Дългото чакане след трансфер - 42

  • 59 383
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 786
След ЕТ ходих на работа и не съм се пазила изобщо. Не си смених дневния режим по никакъв начин. Верно, че нямам физически натовавания, работата ми е на бюро и пътувам с кола, но си обикалях с приятелки. Така ми каза и лекраката да си живея живота както досега. Каза, че когато жената забременява естествено, дори не знае и не остава да лежи вкъщи, докато и дойде или не цикъла.  Освен това, когато има движение, има и кръвообръщение в матката, което е добре за имплантацията. Аз нямах никакви симптоми, дори се бях отписала, припалвах и по 1 цигара от време на време, а после резулатат беше положителен. 2-3 след ЕТ имах боцкания и придърпвания  и после всичко отшумя. Единственото, което ми направи впечатление беше, че като слагах утрогестана, към 5-6 ден след трансфера влагалището ми стана по - меко и влажно, но мислих че е от лекарството.

# 721
  • Мнения: 121
След ЕТ ходих на работа и не съм се пазила изобщо. Не си смених дневния режим по никакъв начин. Верно, че нямам физически натовавания, работата ми е на бюро и пътувам с кола, но си обикалях с приятелки. Така ми каза и лекраката да си живея живота както досега. Каза, че когато жената забременява естествено, дори не знае и не остава да лежи вкъщи, докато и дойде или не цикъла.  Освен това, когато има движение, има и кръвообръщение в матката, което е добре за имплантацията. Аз нямах никакви симптоми, дори се бях отписала, припалвах и по 1 цигара от време на време, а после резулатат беше положителен. 2-3 след ЕТ имах боцкания и придърпвания  и после всичко отшумя. Единственото, което ми направи впечатление беше, че като слагах утрогестана, към 5-6 ден след трансфера влагалището ми стана по - меко и влажно, но мислих че е от лекарството.
Много ти благодаря за отговора! Радвам се, че нещата са ти се получили. На мен ми е първи ЕТ и сама разбираш колко се вълнувам. И аз ходя на работа, работя с компютър и нямам кой знае какви физически натоварвания. Днес дори мисля да се прибера пеш, за да се раздвижа малко. А до колко килограма могат да се вдигат? Знам, че вдигането на тежко е най-опасното от всичко.

# 722
  • Мнения: 311
Шоши съжалявам миличка  bouquet Hug

# 723
  • Мнения: 1 433
Момичета, кога може да е най-късно имплантацията на 5-ти ден ембрионче, което не е стигнало фаза бластоцист въпреки деня?

# 724
  • Мнения: 784
Момичета, кога може да е най-късно имплантацията на 5-ти ден ембрионче, което не е стигнало фаза бластоцист въпреки деня?
При нормално забременяване пише, че от 6 до 12-13 ден след оплождане става имплантацията. Така, че може би щом е на 5 дни до 7-8 трябва да е започнало да се захваща.
А за симптомите и аз ги търсех непрекъснато, но уви почнаха в 6 седмица и то с гаденето,  а след няколко дни и повръщането. Така, че липсата на симптоми не е симптом.
Симона, стискам палци за твоето човече всичко да е наред и да си наваксва.

# 725
  • Мнения: 1 433
щом може да е 7-8 ден имплантацията то тогава 9-10 ден след ЕТ е безсмислен теста!?
Питам, понеже утре ми е последен ден прием на Фраксипарин и Медрол и ме карат да пускам чхг (9ти ден), но нещо ме чопли подсъзнателно.
Симптоми изобщо не си търся, важно е всичко да е успешно за всички ни bouquet

# 726
  • Мнения: 784
щом може да е 7-8 ден имплантацията то тогава 9-10 ден след ЕТ е безсмислен теста!?
Питам, понеже утре ми е последен ден прием на Фраксипарин и Медрол и ме карат да пускам чхг (9ти ден), но нещо ме чопли подсъзнателно.
Симптоми изобщо не си търся, важно е всичко да е успешно за всички ни bouquet
То 7-8 ден в доста редки случаи и до 9-10 ще има поне някакво чхг. Трябва да се имплантира ембриона в началото първите дни, после шансовете намаляват. 9-10 дни е нормално за тест и то кръвен на 5 дневни, но ако няма прилаган прегнил или чхг съдържащ препарат.

# 727
  • Мнения: 510
Момичета здравейте, след многократни опити с инсеминация, днес съм втори ден след трансфер на две  снежинки. И аз се нареждам в редиците  на чакащите

# 728
  • Мнения: 629
щом може да е 7-8 ден имплантацията то тогава 9-10 ден след ЕТ е безсмислен теста!?
Питам, понеже утре ми е последен ден прием на Фраксипарин и Медрол и ме карат да пускам чхг (9ти ден), но нещо ме чопли подсъзнателно.
Симптоми изобщо не си търся, важно е всичко да е успешно за всички ни bouquet
То 7-8 ден в доста редки случаи и до 9-10 ще има поне някакво чхг. Трябва да се имплантира ембриона в началото първите дни, после шансовете намаляват. 9-10 дни е нормално за тест и то кръвен на 5 дневни, но ако няма прилаган прегнил или чхг съдържащ препарат.
А  ако има прегнил или чхг препарат,то стойностите се завишават ли newsm78?

Последна редакция: вт, 24 ное 2015, 18:31 от AnMary

# 729
  • Мнения: 510
veni_4 супер. Дано да имаме успех. Ти къде прави ЕТ, колко ембриончета ти върнаха?  newsm30 newsm30

# 730
  • Мнения: 629
щом може да е 7-8 ден имплантацията то тогава 9-10 ден след ЕТ е безсмислен теста!?
Питам, понеже утре ми е последен ден прием на Фраксипарин и Медрол и ме карат да пускам чхг (9ти ден), но нещо ме чопли подсъзнателно.
Симптоми изобщо не си търся, важно е всичко да е успешно за всички ни bouquet
по добре като си направиш теста да го обсъдиш с лекаря си Hug

Последна редакция: вт, 24 ное 2015, 18:31 от AnMary

# 731
  • Мнения: 835
Дами, днес отново чгх и преглед. Вие как сте с кръното, моето е доста ниско и имам световъртежи
  Какво стана с теб миличка?Пиши като се появиш.

# 732
  • Мнения: 1 433
За Истанбул вярно ли е, че само бракувани приемат!?

# 733
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Вярно е - искат легализирано копие на гражданския брак  Peace

# 734
  • Мнения: 4 097
За първичен преглед може да минете и без него, но за процедурата искат копие на брачно свидетелство.

Общи условия

Активация на акаунт