Проблем с взаимоотношенията заради здравословен проблем

  • 14 455
  • 137
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Точно пък да съм на Коледа с човек, който познавам от толкова скоро не бих определила за нещо, което съм искала да чуя.

Мохини знам, че не съм на 50 и в повечето страни в чужбина се женят около 35, но тук всички имат други виждания. И не стига, че имам проблеми, а и ме избягват щот аз съм онази дето си няма приятел (все едно съм прокажена)

# 46
  • Мнения: 1 488
Бе, глупости, бе. Избягват те, защото предполагат,  че не те вълнува това, което тях ги вълнува. Много по различно е когато имаш с-во и станеш майка. Може би ти трябва да потърсиш старите приятелки, а не да очакваш специално отношение. Ти ги покани да се видите. Не си престаряла, имаш голям шанс да срещнеш друг и по-качествен човек. Не се дръж като удавник за сламка. Под достойнството на една жена е. Аз мисля, че той ще поразмисли и ако е държал на теб ще те потърси пак. Успех.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Защото има една порода мъже, които казват, каквото иска да чуе жената за да получат от нея каквото искат.
И после като им писне-баста и чао.
Пък и честно, ако знам предварително, че даден мъж има психо проблеми като твоя с депресията не бих се занимавала.
За мен това това е по-страшно, отколкото физическо заболяване.
Зарежи го този пуяк-имам позната, която на 34 се раздели с приятеля си, след две години срещна друг и на 40 години има две деца.


Абсолютно същото щях да напиша.Мъж склонен към депресии бррр.
Момиче трябва да почерпиш,че си се отървала.
А знаеш ли колко здравословни проблеми изкачат към 40,тогава имаш нужда от подкрепа,а не от мухльо.
Аз също съм получавала припадъци,минаха от само себе си.

# 48
  • Мнения: 31 749
Точно пък да съм на Коледа с човек, който познавам от толкова скоро не бих определила за нещо, което съм искала да чуя.

Мохини знам, че не съм на 50 и в повечето страни в чужбина се женят около 35, но тук всички имат други виждания. И не стига, че имам проблеми, а и ме избягват щот аз съм онази дето си няма приятел (все едно съм прокажена)

А защо се интересуваш и влияеш от вижданията на другите? Свои нямаш ли?
Случвало ми се е нахални люде да ме питат защо още не съм омъжена и нямам деца.
Отговарям, че това си е моя лична работа и не дължа обяснения.
Не знам, на мен не ми се случвало да ме избягват само защото още не съм омъжена и нямам деца. Имам приятели със семейство и без семейство.

# 49
  • Мнения: 5 060
Според мен всичко е в твоята глава. Имам щастието да познавам много пловдивчани, ами те са едни от най-топлите и искрени хора. А градът предлага ужасно много възможности за контакти с интресни такива. Погледни така на нещата, не се фиксирай върху идеята за връзка и виж как бързо всичко ще се нареди съвсем естествено и не търсено дори.

# 50
  • Мнения: 8 889
Според мен те харесва, но просто не достатъчно.
И може би не е сигурен как точно да постъпи в тази ситуация и предвид здравословното състояние при теб. Не винаги човек реагира "правилно", понякога и той си има своите страхове и притеснения, които не е задължително да са разбираеми от останалите.

Мисля, че не трябва да го търсиш и просто не се впускай в анализи

# 51
  • Мнения: 1 196
Точно пък да съм на Коледа с човек, който познавам от толкова скоро не бих определила за нещо, което съм искала да чуя.

Мохини знам, че не съм на 50 и в повечето страни в чужбина се женят около 35, но тук всички имат други виждания. И не стига, че имам проблеми, а и ме избягват щот аз съм онази дето си няма приятел (все едно съм прокажена)
Само за протокола стара мома се води в днешни дни над 45+... Mr. Green
Сигурна съм,че не те избягват, аз също имам приятелка която не е женена на 34 години и тя ми се сърди,че не се виждам вече с нея често, а веднъж на няколко месеца.. Ама не го правя нарочно,просто като се появи детето, живота ти се променя коренно и нито ми е до виждания,нито до кафета - просто ако имам час свободен искам да спя.... Laughing

# 52
  • Мнения: 31 749

Само за протокола стара мома се води в днешни дни над 45+... Mr. Green


Успокоих се и аз  Laughing
Значи имам и аз още много време да се мотая и избирам  Sunglasses

# 53
  • Мнения: 1 196

Само за протокола стара мома се води в днешни дни над 45+... Mr. Green


Успокоих се и аз  Laughing
Значи имам и аз още много време да се мотая и избирам  Sunglasses
Ама така си е - имам 2 колежки и една приятелка, които се ожениха над 40 години и тогава родиха.. Митът за ,,старата мома - над 30г.,, го има само в провинцията - но и там вече е на изчезване... Sunglasses Живейте си живота и да не ви пука, колкото до авторката искрено ти желая да оздравееш и да си намериш стабилен мъж. Успокой се - млада си още - живота е пред теб!!! bouquet Peace Peace

# 54
  • Мнения: 2 718
Падме, няма да коментирам кофти свалката, а само да попитам дали си прави изследвания на ушите и ако не си- намери си добър лекар.
Скрит текст:
Аз самата страдах от това и прекарах 2 години с диагноза "Мозъчен припадък с неустановена етиология". Това е вариация на диагнозата ЕДЗ /един дявол знае/. Оказа се по спомен "фистулен синдром",проблем на вътрешното ухо и вестибуларния апарат, но нямах световъртеж, а просто си припадах и никой не е мислил за това.Излекувах се, но имах 3 години с много припадъци
късмет  Hug

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Трябва да се радваш, че си се отървала. Това не е човек, на който можеш да разчиташ. А на теб ти трябва стабилен и зрял човек, ако искаш да създаваш семейство.
Не са свършили мъжете. Ти не си престаряла. Просто още не си срещнала правилния човек. Не бързай, порадвай се на живота, бъди себе си и нещата ще се наредят.
Не го търси. Ако той държи на теб,ще преодолее себе си и сам ще те потърси.
Ти как би се почувствала, ако човек, с който ти е неприятно, продължи да те търси? А готова ли си да потъпчеш достойнството си и да се обвържеш с лабилен психически човек? И какво, все ще внимаваш какво говориш, какво правиш или не, само за да не го депресираш? Такъв живот ли искаш? Това ли заслужаваш?

# 56
  • Мнения: 2 837
Понеже имам съвсем пресен опит с близки с депресия - животът с такъв човек е невероятен тормоз и ужас.
Що се отнася до другото - не се унижавай повече, ако това момче само те потърси, можеш да помислиш дали да не му дадеш втори шанс, иначе няма да постигнеш нищо друго, освен ти самата да се депресираш допълнително.

# 57
  • Мнения: X
Ако те потрърси, му кажи, че не можеш да се занимаваш с психически нестабилни хора, за да види, че и ти си имаш изисквания Crossing Arms. Не просто напук, а наистина не ти трябват хора с жалки двойни стандарти. Той тръгнл да създава връзка като е склонен към депресивни състоояния, а иначе не може да се примири с някво заболяване на отсрещната страна. ooooh!

# 58
  • Мнения: 5 060
Ох, само това не му казвай, моля те.
Ако все пак те потърси, а ти вече не искаш, по-добре му спести "че не можеш да се занимаваш с психически нестабилни хора", защото такива хора са изключително уязвими и раними.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Ох, само това не му казвай, моля те.
Ако все пак те потърси, а ти вече не искаш, по-добре му спести "че не можеш да се занимаваш с психически нестабилни хора", защото такива хора са изключително уязвими и раними.

   Което пък явно ги прави неособено съобразителни и емпатични към чуждата уязвимост и ранимост, хммм... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт