нова, предвеликденска 10.04/16.06

  • 6 098
  • 231
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 017
Добро утро, момичета  Hug

Хайде на новата седмична...
Кафе, суШени плодове, препечени филийки с масълце и мед (и сирене от Лиидл). И мляко към  кафенцето, де  Hug

Нямах нет вчера, та не можах да си поговоря с вас...ама сега четох  Grinning

За снимките не питайте  Embarassed Embarassed Embarassed Sick

Много усмивки и до след малко  Heart Eyes  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 914
mama B ,

изпревари меее  Hug Hug

Бананче  Embarassed, хапченце за имунната система...и водичка....лятооо се задавааа


Успешна седмица на всички !!!  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 017
mama B ,

изпревари меее  Hug Hug

Бананче  Embarassed, хапченце за имунната система...и водичка....лятооо се задавааа


Успешна седмица на всички !!!  bouquet

СледваЩата седмица Ще чакам ти да започнеШ  Hug Heart Eyes  bouquet

Ох, ама и ти с тези бананчета...Аз не че ям закуските, които "сервирам", ама си изпивам поне едно млекце, и суШени плодове си хапвам...Ако ям банан ми стърже корема  Rolling Eyes Ама браво на теб, Щом лятото така те стимулира  Hug

А какви са тези хапчета за имунитет  newsm78?

# 3
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро и от мен на всиички малки и големи Hug Heart Eyes
хубава седмица, да не вали Praynig и всички да са zдрави  bouquet
аz пак ще си zакусвам мойта си zакуска...от цялата тема zа zакусването нищо не ме съблаzни....много съм zначи една ooooh!
но благодаря zа предложенията, мама В и zвеzдичка  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 522
Добро утро и от мен мами!
Пожелавам на всички успешна и ползотворна седмица  Hug

# 5
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
една питанка...какво да дам на дребосъка zа раzтройство....вода не пие, или много малко, а ме е страх от обеzводняване....добре, че поне си се кърмим на поискване zа сега беz проблем, ама все пак newsm78

# 6
  • Мнения: 7 914
mama B ,

изпревари меее  Hug Hug

Бананче  Embarassed, хапченце за имунната система...и водичка....лятооо се задавааа


Успешна седмица на всички !!!  bouquet


СледваЩата седмица Ще чакам ти да започнеШ  Hug Heart Eyes  bouquet

Ох, ама и ти с тези бананчета...Аз не че ям закуските, които "сервирам", ама си изпивам поне едно млекце, и суШени плодове си хапвам...Ако ям банан ми стърже корема  Rolling Eyes Ама браво на теб, Щом лятото така те стимулира  Hug

А какви са тези хапчета за имунитет  newsm78?


Не мога-а-а  следващата седмица да започна аз темата  newsm08 и хич не ме е срам, понеже  сме на бунагало - петък, събота, неделя и понеделник!!!

Така че ,  smile3508 мислете му като дойда във вторник колко ще има да наваксвам за тези 3-4 дена ! Ама си признавам, че ще ми ли липсватеееее Hug Hug  bouquet


mama B,
аз само си  People Angel приказвам за диетки... всяка сутрин съм на диетка и до вечерта съм на"диетка: от утре! smile3503 smile3521


За имунната система пия едни хапченца от България казват се Герисан и да чукна на дърво тази зима  съм ги пила всеки път когато съм била изложена на бацилчета и вирусчета и съм се разминавала само с неприятно усещане за болест, но не и действителна такава!!!
добавка :
Има и за възрастни и за деца Wink

# 7
  • Мнения: 5 475
Лека и успешна седмичка на всички! Simple Smile
   bouquet


А за имунната система семейно пием BUCCALIN ,принадлежи към друпата на т.нар.орални ваксини,пие се 3 дни,(като всеки ден се увеличава броя на хапчетата по схема).И не сме се разболявали сериозно тази зима. Wink
 

# 8
  • Мнения: 533
Добро утро и приятна слънчева седмица и от мен момичета!

Амейче, как го хванахте това р.....во? Досега не ми се е налагало да се справяме с такова нещо ама най-добре искай нещо в аптеката.

Аз скоро не съм черпила с меланжче та лекото кафе, за който го предпочита е от мен.

# 9
  • Мнения: 1 017
единственото, което знам от народната медицина е чАйче от джоджен, Амейче, по 1 2  чаени лъжички на час...Питай в аптеката по добре. В Бг има едно, ентерол се казва, много е хубаво за нормализиране на чревна флора, дава се и на бебета, при Гого винаги е действало безотказно...сигурно има някакъв еквивалент и при вас Simple Smile
Ако реШиШ за чАйчето, не го прави силно, заЩото пък много запича  Tired
А причината знаеШ ли (за р.)?

# 10
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Добро утро и успешна седмица и от мен  Hug

# 11
  • Мнения: 7 605
Привет и от Хановер,

таzи седмица zапо4ва мра4но, даже и сняг се о4аквало  Shocked  Аман ве4е от таzи zима  #Cussing out 

Бях на zапис на тоновете таzи сутрин, от4итаха пак контракции, ниЩо ново ина4е, zа раzкритие не ме 4овъркаха  Wink  И така, стоя си тук и 4акаааам  Wink  След дофторката ходихме до един автосервиz, искаме да продадем Пежото а то е надраскано  Sad  и искаме да оправим лака zа продажбата, та да му вzемем малко пове4е пари4ки (дано). И такива ми ти работи.

Желая ви лека и спорна седмица, при вас петъка работен ден ли е? Тук в Германия е по4ивен, но във Франция примерно zнам 4е е работен....

# 12
  • Мнения: 1 017
и при нас вали сняг   ooooh! честна дума, и на мен ми омръзна тази зима...

Татянка, дано да я продадете колата изгодно  Hug

През почивните дни Ели искаШе да ми дойде на гости (на вечеря с моцарела  Heart Eyes), ама аз докато кажа, че е добре доШла, и нета угасна  Rolling Eyes И оЩе неЩо: Ели, грях е да не си опитвала Линдт. Прати ми, моля те, адреса си на лични  Heart Eyes

Дидка, заЩо милички пак каШляте??  Tired Докато ги победите тия вируси и прочие гадинки...За хомеопатия мислила ли си? И изобЩо има ли я в КАнадско??
 
Сега Ще прегледам темата за среЩа в България през лятото. При мен е почти 100% сигурно, че Ще си бъда там в първата седмица на юли. Дано да се видим с много момичета  Hug

# 13
  • Мнения: 217
Здравейте моми4ета и от нас,аз пия само кафе на закуска,4е идва лято а аз придобивам испански форми,срамота Confused Embarassed.Много усмихната седмица ви желая.Амей4е и аз сам давала ентерол и има ефект,дано да намериш   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 017
Хммм, сетила съм се да ви питам: вие кой Великден Ще празнувате?? По наШенския (православен календар) или по католическия... newsm78
Аз май Ще отбележа и двата  Grinning

И Ще меся козунаци  bowuu (миналата година станаха великолепни, направо си се гордях)

Ели, Дидка, Майка, къде сте??

Айде по градинки и паркове, да се радвате на слънчо (които го имат)...Ако знаете каква снежна буря се вихри тук  ooooh!...А вчера бях с поличка, Шлифер и т.н. съвсем пролетно..Уф, пратете слънце, моляяяя... Confused

# 15
  • Мнения: 7 914
Ето mama B пращам ти малко слънчице, дано скоро да спре при вас тоз сняг де!



А Великден ще си го празнувам 2 пъти  Embarassed, един път другата седмица, че имаме един допълнителен свободен ден!

А по другата седмица  с козунак и боядисани яйца! Както си му е редът!
Смятам даже в петък ( ако успея да се освободя и да не работя) да направя козунак ( ако не успея да купя)... Wink

# 16
  • Мнения: 5 183
Ей ни пак на линия. По-то4но само аз де, защото Томи и татко му спинкат. На мен също ми се спи, но реших само да надзърна във форума и да пожелая лека седмица на вси4ки.

Амей4е, при нас отварата от джоджен действа безотказно. Той не я харесва така 4иста, та му правя попара от сухар, малко сирене и отвара от джоджен; освен това - сварен картоф/+ морков евентуално/ + сол4ица/малко сирене/, нама4кани на пюре с отвара от джоджен. Айде оправяйте се. Ина4е добре ли е?

Татянка, тук ли си още мила?  Hug всеки ден си мисля дали няма този път да замъл4иш, което ще ре4е само едно  baby_neutral Hug



# 17
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
уффф, не zнам от къде го пипнахме това чудо....май е някакво вирусче, zащото руското приятелче на шоколадчо беше така до преди 2_3 дни....аz реших че са zъбчета, ама не би....сега как се каzва джоджен на немски newsm78, че не мога да го намеря в речника... и как да я направя таzи отвара, какви са пропорциите...Maika ? Hug Heart Eyes

# 18
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
да искам от аптеката добре, ама те нищо не дават тука беz дофтор теz хора Rolling Eyes....та в джоджена е надеждата....
Татянски, чакаме с теб момента, да zнаеш...и да продадете колата иzгодно... Hug Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 5 183
да искам от аптеката добре, ама те нищо не дават тука беz дофтор теz хора :roll

И тук така... Много зле беше Томи около втория си РДен - дълго, тежко, продължително разстройство. Отслабна, отпадна, обезводни се, а те - нямали нищо, подходящо за деца под 12 години! Да сме 4акали да се про4исти и сам да се възстанови ... е накрая решиха 4е е много обезводнен и искаха да го слагат на системи ...
За пропорцията на джоджена какво да кажа - на око я правя. Съседите имат джоджен в двора. Там ходех, а и сух съм ползвала. Накъсвах си една стиска пресен джоджен и сварявах в около 4аша и половина вода. Ей, пътека бях направила до джоджена и обратно всеки ден, а понякога и два пъти на ден... Понякога в бързината, само заливах сух джоджен /около 1  супена лъжица/ с 4аша вряла вода  и така...
тези пропорции са си ли4но мои. Не знма дали са добри, но действаха при нас.

# 20
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
намерих го как е намски джоджен....сега ще търся, когато отида на паzар....
благодаря zа съветите   bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 7 430
...Ели, Дидка, Майка, къде сте??

Ами Добро утро от Хамериката мамо Б и на всички присъстващи Hug
Ние преди малко станахме, обадихме, че Вики ще си остане в къщи и сега сме на линия - той милия пак каква кашлица извади Sad днес и сополки има - и нито свещички, нито бабини рецепти, нито сиропчета - абе нищо не помага ooooh!
За хомеопатия - трявба да питам тук една мама, тя каза, че знае някъде, където предлагали и за това май натам ще се насочим...а и това скапано време навън Confused Уж Слънце има, а един гаден вятър Twisted Evil

Мерси за закусквата - аз малко по "дебеличка", че нали сме двама....а и да се оплача (за кой ли път) ама много мърда дивака в мен ooooh! ужас. С Вики не бе така и сега направо в чудо съм се видяла Confused Някой ден може да пробие дупка в корема ми Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 430
Амейче - това го имам в РС- за разстройство - може нещо да ти влезе в полза - ако имаше начин, бих ти изпратила Ентерол Wink
Искаш ли?


 * * * * * * * * * * * * * * * * *

1/2л. вода;
1с.л. захар;
2ч.л. сол;
1ч.л сода за хляб.
Водата не се преварява, но може да е минерална. Всичко се разбърква добре, но т.к. содата не се разтваря особено, преди всяко даване се бърка - най-добре в шише от минерална вода. През 5-10 мин. се пие по 1 ч.л. На вкус е ужасно!


******************************

Леко разстройство – 2-4 редки изхождания в рамките на 24 часа
Изпитана и проверена от времето диета:
- Банани
- Ориз или оризова каша
- Печена ябълка
- Препечена филийка без масло
- Кисело мляко
- Кърма или адаптирано мляко
- Сок от бяло грозде или електролитен разтвор (бел.прев. – Рехидрин).
Среднотежко разстройство – 4 – 8 редки или воднисти изхождания на ден, но детето не изглежда болно
- Същата диета, но в малки количества
- наполовина разредена формула ( направете наполовина от обичайното количество формула и допълнете до нормалното с електролитен разтвор)
- Сок от бяло грозде или електролитен разтвор
Тежко разстройство – 10 или повече редки, воднисти, лошо миришещи изхождания и детето изглежда болно. Консултирайте се с лекар.
- Същата диета, но в много малки количества
- Не давайте формула, докато детето не се оправи или следвайте указанията на лекаря си.
- Сок от бяло грозде или електролитен разтвор.
Пробиотици – може би сте чували за бактерията Acidophilus, полезен микроорганизъм, който живее в червата и често се добавя в киселото мляко. Можете да купите от аптеката и друг пробиотик с Lactobacillus (бел.прев. – съдържа се в естествен вид в натуралното българско кисело мляко, но не и тези на  чуждите фирми). Изследванията показват, че взимането на пробиотици може да съкрати продължителността и да намали тежестта на разстройството.
Давай му много течности, за да не се обезводни!
Сокът от ябълки запича, сокът от круши разхлабва.

********************************

-Оризова вода
-една лъжичка нишесте разбъркваш в малко водичка,ако искаш подслаждаш(това лично не съм го давала)
-натурален сок от нар(мисля,че това й помогна,че последно от него давах)
-оризови питки(нещо като оризон ,кръгло като питка)"Rice cakes"
-картофено пюре и морковено пюре ти си  ги знаеш


*******************************

за разстройство се сварява джоджен и се дава вместо вода(без захар)

************************

компот от дренки

# 23
  • Мнения: 1 017
Леле Дидка, супер си просто  Hug Heart Eyes

Това за пробиотиците мисля, че е в основата на ентерола (за който споменах). Според мен би трябвало да се дава без рецепта  newsm78
За отварата от джоджен, на мен, честно казано ми е ужасно силна  Sick Аз слагах на Гого по една чаена лъжичка, попарена с 200 мл вода, престоява окло 5 мин и прецеждам. И от това по една две ч. л. на час, 5, 6 пъти...(ама наистина си е до изпробване)

Дидонка, ами нека да мърда човечето, притеснява ли те? Да не би да е от това, че вече "знаеШ" как да различиШ движенията...Може и Вики да е мърдал, ама да не си се досеЩала, че е точно бебо, като при първа бременност...
А може и футболист да чакате  Hug Flutter

Ти престраШи ли се предиШния път да го намажеШ с мед слънчото? Минал е вече годинка...НА Гого само това му помагаШе за ноЩната каШлица...Само трябва да не е алергичен...
Хайде, до по късно, че трябва да ходя на пазар  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 7 430

Ти престраШи ли се предиШния път да го намажеШ с мед слънчото? Минал е вече годинка...НА Гого само това му помагаШе за ноЩната каШлица...Само трябва да не е алергичен...

Ами аз предния път го мазах - на един лист бях сложила мед и сода (предварително разбъркани) и надупчен - но никакъв резулатат или поне на мен так ми се стори Tired
Може довечерта пак да пробвам, че милия въобще не може да спи ooooh!
Ти как точно го правиш newsm78

Леко пазаране и после те чакам да ми кажеш - мерси предварително Heart Eyes Hug

# 25
  • Мнения: 1 465
Здравейте и от нас baby,

тук може и буря да започне, направо се е стъмнило и едни тежки облаци buria са надвиснали Shocked У нас си е направо тъмно и съм светнала лампите.
Татянка, успех с продажбата на пежото.
Дидке, Викичът е силен мъж и ще се оправи football
Мамо Щрумпф, много хубав аватар си имаш, браво!!!:bouquet:
Звездичке, и ние тук го закъсахме без слънце днес. Мерси. Flutter

# 26
  • Мнения: 7 430
Татянка, стискам палци Peace да продадете колката за хубавите парички Wink
А, бях забравила - вие измислите ли име на принцеската newsm78 извинявай, ако се повтарям Embarassed ама сигурно не съм била тук ( в час) като си ни писала Hug


Дидке, Викичът е силен мъж и ще се оправи football

Много се надявам да е така Peace ама иначе ми е много живичък...а вчера, нали празнувахме с наши приятели рождения ми сен и имаше едно друго момченце - толкова мило ми стана, че Вики дава играчките си и само "малко" се сърди като му ги вземат Mr. Green
От скоро се е научил като му се скарам и да прави една такава мила физиономия и най-вече да показва долната си устничка....някой ден ще го изям Hug

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 17:36 от ДидКа лЮбопИтКа

# 27
  • Мнения: 7 605
Дидка, дааааа, иzмислихме името преди около 10 дена 4ак  Embarassed  но реШихме да не го каzваме, да има малко иzненади  Wink  Но едно моми4е от наЩа виртуална компания би трябвало да е особено трогната......но пове4е не каzвам  Mr. Green 

Уф дано Вики да оzдравее бърzо, и Мики да рита по леко. И мен много ме болят движенията на малката маймунка, ниЩо 4удно, то място не й остана. Понякога имам 4увството, 4е иска да иzлиzа иzмежду ребрата ми и все й викам 4е е сбъркала иzхода, ама пусто не слуШа  Mr. Green 

Ех Поли, хваЩай самолет4ето (има директни полети до тук), тук иzлеzе слънцето. Но вzеми си и zимно яке, 4е zа таzи седмица пак се обявили сняг  Shocked  Добре 4е не свалихме zимните гуми оЩе....

Амей4оооо, как е Джоджен на немски наистина? Не ми идва на ум  Embarassed  Аz от БГ се снабдявам с Джоджен (zа боб 4орбата   chef) та не ми се е наложило да купя от тук....

Звеzди4ке, аz таzи година не кроя планове zа Велик Ден, поради о4евидни при4ини  Mr. Green  Но едно е ясно, най голямото Великденско яйце Ще е моето  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 7 430
Дидка, дааааа, иzмислихме името преди около 10 дена 4ак  Embarassed  но реШихме да не го каzваме, да има малко иzненади  Wink  Но едно моми4е от наЩа виртуална компания би трябвало да е особено трогната......но пове4е не каzвам  Mr. Green 

Оки Wink....е, важното е, че сте го измислили  Hug
Аз сутрин като стана и веднага включвам предавателя (т.е. РС-то) да разбера дали имаме вече снаха у Немско Hug


....Уф дано Вики да оzдравее бърzо, и Мики да рита по леко. И мен много ме болят движенията на малката маймунка, ниЩо 4удно, то място не й остана. Понякога имам 4увството, 4е иска да иzлиzа иzмежду ребрата ми и все й викам 4е е сбъркала иzхода, ама пусто не слуШа  Mr. Green 

Хе хе...много сладко - Вики и Мики - страшно сладурско ми звучи Mr. Green

# 29
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мамо Щрумпф, много хубав аватар си имаш, браво

Миси, миси, ама то е благодарение на Дидка   bouquet
А тук на Великден дори и съботата се работи  #Cussing out
Ина4е и аз мисля да празнуваме и по двата оби4ая и ми се иска да пробвам да направя козунак, ама да видим  Wink
А яйцата ще ги боядисвам с флумастери и моливи, защото не съм виждала бои  Grinning

# 30
  • Мнения: 768
amei хубаво е също така да даваш на детенце bioflorine. Има го във всички швейцарски аптеки, продава се без рецепта.
Възстановява стомашно-чревната флора. Биофлорина е хубаво също така да се дава когато, не дай боже , детето е на лечение с антибиотици. На нас ни помага. Grinning Grinning

# 31
  • Мнения: 2 959
Привет и от нас на всички Вас!

Лека и успешна седмичка ви желая и приятни приготовления за празника. И ние сме от двойно празнуващите- тази седмица сме на шокол. яйца и зайчета и пуйка, разбира се; а на нашият си/ истински / Великден ще си боядисваме яйчица.

....при вас петъка работен ден ли е? Тук в Германия е по4ивен, но във Франция примерно zнам 4е е работен....
Татянче, и тук е неработен ден, за което съм много щаслива! Hug

Мамо Щрумпф, аватара ти е страхотен!

Доскоро и бъдете здрави и усмихнати, много слънце и разходки Ви желая!

# 32
  • Мнения: 6 390
Привет и от мен  Grinning
Тук  е сипер гадно времето, и така цяла седмица май ще бъде  Confused днес и утре на места до 10см сняг даже казаха  Rolling Eyes а иначе валиииии и не спира  Crazy
С Емката дойдохме при тати, като казаха прогнозата на времето, и въобще не се двоумих, събрахме си багажа и хайййдее  Rolling Eyes като ще сме си вкъщи, заради скапаното време, поне да сме при тати  Wink Grinning

Иначе да ви похваля  Wink много сте писали пак  Laughing
Амейка,
какво става с малката буболечка, пиши има ли резултати, и главно намерили джоджан  newsm78

Дидинке, Дидонке,
горкия Дон Викторио  Hug пак ли болен, мани мани... да го нагушкаш едно хубаво от приятелката му Бадемка  Hug и бързо да оздравява

Борянке / аааа сега да видиме дали ще се сетите за коя става въпрос  Whistling Laughing/
Аз гладна си останах душа, само къде трябваше да си сменям блузата, че тея лиги къде течаха ми намокриха пазвата  Wink Mr. Green

А иначе нали след 12.дена отивам в БГ, там ще го ям тоз легендарен шоколад  Party Party Party

Смърфи / хихихи а сега де  Wink/
и аз виждам страхотен аватар вече, бравос   bouquet / само че сега лентичката изчезна/

Дидка, дааааа, иzмислихме името преди около 10 дена 4ак  Embarassed  но реШихме да не го каzваме, да има малко иzненади  Wink  Но едно моми4е от наЩа виртуална компания би трябвало да е особено трогната......но пове4е не каzвам  Mr. Green 

Ауууу ами сега  newsm78 коя ли ще е тя  Thinking Wink няма да издържиме да преносваш, да знаеш  Crossing Arms Mr. Green

# 33
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
amei хубаво е също така да даваш на детенце bioflorine. Има го във всички швейцарски аптеки, продава се без рецепта.
Възстановява стомашно-чревната флора. Биофлорина е хубаво също така да се дава когато, не дай боже , детето е на лечение с антибиотици. На нас ни помага. Grinning Grinning

точно това му дадох   bouquet, че джоджен ( der Кrauseminze  Rolling Eyes, Татянски  Hug, му се каzва на таz трева ) в швейцарско не може да се намери ooooh! да му се не види и джоджена и чудото, като си отида в Бг ще си донеса после цяла градина с джоджен Naughty...ми така де, теz хора тука не готвят ли боб hahaha
малкото е на същия хал Confused...
Дидката,   bouquet zа рецептите и zа желанието, ако се наложи тогава...не пие вода все още Rolling Eyes, цял ден е на ориzова каша и кърма, ще видим утре как ще е....Викторио мафииото да оzдравява бърzо Hug Heart Eyes, от къде му дойде пак това на детенцето Sad...
отивам да се хорииzонтирам, че днес беше много шантав ден...лека нощ на всички малки и големи Hug Heart Eyes

# 34
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Дидка, дааааа, иzмислихме името преди около 10 дена 4ак  Embarassed  но реШихме да не го каzваме, да има малко иzненади  Wink  Но едно моми4е от наЩа виртуална компания би трябвало да е особено трогната......но пове4е не каzвам  Mr. Green 

е, кажи как да спя сега ? ooooh! Crossing Arms Hug Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 017

Ти престраШи ли се предиШния път да го намажеШ с мед слънчото? Минал е вече годинка...НА Гого само това му помагаШе за ноЩната каШлица...Само трябва да не е алергичен...

Ами аз предния път го мазах - на един лист бях сложила мед и сода (предварително разбъркани) и надупчен - но никакъв резулатат или поне на мен так ми се стори Tired
Може довечерта пак да пробвам, че милия въобще не може да спи ooooh!
Ти как точно го правиш newsm78

Леко пазаране и после те чакам да ми кажеш - мерси предварително Heart Eyes Hug


Дидка, ами намазвам го с кремче (Бочко, ако нямаШ, неЩо по мазничко), и после мед, в чист вид, с ниЩо не го бъркам. НЕпременно пази областта на сърчицето (т.е. там не слагай). Отгоре слагам хартия за печене  Simple Smile, и после си го обличам нормално. Миналият път, понеже каШляШе от нослето и гърлото, съвсем нагоре го намазах, почти до брадичката... Аз малко се ослуШвах за мазане с мед, поради "за" и "против" на различни източници, ама в крайна сметка се реШих newsm78
Другото, което правих последно беШе на някоя мама от форума (О ХАричка май): кромит лук, нарязан, пред нослето му, да диШа. Ти го следи да няма температура. И ако продължи пак, заведи го на доктор малкия златен принц, да не направи неЩо по надолу  Sad А и друго: на Гого много му помагаШе (и го обожаваШе  Shocked) чайче от лайка...
Оооох, да се оправяте  Heart Eyes  bouquet

Ели, следваЩия път без покана идваШ...Така де, колко пъти да ви казвам, че сте ми добре доШли  Hug

Звездичке, мила, чак сега ти благодаря за слънчо, дето ни го изпрати. ОЩе не е стигнал до нас, ама поглеждам през прозореца  Heart Eyes Hug  bouquet

ЛЕка ноЩ, мили момичета.
Татянката, утре пак да рапортуваШ  Grinning

# 36
  • Мнения: 7 430
Дидка, дааааа, иzмислихме името преди около 10 дена 4ак  Embarassed  но реШихме да не го каzваме, да има малко иzненади  Wink  Но едно моми4е от наЩа виртуална компания би трябвало да е особено трогната......но пове4е не каzвам  Mr. Green 

е, кажи как да спя сега ? ooooh! Crossing Arms Hug Heart Eyes

Отивай, отивай  Wink ако разберем нещо тайничко - ще ти свирнем  Whistling
Дано на сладкия Шоколадчо утре нищо му няма Hug и ни зарадваш, че вече е добре....а за Вики, ами постоянно в яслата има някое болничко дете  Sad и понеже той няма още изграден имунитет - постоянно го хващат вирусите Tired

Ели, къде сте при татито newsm78
Ох, как ви завиждам на Българията  Tired и аз ако живеех из Европата, нямаше така да драпам да се махаме от тук Sad
Мерси за прегръдката от хубавата Бадемка Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 7 605
Дидка, дааааа, иzмислихме името преди около 10 дена 4ак  Embarassed  но реШихме да не го каzваме, да има малко иzненади  Wink  Но едно моми4е от наЩа виртуална компания би трябвало да е особено трогната......но пове4е не каzвам  Mr. Green 

е, кажи как да спя сега ? ooooh! Crossing Arms Hug Heart Eyes

Ееее, малко остана (уж)  Mr. Green  А да ти пратя ли Джоджен? Оба4е е наръсан (така ли се каzваШе? Не ми се ходи до кухнята да проверя опаковката  Embarassed  имам предвид 4е не е цял). Ако искаШ мога и от БГ да поръ4вам, 4акам гости след 1 седмица  Mr. Green  

А бе моми4ета, ние хубаво хвалихме Шоколадите Линдт, ами ако Ели се пристрасти сега, коя от нас Ще поеме отговорността?  Wink  Аz нямам търпение да мине католи4еския Велик Ден, zаЩото веднаги4ески продават останалите великденски Шоколади на беzценица  Mr. Green А на непродадените zай4ета йм смеят целофана и на Коледа пак ги виждаме по магаzините  Mr. Green

Хайде и от мен лека ноЩ, отивам на дивана да реШавам Судокута (Поли, zараzи ме  Wink )   Hug

# 38
  • Мнения: 7 430
Мамо Б, много ти благодаря за съветите Praynig
Довечера ще пробвам нещо да му сложа на гърдите, че направо сърцето ме заболява като започне да кашля и няма спиране Tired

Лека нощ и лека вечер на всички ви - тук е още раничко (16:20) за сън Wink

# 39
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
още не съм си легнала Mr. Green

А бе моми4ета, ние хубаво хвалихме Шоколадите Линдт, ами ако Ели се пристрасти сега, коя от нас Ще поеме отговорността?  Wink  

най беzотговорно Mr. Green поемам отговорността zа шокитата...няма да я оставиме такка пристрастена  Wink и иzоставена Grinning...може да си направите и або Joy, ще пращам всяка седмица Grinning....само да не стане проблем по границите....

# 40
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Татянски, имаш по важни zадачки от моя джоджен Naughty...гледай пупката да е добре, другото ще се оправи Hug.....
Дидката, това важи и zа теб Hug Heart Eyes....да нацелуваш малкия смешко и дано да спинка по_ спокойно днес Praynig...
вече наистина отивам да гушна въzглавницата newsm46...лека Hug

# 41
  • Мнения: 6 390
Цитат
А бе моми4ета, ние хубаво хвалихме Шоколадите Линдт, ами ако Ели се пристрасти сега, коя от нас Ще поеме отговорността?   

А така, сега като се пристрастя....  Party ще идвам на лечение при вас  Wink Mr. Green



Цитат
Ели, къде сте при татито

Татито бачка на 120км на север от Прага, почти на границата с Германията, до реката Елба /Лабе на чешки Wink/ в Ческа Каменице / много лесно за запомняне  Laughing/ тая година не сме идвали още  Rolling Eyes по цяла седмица сме разделени, идва си в неделя, и в изключителни случай и в събота  ooooh! та дойдохме да му се порадваме тази седмица, преди тотално да изчезнем другата Whistling а като се върнем, се надявам вече да има повече време за нас  Crossing Arms Wink

# 42
  • Мнения: 6 390
Лукът и чесъна - наши верни приятели!

Лукът - спътник на човека
Знаете ли, че 70 г лук напълно удовлетворяват потребностите на организма от аскорбинова киселина? Такъв източник на витамин С е особено необходим през зимата. Разбира се, няма да е зле да го консумирате през цялата година. Минералните соли, които се съдържат в него, способстват за нормализация на водно-солевия обмен, своеобразната миризма и острия вкус провокират апетита. По отношение на лечението - нашият лук просто няма равен на себе си.

Чувствате, че сте се простудили?
Rp. Счукайте 2-3 средно големи глави лук. Не се обръщайте, не запушвайте носа си! През това време се отделят по-голямо количество фитонциди. Ако успеете поне 7-8 минути на вдишвате аромата от счукания лук, можете да бъдете сигурни, че заплахата от болестта е премахната поне наполовина.

Намокрили сте краката си? Не чакайте да се зачерви гърлото ви!
Rp. Изстискайте малко сок от лук, добавете в него 1 с л лимонов сок. Сложете сместа в стъклен буркан с плътно затворен капак и го оставете в хладилника. 184 с л от тази смес се разрежда с 50 мл топла вода и се пие 3-4 пъти дневно.

Ефективни инхалации
Rp. Залейте 3 с л лайка с 500 мл вряла вода, оставете да поври 5-7 мин, прецедете в дълбока тенджера. В горещия разтвор добавете от домашното лекарство, описано по-горе (сок от лук и лимон). Покрийте главата си с хавлия над тенджерата и вдишвайте в продължение на 5-7 от целебната отвара, съдържаща фитондиците на лука и етеричните масла на лайката.

Лошо работи стомашно-чревния тракт? Имате склонност към запек? Страдате от възпаление на жлъчния мехур?
Домашното лекарство, което стои във вашия хладилник (сокът от лук и лимон) ще ви помогне при всички изброени случаи.
Можете да си приготвите лучения коктейл и по друга рецепта.
Rp. Смесете 100 г лучен сок със 100-150 г сок от цвекло, добавете 2 с л лимонов сок.
Пийте (един от коктейлите или ги редувайте) 3 пъти на ден преди ядене по 30 мл, разредени в 1/2 ч ч топла вода.

Срещу всякакви болести
Залейте една ситно смляна средно голяма глава лук със 70%-ов спирт в съотношение 1:10. Оставете да престои 3 денонощия на тъмно място, прецедете и пийте заедно с вода по 15-30 капки 3 пъти на ден преди ядене. Тази смес прекрасно стимулира сърдечната дейност, гладката мускулатура на дебелото черво и секреторната функция на жлезите на стомашно-чревния тракт.

Вместо козметолог
От незапомнени времена лукът се използва за укрепване на косата.
Rp. Втривайте 1-2 пъти седмично лучен сок или кашица в корените на косите.
Rp. Мийте косата с отвара от лучени люспи (шепа люспи на чаша вода се варят 5-7 минути). Косите стават меки и копринени, изчезва пърхутът.
Rp. Да се отстранят малките бръчки ще ви помогне следната смес вземете равни количества настърган лук, мед, восък и сок от бяла лилия. Подръжте 15-20 мин сместа на водна баня в глинен съд и нанесете на тънък слой върху лицето преди сън.

Всемогъщият лечител - чесънът

Чесънът ще ви избави от болести, умора и депресия
Повечето от нас предпочитат да бъдат здрави и красиви, а освен това и да живеят дълго и да не остаряват. И за всичко това не е необходимо да търсите в аптеките някакви екзотични средства, можете и сами да си ги приготвите. Чесънът е уникален източник на младост и дълголетие. Трябва само да запомните как точно и кога да го прилагате.
Това растение се е използвало широко още 2300 години преди нашата ера. Горещината и влагата, змиите и скорпионите, стършелите - всичко това заедно с многобройните болести и отсъствието на антибиотици били бедствията на древните. И тук на помощ идвал чесънът. Шумерите използвали неговата настойка като температуропонижаващо средство, отварата - като слабително, емулсията - при разтегнати мускули. Освен това на основата на чесъна била приготвяна отвара, която увеличавала смелостта на войниците по време на битки. По-късно към това растение се пристрастили и гърците. Вярно, те го употребявали по свой вкус - като го добавяли към виното си. Смесвайки чесъна с опиум античните ескулапи го използвали като упойка по време на операция. А знатните римляни, които толкова се страхували от модната по тяхно време чаша с отрова, за всеки случай пиели отвара от чесън като противоотрова. В средните векове чесънът бил смятан за мощно оръжие в борбата с нечистотиите - провесвали го на прага и спeли спокойно. Днес малцина вярват във вампири, но съгласете се, че между болестта и вампирите има много общо :и болестта като вампира ни атакува внезапно отвън и после ни разяжда отвътре. Днес ние разполагамe с безкрайно количество медикаменти и хранителни добавки, които ни гарантират тонус и дълголетие. Но успяваме ли да станем по-здрави, по-бодри, по-щастливи? Може би ще бъде по-добре, ако по-рядко експериментираме с новостите, а по-често се обръщаме към опита на предците.

Универсалният доктор
Според последни данни на японски изследователи в 100 г чесън (около 2-3 глави) се съдържат: 30,8 г въглехидрати (т.е. разновидност на скорбялата и захарта), 6,2 г белтъчини, 1,5 г целулоза, 0,2 г мазнини, 0,15 г желязо, 0,2 г фосфор, 0,15 г аскорбинова киселина. Сравнително неотдавна в него е намерен и редкият природен елемент германий, имащ противотуморен ефект. Не е нужно да бъдем специалисти, за да разберем колко ценни са тези вещества - и за мозъка, и за костите, и за кожата, и изобщо за настроението. Тези, които ежедневно изяждат по 3 скилидки чесън, успяват :

-да се избавят от честите простудни и вирусни инфекции

-да понижат съсирваемостта на кръвта и, като следствие, образуването на тромби.

-да излекуват практически всички форми на астения.

-да премахнат умората

-да стабилизират работата на дебелото черво

-да премахната мазолите, папиломите и брадавиците

-да предотвратят образуването на тумори.

За уханието на чесъна
Когато наоколо всички кихат, а вие още не сте усетили признаците на простудата, време е да побързате с профилактиката. Ако не ви е по душа перспективата да ухаете на чесън, по-добре е да не ядете лекарството, а да го миришете. Смелете две скилидки, сложете ги в чашка, вържете отгоре една марличка. Когато лягате да спите вземете този инхалатор и го вдишвайте в продължение на 10 минути. А през нощта поставете чашката близо до възглавницата: докато вие спите, чесънът ще бди за вашето здраве.

Три пластира в един
От радикулита, както и от разтягането на мускулите и сухожилията ще ви помогне саморъчно направеният чеснов пластир. Той притежава мощен загряващ ефект и много лесно се приготвя. Върху суха памучна тъкан нанесете равно количество прах от жълта горчица, смлян чесън и отвара от лешници (предварително подръжте на водна баня 10 лешника в 150 г вода в продължение на половин час и използвайте тази отвара за разтваряне на праха от горчицата). Отгоре покрийте с друго парче плат - така че да се получи нещо като сандвич. Сложете пластира на болното място и дръжте, колкото можете да издържите. Когато завършите процедурата, измийте кожата с вода със стайна температура, увийте се със шал и поспете. След 3-4 сеанса ще настъпи подобрение.

Вдишвайки чаен аромат...
За лечение на простуда, грип, туберкулоза и заболявания на горните дихателни пътища, се прави парна инхалация с чеснов чай. Настъргват се няколко скилидки чесън, слагат се в малка тенджерка с дебело дъно и се залива с 1,5 чаши вода. Кипва се на слаб огън и ври 20 минути. Снема се от огъня и се оставя за малко да изстине, за да не се изгорите при инхалацията. Добавете 1 ч л лимонов сок. Дръжте тенджерката захлупена, докато започнете инхалацията, за да не изстине течността и да не изгуби лечебните си свойства. Седнете удобно, поставете тенджерката на коленете си, покрийте главата си и дишайте изпаренията половин час.

Бокал чесново вино...
Тази рецепта е измислена от французите, за да достигнат веднага няколко цели: да се избавят от първите симптоми на простудата, да повдигнат общия си тонус и да снижат артериалното си налягане. Изчистват се и се смилат 5-7 скилидки чесън, слагат се в стъклен буркан След това се добавят 10 щипки листа от пелин (може да използвате и сушени, но тогава трябват 15 щипки). Сместа се залива със 750 г (3 чаши) горещо бяло или червено вино, покрива се и се оставя на тъмно място при стайна температура. След 5 дни виното е готово. Оптимална дневна доза - 2 чашки

... за профилактика на зъбите
За профилактика на кариеса и други заболявания на устната кухина (стоматит, пародонтоза и всякакви микробни инфекции) е достатъчно преди сън старателно да сдъвчете и да подържите в устата си скилидка чесън, а след това 15 мин нищо да не ядете и пиете. Изплакнете устата с отвара от мента или аир.

Както всяко силно действащо лекарство чесънът не се препоръчва на всички (и в това няма нищо чудно - нали много лекарства имат противопоказания).
Забравете за чесъна, ако вие сте:- бременна или кърмите
- страдате от бъбречни заболявания
- редовно се занимавате с някаква духовна практика - медитация, аюрведа, йога (освен гимнастика).

http://forums.cjb.net/healthylife-forum-11.html

# 43
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Лека нощ и нека утре Викторио и Алекс да са много по-добре!  baby_neutral
Ели, как може да не си опитвала най-вкусните шоколади - Lindt  Rolling Eyes  Laughing
Mерси за полезната информация   bouquet

# 44
  • Мнения: 5 183
Здрасти и от утринна НЗ. При нас е ве4е 9, 25 сутринта на 12.04, вторник. Валя  Confused Спря и това е страхотно. Трябва да водя Томи на градина.

Гледам Татянка си е на линия. Дръж до Великдена  Whistling А как съм любопитна за иметооооооооо  Embarassed Embarassed, но скоро така или ина4е ще ни го кажеш, няма къде да ходиш  Wink

Амей4е, Дидка, как са мал4уганите? Оправяйте се по-скоро, 4е ина4е какъв Великден с болно детенце ...  Sad

Дидка, как отпразнувахте? Нищо не казваш. Дай някое фото. А какви подаръци полу4и?Simple Smile

Мама В, този крем "Бо4ко" нещо от рода на "Здраве"-то ли е?  newsm78



# 45
  • Мнения: 5 183
Ели, как може да не си опитвала най-вкусните шоколади - Lindt  Rolling Eyes  Laughing

Сега с тази реклама /а шоколадите са си супер, спор няма/ Ели ще си отяде на Линдт в БГ  Flutter и после, като се върне, ще ни юрне за рецепти за отслабване  Twisted Evil
Тук Линдт също нес ес реща 4есто. Не се продава на много места, а и няма голям избор, но все пак поне го има някъде - в 6околадовите бутици и 4астни специализирани магазини.

# 46
  • Мнения: 7 430
..Дидка, как отпразнувахте? Нищо не казваш. Дай някое фото. А какви подаръци полу4и?Simple Smile

Мама В, този крем "Бо4ко" нещо от рода на "Здраве"-то ли е?  newsm78

Пийнахме, хапнахме, обсъдихме Канада и България  Mr. Green планувахме Великдена и така  Wink
Качих снимки в бгфото и в снимка.бг
За теб специално снимах и подаръците си - имах и невероятна изненада от една моя виртуална приятелка magi99 от фoрума Hug
Обичам те ИВе  bouquet

...за крема Бочко - той е същия като крем Здраве Wink

Лек ден ви пожелавам Майка Hug

# 47
  • Мнения: 5 183
Е, Дидка, мерси за снимките. Сега разглеждам - естествено, не само тези от РД, а наред  Mr. Green
Пак да кажа - с тъмна коса ми харесваш пове4е   bouquet

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 13:48 от Maika

# 48
  • Мнения: 7 605
Добро утро,

не се страскайте, 4е пиШа толкова рано  Mr. Green  просто не мога да спя пове4е, но приzнаци zа скороШно раждане няма никакви. Ще ви досаждам оЩе  Mr. Green 

И на мен 4есенът ми беШе верен приятел таzи ве4ер/ноЩ......мъжът ми в4ера в стола е ял неЩо с мнооооого 4есън  Wink

Дидка, много хубави снимки, както винаги. А бе живот си живеете в тая Канада, и БГ ТВ имате, и въобЩе.... Жалко 4е не се поzнавахме оЩе когато аz бях в Монтреал (но вие тогава май не сте били оЩе там  newsm78 ) А подаръците са сууупер, Ще станеШ рекламено лице на Пума  Wink  И аz имам такава бременна въzглавница  Wink  и направо сме нераzделени, тя направо ме спаси, само с нея спя или сядам на дивана.

Хайде децата ве4е да се оправят, 4е да са във форма zа Велик Ден. Ще скриете ли яйца zа тях? Така се прави у немско...

Аz отивам да събудя мъжът лека по лека, време е да иzкарва малко хляб  Mr. Green

Лек ден, мацки  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 5 183
Ееееееееех, Татянка, сепнах се, като те видях онлайн ... нали си на финала ве4е ... 4овек никога не знае  Wink

Дидка, да са ти 4естити прекрасните подаръци. да си ги носиш със здраве!!!   bouquet

Айде лек ден на вси4ки ви. Аз отивам да събуждам моя Сън4о, 4е стана 17 часа, а той спи от 14,30 ч. Дове4ера няма да иска да ляга. Изморен е бил от градината явно. Спи като бебе - с вдигнати ръце. Жал ми е да го будя, но ... той така може да откара до ве4ерта ... Вие какво правите в такива слу4аи?  newsm78

# 50
  • Мнения: 1 017
Добро утро и добър вечер, момичета  Hug

Дидка, страхотни снимки, просто страхотни. До сега ви се радвах  Heart Eyes И аз разглеждах ли разглеждах  Hug
Дано не каШля вече малкия сладък паторанчо Rolling Eyes  bouquet

Майка, Бочкото е както Дидка ти е казала, като Здравето, но е по мазен, някак (Здравето е много сух). Пак се отмива трудничко (но не толкова, колкото Здраве). Аз го използвам за почти всичко, наистина. Супер лечебен ефект има, май заради смрадликата в състава му (на една приятелка видяла се в чудо с хемор.... и споменах, заЩото беШе опитала не знам колко хиляди мазила...казах и, че не и пречи да опита и с Бочко, ама съвесем не вярвах на ефект. И д..то и беШе здраво след 2 пъти намазване  Hug)
ГуШни го твоят сладък хубавелник от мен  Hug

Татянка, мъничкото съЩество си знае работата. Пък и като го гледам времето тук, на кой му се иска да напуска "къЩи", пък нека е и тесничка гарсониера  Hug  Grinning Само на теб ти съчуствам (ама малко, заЩото пък после как липсва коремчето...), че ти е тежко и тромаво. Аз си спомням, че и в устата ниЩо не можех да сложа, заЩото Гого като голямо слонче, изобЩо не се "смъкна" надолу, подпираШе де Що може, и стомахът ми, предполагам, беШе се смалил до тръбичка  Wink

И аз от сутринта трябваШе да чета за Линдт...и пак Линдт  Crossing Arms Heart Eyes Тъкмо изпратих пакетчето за мамето Янтра с лакрици, някой друг може да се нареди на опаШката вече  Hug Финксите Шокита не са много хубави (поне на мен не ми харесват, ама има хора, чужденци луди по тях), ама мога да изпратя, да опитате  Hug И Линдт имаме  Heart Eyes

ХАйде, днес кафето е Илли (обожавам го, това ми беШе подаръка от мен за мен, от Шопинга вчера), мляко, мюсли и плодове (суШени и пресни)

Лек и хубав ден, момичета. Аз оЩе се оглеждам за слънце... newsm78 Вали сняг като че зимата тепърва започва  #Crazy

# 51
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи Hug Heart Eyes...то си е добър ден вече.... Blush
малкото е на същия хал още, ака след всяко хранене, памперса направо пропуска....ама той не протестира, на мама душката  Hug Heart Eyes

# 52
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Дидката, как е Вики? гледах снимките до сега  Hug Heart Eyes страхотни са Peace
Майка, аz не бих го събудила Хитрушко...ще си легне по късничко днес и готово Heart Eyes

# 53
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
леле, няма никой Confused.....всички са се покрили или спинкат...после пак ще надникна....

# 54
  • Мнения: 522
Май само аз съм тук....

# 55
  • Мнения: 7 914
И аз съм тук ама днес нещо не съм във форма.... Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 6 390
Привет и от мен  Grinning
Дъжд на парцали, студ на бучки ... няма промяна при нас  Wink
Тази нощ шоколади сънувах  ooooh! Party Laughing Laughing

Дидонке,
гледах снимките от снинимка  Wink много добре сте си отпразнували, изглеждаш чудесно, с новата прическа много ти утива  Wink Голяма банда дечурлига, бравос, малкия бонбон пак е пораснал  Hug
Бързо да оздравявате  bouquet

Амейке,
а ходихте или обажда ли се на педито  newsm78 много кофти така

На фона на вашия хал, мойта буболечка днес още не е пълнила пампа  Rolling Eyes всъщност и вчера и беше едвам едвам.... май трябва да намеря теми за запека  Wink докато не се е спекла съвсем Wink

# 57
  • Мнения: 5 183
Амей4е, съжалявам да 4уя, 4е все още сте с разстройство. Не помня ти писа ли дали си се консултирала с лекар?

Майка, аz не бих го събудила Хитрушко...ще си легне по късничко днес и готово Heart Eyes

E, то хубаво да си легне по-късни4ко, ама това зна4и и сутринта да стане по-късни4ко, което ве4е ми бъка сметките, защото е на градина. Ина4е, и аз не съм привържени4ка на събуждането. Но то не се и наложи, защото, докато ви пишех, той се размърда и стана да ме търси  Hug

Мама В, от това, което си написала, оставам с впе4атление, 4е Бо4ко е по-добър от Здраве. да взема да поръ4ам един... 4е аз само със Здраве съм се запасила. Или да из4акам да ми свърше Здраве-то?  newsm78 А какви са тези "лакрици" ?  newsm78 /Аз като някоя Мара Подробна  Embarassed/

# 58
  • Мнения: 5 183
Тази нощ шоколади сънувах  ooooh! Party Laughing Laughing ..

 Joy Знаех си аз 4е така ще стане накрая. "Зарибиха" ли те?  Joy

за запек знам круши, сини сливи, топло мляко с мед /или дори топла вода с малко медец/.
на Томи действа безотказно мюсли, залято с топло мляко, в което е разстворена лъжи4ка мед.

# 59
  • Мнения: 1 017
Тук съм  Heart Eyes

# 60
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Дидке, много сладки снимки  Heart Eyes
При нас времето е хубаво-то4но обратно на прогнозите. И миналата седмица пак така, имам 4увството, 4е метеоролозите играят на тото  Laughing

# 61
  • Мнения: 1 017
И аз не знам заЩо го постнах това предиШМОТО  Laughing

КАк сте, милички?

Дидка, хайде, събуждайте се да кажеШ как е мъника...Дано да е спинкал  Heart Eyes
Амейката, ти в крайна сметка какво му даде на дечко? Вчера ме скастриха, че чета по диагонал (което си е вярно  Wink), ама май нямам време да се осведомя за всички подробно и хваЩам само основните неЩа...като "все оЩе си дрискаме"  Grinning Джоджен разбрах, че не си намерила...А от аптека неЩичко?

Майка, аз много повече от Здравето го харесвам Бочкото...Точно заради това, че е по мазничък. Ама ти пук не си изхвърляй запасите, просто си поръчай един Бочко и го пробвай  Hug
А пък лакриците са едни ужасни бонбони, кисели, аз един пЪт съм опитвала и директно изплюх. Т.е. дори не мога да ти ги опиШа. Тук (и май по цялото Скандинавие, а съЩо и германци) са луди по тях  Shocked Аз това не го разбирам. Ама на момичето му се усладили  Hug

Ели, заслужава си да го сънуваШ Шоколада  Heart Eyes Как е татито ви? БАдемка сигурно е на седмото небе  Hug Ако и дадеШ круШа, киви (обичА ли?), сини сливи (може и пюренце от тях, Гого много ги обичаШе) и Ще се оправи коремчето.

А пък моят Гого има температура, ниска, уж не каШлял...ама днес татко му Ще го заведе на доктор. Треперя от тука, заЩото съм куко Crazy Confused Миналият път по телефона давах нареждания на колежката ми (тя една мила, иска да ми угоди, ама ме кара от тук да и кажа какво да прави, а как да кажа като не съм с него  Sad...)

Звездичката, какво става с формата?? КАжи, може да те развеселим  Hug
И Мимката се скри...Ей, момичЕта, изпраЩам ви снежни усмивки   bouquet  bouquet  bouquet Няма да се давате на тъжнотии  Heart Eyes

Споделям кус кус със тиквички, лук, моркови и къри със соев сос  Hug Ели, без да питаШ си добре доШла  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 5 183
А пък лакриците са едни ужасни бонбони, кисели ...
Мисля 4е се сещам какво е - има вкус на лекарсво и е леко дъв4ащо, нали? Имахме семейни приятели германци едно време - майка и татко се запознали с тях в Слън4ев бряг. Гостуваха ни 4есто после. От тях ги знам тези гадни гумени лакомства с вкус на лекарство  Sick. Тук има подобно нещо. Никога не съм купувала, но съм убедена, 4е е такова пак. Пишат го Liquorice, aкo нe грeща нещо.
Казват 4е е много полезна:


Health Aspects
 
Of course, our interest in liquorice comes from the sheer enjoyment of eating it. However, if you need to justify all that pleasure, then it is good to know that liquorice has a long and distinguished history of medicinal uses.

Liquorice contains Vitamin E, B-complex, biotin, niacin, pantothenic acid, lecithin, manganese as well as many other trace elements – try saying that with your mouth full. Both the Ancient Greeks and Chinese knew the medicinal properties of liquorice, where it gained a reputation for helping the body during times of stress. By the 14th Century, Liquorice was being used to help relieve colds, coughs, and bronchitis. Even today it can still be found in many cough medicines. And it doesn’t stop in the middle ages! Recent research has shown that liquorice can help to treat and control the pain of certain types of ulcer, and, as it has anti-inflammatory qualities, it can help to relieve the discomfort of  arthritic conditions, and, when mixed with other anti-spasmodic herbs, menstrual pain.

 

Какво му в на Гого?  newsm78 дано бързо да се оправи. Ти 4уваш ли се 4есто с него?
А този кус кус, дето си го хапваш, зву4и интересно ...

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 14:39 от Maika

# 63
  • Мнения: 1 017
ами преди повече от 3 седмици се разкаШля след като го водих да се катери. Дружно с доктора тук реШихме, чЕ е от пудрата, която слагат на ръцете, от запраШеността. И беШе на кратка терапия (противоалергична, за разШиряване на брохните). БеШе и сополив, ама се оправи до Стокхолм. ОбачЕ аз го предадох на 1.04 и на 2.04 беШе с т  Sad С много задръстено носле и каШляШе като за световно. Ходиха тогава на доктор, пиха бисептол, и уж добре. А от 2 дни някаква смахната т 37.3...Само да ме притеснява.
А иначе се чуваме всеки ден, да е жив и здрав Скайпа  Wink Много му е весело, и на мен ми е спокойно, обачЕ сега да не ти казвам какви мисли ми се въртят в главата сега ...Уффффф  Rolling Eyes ДовечЕра Ще ходят на лекар, пак Ще бъде цирк, аз по телефона, те от там с въпроси...
А пък за кускуса: аз много обичАм кускус  Grinning И го импровизирам с всичко, което намеря в хладилника  Hug 

# 64
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
мамо В, купих Биофлорин, беz рецепта го продават...ама не действа нещо..как да сваря ориzова вода, колко ориz и колко вода, че до сега такова не съм правила...а как ще го иzлъжа да я пие е друг въпрос.....

# 65
  • Германия
  • Мнения: 8 099
amei за какво оризовата вода newsm78 какви кахъри има шоколадко?

# 66
  • Мнения: 5 183

Да, и аз я мисля. Никаква не се явява ...

# 67
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
amei за какво оризовата вода newsm78 какви кахъри има шоколадко?

zа раzтройство, Стъклена пантофке Confused...от 3 дни се бориме с него, ама zа сега е по силно....джоджен не можах да намеря при нас, та реших с ориzовата вода да опитам

# 68
  • Германия
  • Мнения: 8 099
zа раzтройство, Стъклена пантофке Confused...от 3 дни се бориме с него, ама zа сега е по силно....джоджен не можах да намеря при нас, та реших с ориzовата вода да опитам
О йе, горкото. Но оризовата помага! Изпитано е лично  Crazy първият път като я правих беше гъста и Мартин се чудеше какво е това, вторият път следвах указанията на опаковката и явно и температурата беше наред и малчо я изпи без протести.

# 69
  • Мнения: 1 017
мамо В, купих Биофлорин, беz рецепта го продават...ама не действа нещо..как да сваря ориzова вода, колко ориz и колко вода, че до сега такова не съм правила...а как ще го иzлъжа да я пие е друг въпрос.....

А той опитвал ли е вече оризче? Ако да, направи му оризче, разварено, с малко солчица за вкус (ама малко), копър (съЩо е хубав при разтройство). Ако не, водичката аз я правих като слгах да варя ориза в повечЕ вода, от която да остане след като си го сварила. Гадно е (блудкаво), аз го давах на Гого в млякото. Няколко лъжички от водата в ШиШето...А има ли температура?
Сетих се и за друго: пюре от морковчета. Вие май бяхте на естествено хранене, нали...? Мислех си, по моите изчисления е вече 2 или 3 ден, нали? От тези, диетичните, запичаЩи млека да му дадеШ...И ако продължи оЩе, или се прибавят и други притеснения, чичо доктор  Rolling Eyes
НЕ му давай мазнини (примерно в ориза олио или масло).
(и можеШ съЩо да ми пиШеШ на лични, или да ме скайпваШ, ама довечера  Hug)
... друго не се сеЩам  newsm78. И важното да е да не стои без течности и соли.   bouquet

# 70
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Здравейте моми4ета,исках само да ви пожелая приятен ден и толкова хубаво време като тук_35 градуса Laughing

# 71
  • Мнения: 2 195

Да, и аз я мисля. Никаква не се явява ...
Тук съм.
Ама вчера бях на работа  Grinning и ме нямаше цял ден  Flutter

# 72
  • Мнения: 7 430
...Дидка, хайде, събуждайте се да кажеШ как е мъника...Дано да е спинкал  Heart Eyes

Добро утро от нас - Вики днес спа по-добре, макар, че пак кашляше през ноща и сега го прави:(
Правих компрес на гърдичките, слагах свещички, пи сиропче и се надявам днес да кашля по - малко.
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ЗАГРИЖЕНОСТТА Hug Hug Hug и ЗА СНИМКИТЕ....дебеличка съм си, ама мама Б ще ми каже диетката си и ще слабея Mr. Green Hug

Амейче, моя приятел милия и той се измъчи - ако отидеш в аптеката и попиташ, не биха ли ти препоръчали нещо за това newsm78
Ако искаш - казвай и ще ти пратя Ентерол - за 2-3 дни може би ще дойде Wink ...и джоджан ще ти пратя даже - тук хазайката ми забучила 2-3 коренчета, а ако знаеш през лятото колко много има Wink
Дано се оправи още днес Сладкия Шоколадчо Heart Eyes

...отивам да стопля млякце и пак ще съм тук...
[/tt]

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 15:38 от ДидКа лЮбопИтКа

# 73
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ауу, дидка много сте сладки Laughingи тортата изглежда сладка и вкусна като рожденичката Heart Eyes

миро май ти е подарил маТаронки като на моя мона, я виж такива ли са? Laughing

бе за какви студове говорите бе хора, в това пролетно време?
тук мирише на лятооооооо Sunglasses
топъл и весел ден на всички  bouquet

# 74
  • Мнения: 7 605
4овек направо не може да си направи една сиеста на обяд, вие пиШете ли пиШете  Wink  Heart Eyes

А така, Ели, ве4е и Шоколади сънува  ooooh!  Mr. Green  Ми и аz съм в паника, от както 4ух 4е кърмене и Шоколад не върви, ям като zа последно  Embarassed  

А дано Шоколад4ето да се оправя мноооого бърzо, да вzема пример от Вики, който на ли е по добре днес  Hug  Дидка, глупости, дебела, ти пък. Бременна си в 29та седмица и имаШ сладко коремце, толкоz.

Мамо Б, моя корем, zа съжаление, си е пак така голям както преди, бебка не го притиска.......Та zа това събира по толкова много Шоколад. Уф, аман, стига с тоz Шоколад  Crazy А Лакрици.....zнам ги, то4но Liquorice си е Майко, не ги плюя  Wink  но не ги оби4ам особено. Не бих си купила. Като бях малка имаШе слухиве, 4е съдържат конска кръв  Sick  Предпо4итам други гумени иzделия  Mr. Green  Аааааа пак zа сладко говоря, иz4еzвам да си вадя прането преди да съм zапо4нала и zа сладоледи да говоря  Mr. Green

# 75
  • Мнения: 1 017
Мимката, ако работата Ще те кара да се усмихваШ така, всеки ден на работа да ходиШ  Hug

Дидка, каква диета ...  ooooh! Ако можех да се взема в ръце и да спретна някакво хранително ограничение...ама не  Embarassed Да не се превземам в нетното пространство (ама си си много хубава бременна мама, въобЩе не дебела  Heart Eyes Naughty ) Аз само на спорта наблегнах след като Гого се роди, т.е. на много (ама наистина много) разходки. Хич не се спирах по кафенетата, като кон обикалях...

О ХАричка, с това лято дето ни го поднасяШ току виж сме се преселили в Испанско  Flutter Ако някой вярва в глобално затопляне да дойде тук  Crossing Arms  Сняг, та дрънка. Ако ви кажа, че мартениците ни оЩе висят по ръцете, Ще ми се смеете сигурно...

# 76
  • Мнения: 7 430
.....миро май ти е подарил маТаронки като на моя мона, я виж такива ли са? Laughing

Да, същите са - ама аз и теб май съм те виждала с такива, на снимки с Теичка или се бъркам newsm78 ....от миналото лято Wink


.... да вzема пример от Вики, който на ли е по добре днес  Hug  Дидка, глупости, дебела, ти пък. Бременна си в 29та седмица и имаШ сладко коремце, толкоz.

Ох и аз си мисля, че е по-добре, ама...като вземе да кашля и  #Crazy
Я кажи сега за сладоледа - къде избяга Thinking
Моя любим сладолед е винаги с много шоколад и ако може с парченца шоколад - обожавам Bacci и направо не мога да спа като го има в къщи и докато не свърши Mr. Green  а Миро пък е привърженик на арабския или по-точно, такива в които има много пистаж...и разни други нещица  Wink


...Дидка, каква диета ...  ooooh! Ако можех да се взема в ръце и да спретна някакво хранително ограничение...ама не  Embarassed Да не се превземам в нетното пространство (ама си си много хубава бременна мама, въобЩе не дебела  Heart Eyes Naughty ) Аз само на спорта наблегнах след като Гого се роди, т.е. на много (ама наистина много) разходки. Хич не се спирах по кафенетата, като кон обикалях...

А, слабичка си Naughty може би такава ти е натурата - я кажи бързо манекенските си размери Hug да не казвам аз моите Mr. Green

Мерси още веднъж за комплиментите - добре, че сте вие да ми ги правите, че няма кой Confused ама крачетата ми са направо прасещки Sick там и в дупето много съм наддала, но ще слабеем....няма да се отказваме, я Laughing

# 77
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
сега иzпапа ориzова каша с малко пюре вътре...
проблемът е, че той не може да пие от шише и някакси ще трябва да го иzлъжа да я иzпие таz вода Whistling....
Дидката, много се радвам, че малкият бонбон е по добре...много целувки от нас Heart Eyes....сега мислв да поиzлеzем малко, че и татето ни е таквоz чудо ooooh! и каzа, че иска супа....после пак съм на линия Hug

# 78
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
zа раzтройство, Стъклена пантофке Confused...от 3 дни се бориме с него, ама zа сега е по силно....джоджен не можах да намеря при нас, та реших с ориzовата вода да опитам
О йе, горкото. Но оризовата помага! Изпитано е лично  Crazy първият път като я правих беше гъста и Мартин се чудеше какво е това, вторият път следвах указанията на опаковката и явно и температурата беше наред и малчо я изпи без протести.

тя купува ли се или аz нещо не раzбрах newsm78

# 79
  • Мнения: 7 430
Харичка, сега ви гледах снимките - имаш страхотен бански Hug

Много хубаво семейство сте Hug Heart Eyes

# 80
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
дид, и моите са от тая порода, само че са по-летен вариант, по-тънък е плата и дупчест на маратонките и са много леки за лятото, бързоходки Laughing
тук малко се виждат

mama B , ами айде идвайте всички насам , ще правим фиеста, хич няма да ти дойде на ъкъла за сиеста Mr. Green Wink Laughing

amei,вариш ориз и после водата я прецеждаш и му я даваш, май така беше....
друго, което знам е малко брашно разтворено във вода, ама това е малко по-гадно Sick

# 81
  • Мнения: 1 017
сега иzпапа ориzова каша с малко пюре вътре...
проблемът е, че той не може да пие от шише и някакси ще трябва да го иzлъжа да я иzпие таz вода Whistling....
Дидката, много се радвам, че малкият бонбон е по добре...много целувки от нас Heart Eyes....сега мислв да поиzлеzем малко, че и татето ни е таквоz чудо ooooh! и каzа, че иска супа....после пак съм на линия Hug

Ако и татито е дежурен по тоалетна (или аз неЩо пак не разбрах  newsm78), сте пипнали неЩичко вирусно, което Ще мине, ама Ще има да потърпите... Лъжичка по лъжичка му давай от водичката, даже им става интересно да ги храниШ така Simple Smile И малко по малко Ще я изпие. Не е и много хубаво да я гълта наведнъж  Hug

Дидка, тука замълчавам, че Ще ни се заподиграва светът на комплиментите  Grinning (като се видим наистина, тогава Ще говорим и споделяме мерки  Wink) А крачетата Ще отслабнат, може и вода малко да задържаШ, че бебо притиска вече...Няма страШно, сега си хубава, и после Ще бъдеШ  Hug

# 82
  • Мнения: 522
Amei, моите деца когато страдат от разтройсто им давам това:
1 суп.л. кисело мляко,1 равна чаена л. нишесте и с върха на лъжичката смляно кафе.Разбъркват се добре и се дава на детето.
Не е подходящо за кърмачета!!!

# 83
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
мерси дид Blush, всички сме убавки тук Laughing Heart Eyes
а този бански (нали оня на цветята?) , ако знаеш как му се радвах като си го купих Laughing Laughingкато малко дете на шарени бонбонки Wink
много е сладък, такъв на едни хубави розово-лилаво-сини цветчета.....

# 84
  • Мнения: 7 430
мерси дид Blush, всички сме убавки тук Laughing Heart Eyes
а този бански (нали оня на цветята?) , ако знаеш как му се радвах като си го купих Laughing Laughingкато малко дете на шарени бонбонки Wink
много е сладък, такъв на едни хубави розово-лилаво-сини цветчета.....

Да, същия - стои ти страхотно  smile3534

# 85
  • Мнения: 2 195
Мимката, ако работата Ще те кара да се усмихваШ така, всеки ден на работа да ходиШ  Hug
Не става всеки ден, за съжаление  Cry
Една приятелка го гледа вчера , малкия  , не мога да и го оставям повече от веднъж седмично  Confused

# 86
  • Мнения: 2 195
Дидка , страхотни снимки!
Фенове сте на "Планета" , а?  Wink

# 87
  • Мнения: 7 605
УФ таzи седмица няма да я zабравим скоро. Както винаги, вси4ко се слу4ва на веднъж.... Ве4е бях раzправила 4е има вероятност да се преместим в Германия, zа постоянно. До сега имаШе zатиШие по тоzи въпрос, но днес му се обадиха на мъжът ми и ни предлагат не само да се местим, но и Ще поемат голяма 4аст от раzходите във връzка с преместването. Това никак не е zа подценяване, говорим zа няколко хиляди.....  Money 

Говорили сме по въпроса, ли4но аz бих искала да се приберем у немско, с детето Ще ми е по лесно. Тогава о4акват от него в zамяна да остане на тоzи проект тук в Хановер. Самият проект не му харесва много много, не му е интересен, но бяхме реШили да приемем такова предложение, ако дойде, и ето 4е днес дойде.

До тук много добре....оба4е, таzи сутрин му се обажда Шефа му от Франция по спеШност, той е голяма кле4ка във фирмата и много го подкрепя. С него са работили преz последните 3 години върху една нова технология, т.е. главно мъжът ми я е иzработил. И какво става, иzведнъж целия свят я иска таzи нова технология  Shocked  и сега спеШно йм трябва 4овек, който да движи неЩата, който да преговаря с други фирми както Майкрософт и пр. И естественно, най добре е мъжът ми да я свърШи таzи работа, все пак става въпрос zа негово "бебе". И мъжът ми съЩо много иска.......нооооооо........тогава Ще гледаме Германията преz крив макарон. Т.е. пак Ще можем да се местим, но удоволствието Ще трябва да си го платим ние от собствения джоб  Sad  Та сега zа броени 4асове иzникна голяма дилема.... и то то4но сега, няколко дена преди наШия живот да се промени коренно. Уф.

# 88
  • Мнения: 7 430
Дидка , страхотни снимки!
Фенове сте на "Планета" , а?  Wink

Мерсаж Hug
А да....ама да кажа, че си нямаме Бг ТВ - това са клипове, снимани от нета Wink

ДА ви попитам - сутрин като станем с Миро и гърлата ни са пресъхнали и ни болят - след известно време всичко минава, но в началото  е гадно. Мислех, че е от парното - слагах водичка в купичка - не помогна, после мокра кърма - пак, сега няма парно и отново ме заболява ....чудим се вече от какво е newsm78
Имате ли някаква идея Thinking

# 89
  • Мнения: 2 195
Да не се разболявате?

# 90
  • Мнения: 1 017
Дидка, на мен ми прилича на 1) сух въздух; 2) влага в апартамента, която може да е стигнала до мухъл (провери зад легла, Шкафове...) Тя може да ви кара да каШлюкате дружно, да ви е отпаднало сутрин, алергии предизвиква и т.н.  3) да не сте пипнали от гадинките в нослето на мъничкия, и да сте се поразболели...(ама последното най не ми се вярва  newsm78)
На мен така ми става като е сух въздуха...и няма значЕние дали има или няма парно, все си е сух.

Татянка, разбирам те толкова добре, че чак не е за вярване. Преди месец имах няколко дилеми едновременно, професионални и лични. Аз се справям като седна на чАШа вино и мисля. Ако и не трябва самичък да взимаШ реШение е просто прекрасно...Ще реШите заедно  Heart Eyes А реШите ли не гледайте назад, заЩото все бихте съжелявали за това, което сте пренебрегнали...Не мога да съм ти много от полза, заЩото естествено гледам отстрани...Знам само, че парите са изключително важно неЩо/средство за хубав живот, обачЕ кокото пъти съм поставяла приоритетите си на емоцията /т.е. кое Ще  прави най близките ми и мен Щастливи и спокойни) винаги съм печЕлила  Hug Т.е., това, което очаква мъжа ти във Франция си е неЩо като венец на 3 годиШен труд, точно си го казала, "бебе" Simple Smile ... А след и като имате възможност да се върнете в Германия по късно...НЕ се тормози   bouquet Ако трябва да говоря лично за себе си: бих го оставила да вземе реШението той, за самия себе си и абсолютно честно...Парички Ще спестите, но да присъства на "прохождането" на "бебето" му май не може да се купи  Heart Eyes
(лелееее, колко писах, извинявай, ама ме настъпи по мазолче, което оЩе не е зараснало  Embarassed  bouquet)

# 91
  • Мнения: 2 959
Момичета, добро утро и от мен на Вашата страхотна виртуална компания!

Ели, статията за чесъна е страхотна! Hug Само незнам защо не се препоръчва за бременни и кърмещи мами. Та аз ядях чесън и докато бях бременна и сега когато кърмя и Дана изглежда няма претенции? Thinking Ели, приятно изкарване при татито на Елба и да си наваксате изгубеното време миналите седмици.

Мамо Б, направо потръпвам като чета че си имате сняг. А за мартеничките и на Даничка я свалих едва миналата седмица, но не защото видяхме щъркел, а защото ни се пооправи времето.

Амей, Дана като имаше разстройство и повръщаше миналият месец спряхме всичко и минахме три дни само на кърма и малко вода. Стискам палци бързо да се оправите, а иначе водичката и аз я давах на вашата възраст само с лъжичка, защото Дана пропи вода след 14мес.

Дидка, снимките са много хубави! Според мен е от сухият въздух, и ние така бяхме пролетното време в Монтреал.
А за Линдовете, татито ни ги обожава, но не и Ликоришите. Hug Аз пък не ям сладко и ми е много по- лесно.

Бъдете здрави и до след малко! Мимка я се усмихни остави ги тези мрачни настроения! Hug

# 92
  • Мнения: 7 430
Мимка, стискам палци и се моля всичко да е наред с вас Hug
Много ми е мъчно да те чета и да си така унила Cry

Целувки от нас Heart Eyes

....значи от сухия въздух  newsm78
Калида, а вие правихте ли нещо за да предовратите това Thinking

# 93
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дид,и аз мисля,4е е от сухия въздух ( а може на Вики4а и това допълнително да му дразни гърлото и да го кара да каШля освен вси4ко останало ). Зимно време като караме само на парно задължително слагам овлажнител за въздуха ( една маШинка дето "произвежда" пара,не може да я няма при вас  newsm78) ина4е и аз сутрин умирам от болки в гърлото.  Sick

# 94
  • Германия
  • Мнения: 8 099

тя купува ли се или аz нещо не раzбрах newsm78
Ами...отидох в един Био-магазин и поисках Reisschleim за бебета и то е вътре на фин прах, който се смесва с вода..или кърма, ако решиш да цедиш.

# 95
  • Мнения: 2 959
Ние пробвахме с Humidifier, но нищо не стана, само шума с които не успях да свикна и след 2седм го върнахме. А иначе Дидка не се притеснявай, след седмица две нищо няма да усещате, просто организма още не е свикнал с новите прол. температури и по- сухо време. Hug

# 96
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Що бе,Калида,наШият овлажнител никак не е Шумен. Или поне не е такъв непоносим Шум ( оставяли сме го и ноЩно време да работи).   Thinking

# 97
  • Мнения: 7 430
Я кажете - нали мога да изведа Викторче навън newsm78...днес времето е хубаво и ми се иска малко да излезем на въздух Wink

# 98
  • Мнения: 1 017
Досега си говорих с майчето  Hug (моето, не наШето тук  Grinning)
И сега Ще си лягам  Flutter
Дидка, изведе ли го малкия принц? Аз по принцип смятам, чЕ няма ли температура, и хубаво ли е временцето няма какво да търсите в къЩи  Hug Дано да спре да каШля момченцето. Утре да се похвалиШ  Heart Eyes

И аз тук съм имала овлажнител за въздух, хем не нов (на заем го бях взела), никак не беШе Шумен...Сигурно си е до марка  newsm78

Амейка, пооправяте ли се?

Мимка, малко по малко започвай да гледаШ напред. чЕ иначЕ как Ше видиШ светлинката  Hug За работата разбирам... Пожелавам ти неЩата около вас да се задвижат в хубава за всички ви посока   bouquet Hug

Другите сигурно спинкате вечЕ...А Майка скоро Ще става  Hug

Лека вечЕр, приятни съниЩа и добро утро на всички  Heart Eyes Hug  bouquet

# 99
  • Мнения: 6 390
Привет мацки
пак много сте изписали  Wink
 Отивам да гледам снимките на Охарич, че да видя тези хубавите бански  Wink

Kalida,
за бременни незнам, но за кърмещи знам че чесъна променя доста вкуса на майчиното мляко, но щом няма рекламация, всичко е ок  Wink Grinning

Дидонке,
аз излизам с Бадемка и като е болна, обличаш го и хайде да ви няма, да живне малкия бонбон  Hug а иначе и аз си мисля че ви е сух въздха

Амейке,
големи преживелици у вас, има ли резултат оризовата водичка  newsm78

Бобсън,
и аз експериментирам с кус куса, всъщност най редовно го ползвам вместо ПАСТА /спагети и тн/ с различните сосове, защото и на Емката й харесва  Wink
а Гогата по добре ли е, мани мани ти сега толкова месеци все ще го мислиш  Heart Eyes

Емката е на седмото небе, ходи след баща си като сянка му е  Party Heart Eyes Много съм доволна че дойдохме
Времето продължава да бъде скапано, не ми говорете за шоколади и слънце  Crossing Arms Wink Laughing

Хайде стига толкова, до утре, отивам да се гушкам при тати  Whistling Wink Laughing

# 100
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
12 пампи днес Confused, направо неzнам ако и утре е така...zа сега опаzвам дупето да не се zачерви, ама не zнам до кога ще мога...

тя купува ли се или аz нещо не раzбрах newsm78
Ами...отидох в един Био-магазин и поисках Reisschleim за бебета и то е вътре на фин прах, който се смесва с вода..или кърма, ако решиш да цедиш.

с това му правя кашите, Пантофке...днес е само на такава ориzова каша, малко пюре( по малко от 50 гр.) и останалото кърма...да видим утре как ще се събудиме....
благодаря на всички zа съветите   bouquet  bouquet  bouquet, лека нощ на всички, отивам да се опитам да поспя, да видим дали ще стане Wink....

# 101
  • Мнения: 2 959
.... не е такъв непоносим Шум ( оставяли сме го и ноЩно време да работи).   Thinking
Може би е до марка, или аз съм много претенциозна, знам ли, но сега се оправяме и без него.

Дидка, да изведеш Вики, да подиша малко свеж въздух.

Амей, нали разстройството е без повръщане? Дано вече му отмине на детенцето.

Знаете ли каква връзката м/у номерата на обувките за мъничетата тук и в БГ? Дана ми носи 6номер, но кои е в БГ? Thinking
Има ли при вас традиция да се прави пуйка на Великден, както е тук?

# 102
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ох ама сте писали писа ли ..докато ви из4ета Simple Smile
 хаиде да пожелая на вси4ки да оздравяват Simple Smile
Амей .. не давай нищо пове4е освен ориз . като бяхме така с разстройство ни изписаха "биоразтвор " - да не се обезводни - при нас поне са като сок4ета вкусни и децата не се противят да ги пият и Танагел (това за втвърдяване на акото ) . най важното е строгата диета . докато лели4ките в градината постоянно ми препоръ4ваха дадавам кисело мляко .. педиатърът абсолютно ми го забрани . ориз , картофи , може с малко пилешки бульон, вода с лимонов сок ,оризова вода (която в къщи не се та4и изобщо) -това е диетата .. нищо пове4е не давай за да не дразни стомаха .. ах дано да сте се пооправили Simple Smile
МАма Б няяяяяяякъде там назад нещо за козунаци спомена .. а ще сподели6 ли рецепти ? за втора година подред се опитвам да направя и нищо не ми се полу4ава .затова ако ще пи6е6 рецептата пи6и и  стъпка по стъпка то4но какво се прави ,,кое  след кое ...като за малоумни  Mr. Green
мерси предварително .
аиде успехи и Татян4е хаиде успехи и на теб ....
 

# 103
  • Spain
  • Мнения: 3 750
а при вас 4ервят ли яйца , вие ще 4ервите ли . свеки ми изпрати от 4ехия едни сладки ваденки и бой и поне тази година ще направя нещо по разли4но от 4ервени яйца Simple Smile . в испания оба4е яйца не боядисват .

# 104
  • Мнения: 2 959
И тук е така, само на шоколадови и пласмасови го карат. Ама за нашият Великден/ следващата седмица/ задължително си боядисваме яйца, а за козунак ще купуваме май от украйнският- Пасха хляб, защото много наподобява на вкус на нашенският козунак, а и му слагат по- малко сафрон и топличък е страхотен. Hug

# 105
  • Мнения: 2 959
Момичета, Мимката има Рожден Ден!
Да си жива и здрава Мимка,
и само положителни и весели емоции да изпълват ежедневието ти.
Такива дни като вчера с падналото настроение да изчезнат от живота ти!

# 106
  • Мнения: 7 430
Днес моята мама има РОЖДЕН ДЕН

 и искам да Ви почерпя с любимите си бонбони и питие

Пожелавам и да е все такъв оптимист, здрава, щастлива, красива, обичана и още тази година да си гушне внучетата - канадчета Hug

# 107
  • Мнения: 7 430
Честит Рожден Ден Мимка

 да си ни жива и здрава, много късмет ти пожелавам и скоро да се оттърсеш от неприятностите

Целувки и весел празник

# 108
  • Мнения: 7 605
Добро утро, мили моми4ета  Hug

Мимка, 4естит рожден ден, желая ти новата година на живота ти да ти донесе пове4е Щастие и радости от иzминалата, бъди жива, zдрава, усмихната и оби4ана   bouquet  Hug

Дидка, да ти е жива и zдрава майката, и мерси много zа по4ерпката...мммммм  Wink

Както виждате съм оЩе тук и давам рапорт  Mr. Green  Да ви се похваля, в Subway дори о4акват това бебе  Joy  Ние ходихме всяка седмица там след курса (подготвителния zа раждането), а в4ера пратих мъжът ми след работа да ни вzеме едни сандви4и и те настояли да му подарят един доунат zа мен  Mr. Green  Ех, как Ще ми липсват теzи привилегии като се отърва от пупата  Wink

Мамо Б, мерси zа милите и мъдрите думи. Да ти кажа, аz раzсъждавам както теб. Най добрия пример zа това е, 4е се откаzах от кариерата си zа да придружа мъжът ми, когато го пратиха в Корея. Това беШе само 1 година след дипломирането ми, имах хубава работа и съвсем скоро Щяха да ме пратят в централата на фирмата в Париж zа 2, 3 години и след това Щях да стана финансов директор на една от по малките дъЩерни фирми на групата. А бе имах много добра работа с добри перспективи и вси4ки ме смятаха zа луда, 4е доброволно се откаzвам от нея след толкова години у4ение, zа да бъда домакиня. Оба4е аz хи4 не съжалявам, нито веднъж не сме се двуумили, да ли тогава сме вzели правилният иzбор. Та сега и аz ве4е zнам, какво Ще реШим, сигурно Ще стане така 4е мъжът ми да поеме новият проект, въпреки 4е от финансова гледна то4ка Ще губим към 10 хиляди и въпреки, 4е това оzна4ава, 4е Ще пътува пак много и аz Ще съм сама с бебката преz пове4ето време  Sad  Но това му е както една малка сбъдната ме4та и много е важно, да е доволен от работата си. Но ние Ще се борим до последно  Wink  РеШихме да играем с открити карти, т.е. Ще каже на Шефа си, 4е много иска да работи това, но 4е това zа нас е свърzано с финансова zагуба и 4е сме в дилема. Той zнае 4е 4акаме дете и 4е искаме да се приберем у немско, те са говорили по темата. Та надяваме се да намери на4ин (и желание) да ни спонсорира малко. Все пак не говорим zа големи пари zа фирмата, едно пътуване на мъжът ми до САЩ примерно пак иzлиzа по толкоz  Wink  Така 4е, Ще видим какво Ще покажат следваЩите дни/седмици  Wink

Уф, стига съм ви zанимала с глупостите ни, я кажете, как са де4ицата??? Стискам палци zа тяхно скороШно оzдравяване, и ви желая слън4ев ден (тук не се zадава такъв  Sad )

# 109
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Хей, Татяна, добре, 4е ни даваш рапорт всака сутрин, 4е ина4е ще те умислим  Laughing  Дано в деня на великото събитие някой да ни извести, за да не останем в неведение няколко дни! Помисли ли за това  Wink 
4естит рожден ден, Мимка! Пожелавам ти следващата година да е по-щастлива от изминалата! Горе главата!   bouquet
Дидка, 4естит празник и на твоята майка, и нека по-скоро да си гушне внуците!   bouquet

# 110
  • Мнения: 1 017
Добро утро и от мен  Hug

Мимка, и тук ти честитя   bouquet Усмихвай се повече, добрите неЩа идват при хората, които ги очакват (това на гърба си съм го изпитала  Grinning Heart Eyes)

Дидка, да ти е живо и здраво майчето, да си ви чака, да ви се радва и да е много спокойна и Щастлива   bouquet  bouquet  bouquet

Татянка, ти верно чакаШ Великден, хм??  Grinning Heart Eyes Хапвай донатчета, и се радвай на вноманието... (после всичките "овации" Ще са за мъника  Heart Eyes)...НА мен ми е много интересно всичко, което разказваШ...наистина. И ако независимо мнение може поне мъничко да ти е от полза  Hug  bouquet Сигурно Шефа на съпруга ти Ще се съгласи...А за "жертвата" ти (заЩо я сложих в кавички не знам, то наистина си е такава...) те разбирам много добре. Аз я направих в името на Гого, но не я приемам като жертва, ами като приоритет  Simple Smile (както май и ти ) А и никога не е късно да се върнеШ към професионалното си развитие, нали? При мен може би Ще е по трудно, заЩото ми се струва, че Ще се чуствам все по несигурна като практикуваЩ лекар, колкото по дълго съм "научно плъхче"  Mr. Green Ама Ще видим, каквото сабя покаже  Grinning Това, че Ще си по често самичка с бебето е трудничко, и татито Ще го оцени  Hug

Гого тъкмо ми се обади, ходили са на доктор (този път не ми се обаждаха от там да ме питат какво да правят  Grinning), ринофарингит, тонзилит (бла бла, откъде го е намерил не знам... newsm78) Както и да е, капки за нос  Rolling Eyes Ама и той наистина си звучи абсолютно здрав  Simple Smile Гледат се с дядо му, заЩото татко му е на работа, и се оправят (изобЩо се оптивам да не ги мисля много много...)

Дидка, спряхте ли да каШляте? Амейката, как сте?

Майка, днес хубаво ли ви е времето за покоряване на градинки??  Hug

Хубав и усмихнат ден от мен, момичета.
Кафето с мляко е сервирано (закуска по избор  Hug)

# 111
  • Мнения: 6 390
Честит Рожден Ден Мимка ! Повече усмивки ти желая!
Дидонке, честит празник и на теб, да ти е жива и zдрава майката!


Татянка,
дръж се  Hug и така най добре, с открити карти искам да кажа, шефа предполагам няма дълго да се чуди  Wink Иначе и според мен е най важно мъж ти да вземе решение какво иска да работи, защото в крайна сметка всеки ден и по цял ден ще го върши  Wink
Успех в избора ви желая   bouquet

Анке
къде се губиш, ама как така свеки чешки бой и лепенки ти пратила  Party да тук си се боядисват, обаче не съм сигурна че тази година ще боядисвам.... всъщност съм сигурна, няма да боядисвам, догодина, Бадемка като по разбира  Wink

Бобсън
а Гогата тези работи дето е хванал / много лоши ли са  newsm78

Амей,
стискаме палци с ориза и оризовата вода, и оризовата каша... дано нещо подейства  Hug

Бадемка
я залъгах вчера с плодово мляко с едно киви, да видиме днес  Rolling Eyes купих и едни БЛУМИ /незнам как се казват на бг, едни големи и червени джанки Wink, ама са малко кисали още и не ги щя вчера... и бяло грозде....

Майка,
подозрително те няма днес  Wink да не сте хукнали пак по някой самотни острови  Whistling Grinning

# 112
  • Мнения: 1 017
Ели, преведено: зачервено гърло и сополи  Rolling Eyes Т.е. не е страШно. Аз само дето не "обичам" такива никакви температури, толкова дълго време...нали я има приказката, "котката си има и опаШка"...та не знам. Ще го видя принца златен  Hug

Леле, ГЕри, много невъзпитано не ти отговорих, а мислех   bouquet  bouquet  bouquet Embarassed За кога ти трябват рецептите??? Ще ти напиШа, разбира се, само Ще е по сигурно като го направя веднъж козунака сега (миналата година го правих и стана прекрасен), т.е. да ми е "прясна" техниката  Mr. Green. Ще го спретвам в съботата (може и в петък  newsm78) Ако ти трябва рецептата преди това, казвай  Heart Eyes

А пък аз си нямам боя за яйца  Cry Тука не боядисват, а докато се сетя да кажа на мама да изпрати, няма да стигне до нас (поне за наШия си, православен Великден да спретна)...

# 113
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
тука съм, да се обадя Hug Heart Eyes
Дидката, честит праzник на майчето ти  bouquet  bouquet  bouquet
Мимката, и тук "Честито"  bouquet  bouquet  bouquet
малкото е пак така, не иска ориzовата вода, и със спринцовка не успях...днес ще е само на ориz, пък да видим до довечера как ще е...
и аz ще боядисвам яйца утре...гладен е или жаден, отиван да го накърмя....

# 114
  • Мнения: 1 465
Добро утро Flutter

преди малко се върнахме  - правиха на Поло радиоснимка на ханша/профилактично/. Много бързо стана, макар че той се разрева като видя че го хващаме за ръцете  и краката. Wink
чЕСТИТО НА МИМКАТА И НА МАМчЕТО НА ДИДКАТА
 ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ЛОШОТО ДА ГИ ЗАБРАВИ, И ЗАНАПРЕД САМО ХУБАВИ НЕЩИЦА ДА ИМ СЕ СЛУчВАТ!!!!
bdbaloni baloni hbdtu

Татянка, ти още държиш фронта Hug Почивай си и си хапвай добре. И ние така бяхме като бях бременна - татито получаваше кроасанчета като подарък от близкото магазинче за хляб Heart Eyes
Момичета стискайте днес силно палци - една моя приятелка ще ражда със секцио и днес ще си види бебчето Flutter

И ето една страхотна новина /понеже мен много ме е страх от болести/http://www.standartnews.com/archive/2006/04/12/health/index.htm

# 115
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
стискаме палци Hug Heart Eyes, Поля, zа едно zдраво бебче днес и zа една щастлива мама  bouquet

# 116
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Kalida, само с раzтройство е, беz повръщане, zа щастие Praynig
Дидката, как е Викич?
Майка вярно я няма днес Thinking...
Мамо В, и аz искам реzепта zа коzунак Hug

# 117
  • Мнения: 2 195
Амей, аз знам една капка йод-действа безотказно.А пробва ли с лимонов сок фреш?
Честит рожден ден на Дидонина мама!Да е жива и здрава!
Благодаря на всички ви за милите думи и огромното внимание!

# 118
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Амей, аз знам една капка йод-действа безотказно.А пробва ли с лимонов сок фреш?
Честит рожден ден на Дидонина мама!Да е жива и здрава!
Благодаря на всички ви за милите думи и огромното внимание!

как да му дам сок, Мимка? той е само на 9 месеца, татко му е с алергии, та цитрусите сме ги оставили zа след годинката...но йод мога да пробвам, ако намеря newsm78

# 119
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Привет и от мен, мили момичета  wavey
Голямо раздвижване има тук Wink
Аз чак днес успявам да се разпиша ooooh!
Опитвам се от януари месец да запазя час в местната болница за фъстъка и немога и немога #Cussing out
Губят 3 писма вече от докторчето ни #2gunfire
Малкия има някаква алергия, която не мога да разбера от какво е Thinking и е на много оскъдна диета вече 2 месец.
А тези от болницата ми дават дата чак за юни doh
Както и да е пооплаках се, олекна ми Blush
Дидка да ти е живо и здраво маменцето smile3525
Амейче дано по- бързичко да ви мине Hug
Маме Б и Гого да се оправя безпроблемно да не го мислиш и за това Hug Ако може малко нахално и за мен рецептата за козунака Laughing
Ели cz не съм аз много по кулинарството, от начинаещите съм. Бадемката казваш като пате след тати Heart Eyes душичка да я цункаш от нас
Татянка сред нас си още Grinning надзора е текущт и последващ ша знаеш Mr. Green
Май две бебчета ще си имате Wink-с пожелания за успех
Да питам най-накрая, защо не ми се виждат снимките newsm78 в размер са, качила съм ги в webshots, като ги сложих се виждаха,вчера а днес вече не Naughty защо
Много ще съм благодарна ако някой ми разясни  Simple Smile просвети непросветените


  

# 120
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Aмейче,
Аз йод не бих се наела да давам,на вашите месеци. Лично менние
От майка си знам, че нишесте запича да е по гъстичко с вода го разтваряш
Имахме и ние един такъв период като бяхме на вашите месеци, гледай само да не се обезводни, другото ще отмине Hug
А сетих се и кори от Нар, но пак незнам дали е подходящо за малкчовци под годинка Thinking

# 121
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Ell_че, опитай наново да ги качиш в webshots...някой път става така...и провери дали работи сайта първо...
благодаря на всиички  bouquet, май ще си останем на ориz днес, а ако няма подобрение днес, утре на доктор Naughty

# 122
  • Мнения: 1 017
Йодът действа безотказно, наистина, но не се дава при деца (оЩе по малко при бебета)  bouquet Мисля, че е заради Щитовидната жлеза, и за възможно много силно сърцебиене...А иначЕ, Мимка, и аз съм го пробвала, само върху себе си, супер ефект имаШе  Heart Eyes

Амейката, аз да те питам, че се присетих: ти го кърмиШ юнака, ама внимаваШ ли тогава ти какво ядеШ??? трябва и ти да си на диета.. Rolling Eyes
А след като няма температура, и не повръЩа, Ще скърпите положението, но Ще потърпите...Аз да не те юркам, но бих отиШла да се "оплача" на лекар  Hug Предполагам, че Ще ви каже, че сте добре и Ще си мине след по дълга диета, ама си струва да ви е спокойно през Великденските дни...  bouquet

За рецептата за козунак: на всички Ще я дам, обеЩавам   bouquet Това, което си знам като секрет за всякакво тесто е, че трябва да се удря (хвърляте го по масата) поне 50 пъти (това от моята екс свеки, супер баници, и питки, и козунаци прави, много ме е научила   bouquet). Трябва да се оставя да втаса 2 пъти. И в стаята, в която правите козунака трябва да е топло (ама наистина, над 20 град... Shocked). И като го месите втория път, и оформяте плитки, или каквито искате формички, ръцете са непрекъснато омазнени с разтопено масълце (така става "на конци")  Hug МАй това са ми всичките тайни. ДовечЕра Ще прегледам рецептата, Ще кажа продуктите, и Ще се опитам да възстановя правенето, ако много сте се разбързали  Hug Heart Eyes  bouquet

# 123
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
сега, като се zамисля, май раzтройството е винаги след кърмене Confused...ще се окаже май, че при мен е проблемът....но моя стомах си е наред newsm78...ще следя днес ии zа това...а zа моя режим на хранене_не съм го променяла в последните 3 дни....

# 124
  • Мнения: 1 017
Амейка, не приемай известно време (2 3 дни) храни/плодове, които разхлабват, прясно мляко (по добре кисело)   bouquet
 КАто каза за алергии при тати, неЩо ново прибавила ли си му в храната, преди диарията? да не сте въвели краве млечице?

А той си пълни пампа по време и скоро след хранене по съвсем физиологични причини (така си е направена перисталтиката на коремчето  Hug), не се притеснявай от това.

# 125
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
само овесени ядки дадох, но само веднъж и спрях...да не е от тях, ама четвърти ден вече не ми се вярва....а иначе продуктите от Милката Joy ми ги zабраниха иzрично го една годинка....и аz слушам bowuu Grinning....

# 126
  • Мнения: 5 183
Ехо, привет!!!
Тук съм, но докато ви из4ета, ми се приспа.

Амей4е, много неприятно така с това разстойство ... консултирай се с лекар пак. А Шоколад4о как се държи, отпаднал ли е или жизнен и игрив? Следи за симптоми на обезводняване!

4естит рожден ден на Мимка и майката на Дидка!!!   bouquet

# 127
  • Мнения: 1 017
тц, тц, тц...КАк така, МАйче??? такива ли сме скучни  Grinning Heart Eyes Wink Няма да заспиваШ, ами рапортувай за плановете Великденски  Hug

Мен не ме свърта тук без Гого, та от вчера съм запремисляла да си отида оЩе през май, за седмичка  newsm78 ... Ама от работата дали Ще са навити оЩе не се знае...
Приятни часове сега, аз скоро излизам, и отивам на кафе с приятелката ми австрийка, заЩото познайте какво се вижда от прозореца: СЛЪНЦЕ  Grinning

# 128
  • Мнения: 2 195
Ох,хайде изгонете ме,че ще си изтърва влака от цялата работа... ooooh!

# 129
  • Мнения: 7 914
Ох,хайде изгонете ме,че ще си изтърва влака от цялата работа... ooooh!
Ама ти още ли си тук?
айде хващай пътя  smile3513


 smile3521

и да си изкарата чидесноооо Hug  bouquet

и да кажеш какви подаръци получи smile3525

# 130
  • Мнения: 1 017
Ох,хайде изгонете ме,че ще си изтърва влака от цялата работа... ooooh!

МарШ, бързо, и да се връЩаШ само с хубави преживявания  Hug  bouquet Heart Eyes Heart Eyes

# 131
  • Мнения: 2 195
Те , подаръците ще са в неделя - тогава ще е партито bowuu
Моя сигурно и цвете ще е забравил да ми купи  newsm78

# 132
  • Мнения: 1 017
Е де, Мимка, послуШай ме, не тръгвай с "пълна коШница" с очаквания, ама дай малко Шанс  Hug Хубавите работи се случват на хората, които ги очакват (нали ти казах...ама да се повторя  Wink) Ще бъде хубаво, Ще видиШ   bouquet  bouquet  bouquet
Да се веселиШ и заради нас  Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 7 914
Те , подаръците ще са в неделя - тогава ще е партито bowuu
Моя сигурно и цвете ще е забравил да ми купи  newsm78

Давай координати да му напомня  smile3521


Само да е забравил ще му дърпаме ушите  154uu! Така да му кажеш!  smile3521

# 134
  • Мнения: 7 430
ДОБРО УТРО ОТ СЛЪНчЕВА КАНАДА - да се похваля и аз малко със слънчево време макар да казват, че до края на седмица ще има дъжд - днес е готино Peace

Сега заведох малкия мафиот на ясла - през ноща не е кашлял, но сутринта каква тирада му дръпна Tired Е, все пак е много по-добре и сополки няма - абе 1 час го наблюдавах и мислех дали да го заведа или не...

Благодаря на всички ви за хубавите пожелания за мама    bouquet
Нямам търпение да дойде октомври месец и да си я гушна  Hug Hug Hug

Елл, аз преди също качвах снимки в уевбшоп и първият ден ми се виждаха, но после отново не - няколко пъти бях пробвала така и накрая се отказах да слагам там за аватар.Слагай си в снимка.бг поне само аватарите....ех, аз на всеки казвам това - голяма реклама му правя на сайта Wink .....и много гадно това да не можете да отидете на лекар - дано в най-скоро време ви дадат среща Peace

# 135
  • Мнения: 2 959
Момичета,
Добро утро и от мен!

И тук се очертава прекрасен ден, слънчев и темпер. дано да са около 7-8оС да се разхождаме.

Дидка, да ти е живо и здраво майчето, много късмет и желая и както ти писа, дано се сбъднат желанията ти за Октомври да си я гушнеш и ти! Всъщност тя ще Ви посети в Монтреал, нали?
Амей, защо не оставиш бебчо само на кърма? А експериментираш с др. неща при условие че татито Ви е с алергии? Бебчо 9 мес е сукал от теб без проблеми, така че не се притеснявай да е нещо от теб. Това си е мое мнение, ти си решаваш, аз така бих постъпила.  Peace
Ели, как е при татито? Разхождате ли се през деня с детенце?
Поля, стискам Й палци на приятелката ти за успешно раждане и скоро да се похвалиш за новото бебче.
Татянче, не се впрягай с такива дилеми и мрачни мисли точно преди новият старт. Гласувала си на татито доверие веднъж, така че той няма да Ви подведе и ще направи правилният избор отново, а ти си имаш много по- приятни неща да мислиш. Hug

Бъдете здрави и много усмивки и лек ден Ви желая, а на някои от Вас лека вечер!

Последна редакция: ср, 12 апр 2006, 19:39 от Kalida

# 136
  • Мнения: 7 430
... Всъщност тя ще Ви посети в Монтреал, нали?

Ами не - мислихме този вариант  newsm78 но се отказахме - ще си ходим дружно за Бг Party

# 137
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Привет банда  Hug
Аз надзъртам тук да ви видя как сте,какво става с Татянката,как е Алекс4е на Амейката.  Hug
Дидонката,да ти е живо и здраво май4ето и скоро да можеШ да си я гуШнеШ   bouquet
Мимка,хайде и тук 4РД,да си жива и здрава и много Щастие ти желая Hug  bouquet
Елл, аз знам,4е снимки от уебШота не могат да се ка4ват за аватарите ( май в правилата на форума го пиШеШе  newsm78 )
Аз ползвам photobucket.com или multyply.com  Grinning

# 138
  • Мнения: 7 605
Здрасти отново, добро утро на хамериканките  Wink 

4увствам се като центъра на вниманието, вси4ки 4акат да иz4еzна да раждам, постоянно се обаждат по телефона, лудница  Crazy  А аz май съм най спокойната от вси4ки...все оЩе  Wink 
Пристигна колета с активната гимнастика на ФиШер Прайс, сглобих я, но бебката пак не се впе4атли от това  Crossing Arms  Купихме и бебефон на Angel Care който има сенzори които се слагат под матрака и ако бебето не диШа 20 секунди, по4ва да вдига аларма.  Но 4акам татито да се прибере, той е инженера вкъЩи  Mr. Green 
А zа наЩа дилема, дилемата е съЩо 4е ако останем тук/се местим у немско, Ще сме в един град, т.е. татито се прибира всяка ве4ер. А при другия вариант аz Ще бъда сама преz пове4ето време, и то във Франция. Бих предпо4ела като съм сама, та поне да бъда сама у немско, по лесно Ще ми е..... Но Ще видим, каквото реШи той, аz и в Корея оцелях  Mr. Green

Амей4о, и аz zнам 4е не трябва да се яде Шоколад докато се кърми, но zаЩо всъЩност е така? Много Ще ми е трудно беz  Embarassed

Дидка, хайде прати малко пове4ко слънце, тук днес е толкова мра4но и валиииии......диванено време, бих каzала  Whistling

Хайде де4ицата да се оправят по бърzи4ко, 4е Велик Ден наближава  Hug

# 139
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Благодаря за отговорите момичета  bouquet
Аз както винаги последна разбирам за какво иде реч ooooh! с този webshot
Работа на Елито hahaha няма какво да се чудим Whistling

# 140
  • UK
  • Мнения: 1 334
на Макдирок системата проработи и ей ме на с аватар  Grinning
Татяна, аз не съм спирала да ям шоколад, а кърмя вече доста време. Надявам се последствията да са само за фигурата ми  Laughing

# 141
  • Italia
  • Мнения: 4 492
на Макдирок системата проработи и ей ме на с аватар  Grinning
Татяна, аз не съм спирала да ям шоколад, а кърмя вече доста време. Надявам се последствията да са само за фигурата ми  Laughing

Их,4е сладка малката мамунка: да и изпапам пухкавите бузанки...пу пу  Heart Eyes Hug

# 142
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Мcdirock-че 10Х  bouquet
Дидонка много бавно ми се отварят БГ сайтовете,неам нерви Mr. Green
   newsm08 и ние сме на картата smile3534

# 143
  • UK
  • Мнения: 1 334
оооо зетя  Grinning Heart Eyes

# 144
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
А така разбрахме се най-накрая Wink Hug

# 145
  • Мнения: 7 430
Дидонка много бавно ми се отварят БГ сайтовете,неам нерви Mr. Green
 

Искаш снимки ли newsm78
 Wink

# 146
  • Мнения: 7 430
...Дидка, хайде прати малко пове4ко слънце, тук днес е толкова мра4но и валиииии......диванено време, бих каzала  Whistling

Това стига ли?

 

....аз да кажа за шоколада, че си ядях по време на кърмене както и пиех кола - не го правех единствено Вики като имаше колики Peace


# 147
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лелеееее,Ел4е колко е порастнал малкия мъж  Blush Hug Heart Eyes

# 148
  • Мнения: 2 959
.....ще си ходим дружно за Бг ....
Дидка, това е страхотно. Аз просто не бях сигурна че ще се наемете с 3мес бебче на този дълъг път. Но така и ти ще видиш сестричката си и племенничето/ то беше на възрастта на Вики, ако не се лъжа?, прости ме ако греша Peace/. Hug

# 149
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Лелеееее,Ел4е колко е порастнал малкия мъж  Blush Hug Heart Eyes
Расте, расте и беличките заедно с нас Laughing Wink

# 150
  • Мнения: 6 390
Привет
Адашке,
ама наистина много пораснал набора  Wink Grinning
Аз както винаги последна разбирам за какво иде реч ooooh! с този webshot
Работа на Елито hahaha няма какво да се чудим Whistling

Сори ако нещо съм се изложила  Embarassed  bouquet ама дори не съм разбрала  ooooh!

Ох Татянка много голяма дилемата  Crazy горе долу на същия хал съм, сама с беба, само уикендите заедно  Rolling Eyes ама се свиква ... с времето  Tired

Kalida ,
обикаляме тук ареала, поне е мноооого голям, има рекичка, езерце, и се моткаме насам натам, за съжаление не сме в населено място и деца няма  Rolling Eyes

Я да попитам наборите, Викича, Алекс и може и да изпускам други ... ама проговориха ли нещо вашите деца  newsm78
Аз имам голеееми надежди към предстоящия ни месец в БГ  Wink от няколко дена обаче повтаря нон стоп КОЙ Е  Laughing преди това беше актуално ЕТО , общо взето освен мама и тата, ако има още 3./5. думички ехеееее много е  Laughing

# 151
  • Мнения: 1 465
Момичетааааа Stuck Out Tongue,

моята приятелка е родила едно голямо сладко бебе
4.800кг и 52 см newsm44 newsm30 coolcool newsm24. baloni baloni baloni baloni
Много се радвам. Голямото бебе се казва Александър.

# 152
  • Мнения: 7 430
...Дидка, това е страхотно. Аз просто не бях сигурна че ще се наемете с 3мес бебче на този дълъг път. Но така и ти ще видиш сестричката си и племенничето/ то беше на възрастта на Вики, ако не се лъжа?, прости ме ако греша Peace/. Hug

Ами аз бях предпочела да си отидем и повече да не се връщаме, но няма да е така за съжаление Tired

И правилно знаеш за моя малък племенник  Heart Eyes наборче е с Вики и съм го виждала само като бебе, а по телефона ми вика "Диди, Диди"...на леля златото Hug Hug Hug

# 153
  • Мнения: 7 430
...
Я да попитам наборите, Викича, Алекс и може и да изпускам други ... ама проговориха ли нещо вашите деца  newsm78

Не Ели, никак не говори...само "Ъъъъ"..."Ъъъъ" и това е.
Казва най-често тата - тати и май с това се изчерпва репертоара Mr. Green Ужас  ooooh! ама аз не се тревожа - мисля, че изведнъж ще започне да бърбори и тогава няма да има спиране  JoyИначе доста разбира и като му кажа нещо да направи или да даде - знае какво точно му казвам Mr. Green
На мама пишоркото Hug

Поле, честито ви бебе Александър Wink
Ама мноого голям - той направо си е изгледан Mr. Green
Целувки от нас Laughing

# 154
  • Мнения: 1 465
Мерси Дидке Flutter
Поло проговори- еее не както си мислите, а повтаря цял ден и не млъква "бабабабабаба", "мамамамамама" и "ававававава" hahaha
Ужас, един филм не можем да изгледаме. #Crazy
Ххихи, сигурно е от радиоснимката сутринта - от тогава започна.

# 155
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ивана по цял ден държи нещо до ухото си и вика Алооооо, също и като яде казва ам ам  Grinning това е засега...майка  ми все ме пита казва ли нещо и твърди, че на нейната възраст съм правела изречения  Rolling Eyes

# 156
  • Мнения: 2 959
Я да попитам ... ама проговориха ли нещо вашите деца ...
Ели, много бързаш. Остави детето, то и в БГ трябва нещо да понаучи. Hug А като се разхождате из вашият "ареал" сега виждатели някакви животинки поне? Дана много се радва на животинки- я катеричка или сврака на дървото пред прозореца, я заек на поляната отпред, я кученце и коте на верижка.

Поля, честито Ви бебче- Александър. Ама той голям мъж и с много хубаво име. Да е живо и здраво детето. А на приятелката ти бързо възстановяване. Heart Eyes

...аз бях предпочела да си отидем и повече да не се връщаме, но няма да е така за съжаление ...
....съм го виждала само като бебе...

Дидка, миличка нали все пак си отивате. За колко всъщност? Диде, не се оплаквай ти само от 1.5г не си си била в БГ, ами аз като от цели 4 и така ми е мъчно за племенника ми. Как мина днес Вики на яслата?

maimunka, голяма сладурана е Ивана. Страхотна снимка. Hug

# 157
  • Мнения: 5 183
Добро утро от нас. Тук е ве4е сутринта на 13.04, 4етвъртък. След една седмица ще пбоядисваме яйцата!  Grinning Да адм от4ет - в4ера по4ти не се вяснах тук, тъй като не сме се спряли. Разходки, магазини - сега са великденските намалениа, а и лагер ни предстои, та имам някои неща да купувам, като пижами, анцузи, маратонки, 4орапи  - предмино за Томи, 4е той расте като гъбка...


Поло проговори- еее не както си мислите, а повтаря цял ден и не млъква "бабабабабаба", "мамамамамама" и "ававававава" hahaha
Ужас, един филм не можем да изгледаме. #Crazy

Филм, а?  Rolling Eyes
Споко, така ще сте в близките десетина години  Crazy
4естито на приятелката ти за големия мъж Александър!!!
Моя Томи се роди 3,750 кг, 55 см и го водеха "голямо бебе" /щото дълъг/, а в този слу4ай си е направо отгледанко  Peace

Дидка, представям си какво вълнение ще е, като си идеш с поотраснал ве4е Вики и беенце!!! Аз като си ходих преди близо 3 години, заведох бебе на 6,5 месеца, което никога не бяха виждали и заварих племенника си много променен и пораснал. Във вашия слу4ай ще е голям купон, защото децата са на еднаква възраст и ще се налудуват!
А за пътуването с бебе да кажа - от опит знам 4е с бебе е дале4 по-лесно, отколкото с проходило детенце!!!

Ели, наслаждавайте се на компанията на тати. Може да няма деца в района и детски площадки, но пък си имате тати  Peace

Браво на Елл и Маймунка за хубавите снимки в авартарите!!!





# 158
  • Мнения: 2 959
А за пътуването с бебе да кажа - от опит знам 4е с бебе е дале4 по-лесно, отколкото с проходило детенце!!!
Оле, Майка, не ме плаши, че из тайно се надявам да се уредим и ние с пътуване до БГ.
Приятни ти лагерни и предВеликденски приготовления. Hug

# 159
  • Мнения: 5 183
тц, тц, тц...КАк така, МАйче??? такива ли сме скучни  Grinning Heart Eyes Wink Няма да заспиваШ, ами рапортувай за плановете Великденски  Hug


Виноват! Не исках така да прозву4и  Embarassed
Бях много изморена просто.
Ина4е какво за великден - 4 по4ивни дни. Това е за мен тукашния Великден. А Великдена нашия е следващата седмица. Ние тази седмица си имаме планове, де. Мислим да ходим на Великденско щоу за деца, канени сме на Цветница у наши приятели, а също и на Лазаровден в друго семейство + наша близка има РД.
После ще докладвам:)

# 160
  • Мнения: 5 183
Оле, Майка, не ме плаши, че из тайно се надявам да се уредим и ние с пътуване до БГ.

Е, нЕма да се пУашиш  Wink
Да не мислиш 4е откак Томи е прохоидил, сме спрели да пътуваме?  Wink
Няма невъзможни неща. Аз все сама пътувам. Досега не сме били тримата. Все съм аз сама с него. Но много трябва да се внимава. Моя позната загубила 3-годишната си дъщеря на летището в Лос Анджелис. А на други приятели детето / тогава на 2/ не спрало да се разхожда из самолета. До пилотите стигнало...така разказват те  Joy /не знам дали е възможно/:)
Аз с Томи съм имала много интересни преживавания, свързани с пътуванията. А и понеже сме само двамата, много хора са проявявали желание да ни помагат и така ... а и задължително се прибираме с доста подаръ4ета, които той полу4ава от разни хора в самолетите или в транзитна зала. на връшане от БГ /на 10 месеца/, една жена в Хонг Конг ми напъха една малка кадифена кесийка в ръката, като се разделяхме и каза 4е това е за спомен от нея за бебето, за късмет. Оказа се много красива златна конска глава. После се сетих, 4е докато седяхме в самолета, където тя обръщаше много внимание на Томи /а и не само тя/, а той се радваше на вниманието на вси4ки и само раздаваше усмивки ... минаваха с каталог за Duty Free стоки и тя нещо си купи. Мисля 4е е купила и тази конска глава тогава, защото тя ме пита кога е роден и каза:"О, в годината на коня". Сега тази конска глажа му е прибрана в щкафа при бебешките неща, които ще си запазя за спомен. Може никога да не се оки4и с това бижу, но си е нещо интересно, за което винаги ще разказвам с удивление и което всъщност му бе дадено за КЪСМЕТ в живота...

# 161
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Поля, 4естито ви бебе, ми то се е родило на 3 месеца  Grinning
Ели, възползвай се максимално от присъствието на вашия тати, 4е после цял месец има да ви липсва  Hug
И аз се 4удя дали е нормално Тони да не говори, защото в от4етния вси4ки бебета имат репертоар от по 10-15 думи. А ние нищо, дори не знам кога е гладен  Embarassed Ина4е устата му не спира и е много изразителен, ама на бебешки  Wink  А свекърва ми казва, 4е говорел само на български  Laughing

# 162
  • Мнения: 5 183
Ина4е устата му не спира и е много изразителен, ама на бебешки  Wink  А свекърва ми казва, 4е говорел само на български  Laughing

А, и при нас беше така:) Като запо4неше да бръщолеви сред англоговорящите ни познати на бебешки /до голям го правеше/ и те ме питат:"Какво каза?", защото мислят 4е е казал нещо на български  Joy

# 163
  • Мнения: 7 430
.....Дидка, миличка нали все пак си отивате. За колко всъщност? Диде, не се оплаквай ти само от 1.5г не си си била в БГ, ами аз като от цели 4 и така ми е мъчно за племенника ми. Как мина днес Вики на яслата?

Ами аз искам за постоянно, но май няма да ме огрее и пак ще се върнем - но поне искам да стоя повечко, че малко да си отдъхна и почина, че тук няма наспиване Mr. Green

Днес Вики бе добре - само малко покашляше, но вече е поне без сополки Party
Ох, толкова ми е весел и и така си играе...аз направо взе да ме обвзема страх за второто дете - още от сега ми разказва играта в тумбака ooooh! А Викенце ми е толкова кротък - сам си играе, с другите деца е много мил и добричък, на всеки се усмихва, при всеки ходи, дава играчки, слуша ме много....а като си помисля за другото щифо.... Tired ама май по-добре е да не се замислям newsm78

За самолета - не ми се мисли  Confused с бебе и Вики, но поне Миро ще е с мен, а ако остана повечко в Бг и после да трябва да се връщам сама....може само да лудна за това разстояние #Crazy

# 164
  • Мнения: 1 017
Добро утро, момичета  Hug

Тук е една слънчева и топличка сутрин  Grinning И от снега дето валя на парцали през изминалите дни май много не остана  Hug
Моля, кажете ми дали някой бърза с козунаците. довечера съм на концерт, и ако трябва да спретвам рецептата днес, трябва да го направя сега  newsm78
А сноЩи се борих с аватари, снимки и прочие, докато не ми умря нета  Rolling Eyes Та сега трябва да се вижда само една снимка при лентичката... Flutter

Леле, Поля, ами това бебе е отгледано вече  Heart Eyes Прекрасен малък голям човек  Hug Да е жив и здрав.
Калида, и ние се радваме много на животни (аз съЩо, затова говоря в мн. число  Grinning) Тук зайци, патета, катерички и елени (ако тръгнем някъде на екскурзия) виждаме...И за мечки споменават в наШата гора, ама това удоволствие не сме имали..(то може и да ни е за последно, ако се случи  Laughing)
Дидка, браво на вас с каШлюкането, а сега и като си почине през почивните дни, съвсем Ще закрепите положението  Hug Почнахте ли да овлажнявате въздуха по някакъв начин?
МАйка, завиждам ви за лагера, спомням си какви интересни неЩа ни разказваШе за предиШни...Кога тръгвате?

Татянка, как е положението?
Амейка, коремчето как е?

Дано Мимката се напразнува  Hug
А пък аз да поработя  Tired

КАфето е на масата  Hug

Пожелавам ви приятна сутрин на всички... Heart Eyes

# 165
  • Мнения: 6 390
http://img140.imageshack.us/img140/4076/img02807jj.jpg
Бобсън, ето този линк сложи в аватара си, би трябвало да е ок
Гогата ти е одрал кожата  Heart Eyes Hug

# 166
  • Мнения: 7 605
Добро утро и от наШите Ширини,

оЩе съм тук, и няма иzгледи това да се промени скоро, макар 4е аz все някак си си мислех, 4е Ще раждам на 13.  Crazy  И тук имаме дъъъъъълъг уикенд, 4 по4ивни дни а СаШко Ще по4ива и във вторник, zаЩото татко ми Ще пристигнат от БГ  Heart Eyes  Планове не сме кроили zа по4ивните дни, по обясними при4ини  Mr. Green  

Дидка, много се радвам 4е Вики се е оправил, супер. Дано и Шоколад4ето да е по добре ве4е  Praynig

Поли, 4естито бебе на приятелката ти  Hug

Охоооо, Майка, намаления, лагер, ти си zа zавиждане направо. Бравос   bouquet

Като подхванахте темата zа говора на децата си, аz преди няколко дена реШих, 4е Ще говоря само на немски на бебката. Дълго се двуумих, но накрая реШих така, zаЩото все пак българският не ми е май4ин еzик, не ми идва от вътре и оЩе от сега zнам, 4е няма да иzдържа да й говоря само на бълг.  Sad  Та не говорим, 4е от мен Ще го нау4и с греШки и акцент  Mr. Green  Като порастне, можем да я пратим в БГ zа един месец, ако не, тя винаги може да го нау4и на по късен етап ако самата тя има желание. Аz съм най доброто докаzателство zа това  Wink

Лек ден, моми4ета  Hug

# 167
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
dobro utro na wsi;ki malki i golemi Hug Heart Eyes
по добре е дребното, сега съм аz на ред Mr. Green
Поля, браво zа големия юнак  bouquet...да й е zдрав и послушен на дружката ти
Мерси Дидке Flutter
Поло проговори- еее не както си мислите, а повтаря цял ден.....и "ававававава" hahaha
давай да се zапоzная и с твоя юнак, че той ме поzнава вече Joy...сладурчо  Heart Eyes
Алекс каzва "тата", "баба" и "МАМА"....и от последното съм много щастлива bowuu сега отиивам да дочета какво сте написали от вчера, че пак съм наzад с материала... Embarassed

# 168
  • Мнения: 1 017
Ели, мерси. Копнах го, ама ми каза, че не може да го съхрани, заЩото са големи размерите  Confused Вчера няколко пъти така, и накрая си оставих снимката при лентичката. Надявам се поне от там да може да ни виждате  Hug

Ама много са ви разговорливи бебоците, мами  Heart Eyes Гого каза първо мама, и той на около 8 9 месеца (ама беШе неЩо като мамааммамм  Laughing) и "айдееее" (все така му казвах като тръгвахме на разходка  Grinning, и понеже бяхме хаймани, най повтаряната думичка усвои първо... Heart Eyes)

# 169
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Добро утро и от мен  bouquet
Ели cz, мила не е твоя вината за снимките, аз геройски се борех с уебшота отдавна Mr. Green
Относно говоренето Thinking да казва по някоя и друга дума, къде на английски, къде на български както му е по-лесно. Laughing Има в репертоара около 10 думички, но не казва когато е гладен, а ме води в кухнята Rolling Eyes
Поля, честито бебче 1stroller  bouquet
Лек ден момичета,кокичета smile3525

# 170
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Маме Б и аз сега видях снимката, найстина Гого много прилича на теб с тези каФеви очички като на сърничка Heart Eyes
Давай още де Wink

# 171
  • Мнения: 1 017
Маме Б и аз сега видях снимката, найстина Гого много прилича на теб с тези каФеви очички като на сърничка Heart Eyes
Давай още де Wink


  bouquet
МАйка ми казваШе "сърничка" като бях малка   Simple Smile
Ами аз опитвах вчера да кача албума от Стокхолм, и в момента, в който всичко почти беШе готово, ми се разпадна нета  Sad Та довечера пак Ще опитам  Hug

# 172
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мамо Б, големи сте симпатяги и наистина Гого ти е одрал кожата  Hug
Лек ден от нас, ние отиваме на разходка да използваме слън4евото време  Grinning

# 173
  • Мнения: 7 914
mama B ,

много си приличате със синчето и сте много-о-о сладки  Hug  bouquet

# 174
  • Мнения: 1 017
Благодаря ви, мили момичета. Горят ми уШите  Embarassed Heart Eyes

  bouquet  bouquet  bouquet

Звездичке, ти днес си усмихната, нали?  Hug
Мамче Щрумф, приятна разходка ви пожелавам...И тук е едно прекрасно слънчице, ама нали Дидка и Звездичка изпраЩаха  Hug  bouquet

Ел, това с воденето в кухнята е супер  Grinning КАкво Ще се обяснява човечето, направо към действие пристъпва  Heart Eyes Hug

# 175
  • Мнения: 7 914
Благодаря ви, мили момичета. Горят ми уШите  Embarassed Heart Eyes

  bouquet  bouquet  bouquet

Звездичке, ти днес си усмихната, нали?  Hug





Аз не мога да устоя на изкушението дълго да не си показвам зъбите , колкото и да ми е криво  newsm47 ! Когато ми е  Cry съм по тихичка и гледам да не раздавам много- много сърдечности та де не вземи някой да се задари от моя вирус ! Hug Hug Hug - > за загрижеността   love001

# 176
  • Мнения: 1 017


Аз не мога да устоя на изкушението дълго да не си показвам зъбите , колкото и да ми е криво  newsm47 ! Когато ми е  Cry съм по тихичка и гледам да не раздавам много- много сърдечности та де не вземи някой да се задари от моя вирус ! Hug Hug Hug - > за загрижеността   love001

И аз така правя  Heart Eyes Радвам се, че си усмивка   bouquet Heart Eyes

# 177
  • Мнения: 6 390
Привет пак  Grinning

Поля,
честита радост   bouquet

Елл ке  Grinning
както се казва краят добър, всичко е добре  Wink

Тя и бадемката казва мама и тата, ама друго май не казва освен изброените вече  Laughing Аз не се притеснявам, баща й на 3г. е проговорил  Rolling Eyes ама тя много плямпа .... само дето нищо не й се разбира  Party Party Party

Бобсън,
ами вземи линка на снимката като е малка, сещаш ли се като си отвориш албума и там са малки снимки, чак като почнеш една по една да ги гледаш излизат големи, та като е малка цвакни върху снимката с дясното копче на мишката и избери последната възможност за да копнеш адреса й, и го сложи в аватара / проба проба 1.2.3.  Crazy Wink Grinning/

А като каза сърнички, и кой ме питаше за животните тук, октомври като бяхме за последно идваха мама и 2.сърнета съвсем съвсем навън при езерцето  Wink ама вече е топло и ги няма...

Емката като види живо животно и е такива очи отваря  Shocked Wink Party кучетата най редовно ги гони да ги гали, а аз все я спирам, че непознати кучета не се галят  ooooh!
В София май ще я заведеме в ЗООто  Wink че в Прага ми е на друууууугия край чак  Whistling

# 178
  • Мнения: 1 017
Бобсън,
ами вземи линка на снимката като е малка, сещаш ли се като си отвориш албума и там са малки снимки, чак като почнеш една по една да ги гледаш излизат големи, та като е малка цвакни върху снимката с дясното копче на мишката и избери последната възможност за да копнеш адреса й, и го сложи в аватара / проба проба 1.2.3.  Crazy Wink Grinning/



 Joy Joy Joy

# 179
  • Мнения: 412
Извинявам се, че съм встрани от темата Embarassed ви, просто исках да изпратя цялата си обич и една голяяяма  Hug за mama B, липсва ни бъбренето с теб и слънчевото ти присъствие  Hug  Hug  Hug от дари, Матей и тати! Heart Eyes

# 180
  • Мнения: 1 017
Извинявам се, че съм встрани от темата Embarassed ви, просто исках да изпратя цялата си обич и една голяяяма  Hug за mama B, липсва ни бъбренето с теб и слънчевото ти присъствие  Hug  Hug  Hug от дари, Матей и тати! Heart Eyes

ииииииииииииии, каква хубава изненада  Grinning
Ще ти пиШа на лични, Дари, може би утре, че сега трябва да излизам... Да го нацелуваШ Матей   bouquet

Момичета, на всички, които няма да са форумски настроени по време на празниците, пожелавам Щастливи мигове с близките ви хора и много усмивки и забавления на дечковците.   bouquet  bouquet  bouquet  Heart Eyes
Никакви болести  Hug

Ели, ти Ще имаШ ли интернет в Бг?? КАк да се свържем ако се заприбирам през май?  Heart Eyes

чАо, милички   bouquet Heart Eyes


# 181
  • Мнения: 5 183
Привет. Днес пак не се спряхме. Героите са уморени. Заспа бързо и ранко.
Утре смятам да я караме по-кротко, 4е после се занизват едни събития - в три поредни дни сме канени на Лазаровден, Цветница, рожден ден и освещаване на нов дом ...  ooooh! Да, в единия от дните ще трябва да "огреем" на две места в двете противоположни 4асти на града. Добре 4е едното празненство е наобяд  Whistling

Мама В, много сте сладки. А този Прас4о от България ли е? Много прили4а на този, които полу4и Томи от леля си от БГ.

Амей4е, сега ти ли си на същия хал, като Шоколад4о, не разбрах ...  Sick

Дидка, радвам се да 4уя 4е Дон Викторио е доста по-добре!  Hug

Гледам и Татянка не е пропуснала да се от4ете  Grinning

Ели, а голяма ли е зоологи4еската в Прага? Казваш 4е е дале4, но може би си струва ... Нашата ни се пада доста дале4е, но е нещо разкошно и водим Томи поне веднъж в годината - лятото.

Мимка, не се крий. Ела дай от4ет как мина партито!!!  Wine Glass Drunk  smokeuu smile3510

# 182
  • Мнения: 7 430
Добро утро от Канадска земя - аз докато стана  smile3507заведа малкия и вече сте на маса или на разходка Mr. Green

Тук е толкова отвратително време  Tired вали, духа - и на всичкото отгоре - студеноооооо #Puppy dog
В момента гледам предаване за Мадона и ми е мъчно (аз съм и голям фен), че няма да мога да отида  smile3518 ще има концерт тук юни месец и то 4 дни преди термина ми  Sad
Това винаги ми е било такава съкровенна мечта, но....късмет Rolling Eyes

Благодаря за пожеланията за мама   bouquet казах и за вас и тя ви БЛАГОДАРИ ИСКРЕНО Hug

Трябва да ставам, че Миро е наред да сяда на РС-то smile3514
Хайде до после  newsm51

# 183
  • Мнения: 5 183
Трябва да ставам, че Миро е наред да сяда на РС-то

И ние така - все се дебнем  Embarassed

# 184
  • Мнения: 2 959
Добро Ви утро и от мен, Момичета!

....но си е нещо интересно, за което винаги ще разказвам с удивление и което всъщност му бе дадено за КЪСМЕТ в живота...
Майка, все пак има някаква радостна светлинка в тунела при пътуване с малко дете, а? Поне спомени и сувенири сте събрали с Томи. Hug
... се занизват едни събития - в три поредни дни сме канени на Лазаровден, Цветница, рожден ден и освещаване на нов дом ...  
Майка, много сгъстена програма ти се очертава? Peace

...Тук е толкова отвратително време  Tired вали, духа - и на всичкото отгоре - студеноооооо :...
....гледам предаване за Мадона и ми е мъчно (аз съм и голям фен), че няма да мога да отида.. 
Дидка, след като времето в Мотреал се развали, същото става и в БГ? Забелязала ли си тази зависимост, докато бях в Монтреал това винаги ми правеше впечатление. Thinking
А колкото до Мадона, не я мисли толкова. Около 21.06 ще имаш много по- интересни преживявания, които наистина си заслужават, а Мадона после пак ще посети Монтреал. А кои знае може би някои ден да я видим на БГ земя?! Hug Дидка, а Викито къде си го раждала? Каква Ви е разликата в годините със сестричката ти?

# 185
  • Мнения: 2 959
...си мислех, 4е Ще раждам на 13. ...
...Дълго се двуумих, ..... 4е няма да иzдържа да й говоря само на бълг.  
Татянче, не бъди такава фаталистка, бебчо определено си е избрал по- хубава датичка да излиза на бял свят. Hug А и планове за езика на бебчо също е рано, чак след 13мес го мисли този въпрос, сега само усмивки и весели емоции трябва да ангажират съзнанието ти. Peace

Мамо Щтрумф, ще проговори детенце, дай малко време. То и бебешкият си е език, само че ние възрастните не го разбираме още. Hug

Амей, това е страхотна новина че детенце се е оправило, но защо сега пък ти? Thinking

МамоБ, кога Ви се маха изцяло снега при вас, вчерашният се е стопил, но дали това е последният за вашите ширини?

# 186
  • Мнения: 7 430
...Дидка, след като времето в Мотреал се развали, същото става и в БГ? Забелязала ли си тази зависимост, докато бях в Монтреал това винаги ми правеше впечатление. Thinking
А колкото до Мадона, не я мисли толкова. Около 21.06 ще имаш много по- интересни преживявания, които наистина си заслужават, а Мадона после пак ще посети Монтреал. А кои знае може би някои ден да я видим на БГ земя?! Hug Дидка, а Викито къде си го раждала? Каква Ви е разликата в годините със сестричката ти?

Ами не съм забелязвала такава зависимост, но щом казваш - ще "проследявам" вече Wink

Вики  е раждан тук - на 10 ноември 2004, а ние на 2 март направихме 3г в Канада Peace
Иначе с моята сестра разликата ни е много малка - 1г. и 2м. Mr. Green

....а за Мадона, дано другият път не я изтърва в БГ Heart Eyes



Трябва да ставам, че Миро е наред да сяда на РС-то

И ние така - все се дебнем  Embarassed

Сега отиде да пуши и аз веднага да ви се отчета Hug

# 187
  • Мнения: 6 390
Привет мацки  Grinning
Буболечката заспа, баща й отиде да бачка, а аз се нагласих пред компа  Whistling Laughing

По каналния ред  Wink

Бобсън
ейййййй супер ако намериш време и сили да дойдеш още  май месец до София  Party Hug поне един човек с който всеки ден си пиша да видя  Hug Hug Hug
Не се безпокой, аз имам 18.годишен брат, който е нон стоп на интернет  ooooh! Crazy Laughing Laughing само кажи че идваш и веднага ти пускам тел на лични, мобил чак като стъпя в бг, че сумати сим карти имаме вече, всеки път нова купувам, че все им минал срока за презареждане  Crossing Arms Wink
А как ти завиждам, че приятелка те намери тука  Grinning аз гледах отначало, слухтях, разглеждах по аватари, ама един познат нямам в този форум от личния живот  ooooh! въобще старите приятелки ми се пръснаха по света, само една остана в София, ама тези от света още нямат деца, и може би затова не са намерили форума ни  Wink Grinning

Майка
ЗООто е огромно, преди доста години вече бяхме с мъж ми един ден от сутринта до края на работното време накрая тичахме за да видиме някакви животни който не успяхме да видим, а страшно много искахме, и те постоянно казваха по мегафоните, да напускаме, защото след нензма си колко минути затварят, и така ... всеки 5. мин накрая, голямо психо, мислихме че през оградата ще излизаме  Wink Laughing Laughing Laughing
Ама тя Емката е още малка за цял ден в ЗООто  Crazy Софиийското мисля че ще ни е тамън  Mr. Green
А с тази увеселителна програма която ви се очертава... май дълго няма да се веснеш тук  Whistling Party

Татянка,
и аз 9.месеца си мислих че ще раждам на 16.12. , незнам защо ... много си бях харесала май тая дата.... пък никой не ме пита после  Crossing Arms Mr. Green
А за езика има време.../ да кажа че пишеш без грешка, и правилен словоред даже имаш, къде си се научила в БГ ли/ ще видиш, той баща ти предполагам говори немски също, в смисъл ще си говори беба с дядо  Wink

Дидке,
и аз съм от фенките на Мадонна, ама в БГ едва ли ще дойде  Rolling Eyes

Хайде за сега адиос
Отивам да шаря по форума Wink


# 188
  • Мнения: 1 465
Добър вечер форумски юначки Wink

за дебненето - и ние така, но от скоро. Татито си взел нови компютърни игри и само чака да се дигна от стола и хоп ухилен ми се намества на мястото Mr. Green То аслъ мое стана с този форум. Та вечер горкият стои до 00:00ч и върти един волан съсредоточено. Аз даже веднъж го издебнах и го снимах с камерата и после като се гледаше щеше да падне от смях.
Амейче, май наистина теб вика Поло, ама и днес не престана. Трябва да ви запознаем Heart Eyes Мани мани, сега и татито го слушам същото повтаря, докато му сменя памперса, явно за да го накара пак да почне ooooh! Shocked
Татянка, 13 не е свършил Wink, пък гледам че не си нещо тук, може и днес да е денят "Д".
Жалко, че няма да мога да ти честитя, че ние в събота заминаваме при свекитата. Ще опитам да надникна с едно око. Само да не ме забележат че форумствам от тях Laughing
Дидке, и моята разлика с брат ми е 1г и 4 месеца. А как ще се казва мъничето в корема ти?  - ако не е тайна, и ако сте измислили име. Flutter
Благодаря за честитките за бебчето  Hug
Ели, това с приятелките  - ами при мен стоят точно както ти си ги описала нещата.
Хайде лека ви нощ - аз се замъквам в леглото newsm46

# 189
  • Мнения: 1 465
Оооооо и преди да си легна,

да ви споделя какво прочетох в едно от списанията ми "Актуална жена"/Femme Actuelle/.
Пише, ама не знам с какви големи букви за българското Елдорадо на луната - някаква пловдивска фирма продавала за по 20? парцели на луната.  Mr. GreenShocked Статията е написана с подигравателен дух.
Ама като споменах на майка ми - ми то не било лъжа, и тя го била чела в български вестник.

# 190
  • Мнения: 7 430
..... А как ще се казва мъничето в корема ти?  - ако не е тайна, и ако сте измислили име. Flutter

Михаил  Hug
Какви ли не имена премисляхме и сме се спрели на това - много исках поне един член от семейството ни да си имам популярен имен ден Peace

ЕЛи, днес като излизахме извън Монреал с колата и се сетих за ЗОО-то дето го говориш и така ми се приходи  Tired Тук можем да отидем на Сафари, но е далеч и не е същото Confused
Моята сестричка всяка събота водеше и води племенниците ми в София и са много доволни, а ние тук си нямаме Sad

Лека нощ момичета  Wink тук е 16.30 и отивам да взема мъника Heart Eyes
Приятно прекарване на Великден - ако не се включите - ние ще се готвим другата седмица Wink

# 191
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Татянка, 13 не е свършил Wink, пък гледам че не си нещо тук, може и днес да е денят "Д".


Поля, защо денят Д? Да не би да е нещо като "jour J"  newsm78

Лека нощ и от нас!

# 192
  • Мнения: 5 183
Дидка, и нашата разлика със сестра ми е година и 2 месеца. Много си я оби4ам. Тя ми е най-близката приятелка. Бих казала, най-близкия 4овек на този свят! Тя, като теб, тази година навърши 30 години  Sunglasses Ах, как ми липсваааааааааааааааааааа.
А Михаил е хубаво име. Кога е именния ден? Архангел Михаил, нали? А кога е това?

Ели, като разказваш за ЗОО-то все едно нашето описваш - огромно и страхотно. Там вси4ки ходят за цял ден. Ние сме водили Томи около годинката 2 пъти. Веднъж с коли4ката, в която той спа на обяд без проблем. А втория път просто стояхме по-малко и не видяхме вси4ко, но той пак се накефи много Sunglasses

Последна редакция: пт, 14 апр 2006, 00:46 от Maika

# 193
  • Мнения: 7 914
Момичета,
 искам да ви пожелая приятен weekend и успешно начало на  следващата седмица, понеже аз вече стягам багажа за  един дълъг weekend - купон  Drunk Wine Glass cheers  !
 

До другата седмица!

Момичета  ще ми липсвате, наистина!  love001 Hug Hug

# 194
  • Мнения: 7 605
Здравейте моми4ета,

днеШният ми рапорт е малко по раzли4ен, таzи сутрин ми падна тапата  Mr. Green  О4аквах го, след като сноЩи мънинката явно се е спуснала мнооого, съдейки по болките които имах. Добро дете, иz4ака термина и тати да по4ива, 4е може и дядо си да иz4ака, той пристига във вторник  Wink 

Отивам да zакусвам, Ще се вклю4а пак после  Heart Eyes

# 195
  • Мнения: 1 017
ХЕййййййй, Татянка, страхотни новини bouquet  bouquet  bouquet

Стискам палци и на двете ви  Heart Eyes  bouquet Hug

Да гуШкаШ скоро един мъничък нов живот   bouquet

# 196
  • Мнения: 1 465
Добро утро,

аз набързо. Sunglasses
Мамо Щрумпф - ами да, заради " Le jour J" Crazy, ама то май в България не е прието да се казва така. newsm78
Дидка, много хубаво име. Поздравления за хубавия избор newsm10 Stuck Out Tongue
Татянка, аз родих в деня, в който ми падна тапата /и на мен така сутринта/. Хайде ще стискам палци всичко да мине нормално за теб и бебката Heart Eyes fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Bouquet lovekiss
Звездичка, весел уикенд travel  Nature Sunny

# 197
  • Мнения: 847
Здравейте моми4ета,

днеШният ми рапорт е малко по раzли4ен, таzи сутрин ми падна тапата  Mr. Green  О4аквах го, след като сноЩи мънинката явно се е спуснала мнооого, съдейки по болките които имах. Добро дете, иz4ака термина и тати да по4ива, 4е може и дядо си да иz4ака, той пристига във вторник  Wink 

Отивам да zакусвам, Ще се вклю4а пак после  Heart Eyes
Татянка и аз бях така ...падна ми тапата рано сутринта и до 18.00 си родих него ден...пък снощи беше пълнолуние и по принцип нали казват 4е бебетата тогава излизат...и ние бяхме така...излязохме след пълнолуние... Laughing
Айде стискам палци вси4ко да мине наред и да си гушкате с татито едно здраво и хубаво беб4е... Hug HugНе се притеснявай...и бъди спокойна... Heart Eyes

# 198
  • Мнения: 5 183
Ах колко вълнуващо!  Hug Татянка, кураж, ние ще мислим за теб и ще 4акаме щастливата новина! Стегна ли 4антата?  Wink

При нас - нищо ново.

Амей4е, как сте вие?

Мимката и тя май още реанимира  Mr. Green

Последна редакция: пт, 14 апр 2006, 13:20 от Maika

# 199
  • Мнения: 6 390
Татянка Hug Hug Hug Hug
Хайде душа ти си   bouquet  bouquet  bouquet

Моля ви се аз днес сънувах че раждам, ама много бързо стана всичко, едвам притичах до родилното, и бебето едно черно /косичка в смисъл/ и аз си казвам ейййй ТЯ /да тя беше  Party/ е точно като мене този път  Flutter Laughing е да ама поне много бързо съм бременяла и родила, и в болницата никой не ми е запазил място, и като хукнах по коридори , разни бели престилки навсякъде, с тая сестра, с онази всички вдигат рамене, че късно съм се обадила и няма място за на  ooooh! и така тичах нагоре надолу с бебе в ръце, докато не се събудих изпотена  Shocked Laughing Laughing Laughing
Имате ли идея освен предчуствие за Татянка какво значение има моя хахав сън  ooooh! Mr. Green

# 200
  • Мнения: 5 183
Татянка Hug Hug Hug Hug
Хайде душа ти си   bouquet  bouquet  bouquet

Моля ви се аз днес сънувах че раждам, ама много бързо стана всичко, едвам притичах до родилното, и бебето едно черно /косичка в смисъл/ и аз си казвам ейййй ТЯ /да тя беше  Party/ е точно като мене този път  Flutter Laughing е да ама поне много бързо съм бременяла и родила, и в болницата никой не ми е запазил място, и като хукнах по коридори , разни бели престилки навсякъде, с тая сестра, с онази всички вдигат рамене, че късно съм се обадила и няма място за на  ooooh! и така тичах нагоре надолу с бебе в ръце, докато не се събудих изпотена  Shocked Laughing Laughing Laughing
Имате ли идея освен предчуствие за Татянка какво значение има моя хахав сън  ooooh! Mr. Green

Аз по принцип знам, 4е ако се сънуваш бременна, не е много на хубаво - ще те сполетят дертове и грижи. Но в твоя слу4ай - като сънуваш, 4е раждаш - зна4и 4е ще ти се разрешат някакви грижи и проблеми ... Или да е проро4ески сън, който иде да ни каже, 4е докато сте се гушкали тези няколко дни с тати  Heart Eyes сте сътворили нещо - дружка в игрите за Бадемката  Wink

# 201
  • Мнения: 7 605
Сладуранки  Hug   Heart Eyes  мерси zа zагрижеността ви  Hug  Ааааа Боряна, тъкмо Щях да гледам лунарния календар, на ли покрай пълнолуние се раждат много бебета, и ето каква била работата  Wink  Зна4и Ще бъде пълно в болницата, хм, може и да няма свободна едини4на стая  Sad 
И аz сънувах бебката, беШе на една седмица но с 4 zъба  Joy  Вундеркинд  Wink 
Хайде аz отивам да гладя и да 4истя, 4е не се zнае утре дали Ще мога  Mr. Green

# 202
  • Мнения: 6 390
Ами аз бременеенето направо го пропуснах  ooooh! Laughing направо зараждах  Wink
Хехехех последна възможност е напълно изключена, освен от св.дух и то по време на цикъл.... то ще е направо невероятно но факт  Crazy Mr. Green

Татянкааааааа
преди да тръгнеш  Whistling Whistling Whistling за да стискаме всички палци задружно  Hug

# 203
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Татяни4, с теб сме  Hug
И не се преуморявай много с гледене и 4истене. Ина4е, и Тони се роди на пълнолуние.
Лек ден  Party

# 204
  • Мнения: 7 430
Дидка А Михаил е хубаво име. Кога е именния ден? Архангел Михаил, нали? А кога е това?

На 8 ноември Wink

Татянка - страхотна новина  Hug
Ей - ще си родиш едно овненце като мен Mr. Green И да пишеш, че тръгваш да знаем да слагаме масата Heart Eyes
Най-важното - пожелавам ти късмет  newsm10 и след няколко дни да се появиш тук с една сладка госпожица   ylinfant

Звездичке  приятно изкарване на празника и да си починеш хубаво newsm51

Ех, как ми се иска и аз вече да раждам  Tired

Освен че при мен се засили болката долу, Embarassed (доколкото разбрах се казва пубисна кост) все едно някой ми е бръкнал с нещо и ми разтяга Sick бебо ми пристиска диафрагмата и понякога ми е трудно да дишам  Weary а снощи ми бе адски зле - обръщаше се и такива движения, такива ритници получавах, че си помислих, че може и да родя Sad
Миро чак не можеше да повярва на какво е способно едно бебенце - такава енергия да има....2 часа нон-стоп бях стресирана Tired
Дано днес всичко е спокойно Praynig

# 205
  • Мнения: 2 959
Привет и от мен!
Татянка това е най- страхотната новина. Стискам ти палци.  Паднала ли  тапата и бебка е на път. Така че, дръж се маме! Hug Добре че става в поч. ден и татито е до теб. И дано до 1-2 дни се похвалиш с бебка в ръце. Hug

...се сетих за ЗОО-то дето го говориш и така ми се приходи ...Тук можем да отидем на Сафари, но е далеч и не е същото Confused
Дидка, защо пренебрегваш БиоДома- той е страхотен, да не кажа направо уникален- с толкова растителност и животни, но вярно че е на закрито. Дидка, "Cirque du Soleil" в Монтреал ли е? Това е едно от малкото неща, които не успях да посетя в Мотреал и за което съжалявам. Дори и във Вегас го изпуснахме. Дидка, вие със сестричката явно сте много свързани, след като сте бременеели и раждали почти заедно, но за нея второ за теб първо детенце. Heart Eyes

Ели, много странен сън, но добре е че резултата е добър- Родила си все пак. Нещо ново и интересно те очаква, но какво ли, може би в БГ?! Hug

Звездичка, приятно парти, много хубави преживявания да имаш.

..Миро не можеше да повярва на какво е способно едно бебенце - такава енергия да има....
Дидка, радвай се мила че бебчо е толкова енергичен, нали знаеш две еднакви бременност няма, Викито ти е бил спокоен, но Михайл- буен. Hug Лека бременност ти желая!

При нас Великденските приготовления текат, татито ни току що направи пуйката и сега я пече.
Пожелавам Ви приятни празници и много усмивки и добро настроение.

# 206
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Дидка, едва ли това 4е бебето сега е много буйно, озна4ава 4е и после ще е така  newsm78
Татянка из4езна от обяд, дано вси4ко да върви като по вода  Hug
Звезди4ка, весел празник, също и на вси4ки, които заминават за уикенда!

# 207
  • Мнения: 2 195
Ели , къде бачка тати по това време  Confused
Дидка , дай малко почивка бе , душа.Полягвай по-често да няма такива болки. Hug
Татянка , ще идва ли бебчо,няма ли да идва?Спокойствие и сила - само това ти е нужно.Стискам палци  Hug
Майка , хич не се крия,ами ме мързи да кача снимките  Embarassed Чакам да станат повече в неделята и тогава наведнъж да се похваля  Grinning

# 208
  • Мнения: 2 959
.....ами ме мързи да кача снимките  ...
Мимка, не мързелувай, ами дай сега снимките от служ. парти, а в неделя ще гледаме от домашното събиране.  PeaceА дотогава да е живот и здраве и Татянка може да каже интересна новинка. Hug

# 209
  • Мнения: 7 430
... Дидка, "Cirque du Soleil" в Монтреал ли е?

Ами не знам  newsm78 Не съм виждала или чувала за представления още Wink

Днес бяхме доста време навън и едно такова хубаво, пролетно ....слънцето те гали Heart Eyes....и после като задуха един Монреалски вятър...брррр....студеничко, ама ние с Вики сме юнаци - чак към 19.30 се прибрахме....
Ама много българи в нашата махала бе Thinking...тъкмо тръгнеш и видиш някой и с него бъра ....бъра...и то времето минало ooooh!....а Вики...имаме си една какичка, дето като е там в парка го гледа и си играе с него и майка му само клюкарства Mr. Green

Момичета, Татянката не се обади повече и може да си имаме някое малко, сладко попълнение във форума Hug
...дано всичко е наред Praynig

# 210
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
малко кьсно, но да се включа най-накрая Hug Heart Eyes
шоколадчо се оправии, ама мен ме трьшна ра ден и половина на легло...мальк ужас Sick...но сьм по додре вече bowuu, благодаря  bouquet
Татянскии, иимаме ли бебче вече Hug Heart Eyes?
мамо В, направо ти е "одрал кожата" мьниикьт...страхотни сладурковци сте и двамата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ( теб определено си те представях по много по-ра3лиичен начин Rolling Eyes Grinning, но действителноста е много по-красива Hug)

# 211
  • Мнения: 6 390
Привет  Grinning
Затишие пред буря от поздравления за Татянка  Wink Grinning Всички чакаме голямата вест  Hug

Амейке
Браво за малкия бонбон, най после  Hug

Тук е е едно слънце, слънце / утре дъжд, дъжд казаха/ така че обядваме и хукваме навън  Wink
Утре сме при свекито, тук момчетата ходят с едни като сурвачки /помлазки/ и сурвакат момичетата /стари, млади, всякакви/ тазя традиция май утре сте бъде спазена  Crazy Wink Laughing / защото там са и племеничките, и те от онзи ден боядисват яйца Wink

# 212
  • Мнения: 5 183
Ех 4е се вълнувам сега при това отсъствие на Татяна от форума  Simple Smile Дано да е добре милата и вси4ко да мине леко. А може просто да не пише, защото посреща татко си...
Ние днес отбелязахме Лазаровден - детето на наши познати се казва Лъ4езар. Утре сме на Цветница - Маргарита се казва дружката ни.
Томи е много щастлив - бяга, ска4а, играе с много деца.

Амей4е, ти си добре ве4е, надявам се. Уф, доста неприятно е да е болен 4овек...

Дидка, и аз имах то4но такива болки "долу" от 7 месец нататък. Понякога, като изка4вах баир4ето пред дома ни, имах 4увството 4е ще родя, докато си вървя, а и болката беше доста силна на моменти... По4иваяй пове4е, не се преуморявай.

# 213
  • Мнения: 1 194
Здравейте! Да се включа най-после от френска земя (тук сме от неделя , де, ама нали все нямам време Embarassed). Геройски се справихме с пътуването с голямото бебе и бременния корем. Страшно съм доволна от полета с Балкан и от отношението на стюардесите, които много ми помогнаха с багажите и идваха да ме питат непрекъснато дали имам нужда от нещо. Даже на връщане ни настаниха на празна редичка в Бизнес класата да ми е по-спокойно.И на летището всичко беше ОК. Пиша това да успокоя летящите това лято, че и с Балкан може да се лети добре, въпрос на късмет явно.
Нямам време да прочета всичко. Надявам се , че всички са добре. Стискам палци на Татяна всичко да е наред, надявам се да е родила вече! Praynig

# 214
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Добре си ни дошла, Мария!
Как мина престоя ви в БГ?
Ние вси4ки сме в о4акване на вклю4ване от Татяна!
 Hug

# 215
  • Мнения: 1 194
Добре си ни дошла, Мария!
Как мина престоя ви в БГ?
Ние вси4ки сме в о4акване на вклю4ване от Татяна!
 Hug
Здравей! Grinning
Престоя мина добре, но програмата беше объркана от факта, че племениците ми се разболяха от варицела и не можахме да си отидем при майка ми(сестра ми живее там с двете деца). Вече бяхме купили билетите и не исках да отлагам пътуването, така че бяхме при свеки 10 дни. Не беше идеалния вариант, защото аз си бях отишла заради племениците и баба ми и точно тях не можах да видя. Sad Майка дойде да ни види за малко в Габрово.
Положителното беше, че попаднала в естествена езикова среда, малката започна да говори страшно много. Много и се радваме с татито.
Времето беше "средно"-имаше дни с доста силен вятър или дъждовни, абе студеничко си беше, надявах се на по-топло, но не би.
Дано скоро имаме новини от Татяна!

# 216
  • Мнения: 7 430
Добро утро от мрачен Монреал...

Значи още нямаме новини от Татянката newsm78
САмо да са добре  Wink новината така или иначе ще я научим Peace

Мариакара - добре завърнала се Hug

Честит празник на всички празнуващи на този красив ден  bouquet

# 217
  • Мнения: 6 390
mariakara  Hug
Добре се завърнала   bouquet Много се радвам че всичко е минало ок Wink и че каката вече говори повече БГ / и аз имам такива надежди за тази година Wink/

Тази Татянка... няма ли да се обади вече мъжа й че всичко е ок Crossing Arms Wink

# 218
  • Мнения: 7 430
Тази Татянка... няма ли да се обади вече мъжа й че всичко е ок Crossing Arms Wink

Той човека сигурно ражда с нея newsm78

# 219
  • Мнения: 2 959
Привет и от мен!

Явно Татянината бебка си е избрала хубав ден да излиза на бял свят- я Лазаров Ден, я Цветница. Дано всичко мине добре и дано утре имаме хубави новини от Танчето.

...Страшно съм доволна от полета с Балкан и от отношението на стюардесите,.... на летището всичко беше ОК. Пиша това да успокоя летящите това лято, че и с Балкан може да се лети добре...
mariakara, първо добре дошла и второ това е страхотна и успокоителна новина- че и с Балкан се пътува добре. Peace

....тук момчетата ходят с едни като сурвачки /помлазки/ и сурвакат момичетата /
Ели, ама защо само женски създания се сурвакат? newsm78 Приятно Ви изкарване при свекървичката.

Амей, това твойто вирус ли беше? Важното е, че Шоколадчо е здрав и на теб вече ти е преминало и нищо няма да ти помрачи празниците. Hug

Майка, приятни изкарване на Цветница и освещаването на новият дом. /Нали това беше останало от предвидената програма? Thinking/

При нас вчера пуйката беше страхотна, татито ни е голям кулинар. Hug Днес ходихме до WEMall. Времето беше разкошно, Даничка много хареса фламинготата. Този път те бяха направо разкошни- елегантни и високи почти колкото Дана, така че тя можа да им се порадва на клюновете. Също много се зарадва на тюлените, но гледахме само подгряващата програма, защото часа на истинското представление съвпада със след. ни сън.

Хайде стига от мен засега. Бъдете здрави и весели празници с много усмивки!

# 220
  • Мнения: 1 017
Привет, момичета, всичките сме в очакване на ТАтяна и мъничката, хм ??  Grinning

Исках на всички да пиШа по неЩичко, ама нета ми в къЩи наистина е предателски настроен към мен  Rolling Eyes Confused
Затова преди да е прекъснал отново:
слънчЕви, весели и изпълнени с емоция празници    bouquet  bouquet  bouquet


# 221
  • Германия
  • Мнения: 8 099
хм да вземем да наддаваме кога ще се появи малката на Татяна?  Wink
Така де миналата година аз бях по Великден в родилното, сега явно Татяна ще спази традицията  Mr. Green

# 222
  • Мнения: 6 390
Честит празник цветенца, венчета и дръвчета и други тревисти!
Празнувайте много днес и бъдете винаги здрави и много обичани!


Татянка вече е родила  Wink  bouquet Само чакаме да вест и се почват празненствата  Party

# 223
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
4естит празник на празнуващите днес Цветница и Великден!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 224
  • Мнения: 5 183
Честито на вси4ки именници!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 225
  • Мнения: 2 959
Весели прзници и от мен!
Много приятни изживявания за всички прзнуващи в този светъл, цветен празник!
Hug

Така де миналата година аз бях по Великден в родилното, сега явно Татяна ще спази традицията  Mr. Green
Рepelyashka, ами то традициите са затова, за да се спазват. Peace

# 226
  • Мнения: 1 017
Здравейте, мили момичЕта  Hug

чЕстит празник на всички празнуваЩи   bouquet  bouquet  bouquet
При нас грееШе прекрасно Великденско слънчице, досега навън, и лових риба  Grinning
В ледена дупка, хванах 3 рибки  bowuu

И как така знаете за Татянката?

# 227
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Уау! Това ще да е било яко преживяване  Party Party
....
В ледена дупка, хванах 3 рибки  bowuu

И как така знаете за Татянката?

А наистина кой има точното инфо, че е родила  newsm78

# 228
  • Мнения: 2 959
Татянка вече е родила .....Само чакаме да вест и се почват празненствата ...
Ели, а ти как разбра? newsm78

....прекрасно Великденско слънчице.....и лових риба  ...В ледена дупка, хванах 3 рибки ...
МамоБ, сигурно е било голяма емоция. Heart Eyes Ти падаш ли си по риболова или само за деня? Какъв вид риба хвана? А колко градуса беше?  Peace

# 229
  • Мнения: 7 430
Значи да слагаме масата за Татянка newsm78

Аз вчера направих един козунак - пробен и ви черпя по случай празника Hug
Стана много вкусен, а и машината лесно се прави Peace

# 230
  • UK
  • Мнения: 1 334
ммм много добре изглежда козунака  Grinning аз слагам на масата и шоколадовото си яйце крава, което получих за Великден-от мъжа ми е, да  Twisted Evil



черпя ви и по едно ромче с количка, че мама има имен ден.

И аз си мисля, че Татяна трябва да е родила вече. В болницата, в която раждах даваха 24 максимум мъки и ако не -секцио. Дано е минало всичко добре и бързо и да се гушкат вече с госпожицата.

# 231
  • Мнения: 7 430
Татянка вече е родила .....Само чакаме да вест и се почват празненствата ...
Ели, а ти как разбра? newsm78

Тя е нашето ЦРУ Hug

Маймунка, страхотна кравичка - ще я покажа на мъжОто - искам и аз Mr. Green

Аз искам да попитам как да прибавя течния шоколад към козунака....т.е. кога newsm78

Общи условия

Активация на акаунт