Клиники в Истанбул

  • 103 194
  • 741
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 213
Здравейте,момичета!Започнах процедура в Аджъбадем,но нямат такива отстъпки в аптеките,та търся спешно прясна рецепта за гонал,като отивам в събота,да си взема от Идил.Някоя,която е там,да ми даде назаем?Или ако вече не и трябва,а е от тази седмица,или края на миналата,сигурно също ще свърши работа...Благодаря!
Ние взехме някои лекарства от Идил, други от друга аптека на Fulya Sokak, която беше по-евтина - Okmeydanı Deniz Eczanesi. За някои нямахме рецепта, и нямаше проблем. Може би не е толкова голям проблем ако нямате рецепта.  newsm78

За гонал специално съм проверявала още мин година на мн места,огромна беше разликата с Идил
Миналата седмица конкретно за Гонал Ф 450 разликата беше 20 лири по -евтино в Okmeydanı Deniz Eczanesi спрямо цените в Идил. Разликата не е голяма но Елис там ни прати в неделя и останалите дни пак там ходихме, защото ни беше по-близо.

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 19:36 от Sienna sun

# 601
  • Мнения: 1 694
Момичета, поствам едно интересно видео. Явно и нашите "светила" взеха да се усещат за това накъде се развиват нещата, ама им трябваше малко повече време да го загреят. На мен това нещо д-р Карликая ми го обясни преди 3 години, но нашите теория били написали. Смях!  Laughing

http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/nov-in-vitro-met … vni-problemi.html
Тук нещата се развиват с векове назад. 10 години им е трябвало на това семейство, при български специалисти, смятай!

# 602
  • Мнения: 111
Не виждам нищо нередно в изказването на д-р Владимиров. Никога не съм му била пациент, но последните години, чета, че прилага целенасочено замразени трансфери. А този метод идва от люлката на технологиите - американците, където  най-успешните клиники прилагат отложен трансфер.
Определено не сме назад  с години. Въпрос на желание на клиниките е, а те са се фокусирали върху едни сигурни милиони от фонда и толкоз. Самата д-р Перси, когато и се появих след процедурата в Истанбул каза "ето, от кога казвам, че замразените са по- успешни".


. 10 години им е трябвало на това семейство, при български специалисти, смятай!

Винаги ще има борещи се по-малко или по-дълго, никой не знае колко дълго. Късмета за една успешна процедура е много важен.

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 14:54 от Тара:)

# 603
  • Мнения: 1 694
"Въпрос на желание на клиниките е, а те са се фокусирали върху едни сигурни милиони от фонда и толкоз".



Тара, именно!

# 604
  • Мнения: 213
Момичета предстои ми първи опит в Мемориал това лято.Ще се радвам ,ако споделите как си организирате престоя там. Има ли дни в които пътувате или отсядате за целят период на хотел? Аз мисля да запазя хотел за две седмици ,но сумата ми се вижда доста висока.Нурие ми каза ,че стимулацията може да продължи от 14 до 20 дни Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Тези от вас които са пътували(предполагам само в началото) как процедирахте,в България имахте ли лекар който да ви следи. Всякаква информация би ми била полезна  Hug Hug Hug

Аз лично отивам за втори ден и се връщам,после на 6ти и се връщам,и на 10ти,като ме извикат,вече оставам там(или още след 6ти).Бях отседнала в самостоятелна квартира на Таксим,че всичко ми беше близо за транспорт и разходки,и до болницата ходех пеш,с автобус...около час е пеша,не препоръчвам Simple Smile квартирата ми беше 25 евро,цял апартамент
Не винаги е лесно или удобно да пътувате. Вие ще си прецените. Зависи колко често ще ви викат за преглед в болницата. След началото на стимулацията на втори ден, ме викаха на 5-ти, после 7-ми, 10-ти, 12-ти, 13-ти и 14-ти ден. Пункцията беше на 16-ти ден.

# 605
  • Мнения: 1 221
Здравейте, тъй като много момичета ме питаха на лични за хотела, в който спахме на Таксим за 45 лв на вечер (след пазарлък) направо ви давам информацията. Надявам се да не се счита за реклама....
http://www.dornesuite.com/
ето това е сайта. като цяло е чисто, в сравнение с другото място където бяхме първата вечер е направо хотел Риц... успех на всички!  bouquet

# 606
  • Мнения: 1 694
Здравейте, тъй като много момичета ме питаха на лични за хотела, в който спахме на Таксим за 45 лв на вечер (след пазарлък) направо ви давам информацията. Надявам се да не се счита за реклама....
http://www.dornesuite.com/
ето това е сайта. като цяло е чисто, в сравнение с другото място където бяхме първата вечер е направо хотел Риц... успех на всички!  bouquet
45ЛВ., наистина ли?

# 607
  • Мнения: 23
Момичета,някоя от вас да е била на кринон гел до зет и после на прогестеронови инжекции след него до теста ? Питам защото аз съм така,а дозата е две ампули прогестерон всяка вечер мускулно в задните части... следователно не мога нито да се движа,да седна,да легна... нормално ли е ,според вас?

# 608
  • Мнения: 1 221
Здравейте, тъй като много момичета ме питаха на лични за хотела, в който спахме на Таксим за 45 лв на вечер (след пазарлък) направо ви давам информацията. Надявам се да не се счита за реклама....
http://www.dornesuite.com/
ето това е сайта. като цяло е чисто, в сравнение с другото място където бяхме първата вечер е направо хотел Риц... успех на всички!  bouquet
45ЛВ., наистина ли?
Да, ние бяхме 10 нощувки и се спазарихме, не се дърпаха много ....

# 609
  • Мнения: 2 999
Момичета,някоя от вас да е била на кринон гел до зет и после на прогестеронови инжекции след него до теста ? Питам защото аз съм така,а дозата е две ампули прогестерон всяка вечер мускулно в задните части... следователно не мога нито да се движа,да седна,да легна... нормално ли е ,според вас?

Цвети, щом са ти предписани означава, че ти е бил нисък прогестерона и така лекарите са преценили, че не искат да рискуват да изпуснат опита.
За прогестероновите инжекции, за да не те болят задните части е много важно - 1. Да правиш масаж след поставянето на инжекцията, за да се разнесе добре разтвора, който е като олио. Масажирай се пред телевизора поне 1 час. и 2. Всеки ден на мястото на убождането прави компрес с риванол. Няма да имаш болки и дори синини. Използвай за прогестороновите инжекции зелените игли, които са размер 22. Те влизат на дълбоко.
Желая ти успех. Първи 5 болят, после като почнеш с масажите и компресите болка няма да имаш и ще се предпазиш от образуване на буци в дупето. Mr. Green

# 610
  • Мнения: 1 967
Момичета, имам нужда от помощ относно стикерите за магистрала. Последния път се опитахме да си заредим стикера с пари, но вместо това са продали на мъжа ми нов стикер. Нали не говорим турски и комуникацията е малко сложна. Сега колата ни е с два стикера за магистрала и се притеснявам, че това може да създаде проблем. Даже последния път като минавахме проверката светна мигаща жълта светлина и някакъв звук изпищя. Не знам дали това е нормално. Къде мога да проверя какво се случва с тези стикери. Дори и да е на турски сайта пак ще ми е от полза.

# 611
  • Мнения: 222
Момичета, имам нужда от помощ относно стикерите за магистрала. Последния път се опитахме да си заредим стикера с пари, но вместо това са продали на мъжа ми нов стикер. Нали не говорим турски и комуникацията е малко сложна. Сега колата ни е с два стикера за магистрала и се притеснявам, че това може да създаде проблем. Даже последния път като минавахме проверката светна мигаща жълта светлина и някакъв звук изпищя. Не знам дали това е нормално. Къде мога да проверя какво се случва с тези стикери. Дори и да е на турски сайта пак ще ми е от полза.

С риск да стана досадна,да-така си пищи!Влизали сме над 10пъти в страната и никога никакви стикери не сме вземали!Единия път от границата качихме техен граничар да го хвърлим по пътя,също не каза ,че е необходимо подобно нещо.За почти 2г ,ако имаше такива глоби,досега да сме изпищяли.А вие сте с 2 стикера,значи сте застраховани доживот. Grinning

# 612
  • Мнения: 111

С риск да стана досадна,да-така си пищи!Влизали сме над 10пъти в страната и никога никакви стикери не сме вземали!Единия път от границата качихме техен граничар да го хвърлим по пътя,също не каза ,че е необходимо подобно нещо.За почти 2г ,ако имаше такива глоби,досега да сме изпищяли.А вие сте с 2 стикера,значи сте застраховани доживот. Grinning

А пътна полиция спирала ли ви е за проверка?  Глобите са солени.

steli4ka,  попитай в темата за Истанбул в пофорум Туризъм. Имаше сайт където онлайн се проверяваше с номера на  паспорта,   с който е регистрирана HGS и сайт, където  по номера на колата, ако е минала без стикер  да се провери за начислени глоби.

# 613
  • Мнения: 1 694
Тара, вас колко пъти са ви спирали за проверка пътна полиция?

# 614
  • Мнения: 111
Сега като се замислих два пъти в рамките на около 3-4 години. Първият път в егейската част, последно миналата есен в района на Анталия. 

Общи условия

Активация на акаунт