Бременна и объркана:(

  • 12 864
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25
Коя е истината ,че мъжа ми не ме желае?От там не ме обича?Брей,големи гадателки тук?Не съм идеална,затова и никой не съдя.Очаквах да споделя,и ако някоя жена е била в сходна ситуация ,тя да ми даде съвет!Не,да ме нападат "идеални",понеже съм решила да имам дете,от мъж който обичам,и който уж също ме обичаше!И пак казвам не съдете толкова,гаранция няма никъде,живота е колело.И аз не знаех,че ще се развият нещата така.Че ,той ще се промени ,че аз няма да мога да работя.

# 31
  • София
  • Мнения: 24 839
Коя е истината ,че мъжа ми не ме желае?От там не ме обича?Брей,големи гадателки тук?Не съм идеална,затова и никой не съдя.Очаквах да споделя,и ако някоя жена е била в сходна ситуация ,тя да ми даде съвет!Не,да ме нападат "идеални",понеже съм решила да имам дете,от мъж който обичам,и който уж също ме обичаше!И пак казвам не съдете толкова,гаранция няма никъде,живота е колело.И аз не знаех,че ще се развият нещата така.Че ,той ще се промени ,че аз няма да мога да работя.

Таткото ,който си има син от бивша жена се оказа,че ме е залъгвал с години.А все намираше оправдания,за да няма секс,но винаги в прав текст казваше,че иска.
...........................
Завися от него,и той ме мачка както си иска.Прибира се пиян или изобщо не се прибира.Снощи,когато пак замина му казах да не се връща.
...............................
Проблема е там,че няма на кого да разчитам ,родителите ми нямат възможност.
........................
Това си написала в първия си пост.
Ти не си си направила правилните изводи, когато му е било времето, а това са години наред.
В един от последвалите постове пишеш, че дори и на ясла и градина няма да даваш детето, защото ще го гледат бабите.
Явно, имаш навика да приемаш желаното за действително, което ти играе лоша шега.
И не е нужно да плашиш критикуващите те с възможността и на тях да се случи същото- те затова са го избегнали, защото не са приемали на нож всяко различно от тяхното, мнение.

# 32
  • Мнения: 25
Можеш ли да знаеш,че някой ще те мачка,когато преди  не си виждал тази му страна ?За секса обясних,родителите ми нямат финансови възможности,което съм писала и в началото,това не значи,че не биха помогнали с гледането.Ситуацията е откакто съм бременна,затова и пиша оказа се ,че ме е залъгвал,защото е показвал и е казвал,че иска дете!Радвам се,за всички успели  да избегнат такава ситуация,не плаша никого.Но,застраховани няма!Моят мъж се зарадва дори на теста за бременност и искаше да каже на всички!В какво точно ме обвинявате?!Че не съм познала нечии скрити мисли?!Човека е най-скритото нещо на света.

# 33
  • Мнения: 615
Подкрепям absurt.  Peace Може да е по-рязка в изказванията си, но е реалист.
Авторке, не те нападам още по-малко злобея. Познавам не малко жени в твоята ситуация, включително близки приятелки, които много искаха дете на всяка цена, а сега си ближат раните и дечицата им растат в отровна среда. Индикации за сегашното му поведение е имало винаги, повярвай. Просто ти не си си отворила очите навреме, дали заради любов или нещо друго.
Станалото, станало сега мисли за детето си. Не мупозволявай на този индивид да те трови с излишни емоции, не се опитвай да го променяш, не спори. Остави го винаги да си е прав, но е редно да поеме някаква отговорност към детето ви. Може би след раждането ще погледне нещата от друг ъгъл, но не разчитай сляпо на това. Мъж, който не иска второ дете, няма да поиска. Вероятно ти е казвал "да, искам", знаейки за репродуктивния ти проблем и тайно се е надявал да не стане, следейки овулацията ти.
Игнорирай го и мисли за здравето си на първо време, след това казваш, че ще имаш помощ от бабите и ще се върнеш бързо на работа, ще се наредят нещата, но недей да таиш надежди за щастливо семейство. Разбира се, ако нещата се развият така ще е чудесно, но щом сега ситуацията е такава, нямаш избор освен да стиснеш зъби и да изгазиш, заради бебчо.  Peace

# 34
  • Мнения: 25
Ако е имало индикации за това,че не иска дете ,повярвай  щях да знам,за заболяването ми се разбра след година и половина опити.И никога в поведението му не е имало нещо фрапиращо,особен характер е по принцип,не от мъжете,които ще свалят звезди,винаги сме сядали и разговаряли за проблемите.А аз ,най-малко съм човек,който си затваря очите за каквото и да било!Дори съм по мнителен човек,затова и тази промяна ме подтисна така.Защото моя мъж никога не е излизал по мъжки,или да не се прибере!И никога не се е държал така властно.Не казвам ,че е било цветя и рози ,изпълнено с романтика,но така не е било никога.Не смятам да се оправдавам повече.Естествено,че детето е най-важно,и да няма да позволя нито на него,нито на когото и да е се отнася зле повече!Затова и пожелах да си тръгне,не умея да правя компромиси.Ако съм била остра,се извинявам ,можеби е нормално все пак😊Аз търсех начин да се поуспокоя,е не се получи,не ми е ясно тези,които не даваха съвети ,само съдеха ,на тях какво им донесе това.Все пак ситуацията е "след дъжд качулка".Бъдете много щастливи и истински!

# 35
  • Мнения: 3 122
За да се промени изведнъж така, може би си е хванал любовница. Често се случва точно по време на бременност при мъже със слаби ангели. Той защо се е развел с предишната си жена? Най добре си се разделете още сега, добре е че има кой да ти помага. Дор и да е временна раздяла, аз не бих допуснала някой да живее с мен, ако ще се държи по този начин.

# 36
  • Мнения: 3 228
Аз не разбрах защо така нападнахте жената. И да е пропуснала нещо в поведението на мъжа, дайте сега да я линчуваме.  Тя е бременна в шестия месец!
Важно е какво ще прави от тук натам. И какво ако остане самотна майка?!?. Наистина, идеалният вариант е децата да живеят в семейство от двама уважаващи се и подкрепящи се партньор и, но когато не е така, все пак трябва да се намери начин да се продължи напред.
Дори да се разделят, ако човекът е отговорен както към бившата си жена, могат да запазят цивилизовани отношения и това да се отразява минимално на детето.
Натали, роди си детето и бъди спокойна, за да е всичко наред и с бебето. Имаш къде да живееш, имаш хубава работа, има и кой да помага физически. Ще се справиш!

# 37
  • Мнения: 25
Донякъде заради секса,не е бил достатъчно често.Но , сигурно е имало и други неща,за секса  знам.Надявам се да не е това.Затова поисках да остана сама.

# 38
  • Мнения: 62
 Леле, човек да има едно на ум ако тръгне да споделя.. Какво е това набиване на канчето, жената е в кофти ситуация, влезте в положение. Боб ли хвърляте, та да знаете дали мъжа й винаги е бил такъв или нещо се е отприщило покрай бременността?! На мен лично ми звучи като льольо, който се е уплашил от промените, които настъпват. А и другото да е, нима останалите сме застраховани от кофти развой?

 Натали, на първо място, споко! Ще се наместят нещата, само не хаби нерви излишно. Много хубав съвет прочетох да отидеш на първо време при вашите. Зор ще е в началото, но знаеш, че положението е временно. Особено, че имаш и добра работа, бъдещето не е плашещо даже и да си сама известно време. Бъди оптимист, нищо ужасно няма, не е това, което си очаквала, но в живота нямаме гаранция за нищо. Погледни от добрата страна. Ще се справите с вашите, независимо, че нямате големи финанси в момента.

 П.п: Това, че сме имали късмета нещо лошо да не ни се случи до сега, не ни позволява да се държим сякаш тези, които го изживяват, сами са си го поискали.
 

# 39
  • Мнения: 2 650
За да се промени изведнъж така, може би си е хванал любовница. Често се случва точно по време на бременност при мъже със слаби ангели. Той защо се е развел с предишната си жена? Най добре си се разделете още сега, добре е че има кой да ти помага. Дор и да е временна раздяла, аз не бих допуснала някой да живее с мен, ако ще се държи по този начин.

Ох, стига де -сега пък любовница си е хванал този несексуален мъж  Laughing Има едно дете, второ на път, точно до любовница ще му е. Възможно е просто да се е  стреснал от  реалността,  че отговорностите му се увеличават. Е, да , искал е  дете, правили са  неуспешни опити и той е  приел реалността,че  друго дете няма да има...Ама е проимал и сега трябва да се събере  в новите отговорности, които преди е отписал. Не, че  се събира правилно с тези излизания, напивания и неглижиране на все по-обърканата любима, ама хората са си различни и  наистина рядко правилни във всичко. Моят съвет е  да говорите спестовно - в смисъл - ти си с бушуващи хормони, вероятно той с бушуващи страхове от към справяне,  от там разговорите не е добре да са натоварващи допълнително.  Говорете си  за неща, които преди са  ви събирали, без ангажименти за утрето. Просто сега имаме това и това, пък после ще  видим двамата как да подредим имането Hug

# 40
  • Мнения: 25
Благодаря ви за разбирането.Аз винаги съм била тази,която му дава кураж,знам че сега преживява и много труден момент,освен бременноста ,но се изкриви тотално.Нямам сили да надъхвам него в момента,особенно като се държи така.Аз си стоя от месеци като затворник вкъщи,и не мрънкам,но той ме депресира така.

# 41
  • Мнения: 647
Някои хора са прикрити,други се променят и за съжаление често се случва така.Ти го каза много точно,че човекът е най-прикритото същество.Ако всички бяхме открити и разумни нямаше да има толкова раздели и разводи.Радвай се,че ще имаш детенце.Това е най-важното.А с мъжа каквото стане.Ако не е той ще е друг.В живота не всичко върви по план и не винаги нещата зависят от нас.Гаранция в тоя живот за нищо няма.Това,че някои си мислят,че много са си отваряли очите не им гарантира по никакъв начин,че утре няма да се окажат самотни родители.Познавам много самотни родители дали много повече и духовно и материално на детето си спрямо други с партньор до себе си.Така че горе главата,не му позволявай да те мачка и се радвай,че си забременяла.

# 42
  • Мнения: 460
За съжаление понякога така се стичат обстоятелствата, но не трябва да се отчайваш. Просто остани сама за сега, но не го освобождавай от отговорност, дори и да не се съберете след раждането на бебето. Бъди сигурна, че ще се справиш и вярвай в себе си. От тук насетне никога няма да си самотна, винаги малкото човече ще е с теб. Горе главата!!
Като се прибере или се чуете просто му обясни, че нямаш намерение да живееш така, да си хваща чантичката и като стъпи с двата крака на земята и се освести ако иска да се прибира и да се държи като зрял мъж, ако не - съд, издръжка, режим на лични отношения с бебето и една голяма ТОЧКА за край! Нямаш хиляди опции, но каквото и да стане си достатъчно силна и имаш семейство, ще се справите заедно.

# 43
  • Мнения: 25
Аз не искам детенцето да е без баща,не мисля ,че някоя майка е искала.Но не искам и да съм психически разбит родител.Предстои ми да давам много ,затова трябва определено да съм на себе си.

# 44
  • Мнения: 1 107
Ето един практичен съвет от мен.
Казваш, че си била с добра работа, което значи че имаш добри осигуровки също. Това, че си в болнични от самото начало не те бърка особено, защото те са 60% от брутната ти заплата, тоест в момента разполагаш с достатъчно финанси. Защо разчиташ на него финансово? Гледай си бременността и свиквай с мисълта, че си попаднала на недостоен мъж, който те е подвел.
Казваш също, че след раждането ще се върнеш на работа, защото самата работа го изисква, а и има кой да гледа детето. Продължавам да не разбирам какво те отчайва? Че се е променил или, че не си разбрала предварително за индикации за тази промяна? Отговорът тук е, че няма никакво значение - гледай напред - и за теб, и за детето. Мисли практично.

Малко не съмнява обаче, да ми приложиш съветите, защото се усеща желание да го върнеш, да го биеш по канчето и да ви гледа. Нападаш момичетата, но факт е че е необходимо да се подковеш предварително, защото при теб грешката не е една, а поредица. И, да, разумните хора избягват поредиците от грешки и не се оправдават, че животът е превратен, което всички кристално знаем. Сексът не вървял, преден син имал, пие, не се прибира, унижава те, зависима си от него. Това една грешка ли е? Променил се бил, ами ние всички се променяме и не само мъже, и не само от бременности. Животът ни променя. Въпросът е, че първо сме бдителни за възможни негативни промени и второ сме подсигурени за тях.

Все пак успех. Надявам се всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт