта е нещо прекрасно, но извадено - намалява стойността и на обичта.
Това ми заприличва на темата "Колко е добра майка ми и колко си я обичам"

Приемете, че не всяка жена е разговорлива

# 38
  • Мнения: 1 384
Не, не , напротив. Не си ме разбрала.
Включително съм съгласна с това, че не всяка е разговорлива. Аз не обичам и да говоря така, да, освен че имам и други причини.  Peace

# 39
  • Мнения: 106
Всеки ден с майка ми... по няколко пъти  Blush Ми липсва ми, а и все се сещам нещо да я питам, къде за готвене, къде за детето, къде за клюката...
Мъжът ми се чува с родителите си веднъж седмично, максимум 2 пъти на седмица. Той явно няма какво да ги пита  Laughing

# 40
  • Мнения: 1 273
Родителите ми живеят през една улица от нас. Дори да се засечем (на улицата или в магазина), задължително се виждаме поне веднъж седмично. Чуваме се поне 5 пъти седмично.  Peace
Моя мъж рядко звъни на родителите си (те са в друг град). Свекърва ми звъни на мен - поне веднъж седмично.  Peace
С моя мъж се чуваме по телефона поне по веднъж на ден - или да се чуем как съм аз (бях болна от грип), как е той (беше му се схванала ръката), как е синът (кашляше), как е дъщерята (след ваксината) или какво да купи от магазина като се прибира от работа.  Peace  Винаги имаме какво да си кажем. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 265
А мъжете ви колко често се чуват с техните? Моя поне през ден,ако не и всеки ден, което честно казано малко ме дразни...мъж на 30 и кусур години какво толкова има да обсъжда през ден...  Rolling Eyes Ноо, това е положението, кажете ми при вас как е, вие и мъжете ви колко често се чувате?

Ами може би майка му иска да знае, че е жив и здрав, и нищо лошо не го е сполетяло Shocked .

Почти всеки ден звъня на майка ми, никога не съм била особено привързана към нея, но ми е дала старт в живота, ако се случи нещо или има нужда от нещо е редно аз да съм тази, която ще се отзове.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
През ден,но понякога и всеки ден се чуваме по веднъж.Виждаме се на 1-2 месеца.Мъжа ми звъни 1-2 пъти в седмицата.

# 43
  • Мнения: 11 747
Аз с моите - през 2-3 месеца. Мъжа ми с майка си - около 2 пъти седмично.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 977
С риск да шокирам и без това вече шокираните, аз пък ще кажа-както си постелеш.
Няма такова нещо като-та аз я обичам, как така няма да и се обаждам. Има едно нещо, наречено уважение, освен това. Добавено към обичта е нещо прекрасно, но извадено - намалява стойността и на обичта.
Аз съм преустановила контакти от подобен род, защото на свой ред съм родител и предпочитам да съм адекватен такъв, а не разтреперан такъв. Затова-честитки по празниците ни стигат.
В момента моите деца вече се отделят по малко. Когато са някъде на лагер не им звъня, разбрали сме се-ако имат нужда да се чуем-те да звънят. Така и става.
Да разбирам ли,че маъка ти е загубила уважението ти и разговорите с нея те вадят от равновесие?
п.п. не мога да си представя как детето ми ще е на лагер и няма да му звънна поне веднъж дневно,за да го питам как е.

Общи условия

Активация на акаунт