Звездни компромати - 316 част

  • 111 897
  • 724
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 17 283
Чудесен е Боян Петров, много го харесвам. Била съм на негова лекция, говореше много увлекателно, след това остана да говори с всеки, който искаше, много мил човек.

# 3
  • Мнения: 9 653
Иванка Тръмп и съпруг

По повод "кражбата" на летището
Скрит текст:
Вярвам, е дамата се е притеснила от позвъняването и разговора и инстинктивно е излязла.
Със сигурност не си пазарува козметика от летища и със сигурност може да си позволи да плати скъпи кремчета. И със сигурност небрежно е убивала време в магазините.

п.с. Аз наскоро излязох с ''откраднато" кисело мляко от Била.  Laughing Ползвам багажника на бебешката количка за продуктите. Слагам на касата и избутвам количката след касата. Едва като почнах да прибирам продуктите видях, е не съм изкарала едно мляко, а алармата не се беше включила. Изкарах го, извиних се и го платих. Съвсем не беше нарочно.
Аз имам пари за едно мляко, а дамата от горния случай със сигурност има пари за един крем.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря за темата!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Харесват ми.
Мъжът й е като по - малкия й брат  Mr. Green

# 6
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788

+1
Много симпатично момче иначе!

# 7
# 8
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Хубава двойка изглеждат Иванка и мъж.
Доста е младолик той Simple Smile

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 6 062
Хъш, за темата bouquet

Хубав кадър на Ема Стоун

Скрит текст:

# 11
# 12
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Много е готина Милица  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 17 987

Ужасно я харесвам, искам я по- често на екран  Laughing
Свежарка с много добро чувство за самоирония

# 14
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
по повод аниматорката работила по "Зоотрополис" - иам доста българи работили и по "Книга на джунглата". Като цяло българите са доста в този бизнес и работят по много от големите заглавия  Peace

Общи условия

Активация на акаунт