Бременна и объркана:(

  • 12 859
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 031
Гледай да запазиш добрия тон с бащата, да дава там някакви пари докато си стъпиш на краката. После детето на ясла възможно най-рано и работа. Много варианти нямаш.

# 16
  • Мнения: 25
Не зная  какво е,нито на какво се дължи.Да ,около него има кофти обстоятелства последните месеци,но това не го оправдава.Той не изчезва всяка вечер,а бяга когато се опитам да говоря с него,с това се оправдава.Неговите обяснения са ,че той винаги е прав.

# 17
  • Мнения: 25
Наясно съм,че е добре да се запази добрия тон.Съвсем друг въпрос е дали мога понякога,нервите ми са прекалено изпънати.За работата беше ясно ,че ще се връщам възможно най- скоро след раждането.Естеството на работата го изисква.Ясла едва ли,да са живи и здрави бабите и дядовците и дай Боже бебчето.

# 18
  • Мнения: 26
А все намираше оправдания,за да няма секс
Било е ясно от самото начало колко е искано това дете от него, но ти явно си искала детето на всяка цена и си пренебрегнала сигналите му. Хубаво, ама така деца не се правят. Ако питаш защо, просто се погледни сега в какво положение си.
Не става така хора, правите деца защото си мислите че ви минава времето, че ще го задържите,че никой друг няма да ви направи и т.н. после се жалвате из форуми.
Децата имат нужда от стабилно семейство, в което хората се подкрепят и уважават, а не просто от всеотдайна майка, защото иначе растат с дефицити(очаквам пак атаки от самотни майки,да разтягаме локума липсата на баща дефицит ли е).
И стига с това "Ама той не беше такъв"- оправдание на всяка жена чиито мъж е идиот.

# 19
  • Мнения: 3 031
Щом на гледане от бабите можеш да разчиташ, значи супер. Мъжа не го мисли толкова, гледай си здравето и нервите. Занимавай се с приятни неща - чети, набаявай неща за бебето, мисли за име, срещай се с приятелки.

# 20
  • Мнения: 2 850
Бабите хич не са малка помощ. Имаш си къде да живееш, да, ще е трудно, но не и невъзможно.

# 21
  • Мнения: 26
Нея я оправихме, ами това дете с разбито семейство още преди да се е родило?
Жените са големи егоистки.

# 22
  • Мнения: 25
До Ау89,не приех секса като сигнал тогава,защото и преди да започнем с опитите за бебе,секса не е бил особенно редовен,също не го приех за сигнал,понеже таткото дори заедно с мен е следил овулацията и най-вече винаги в прав текст е заявявал,че го иска.Да,естествено  аз съм го искала повече,което е логично,все пак той вече има дете.И най-важното за мен беше,че той е страхотен баща ,поне към сина си от първата жена.
     Стига с това съдене,ще помоля хора,които имат нужда да "хвърлят камъни" ,просто да не пишат,все пак не затова са тези форуми нали?!Нямам нужда да се оправдавам пред когото и да било.Познавам доста "съдници " и  "всеразбиращи",и са просто "чудесни" майки!!Да не говорим,че гаранция за отношенията и връзката няма никога!Не знаеш как ще се завърти живота след година примерно,и понякога индикации няма!!!







# 23
  • Мнения: 26
Куцането на секса в една връзка е достатъчен индикатор че има проблем. Освен ако няма медицински причини.
Не те съдя, яд ме е за малкото човече, жертва на двама "объркани" индивида.

# 24
  • Мнения: 25
До Ау89,звучиш по друг начин.Едва ли аз съм доволна от ситуацията,не мислиш ли?!И изобщо едва ли има жена,която умишлено да е влязла в подобни обстоятелства!
Секса не е критерий за това дали мъжът е отговорен и дали ще е добър баща

# 25
  • Мнения: 26
До Ау89,звучиш по друг начин.Едва ли аз съм доволна от ситуацията,не мислиш ли?!И изобщо едва ли има жена,която умишлено да е влязла в подобни обстоятелства!
Секса не е критерий за това дали мъжът е отговорен и дали ще е добър баща
Тебе не те мисля, ти си патиш от главата. Яд ме е само за детенцето.
Ако на двама човека секса им куца на млади години, дори още преди да са имали дете, значи някъде нещо не е наред. Явно не го привличаш достатъчно. Ако не го привличаш достатъчно, явно и толкова те обича. Ако не те обича истински, това е проблем за бъдещето семейство.
Секса понякога говори много, не е просто физически нагон. Но човек когато не иска да приеме реалноста, лесно сам си замазва очите.

# 26
  • Мнения: 25
Леле колко си зла....не го ли прие много лично,и ти с тая злоба не звучиш като много желана и щастлива !Дано 89 да не ти е набора,че ако си толкова млада и злобна лошо ,ти си по за съжаление от мен

# 27
  • Мнения: 26
Леле колко си зла....не го ли прие много лично,и ти с тая злоба не звучиш като много желана и щастлива !Дано 89 да не ти е набора,че ако си толкова млада и злобна лошо ,ти си по за съжаление от мен
Зла? Нито те познавам, нито ме интересува живота ти. Нямам причина да съм зла. Може би долавяш лека нотка на яд, който изпитвам към теб, заради егоизма ти.Но да не спамим...

# 28
  • София
  • Мнения: 24 839
Леле колко си зла....не го ли прие много лично,и ти с тая злоба не звучиш като много желана и щастлива !Дано 89 да не ти е набора,че ако си толкова млада и злобна лошо ,ти си по за съжаление от мен
Мисля си, че не си човек, който понася да му кажат истината в очите, затова си в ситуацията, която описваш.
Какво очакваше като пусна темата?
Да запеят всички в хор, че си права, че той не е прав....................и какво? newsm78
Каква ти е ползата?
ПП. Всяка жена би приела лично факта, че някоя решава да роди без да я интересува как и с какви дефицити ще расте детето ѝ, водена единствено от егоизма си.

# 29
  • Мнения: 25
Яд?И защо,понеже умишлено съм създала детенце,което да е с разделени родители?!Много лесно съдиш,недей живота се върти!Аз като всяка жена искам с бащата да сме ок,но не зависи само от единия.Понякога хората не са искрени,и аз нямам кристална топка !Пренебрегнах секса ,защото моя мъж никога не е бил много сексуален,и не само с мен.А за да съм максимално откровенна,забременяването ми си беше чудо,поради заболяване моята лекарка ме беше подготвила вече за инсиминация.Имахме търкания да,но къде ги няма?Какво трябваше да направя,да се откажа от идеята да имам дете изобщо?!Задръж яда си за себе си,ок?

Общи условия

Активация на акаунт