Re: Дневникът 68 - Да отслабнем всички заедно!

  • 31 937
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 67
Айде и аз при вас. Надявам се да имам повече воля този път - стартирам от 78кг/171см. Отслабвам, но волята ми е 2-3 дни после се наяждам с тесто и шоколад. Вие как се справяте със замайването по време на диета- ето това най го мразя. Ще започна изключвайки сладкото, тестото и намалявайки порциите. За 2 дни даде резултат 500гр. така че продължавам. Ще се радвам на всеки свален килограм. Естествено колкото повече-толкова по-добре Simple Smile

# 16
  • Мнения: 472
Айде и аз при вас. Надявам се да имам повече воля този път - стартирам от 78кг/171см. Отслабвам, но волята ми е 2-3 дни после се наяждам с тесто и шоколад. Вие как се справяте със замайването по време на диета- ето това най го мразя. Ще започна изключвайки сладкото, тестото и намалявайки порциите. За 2 дни даде резултат 500гр. така че продължавам. Ще се радвам на всеки свален килограм. Естествено колкото повече-толкова по-добре Simple Smile
При замайване е добре да се пият течности е фрешове от свежи плодове Simple Smile
Винаги в чантата трябва да имаш и черен шоколад за предпочитане,за мен най-лесно е с бонбоните Мерси  Peace

Аз вчера се храних чудесно,но пропуснах танците,тъй-като ми беше много кофти от този цикъл  ooooh!

# 17
  • Мнения: 38
miroslava_72, би ли споделила моля те хранителния си режим. Проявявам голям интерес. Както се вижда от линийката ми, сходни кг-ми имам да свалям. Благодаря ти предварително! Hug
Режимът ми е съобразен с моите вкусови предпочитания.
Храня се 4 пъти на ден. Консумирам месо, млечни, пълнозърнест хляб, кафяв ориз, боб, плодове (до 300гр на ден), ядки, много зеленчуци.... В момента съм на около 1400кал, като съм била и на 1000-1100кал, както и на 1500кал. В началото свалях с едно бързо темпо – по 1кг на седмица, а сега 1-2кг на месец. Със спорт започнах да се занимавам едва когато стигнах 80кг. Преди това не смеех, заради многото килограми, само вървях повечко пеша. Няма глад при мен, нямя и замайвания – чувствам се добре.
При мен и психическата нагласа изигра много важна роля. Реших, че е крайно време да променя хранителните си навици. Приела съм, че това ще е начина ми на живот вече, а не е просто някаква диета, като само ще се коригират количеството на калориите

# 18
  • Мнения: 3 118
Вие как се справяте със замайването по време на диета- ето това най го мразя.
Замайването, според мен значи, че ти пада инсулина, от глад. Такова ми се е случвало в тинейджърските години когато не бях информирана как се прави диета.
Ако си здрава по принцип не трябва да допускаш да имаш замайване. Трябва да ядеш по-начесто.
Виж, ако имаш здравословен проблем, трябва задължително да се консултираш с доктор за диетата.

Аз се храня по Зоната в момента. Има тема в бг-мама за нея. Преди години този режим много ми помогна и неусетно за два-три месеца отслабнах цели 13 кг., станах под нормата. Сега отново имам да смъкна едни 6-7 кила и пак опирам до нея. Бих я препоръчала за всеки, който не се плаши да си мери храната и да смята блокове. В нея човек се храни по пет пъти на ден и не трябва да допуска да огладнее. Иначе съотношението на храната, което се поема е така направено, че да не се чувстваш гладен. Много важно за мен е, че не се изпитва въглехидратен глад за сладко.

# 19
  • Мнения: 472
При мен замайването в ниакакъв случай не е от глад,а по-скоро от друго

# 20
  • Мнения: 3 118
При мен замайването в ниакакъв случай не е от глад,а по-скоро от друго
Какво друго имаш предвид?

# 21
  • Мнения: 67
Да се похваля - 800гр за 4 дни. Много съм горда със себе си Simple Smile
Ами да и аз така направих купих си шоколадче от най-малките и си го нося с мен и малко шише вода.
Но след първите 2 дни вече не ми се случва Simple Smile
Иначе е силно казано че съм на диета просто съм намалила сладкото и хляба и хляба съм го замесила с пълозърнест- естествено гледам повече и да се движа Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 819
И аз като че ли започнах от днес, ама чак не смея да кажа,че.... Whistling
Ще карам нещо като нисковъглехидратна, Точковата заглеждам и ми допада. Там пишеха много готини момичета и имаха наистина добри резултати,но темата замря. Та ще си пиша тук Simple Smile При мен с махането на въглехидратите идват и резултатите Laughing Трябва и да си купя батерии за кантара, че последните месеци го отсвирих тотално и чак не ми се мисли колко кила съм Rolling Eyes Горчивата истина е,че имам поне 15 да смъквам, но този път не бързам, бавно и с постоянство ще я карам. На теория иначе ги докарвам нещата, ама практиката яко ми куца Embarassed
Mimi_leo, супер резултат, браво Peace

# 23
  • Мнения: 471
miroslava_72 пишеш че хранителният ти режим е изготвен от диетолог и има резултат.Браво за волята ти.
Моля, дай координати на този диетолог.
Благодаря предварително.

# 24
  • Мнения: 38
miroslava_72 пишеш че хранителният ти режим е изготвен от диетолог и има резултат.Браво за волята ти.
Моля, дай координати на този диетолог.
Благодаря предварително.
Не е проблем да дам координати, но не виждам особен смисъл, понеже съм от Варна......

# 25
  • Мнения: 471
miroslava_72 и до Варна ще пребродя.Става дума за дъщеря ми която е на 20 години и има проблем с кг.Щом при теб е дало резултат-вярвам ти ,длъжна съм да опитам.
 








 

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте,мами!
Чисто нова съм в тази група и искам да ви се оплача....170 кг висока..80 кг  Sad ...не изглеждам зле,но си мечтая за заветните 65 кг,  #2gunfire а тия 15 ми изглеждат като мисията невъзможна 20,ям овесени ядки сутрин от няколко дни,за обяд салата с месо и за вечеря само салата.За една седмица...НИЩО.отворена съм за съвети от вас.Хубав ден!

# 27
  • Мнения: 38
miroslava_72 и до Варна ще пребродя.Става дума за дъщеря ми която е на 20 години и има проблем с кг.Щом при теб е дало резултат-вярвам ти ,длъжна съм да опитам.
Писах ти на лични, за да не излезе като реклама.

# 28
  • Мнения: 471
miroslava_72  Благодаря
 







 

# 29
  • Мнения: 1 817
Ама какви са тия лични?  Thinking Нали темата е кой как отслабва, какво ползва, какви резултати постига? Като не искате да е реклама, пишете да не се приема за такава и всеки сам си преценява! Нали форума е за взаимопомощ, отваря се тема, а почва инфото да се разменя на лични.  Naughty Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт