Проблем с взаимоотношенията заради здравословен проблем

  • 14 460
  • 137
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 109
*padme*, с това състояние ти трябва силен и психически стабилен мъж. Припадък от типа на епилептичния, ако е с гърч, е малко плашещ, ако си лабилен психически. Когато бях в гимназия имахме един съсед, който беше епилептик. Много ме харесваше и често ме търсеше да си говорим. Аз всеки път бях страшно притеснена, защото на 2-3 пъти се беше случвало да получи гърч пред мен и много ме беше страх, че някой път може да се случи, да си глътне езика и аз да не успея да реагирам адекватно. Не се гордея с тогавашния си страх, но бях малка и глупава. На теб, обаче, ти трябва мъж, а не хлапак. А и любовта дава сили. Ако той не намира в себе си силите да застане до теб в това, не е твоят човек.

# 31
  • Мнения: 1 196
Мохини припаднах, но то трае кратко за 2-3 мин губя съзнание и после може не винаги (този не помня да съм била) съм малко объркана. Това е всичко
И да явно нямам достойнство Sad
Щом не ти е станало лошо, а е имало припадък,нормално е да се е уплаши момчето и аз бих се уплашила, дай му малко време и му пиши пак... Peace

Последна редакция: нд, 27 ное 2016, 00:22 от AnnNikol

# 32
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Погрижи се за здравето си, добий самочувствие, а не да се хващаш за разни смешници като удавник за сламка Peace  Изследвания за дискови хернии и шипове правила ли си?! Доплер?!

# 33
  • Мнения: 5 060
И според мен реакцията му е нормална.
Ако се беше случило след година от връзката ви, можеше да реагира различно, защото отношенията ви са се развили.
А сега почти нищо не ви свързва и той се е уплашил. А причините за това може да са тези, които и whoowhoo е описала.

Много малко хора в същата ситуация биха искали да продължат напред, независимо какво пишем във форума, колко сме силни, велики и безстрашни.

Моля се да се излекуваш.

# 34
  • Мнения: 1 488
Ако той е нестабилен психически, разбирам защо не иска да се виждате. Не го търси. Не сте един за друг.

# 35
  • Мнения: 4 415
Не ти трябва този. Утре, ако стане нещо с теб, той няма да реагира адекватно. Ами ако имате деца, когато те са болни, той пак ли така ще се депресира. Разкарвай го.

Моят мъж е припадал на няколко пъти. Случва му е се понякога много рязко да му падне кръвното. Първия път беше у нас в банята. Успях да реагирам дотолкова, доколкото да му хвана главата, да не се удари в ръба на плочките, че не ми се мисли какво щеше да се случи. Просто чух туп, отворих вратата и му хванах главата. Ако не бях успяла, щеше да затисне вратата и въобще нямаше да мога да вляза. В момента си има лекарство, което да го пие при нужда, а и започна да уважава червеното вино по-често, но и двамата знаем, че това може да се случи отново, както и се е случвало де........

# 36
  • София
  • Мнения: 7 993
Припаднала си пред него, после той се е чупил. Бил е искрен и ти е обяснил защо. Гадно е, неприятно е, но трябва да приемеш решението му и да се примириш с това. Ако беше размислил, сам щеше да ти се обади, след като е бил настоятелен преди това.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 305
Здравейте, преди около месец, месец и нещо се запознах едно момче, с което много си допаднахме. Излизахме доста, но тъй като аз имам здравословен проблем, който след големи обиколки по докторите все още не може да разрешим (става въпрос, че ми прилошава от време на време). И въпросът ми е следният, тъй като се случи миналата седмица да ми прилошее и той след това ми писа, че бил много плашлив и това. Според вас какво трябва да направя?

Путьо и Мухльо. Отсвирвай!

+100
Още повече, че не сте били в дълга връзка. Според мен ти си се вкопчила в идеята да имаш мъж и олееее, ще остана стара мома". Разбирам, ако си на 40г (дори тогава нее  сигурно). Ама на 20?!?
Момиче, стегни се. На първо време се отпусни, успокой, занимавай се със себе си, ходи на театър, лекции (ако учиш), забавлявай се, ако се случи нещо - случва се. Има хора с къде по-нелечими и животозастрашаващи болести. Не ме разбирай погрешно, но онзи ден при педиатърката имало момиче (баща ми водеше малката и ми разказа) 35годишна ж
ена с множествена склероза и всичко изпуска - не може да държи бебето. В болница щяла да влиза.
Та искам да кажа, усмихвай се, живей си спокойно и когато някой се влюби истински в теб няма да го интересува припадаш ли или не. Повярвай ми.
П.С. Защо не опиташ нетрадиционна медицина - иглотерапия, хомеопатия (макар, че в съседната тема ще ме изядат,а ко го предложа), китайска медицина, хранителни режими...

# 38
  • Мнения: 886
Не знам как точно ти прилошава, аз самата получавах нещо като припадъци, макар че външно изглеждах в безсъзнание повечето случаи разбирах какво се случва около мен. Периодично, не много често, понякога само 1- 2 пъти в годината, но продължи около 10. Последният за сега бе около 25- тата ми година /израснах го  Mr. Green/ .  Научих се усещам кога ми става зле и да контролирам нещата. За глупостите които чух от докторите няма да пиша.
По темата - винаги предупреждавах новите хора в живота си. Може и да са се притеснявали,но аз не съм  разбрала.  На една съквартирантка в университета чак и стана смешно и разбира се на нея и се наложи да реагира. Поуплаши се /не го бе приела че наистина може да се случи/, но пък и не поиска да се премести след това. И на приятелят ми не му пречеше. А той си знаеше от преди да се свалим.

Стана дълго. Не се занимавай с мухльото. Сега за разлика от преди 20 години има достъп до много изследвания /макар и платени/. Дано се оправиш.  bouquet

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Щеше да е лесно да съм на 20, но аз съм на 32. Вече и всичките ми приятелки са женени и с деца. Възможността да си намеря някои според мен е 0.
Но е и супер тъпо, защото след като знаеше и това ще го притеснява, депресия защо не каза още в началото?
И една добавка, когато ми прилошава няма гърч, просто се водят епилептични

# 40
  • Мнения: 31 752
За съжаление авторката е решена да се унижава при положение, че са я разкарали.
Дано да и дойде акъла.

Padme, аз пък съм на 35. И какво от това. Трябва ли да се хвана за първият срещнат сульо, който реши да ми обърне внимание?
Казваш, че си на 32. Звучиш все едно си на 45. Я се стегни. И да не би да е единствения мъж останал на планетата.
Сред познатите ми имам поне две жени, които така от отчаяние се омъжиха. Само и само за да не са сами. И набързо се разведоха. Ми като не мислят и скачат на първия, така ще е.

# 41
  • Мнения: 886
По- точно  е искал да прекрати връзката и не го е казал директно, а е използвал здравословния ти проблем.  Класическо поведение на мухльо. Един мъж щеше да ти каже - готина си, но просто  не изпитвам нищо /не ме кефиш достатъчно/ и не искам да продължим. Точка.

Какво означава - води се епилептичен припадък? Просто са ти поставили една диагноза , на мен пък един  ми писа че е криза на пубертета. Чак сестрата се  #Crazy предвид възрастта ми, и му вика ама докторе как така   Mr. Green #2gunfire.  Резки спадове на кръвното, резки спадове на кръвната захар , кой знае колко още причини може да има. Може и да е епилепсия , тя се контролира с лекарства. Но хапове само ако си сигурна че е точно това иначе ще те скапят съвсем.

Проблемът е че се депресираш, а никой не обича нещастни оплакващи се. Мислиш си - всички ме оставят, никой няма да е  мен. Звучиш сякаш се вкопчваш. Това отблъсква.
Да, по- трудно е да се живее със здравословен проблем, аз самата ги имам няколко. Но другите имат други проблеми.
Усмихни се и направи нещо хубаво за себе си.  bouquet

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Ами щом е искал да ме разкара защо предният ден ще ми предлага да празнуваме Коледа заедно и като се случи това, като пак казвам, че той знаеше за тези неща.
А относно оплакванията не съм от тези, които ходят и разправят на всеки колко им е трудно само на тях и тем подобни, но просто в момента и на мен ми дойде в повече и реших да пусна темата.

# 43
  • Мнения: 1 427
Защото има една порода мъже, които казват, каквото иска да чуе жената за да получат от нея каквото искат.
И после като им писне-баста и чао.
Пък и честно, ако знам предварително, че даден мъж има психо проблеми като твоя с депресията не бих се занимавала.
За мен това това е по-страшно, отколкото физическо заболяване.
Зарежи го този пуяк-имам позната, която на 34 се раздели с приятеля си, след две години срещна друг и на 40 години има две деца.

# 44
  • Мнения: 5 060
Според мен е бил искрен, и за неговите проблеми също е бил искрен.

Padme, ако ми беше наблизо щях да дойда да ти дърпам ушите.
На 32 как изобщо ти минават мисли, че си стара и нямаш шанс за семейство. Не, не си за дърпане на уши, за голяма тояга си.  Hug

Стегни се малко, в най-най-най-прекрасната възраст си.

Общи условия

Активация на акаунт