Re: Дневникът 68 - Да отслабнем всички заедно!

  • 31 941
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 576
alex.viki, с какво се храниш обичайно по този режим? Знам, че има отделна тема и съм чела там, но сподели повече Hug

В момента съм в период в който не се чувствам постояно гладна, за разлика от преди. Днес например закусвах омлет с две яйца и бекон и мъничко сирене. Друг път закуската ми е две сварени яйца, сирене, половин авокадо и/или краставица или кокосова палачинка и др. Много често ако не се чувствам гладна сутрин не закусвам.
За обяд днес ще ям 2 вратни пържоли със салата ( въпреки, че вече е обяд още не съм гладна, така, че като огладнея ще си хапна пържолките). За вечеря незнам още нещо местно сигурно или кисело мляко или салата  newsm78.
Междинни закуски вече не ям.
Хубавото на това хранене е, че за разлика от преди не съм постояно гладна  Simple Smile

Ако мога с нещо друго да помогна във връзка с режима съм насреща  Hug

# 46
  • Мнения: 4 344
alex.viki,как се прави кокосовата палачинка?
С мазния фаст запозната ли си?Би ли обяснила повече?

# 47
  • Мнения: 2 576
alex.viki,как се прави кокосовата палачинка?
С мазния фаст запозната ли си?Би ли обяснила повече?

Кокосовата палачинка правя като разбивам 2 яйца, 2 с.л. кокосови стърготини, щипка сол. Оставя се 5-10 мин.да се разкиснат стърготините. Пече се в намазан тиган с кокосово или краве масло. Палачинката става по дебела, но достатъчно еластична. Може да се яде така или да се направи дюнер от нея например.

Мазният фаст за 2-3 дена ядеш само варени яйца с краве/кокосово масло. Например по 2 за закуска, обяд и вечеря. Отделно може да се пие мазно кафе и чай  Peace.
Мазният фаст обаче го препоръчват ако си спряла да смъкваш килограми за да се получи раздвижване.

Вчера си правих таханови мъфини. Станаха супер вкусни   Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 4 344
Много ти благодаря за отговора.  bouquet bouquet bouquet

# 49
  • Мнения: 82
Добър ден от меееен bouquet

Много оживено станало тук!
Да ви се оплача - много гадна мускулна треска имам от степ аеробиката на Руми! Чак вчера не успях да си направя упражненията! Отидох на танци обаче и там едни "високи крака", едни темпове и ръченици...Добре ми беше, но тази сутрин се чувствах като Фики - все едно нямам крака  Thinking Ама не съм се отказала, де - ще пробвам да позагрея и да си потренирам.

Казвам ви, направо се побърках с тая моя вечеря всеки ден една и съща! Ама толкова ми е вкусно, че само това ми се хапва - нали ме знаете с моите оризовки, сирене, домати и маслинова паста...Направо като моно стана. Ще трябва да си купя кантар май, за да съобщавам прогреса си, защото го усещам.

 Hug

# 50
  • Мнения: X
Здравейте и от мен,  Hug
След първи ден на 90дд съм -900, дано поне половината се задържат.
Алекс, браво за резултата!!  bouquet И аз я пробвах ВМ НВХ за кратко, но явно не е моят режим, защото започнах да качвам, имах и проблеми с ВЦто..абе явно не е за мен този режим.

Зизу, браво за резултата!  bouquet

ТутмЪничка , не се тревожи МТ е нещо хубаво, значи че имаш прогрес. Кантар наистина не е лошо да си вземеш, но по-важни са мерките, а и цялостната визия в огледалото.   Hug

Хубав ден на всички!!  Hug

# 51
  • Мнения: 2 576
Мери благодаря  bouquet
Браво и на теб за първите свалени грамове  Peace. Радвам се, че си намерила твоята диета  Hug

А относно диетите  и режимите на хранене всичко е относително. Аз досега какво ли не съм пробвала и все резултатите са били времени..

Да ви се оплача, че последно време много ме мързи да излизам и да се движа   Embarassed
С упражненията съм скарана, но поне гледам да се движа колкото мога повече. Обкновено като се наканя да изляза вървя по около 10 км. Проблема ми е, че ми писна да обикалям стадиона, а другаде няма къде да се разхождам  Sad
Тряба да се напъна и тези 10 км. да ги минавам всекиневно.

# 52
  • Мнения: X
Алекс, и аз се радвам, че си открила не просто твоя режим за сваляне на килограми, а и този, с който ще задържиш резултатите и най-важното се чувстваш добре.  Hug
И при мен основният проблем ми е, че освен разходките и понякога йога, нямам кой знае какво натоварване. А и ще започне да захлажда още повече, а и ми започват изпитите. Трябва да измисля нещо по-раздвижващо.  Laughing

Много ми харесва, че тук никой не критикува режима на някой друг, защото видиш ли при него така действали нещата. Аз лично от въглехидрати не качвам и се чувствам много по-добре, когато са част от менюто ми. Може би 90дд ще ми се отрази добре, защото няма много протеини там.

 Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 2 576
Аз точно по тази причина, че никой не критикува никого за начина му да се справя с излишните килограми, реших да се запиша в темата  Peace

Мери щастливка си, че не качваш от въглехидрати  Hug
Аз понеже имам проблем с щитовидната жлеза и отпусна ли се да се храня малко по въглехидратно и стой та гледай за нула време как бързо си връщам килограмите, а и ме почват едни нечовешки болки в стомаха  Tired
Месо никога не съм обичала кой знае колко, но вече се научих да го ям и си ми харесва определено  Heart Eyes.

Вчера готвих заешко, но го яде само ММ. Аз не можах. Много постно ми дойде нещо  Mr. Green.

# 54
  • Мнения: 5 508
ТутмЪничка, загриза ме любопитството за тези оризовки. Виждала съм ги, но не съм взимала никога. Интересно ми е как са на вкус newsm78 Гледам, че в интернет ги хвалят ще взема да ги пробвам май Laughing
Аз пък обичам да си мажа разни неща върху бисквити Хогаренас Mr. Green

# 55
  • Мнения: 4 344
Разпалихте и мен с тези оризовки.

# 56
  • Мнения: 82
Ухааа, току-що свърших с упражненията на Руми от втора седмица! Много съм доволна от себе си  newsm44 . Като позагрях малко, не усещах болката от МТ  Two Hearts

Мери, браво на теб - супер си! Какъв резултат! Все така ще ти върви, убедена съм! И аз я бях започнала и ми харесваше, но се оплесках, а и имам проблем с вечерята - преди 20ч не мога да седна да хапвам. Много от приятелките ми свалиха с нея.

alex.viki, и аз съм като теб с тези въглехидратчета  Sick Едни ръце, едни шкембаци правя... Whistling То и сега не съм наясно колко нисковъглехидратно се храня, но определено престанах с простотиите и джънка и поглъщам много по-малки количества храна. А и тренирам.


Беше, каквото беше, момичета! Ставаме парчета! На Нова Година и по Коледните партита, всичките ни познати ще ахкат! Ще се пъхаме в тесни дънки и секси рокли, а лятото...ехеееей! Чакай ни, лято, съвсем нови ще сме!
 Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 472
Ехееее Simple Smile Simple Smile

Момичета добре дошли на новите при нас !
И браво на всички,които виждат вече своите резултати Simple Smile Simple Smile
Радвам се,че най-накрая успешно се раздвижи тази темичка,която преди години беше любимата ми.

Да дам и аз своя отчет Simple Smile
Стартирах понеделника на точно 62кг.
Цел засега не поставям,защото приемам нещата при мен,като по-добрия начин на хранене,а не като диета.Харесвам се,изглеждам добре,но винаги може повече Simple Smile

Имах виртуална среща с една близка,която е лекар - диетолог и ми направи схема,по която да се храня.Една седмица ще подготвям организма,след това ще премина към по-ограничения режим. Тя е в САЩ и както знаете там наднорменото тегло е голям проблем Simple Smile

# 58
  • Мнения: 472

Беше, каквото беше, момичета! Ставаме парчета! На Нова Година и по Коледните партита, всичките ни познати ще ахкат! Ще се пъхаме в тесни дънки и секси рокли, а лятото...ехеееей! Чакай ни, лято, съвсем нови ще сме!
 Hug Hug Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 82
Зизу, sun sea, вкусът е буквално на пуканки без сол ( ако си взимате от натуралните; те са без сол, захар, глутен ). Има и овкусени с чубрица, сол. Аз си взимам на Izzi - около 1.20 лв струва пакетът. Мажа си ги с маслинова паста, понякога с лютеница, слагам малко сирене отгоре и един резен домат. Мозък е!  chef Някои ги мажат и със сладко, шоколад, хайвер. Комбинации бол!  bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт