Звездни компромати - 322 част

  • 115 001
  • 746
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 6 704
Башар много ме кефи и баш на годините си изглежда.
Бижу,  bouquet

# 2
# 3
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Мерси за темата!
Гърдите на Златка БлЯк са ужасни.На Андрея снимката е стара и е със стария силикон.Сега е с капковидни импланти.

# 4
  • Мнения: 4 864
На мен пък Башар ми е изключително дразнещ... И вече и той цъфва във всички предавания.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 328
Бижу,  bowuu

златен старт и за новата тема с новите златни момичета Simple Smile
http://corner.dir.bg/news.php?id=25688969

Башар на 50+...айде сега Wink

# 6
  • Мнения: 4 871
Мерси, Бижу, за темата  bouquet

Михаил Христов бил в редиците на БСП?  newsm78 Сега научих. Какво му трябваше на това момче да влиза в политиката?  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 14 489
Мерси за темата!
Гърдите на Златка БлЯк са ужасни.На Андрея снимката е стара и е със стария силикон.Сега е с капковидни импланти.


Тя цялата е ужасна - никаква женственост не излъчва Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 594
На мен пък Башар ми е изключително дразнещ... И вече и той цъфва във всички предавания.
И аз съм на това мнение.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 328
Спринг, независимо в чии редици е, момчето има страхотни инициативи в област, която му е позната по съдба.
не вярвам да бъде бламиран по дифолт Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря за темата  bouquet

Златка никога не ми харесвала. Не знам кой и как я набеди за секси мацка Confused

Из руските сайтове се върти клюката, че Анджелина Джоли била в процес на осиновяване на седмо дете. Вероятно е измислица, но все пак да ви споделя  Sunglasses

# 11
  • Мнения: 9 571
Не го харесвам Башар. Грозноват е, има лоша дикция и говорен дефект, изобщо не ми се вписва като актьор. Laughing Но пък напоследък е пълно и с артисти и водещи, говорещи неправилно и мънкащи и фъфлещи под носа. На Гала примерно репортерките имам чувството, че ги избират само ако притежават такива качества, но и с бонус тъпота. Laughing
Скрит текст:
Май ми личи, че съм гладна  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 17 546
Михаил Христов бил в редиците на БСП?  newsm78 Сега научих. Какво му трябваше на това момче да влиза в политиката?  Rolling Eyes
Трябва да започнат и в политиката да влизат читави хора. Дано не ни разочарова. Не ме разколебава да го харесвам това от коя партия е. За сега.

В предаването на Галка умни не останаха... Laughing

# 13
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 321
Включвам се с една моя любимка  Heart Eyes

http://i2.dir-i.net/CMS/2015/05/07/z/5e_z66hq9.jpg

# 14
  • Мнения: 4 871
Спринг, независимо в чии редици е, момчето има страхотни инициативи в област, която му е позната по съдба.
не вярвам да бъде бламиран по дифолт Peace
О, и аз не вярвам да го бламират и му пожелавам това да не се случва, мисля, че го чака светло бъдеще, но просто такива личности като него по-добре да не се забъркват с политика, защото накрая хората ги свързват с партията (и евентуални скандали), вместо с успехите им

Общи условия

Активация на акаунт