Бременна и объркана:(

  • 12 862
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25
До mimimost,естествено е да искам да го върна,първо заради детето и второ защото обичам мъжа си!Но ,не и насила и не с такива грозни сметки,а само ако той реши!За парите съм обяснила още в първия пост,няма да се повтарям.Ти май нещо не четеш всичко,което съм написала,щом не четеш,не пиши!Радвам се,че си от разумните,дано живота да не те обори😉Ще споделиш ли колко често правите секс ти и твоята половинка ?

# 46
  • Мнения: 62
Скрит текст:
Ето един практичен съвет от мен.
Казваш, че си била с добра работа, което значи че имаш добри осигуровки също. Това, че си в болнични от самото начало не те бърка особено, защото те са 60% от брутната ти заплата, тоест в момента разполагаш с достатъчно финанси. Защо разчиташ на него финансово? Гледай си бременността и свиквай с мисълта, че си попаднала на недостоен мъж, който те е подвел.
Казваш също, че след раждането ще се върнеш на работа, защото самата работа го изисква, а и има кой да гледа детето. Продължавам да не разбирам какво те отчайва? Че се е променил или, че не си разбрала предварително за индикации за тази промяна? Отговорът тук е, че няма никакво значение - гледай напред - и за теб, и за детето. Мисли практично.

Малко не съмнява обаче, да ми приложиш съветите, защото се усеща желание да го върнеш, да го биеш по канчето и да ви гледа. Нападаш момичетата, но факт е че е необходимо да се подковеш предварително, защото при теб грешката не е една, а поредица. И, да, разумните хора избягват поредиците от грешки и не се оправдават, че животът е превратен, което всички кристално знаем. Сексът не вървял, преден син имал, пие, не се прибира, унижава те, зависима си от него. Това една грешка ли е? Променил се бил, ами ние всички се променяме и не само мъже, и не само от бременности. Животът ни променя.
"Въпросът е, че първо сме бдителни за възможни негативни промени и второ сме подсигурени за тях."

 С всичко съм съгласна, освен с това.. Няма как да сме подсигурени за всичко. Това, че до днес съм имала късмет да не се озова в подобна каша, не означава, че утре няма да ми се случи.
 В случая мъжът не е бил особено сексуален като цяло, не е тук проблема. Това, че е имал син от предишен брак никакъв индикатор не е. Всичко идва оттам, че очевидно се е шашнал. Което пак няма значение за авторката, защото каквото и да е положението, единственото сигурно е, че на мъжа не може да се разчита. За това, всичко възможно да си стъпи на краката сама или с помощтта на родители, а оттам нататък е по-леко.

# 47
  • Мнения: 1 107
Разбира се, че не знаем животът каква каша ще ни поднесе. Ясно съм написала, че е превратен. Но нормалните хора мислят превантивно, придвидливо или каквато дума ви харесва. Имат начин за измъкване между сълзите и сополите, които са неизменна част. Само че авторката е напът към следващата си грешка - той не се прибира, унижава я, кара я да се чувства зле в напреднала бременност и тя пак иска да го връща, и се зъби на всеки, който и казва да се разкара от тази отровна среда, били временно или завинаги.

Мила авторке, напът си към следващата ти грешка. И най-малкият ти проблем е, че аз пиша тук (пък и си последният човек, който ще и определя къде да пиша и какво). Практически проблем нямаш, освен че имаш да разкараш от живота си един човек, който така или иначе не те иска, пък бил той и баща. Семейството е от двама, а при вас един отсъства.

И преди пак да се зъбиш, може да помислиш малко, ако ти е възможно. Никой тук не си прави труда да пише, ако не иска да ти помогне.

# 48
  • Мнения: 25
Успокой топката и квалификациите,за кой нормален и кой не!Пак казвам,ако ще пишеш,чети всичко!Иначе си просто една празнословка!Не ми отговори на въпроса!За каква помощ говориш,като нападаш паднал човек.

# 49
  • София
  • Мнения: 24 839
Успокой топката и квалификациите,за кой нормален и кой не!Пак казвам,ако ще пишеш,чети всичко!Иначе си просто една празнословка!Не ми отговори на въпроса!За каква помощ говориш,като нападаш паднал човек.
О, я стига подскача!
Като си паднала, чуй съветите на тия, на които пишеш за помощ.
От собствената си дебела глава патиш- няма да се учудя, ако и родителите ти са вдигнали ръце от твърдоглавието ти.

# 50
  • Мнения: 832
На мен ми изглежда,че мъжа не само се е уплашил,че ще има 2-ро дете,ами е шокиран.... Разбира се това не оправдава поведението му към теб. Аз бих направила опити да го променя,т.е. да стане както преди и ако не се получи да не се ,,хабя,, повече с този човек... Много сериозни разговори трябва да проведете, дано се вземе в ръце и се осъзнае.... Peace

# 51
  • Мнения: 25
Тук ми стана ясно,как някои хора имат нужда да се накарат на някого,така да си го излеят,да трият сол и сякаш им става по-хубаво.И сякаш зад паравана "да помогнат"се успокояват изтъквайки ,те колко са добри,предвидливи и предпазливи и т.н..Но,честно по-скоро ми звучите като подтиснати жени ,гневни и фалшиви!Знам само,че щастливите жени,на които  имат добър семеен живот ,звучът по друг начин .Тук е един змиярник ,има и нормални ЧОВЕЦИ,но 70% комплексарки ,жалко....

# 52
  • София
  • Мнения: 24 839
Тук ми стана ясно,как някои хора имат нужда да се накарат на някого,така да си го излеят,да трият сол и сякаш им става по-хубаво.И сякаш зад паравана "да помогнат"се успокояват изтъквайки ,те колко са добри,предвидливи и предпазливи и т.н..Но,честно по-скоро ми звучите като подтиснати жени ,гневни и фалшиви!Знам само,че щастливите жени,на които  имат добър семеен живот ,звучът по друг начин .Тук е един змиярник ,има и нормални ЧОВЕЦИ,но 70% комплексарки ,жалко....
Боже, колко си ЕнтЕлЕгЕнтна! smile3501

# 53
  • Мнения: 25
Не си ти човека,да ми казва колко да подскачам,ок?И хайде стига с тва гадаене!Големи съдници и специалистки ,ами дайте ми подробности за вашият личен живот,и за семействата ви,нали всичко е идеално,дайте ми личен пример!Така зад ника,много лесно съдите !

# 54
  • Мнения: 5 060
А бе, вие не сте жени! Що за хора ще тръгнат да подритват паднала жена, която е и бременна. Тя има оправдание да ви подскача, а вие с какво ще се оправдаете.
Авторката ясно написа, че мъжът й се е променил след забременяването.
Кое не разбрахте- бил имал син, не му се правило секс, прибирал се пиян... тя била търпяла и не усетила индикациите, ама вие веднага ги усетихте, нали?

Натали, казваш, че той преживява много тежък момент. Какъв? Може би това го стресира допълнително и е избило в алкохола или там в другите промени за които пишеш.
Направи така, че да си изкараш бременността спокойна и със самочувствие. Дай му шанс на твоя човек, но само един. Ако не се промени ситуацията, и аз като други тук мисля, че би се справила и сама с детенцето.

# 55
  • Мнения: 1 107
Не, мила, квалификации не пиша. Но също така не бих се оставила цялата ми заплата да отива за заеми и за сметки на фона на мъж, който не заслужава нищо друго от това да бъде разкаран.

Съжалявам, че не чуваш това, което ти се иска. Нека го направим така - сподели за какво мечтаеш. Изговорените думи имат голяма енергия. Давай смело. За да реализираш мечтите си първо е добре да ги формулираш, а после да работиш за тях.

Да ритам паднал човек? Падналият рядко има сили да хули чужди. Обикновено ги ползва, за да се изправи. Слуша съвети, мисли трезво. Ако му се отдава. На теб ти се иска да ти кажем, че не си сгрешила, че ситуацията е слънце, че всички сме го преживели. Ами, не, твоят случай е типичен за преодоляване, стига да не те влече да си права на всяка цена. Действай.

# 56
  • Мнения: 25
Знам,благодаря ти!Но,жалко ,че не правиш разлика между емоционална интелигентност и просто интелигентност...Трогателно,как жени ,които са майки и които са много,,загрижени,,за моята напреднала бременност,не спряха да ме кълват...и другото чудно е,ясно е аз  защо имам толкова свободно време,а вие защо го имате,неделя все пак,къде са вашите мъже или не ви обръщат внимание?!

# 57
  • Мнения: 25
По ми е жал за вас вече от колкото за мен!Много  тъжно,че вие се имате за  щастливи!Падналият може да се защитава все пак от сеирджийки!

# 58
  • Мнения: 1 463
Натали, гледай право напред! Ще се справиш! Бабите са от голяма помош! Детенцето да е добре! То е най-голямото богатство!
И брак да имаше, все тая. Някои хора не стават да полагат грижи за деца, семейство.
Така ти е писано. Не съжалявай!
Казвам го от личен опит!

# 59
  • Мнения: 39 319
Натали, горе главата. Муньо не ти трябва. Гледай да си спокойна и това е. Ще се радваш на здрава рожба, а след година две ще тръгнеш на работа. Ще се отгледате двамата и хич няма да ти пука.

Общи условия

Активация на акаунт