Re: Дневникът 68 - Да отслабнем всички заедно!

  • 31 933
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 472
Здравейте,мами!
Чисто нова съм в тази група и искам да ви се оплача....170 кг висока..80 кг  Sad ...не изглеждам зле,но си мечтая за заветните 65 кг,  #2gunfire а тия 15 ми изглеждат като мисията невъзможна 20,ям овесени ядки сутрин от няколко дни,за обяд салата с месо и за вечеря само салата.За една седмица...НИЩО.отворена съм за съвети от вас.Хубав ден!

Изследвала ли си хормони?Имаш ли наблюдения защо си качила тези кг.? Как се храниш?Движиш ли се? Пиеш ли достатъчно течности?

# 31
  • Мнения: 1 817
Според мен, по данните, които даваш, ядеш твърде малко калории и е твърде възможно да вкараш организма в икономичен режим и да, нищо няма да постигнеш така! А иначе една седмица не  е критерии за сваляне на кг. Много начесто се мериш и така ще се разочароваш. Освен кантара не даваш инфо как ти стоят дрехите, как се чувстваш, какво казва и огледалото, а това са по-важните данни. А и не виждам защо и вечер не ядеш месо със салатата?  newsm78

# 32
  • Мнения: 1 819
Отчитам втори ден нисковъглехидратен, безшоколадов Laughing Реших за сега да не се тегля, ще се демотивирам мисля. Ям месни произведения, маслини, кашкавал и кисело мляко, и сланина Laughing Laughing
Да взема да лягам, докато не съм се предала пред нещо сладко, хайде лека Hug

# 33
  • Мнения: 24
Ето ме и мен. На 35г, 71кг. 6 от тях качах миналата година месейки и ядейки омесеното. Качих ги за 6 месеца, но вече година няма сваляне. От днес съм на някаква яйчена диета - всяка сутрин по две яйца и цитрус, през деня основно салата и месо. Без междинни хранения. Целта ми е 65кг засега, но според диетата трябва да сваля 14кг за 14 дни - не ми се вярва, но както казах и на 6  ще съм доволна.

# 34
  • Мнения: 67
 mecanka321 да се похвалиш Simple Smile
Аз се изпуснах и върнах 300гр. - ужас. Незнам какво да се правя вече -имам индивидуална диета по меню, ама трябва всеки ден да готвя и да си го нося с мен. Вие как се справяте с подобни?

# 35
  • Мнения: 5 508
Здравейте момичета Hug
Идвам и аз при вас.
Имам да свалям ... да речем 15кг. Не е точна цифра - може и повече, може и по-малко, зависи как ще изглеждам след самото сваляне.
Днес лунувам за първи път и за сега нямам проблем. Утре вероятно ще ми е малко по-трудно, но ще устискам.
Специална диета не спазвам. По-скоро гледам приблизително да броя калориите си и да наблягам на БМ, вместо на В, но разбира се има и прегрешения  Laughing
Движението ми е малко през деня, вечер правя разни упражнения за повишаване на пулса - подскоци, бягане на място, в добавка правя и клекове, по някоя преса и разни други подобни упражнения за крака, дупе и корем. Нищо конкретно като цяло, но все пак разлика има дори и само от тях Peace Да, пропускам ръцете, но те ще почакат докато сваля малко, защото упражнения от типа на лицеви опори карат една стара травма в китката да се обажда, даже направо крещи ...
Та това е от мен за сега.
Успех на всички и много минуси ви желая Hug

# 36
  • Мнения: X
И аз да се присъединя към вас.  newsm03
Имам да сваля от пет до седем килограма. От днес съм на 90дд. Лятото за около месец бях на Уейт Уатчърс и успях да сваля 2-3 килограма, които задържам.

Успех на всички и много минуси!!  Hug

# 37
  • Мнения: 4 344
И аз се местя с вас.То ме е срам да пиша,защото непрекъснато гафя,но ви чета редовно и се надявам покрай вас ,да успея.
mecanka321,как върви яйчената диета?

# 38
  • Мнения: 82
Здравейте и от мен! Аз имам 20+ за сваляне  ooooh!

Не спазвам определена диета, като цяло съм на калориен дефицит. Спортувам с упражненията на Руми и 2 пъти седмично народни танци. Чувствам се добре и свалям. Карам я без сладко, пържено, тестено, алкохол, картофи, банани...

Наблягам на плодове, оризовки, домати, сирене, овесени ядки, Активия, таратор, варива.

Много съм мотивирана, защото виждам резултати.  Hug

ПС: Зизу, безкрайно съм ти благодарна за инфото за Али Експрес. Страхотна си!  bouquet Hug Hug

# 39
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Записвам се и аз при вас, лятото бях на режима на Червенкова, но има още кила за сваляне, ще чета с интерес и ще се придържам стриктно, без прегрешения (надявам се).
Успех на всички! Дано постигнем това, за  което се борим.

# 40
  • Мнения: 5 508
Снощи все пак прегреших по време на лунуването с 20-тина грама филе Елена, но пък през цялото време карах на вода - без фрешчета, без чай. Та се надявам едното да компенсира другото Hug
Днес сутринта бързах да се претегля - ами има си минус едно кило, а глад не усещам, та може да изкарам така до по-късно за да компенсирам снощния гаф Mr. Green
Като за първи път смятам, че всичко мина перфектно.
Надъхана съм и мисля да лунувам редовно, пък макар и с по някое малко прегрешение  Embarassed
Днес ще се захраня с плодчета вероятно.

ТутмЪничка, радвам се, че помогнах Hug Вярвам, че няма да останеш разочарована от услугите на Деси. Само е кофти ако нещо дойде и ти е малко, но винаги можеш да го продадеш (и такава група има, за продажба на несполучливи стоки от Али Mr. Green).

# 41
  • Мнения: 261
Здравейте и от мен.Видях че вече пишете в тази тема и аз пристигам-при мене положението е голяма мъка и резил.Килограмите се качват аз се ослушвам обаче положението е трагично.
Е днес е ново начало-висока съм 165см. и съм със "скромните" 77кг. Ще се боря да сваля едни нищо и никакви 15кг дето четвърта година си ги нося.  Спирам бял хляб минавам на Вита .Спирам и газираното.Те са ми най-големият проблем и се наритвам да се движа  защото по цял ден съм на бюро а в почивката най-често пазя дивана.Движение му е майката а при мен то липсва.Днес за обяд ще ям пилешка супичка а вечерята ще е овчарска салата.
Успех на всички и лек ден.

# 42
  • Мнения: 1 819
Здравейте и от мен.Видях че вече пишете в тази тема и аз пристигам-при мене положението е голяма мъка и резил.Килограмите се качват аз се ослушвам обаче положението е трагично.
Е днес е ново начало-висока съм 165см. и съм със "скромните" 77кг. Ще се боря да сваля едни нищо и никакви 15кг дето четвърта година си ги нося.  Спирам бял хляб минавам на Вита .Спирам и газираното.Те са ми най-големият проблем и се наритвам да се движа  защото по цял ден съм на бюро а в почивката най-често пазя дивана.Движение му е майката а при мен то липсва.Днес за обяд ще ям пилешка супичка а вечерята ще е овчарска салата.
Успех на всички и лек ден.
Ей това спокойно смятайте, че аз съм го писала Simple Smile Разликата е само, че хляб отдавна не ям и газирано не пия, ама наваксвам с пасти Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 576
Здравейте, записвам се и аз при вас  bouquet
Моят начин на хранене е НВ-ВМХ. Това е единственият режим на хранене който действа при мен не само относно килограмите, а и здравословно.
За две седмици съм минус 4 кг. на долу. Оставят ми още 3 да смъкна за да стана килограмите на които се чувствам добре. Естествено бих се радвала ако успея да сваля и повече  Simple Smile.
За мен това не е диета, а начин на хранене до живот.
Успех на всички момичета  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 819
alex.viki, с какво се храниш обичайно по този режим? Знам, че има отделна тема и съм чела там, но сподели повече Hug

Общи условия

Активация на акаунт